J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków

Go down 
+11
kasiula
Vespergold
Shadow
Mideru
Oreiteia
Panna Ironia
Aemillie
Mun
Chi
Rei-chan
Anya
15 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Aemillie
Członek zespołu
Aemillie


Liczba postów : 535
Join date : 27/02/2011
Age : 29
Skąd : Lubin

Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków   Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 17, 2011 12:59 pm

Zaplanowany był Berlin, ale jak chciałam dziś upewnić się co do biletów, to okazało się, że wyprzedane ^^ A wczoraj były xD
Powrót do góry Go down
http://yenneferr.deviantart.com otaku-world-site.webnode.com
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków   Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 17, 2011 10:13 pm

Ja jednak pozostanę przy Kyo. Bilet już zamówiony, więcej mój portfel nie zdzierży. ALle Yoshiki... Cholera, też chcę!

Powrót do góry Go down
Aemillie
Członek zespołu
Aemillie


Liczba postów : 535
Join date : 27/02/2011
Age : 29
Skąd : Lubin

Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków   Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Icon_minitimeNie Kwi 17, 2011 11:03 pm

No, może jednak wypali :D Podobno będzie dodruk, fuck yeah :D
Powrót do góry Go down
http://yenneferr.deviantart.com otaku-world-site.webnode.com
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków   Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Icon_minitimePon Kwi 18, 2011 6:05 pm

Nic mi nie mów... Jestem w trakcie myślenia, co jest lepsze. Ale, swoją drogą, jak to jest, że pozwolili ci do Niemiec jechać, a do KRakowa nie możesz?
Powrót do góry Go down
Aemillie
Członek zespołu
Aemillie


Liczba postów : 535
Join date : 27/02/2011
Age : 29
Skąd : Lubin

Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków   Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Icon_minitimeWto Kwi 19, 2011 10:41 pm

- Mamo, jadę do Nji na wakacje
- Okej.
xDD Tyle gadania ^^ No, bo się z N do tych Niemiec zabieram, kiedy u niej będę, rodzice nie wiedzą ;3
Powrót do góry Go down
http://yenneferr.deviantart.com otaku-world-site.webnode.com
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków   Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Icon_minitimeSro Kwi 20, 2011 4:43 pm

Grunt to dobrze przedstawić sytyuację. Zabiłaś mnie tym i tyle. xD
Boże, co za logika...
Powrót do góry Go down
Aemillie
Członek zespołu
Aemillie


Liczba postów : 535
Join date : 27/02/2011
Age : 29
Skąd : Lubin

Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków   Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Icon_minitimeSro Kwi 20, 2011 9:25 pm

No, grunt, że działa i że jadę <3 No sorry, ale to co robię u N to moja sprawa ^^
Powrót do góry Go down
http://yenneferr.deviantart.com otaku-world-site.webnode.com
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków   Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Icon_minitimeCzw Kwi 21, 2011 6:26 pm

Ale podejście! Poważnie, jestem pod wrażeniem.
Ten koncert dodał mi weny. I - dzięki bogu! - dodał weny do angsta, a nie do kolejnej, zrytej komedii.
Powrót do góry Go down
Mideru
Staff
Mideru


Liczba postów : 167
Join date : 02/06/2011
Age : 26
Skąd : Świebodzice

Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków   Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Icon_minitimePią Cze 03, 2011 3:05 pm

Hmm. Ja z tatą jadę Cute Szczęście mam, lubi mocniejszą muzykę. A bilety już wysyłają. Dostałam tydzień temu. Fajnie by było, gdybym spotkała kogoś z tego forum. Jeśli zobaczycie trzynastolatkę ubraną na czarno, w glanach, i z tatą, to na pewno ja. Cute
Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków   Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Icon_minitimePią Cze 03, 2011 9:11 pm

Mideru napisał:
Jeśli zobaczycie trzynastolatkę ubraną na czarno, w glanach, i z tatą, to na pewno ja.
Obawiam się, że takich trzynastolatek na czarno i w glanach (z ojcami lub bez) może być tam i 500, więc nie byłabym tego taka pewna XD

Mnie obecnie nie interesują, więc nie jadę (szkoda wywalać tyle kasy tylko po to, żeby się z kilkoma znajomymi spotkać), ale jak zawsze życzę wszystkim miłej zabawy Cute
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Mideru
Staff
Mideru


Liczba postów : 167
Join date : 02/06/2011
Age : 26
Skąd : Świebodzice

Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków   Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Icon_minitimePią Cze 03, 2011 9:25 pm

Nom, z ojcem to pewnie mało będzie. Ale czarny kolorem prowadzącym.. Serious A kasę wydawać na takie cele fajnie, na Meeva też tak było. Jestem ciekawa, jak mój tata to przeżyje.. No Diru, to jednak dość dziwny zespół, i muszę go jakoś przyzwyczaić.. Ostatnio byłam niesamowicie dumna, bo sam, z własnej, nieprzymuszonej woli szukał jakiś ich piosenek. Oglądał Obscure, i nieźle się zszokował.
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków   Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Icon_minitimePią Cze 03, 2011 11:21 pm

Moja mama odmawia słuchania "tego faceta, co wyje, jakby się wysrać nie mógł", a jedzie ze mną na koncert.
Po zobaczeniu Diru ludzie mówią o mnie "ty wariatko". Standard.
Powrót do góry Go down
Mideru
Staff
Mideru


Liczba postów : 167
Join date : 02/06/2011
Age : 26
Skąd : Świebodzice

Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków   Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Icon_minitimePią Cze 03, 2011 11:45 pm

Hah. U mnie lepiej. Mama w Diru nie wnika, woli delikatniejsze nuty. A tata muzykę lubi, coć na nich za czasów visual patrzeć nie potrafi. A znajomi się przyzwyczaili.. Tylko moja przyjaciółka do Japońskiej muzyki przylgła, ale słuch Vocaloidów. A fajnie by było, gdybyśmy się na tym koncercie się jakoś odnalazły.. Można się zmówić Kawaii
Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków   Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Icon_minitimePią Cze 03, 2011 11:54 pm

Mideru napisał:
A kasę wydawać na takie cele fajnie, na Meeva też tak było.
Niekoniecznie; osobiście wolę już sobie jakieś nowe ciuchy kupić, niż wywalać parę stów, żeby tłuc się 6h w pociągu, stać kilka kolejnych godzin w ogromnym tłumie nierzadko całkowicie dzikich fanek i jechać tyle samo z powrotem tylko po to, żeby zamienić po kilka zdań ze znajomymi i zobaczyć zespół, za którym nie przepadam, a przyjechałam tylko dlatego, że jest japoński. Rozumiem, kiedy ktoś ich lubi, ale z mojej perspektywy to jest całkiem bez sensu, przykro mi XD
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Mideru
Staff
Mideru


Liczba postów : 167
Join date : 02/06/2011
Age : 26
Skąd : Świebodzice

Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków   Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Icon_minitimeSob Cze 04, 2011 12:28 am

Ah. W tym sensie co mówisz, to owszem. Ale Meev jest jednym z trójcy moich ulubionych muzyków. Jechałam z przyjaciółką, samochodem. A nawet w takim tłumie jest coś niesamowitego. To był mój pierwszy tak duży koncert, a atmosfera naprawdę niesamowita. Nie mówię, żeby jechać na wszystko, co japońskie, ale takiego Meeva czy Diru nie potrafiłabym sobie odpuścić..
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków   Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Icon_minitimeNie Cze 05, 2011 10:09 pm

Tata lubi piosenki typu Mushi i lekkie rockowe piosenki, ale takie Obscure to dla niego za dużo. Wolałabym iść z nim, ale mama się dziwnie uparła. Ma sie na nich podobno przełamać, ale wątpię.
Znajomi mówią o nich "te pedały" lub "ci wariaci".
Ja koniecznie muszę "zaliczyć" Cute Diru (u mnie nr 1, bo Kyo to Kyo), MUCC, Despy i zespoły typu Sadie, Versailes... No, i gdyby Vidoll nadal istniało. Ale nie pogardzę X-Japan. Mam informację od sprzedawcy biletów, że istnieje możliwość ponownego występu Miyaviego w Polsce, w Warszawie.
Powrót do góry Go down
Mideru
Staff
Mideru


Liczba postów : 167
Join date : 02/06/2011
Age : 26
Skąd : Świebodzice

Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków   Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Icon_minitimePon Cze 06, 2011 8:24 am

Miyavi? Ja to bym powtórzyła z największą chęcią. Wiesz, kiedy mogłoby się to odbyć? Hmm.. Panno Ironio, skąd panna jest? I czy jedzie panna pociągiem? Bo jeśli gdzieś z okolic, i pociągiem, to można jeden przedział sobie znaleźć..
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków   Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 07, 2011 12:49 am

Miyavi? W Polsce? Znowu? Ale chyba za symboliczną złotówkę, co? Albo za kilka lat? Bo ja już, kurwa, na nic nie mam kasy!!!!!!!!!!!!!!! Aż mi się płakać chcę, jak se pomyślę, ze miałby przyjechać, a ja nie pojadę nie z powodu przemyślanej decyzji ewentualnie, tylko z powodu braku kasy...>.<

Matka A> ostatnio powiedziała, że gdybyśmy sobie we dwie znalazły jakąś grupę ludzi ze Szczecina, w której byliby przynajmniej dwaj chłopacy, to mogłybyśmy sobie taką grupą same pociągiem jeździć na koncerty. Jest tutaj ktokolwiek ze Szczecina...?
Powrót do góry Go down
Mideru
Staff
Mideru


Liczba postów : 167
Join date : 02/06/2011
Age : 26
Skąd : Świebodzice

Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków   Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 07, 2011 1:56 pm

No tak.. Dziwnie się zrobiło, że tyle fajnych zespołów w tym roku odwiedza Polskę. Freakpointing miało próbować Gazette ściągnąć... A co do Diru. Jestem ciekawa jak się z nimi porozumiemy, bo gdzieś znalazłam wiadomość, że tylko Die potrafi płynnie mówić po angielsku. Nie wiem tylko, czy to aktualne, bo nigdy nie zwracam uwagi na daty Serious
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków   Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 07, 2011 2:48 pm

No właśnie ja też się zastanawiałam co do ich angielskiego, najwyżej reszta będzie rżnąć głupa i mówić "hi", "hello", "thank you" itp xD
Powrót do góry Go down
Mideru
Staff
Mideru


Liczba postów : 167
Join date : 02/06/2011
Age : 26
Skąd : Świebodzice

Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków   Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 07, 2011 2:58 pm

No, może trochę więcej znają.. Ale to będzie ciekawe ^ ^ I jeszcze strasznie ciekawi mnie to, czy któryś z nich powie coś po polsku.. Chciałabym utrwalić sobie w pamięci obraz takiego Kyo, wrzeszczącego coś zrozumiałego dla każdego Polaka..
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków   Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 07, 2011 5:36 pm

Nie chciałabym was martwić, ale zdarza się, że Kyo praktycznie nic nie mówi na koncertach... I porozumiewanie się z nimi? Gdzie? xD Mogliby coś do nas poprzemawiać, ale jakoś mi się to nie widzi.
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Mideru
Staff
Mideru


Liczba postów : 167
Join date : 02/06/2011
Age : 26
Skąd : Świebodzice

Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków   Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 07, 2011 5:51 pm

Właśnie o to przemawianie nam chodzi. No bo wiesz, zaczyna coś taki Kyo po japońsku gadać, i zrozum o co chodzi..
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków   Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 07, 2011 9:10 pm

jeśli już zacznie gadać, to na pewno nie po japońsku. oni zawsze gadają po angielsku, tylko potem jest trudność ze zrozumieniem ich - ja np. z tego, co mówił Hizumi na koncercie Desp zrozumiałam chyba ze dwa zdania... xDDD jest tylko problem, czy Kyo w ogóle będzie mówić.
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Mideru
Staff
Mideru


Liczba postów : 167
Join date : 02/06/2011
Age : 26
Skąd : Świebodzice

Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków   Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Icon_minitimeWto Cze 07, 2011 9:53 pm

No, nie wiadomo.. Meev prawie ciągle coś gadał. Mam nadzieję, że Kyo jednak odzywać się będzie.. Ciekawe, ciekawe... Aż nie mogę się doczekać Dancing
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków   Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Dir en Grey PARADOX OF RETALIATION 2011 Kraków
Powrót do góry 
Strona 3 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Nowy singiel Dir en Grey - 22.06.2011
» Dir en Grey
» Dir en Grey
» Nowe PV Dir en Grey!
» Kyo - Dir en Grey

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: J-music :: Zapowiedzi i nowości-
Skocz do: