J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 D w Polsce

Go down 
+5
Oreiteia
zuzak
Anya
Rei-chan
Shadow
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
zuzak
Ostatni sektor
zuzak


Liczba postów : 15
Join date : 12/11/2010
Age : 33

D w Polsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: D w Polsce   D w Polsce - Page 2 Icon_minitimeSro Lut 16, 2011 8:56 pm

Mam pytanie : czy ktoś wie,dlaczego na tej stronie pisze,że impreza nie została odnaleziona? Czy to oznacza,że jeszcze nie ma biletów w Polsce?
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

D w Polsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: D w Polsce   D w Polsce - Page 2 Icon_minitimeSro Lut 16, 2011 9:00 pm

Z tego co słyszałam już są dostępne. Proponowałabym Ci przejść się do Empiku, jak tam nie będzie to prawdopodonie zostały już wykupione, ale szczerze w to wątpię.
Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

D w Polsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: D w Polsce   D w Polsce - Page 2 Icon_minitimeSro Lut 16, 2011 11:15 pm

Nie wiem, co jest z tamtą stroną, ale można kupować tutaj:
https://shop.ticketpro.pl/pl/Event/Detail/8154/d-
Ja się chyba jednak na empik zdecyduję, może nawet jutro się przejdę ^^
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

D w Polsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: D w Polsce   D w Polsce - Page 2 Icon_minitimeSro Lut 16, 2011 11:58 pm

W Empiku bezpieczniej. Zamawianie przez internet nie daje czasem oczekiwanego rezultatu.
Myślicie, ze za miesiąc będą jeszcze bilety?
Powrót do góry Go down
zuzak
Ostatni sektor
zuzak


Liczba postów : 15
Join date : 12/11/2010
Age : 33

D w Polsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: D w Polsce   D w Polsce - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 17, 2011 7:45 pm

Dzisiaj byłam w Rmpiku i kupiłam bilet. *_______* Babka powiedziała mi,że jest około 200-300 biletów plus te zachowane na sprzedaż w dniu imprezy. xD
Myślę,że spokojnie będą bo większość ludzi jedzie na Miyavi'ego. A po drugie D nie jest jakoś specjalnie znanym zespołem w Polsce.Tak samo jak powinny być na Orochi. *w*
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

D w Polsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: D w Polsce   D w Polsce - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 17, 2011 8:10 pm

No więc...Dziękuję za informacje, zuzak :) (mam nadzieję, że będziesz częściej się udzielać na forum^^)
Czas z miesiąca zredukował mi się do jutra i jestem w takiej euforii, że połowa moich koleżanek dzisiaj ogłuchła. A więc JADĘ!! I cieszę się nawet bardziej, niż na koncert Miyaviego.
Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

D w Polsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: D w Polsce   D w Polsce - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 17, 2011 10:52 pm

Ja się w sumie zdziwiłam, że takie małe zainteresowanie tym jest... Wydawali mi się bardziej znanym zespołem, może dlatego, że dla mnie byli jednym z pierwszym, a to na ogół od takich się zaczyna ^^" No ale nic, mniej osób to z drugiej strony łatwiejsze dojście bliżej sceny XDD
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

D w Polsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: D w Polsce   D w Polsce - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 17, 2011 11:00 pm

ja byłam pewna, że będzie duże zainteresowanie, jak Mun powiedziała, że będzie tylko 400 biletów to zaczęłam się martwić, że nie zdążę kupić. Ale fakt, w tym roku jest też Meev, a koncert jest w maju, czyli w okresie matur, to sprawia, że chyba nie muszę aż tak obawiać się o bilet.
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

D w Polsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: D w Polsce   D w Polsce - Page 2 Icon_minitimeCzw Lut 17, 2011 11:51 pm

Miyavi jest w okresie pisania testów gimnazjalnych więc coś takiego nie przeszkadza. 10 maja akurat jest po maturach, więć na luzie mogliby na niego pojechać. Głównym czynniekiem tak małej popularności D, jest to, że nie mieli takiej reklamy jak Miyavi. "Największe wydarzenie dla fanów visual kei" potrafi zdziałać cuda.
Powrót do góry Go down
zuzak
Ostatni sektor
zuzak


Liczba postów : 15
Join date : 12/11/2010
Age : 33

D w Polsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: D w Polsce   D w Polsce - Page 2 Icon_minitimePią Lut 18, 2011 1:12 am

Oreiteia napisał:
No więc...Dziękuję za informacje, zuzak :) (mam nadzieję, że będziesz częściej się udzielać na forum^^)
Czas z miesiąca zredukował mi się do jutra i jestem w takiej euforii, że połowa moich koleżanek dzisiaj ogłuchła. A więc JADĘ!! I cieszę się nawet bardziej, niż na koncert Miyaviego.


Nie ma za co. xD Z chcęcią podzielę się informacjami.Ja szczerze mówiąc za Miyavi'm nie przepadam.Ale są gusta i guściki,więc nie będę Go krytykować czy coś. ^^' *drapie się po głowie*

A tak w ogóle to ten Firlej jest dużym klubem? Mam nadzieję,że jakoś się pomieścimy. xD
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

D w Polsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: D w Polsce   D w Polsce - Page 2 Icon_minitimePią Lut 18, 2011 1:15 am

Cytat :
A tak w ogóle to ten Firlej jest dużym klubem? Mam nadzieję,że jakoś się pomieścimy. xD
nie, Firlej, z tego co kojarzę, jest raczej mały. pewnie nawet z 400 osobami będzie ciasno, ale nie wiem xD
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
zuzak
Ostatni sektor
zuzak


Liczba postów : 15
Join date : 12/11/2010
Age : 33

D w Polsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: D w Polsce   D w Polsce - Page 2 Icon_minitimePią Lut 18, 2011 2:31 pm

Udusimy się tam ! x______X'' Ale spoko,damy radę. xD A tak btw to jak myślicie,da radę sobie kupić piwo czy będzie ścisk? xD
Nie chcę być niemiła (bo na pewno jest tu wielu fanów Meev'a) ale Jego sukces to głównie zasługa właśnie rekalmy. xD A mi się wydaje,że D wcale jej nie potrzebuje.
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

D w Polsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: D w Polsce   D w Polsce - Page 2 Icon_minitimePią Lut 18, 2011 5:21 pm

nie no, aż tak źle nie będzie, piwo się może będzie dało wypić xD
a co do Meeva i reklamy - ja się zdecydowanie nie zgadzam. tzn. może i dzięki reklamie jest bardzo sławny, ale gdyby był artystą całkowicie niezależnym, a mi by się udało zetknąć z jego twórczością to i tak bym go uwielbiała i leciała jak na skrzydłach na koncert. może na początku nie byłam przekonana do jego głosu, ale uwielbiam to, co robi z gitarą.
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

D w Polsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: D w Polsce   D w Polsce - Page 2 Icon_minitimePią Lut 18, 2011 5:38 pm

Oha, ja też bym go uwielbiała. Nie kieruję się opinią innych, ani niczym podobnym. Tylko niestety są na świecie ludzie, którzy lubią coś, bo to jest w tym momencie popularne. I może ich być więcej, niż prawdziwych fanów.
Ja się nie boję uduszenia na koncercie... A jak będzie ścisk to artyści na scenie, będą mieli mniej na sobie ^ ^
Boję się, że mnie zadepczą o_O
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

D w Polsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: D w Polsce   D w Polsce - Page 2 Icon_minitimePią Lut 18, 2011 10:21 pm

Przede mną nadal stoi zadanie uzyskania zgody...
Boję się, że się nie zgodzą....
Załamię się...
Skombinowanie kasy nie będzie takie złe, za to^^
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

D w Polsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: D w Polsce   D w Polsce - Page 2 Icon_minitimePią Lut 18, 2011 10:30 pm

Powiedz im, że ja będę. Mnie dorośli ludzie lubią i często powierzają mi pod opiekę swoje dzieci ^ ^
I masz jechać! Do kogo będę się tulić?
Ja już w 100% pojadę, kupiłam bilet, więc teraz mogą mi ludzie skoczyć xD
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

D w Polsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: D w Polsce   D w Polsce - Page 2 Icon_minitimePią Lut 18, 2011 10:33 pm

Będę jeszcze w ferie uderzać z misją samobójczą i się zapytam. Mam nadzieję, że się zgodzą. Na Meev'a mnie puścili...
Jak nie, to mają problem, i tak jadęxD
Powrót do góry Go down
zuzak
Ostatni sektor
zuzak


Liczba postów : 15
Join date : 12/11/2010
Age : 33

D w Polsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: D w Polsce   D w Polsce - Page 2 Icon_minitimePią Lut 18, 2011 11:49 pm

Może nikogo nie zadepczą. xD Zróbmy pogo ! *,*
Ogólnie to z góry sorry,jeżeli kogoś uraziłam. ^^' Nie miałam takiego zamiaru,ze mnie już po prostu cham z natury. xD
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

D w Polsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: D w Polsce   D w Polsce - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 19, 2011 12:20 am

1. MYV to MYV ja go wielbię choć za pierwszym razem gdy usłyszałam jego kawałek reakcja przypominała coś w stylu "zamilcz człowieku na wieki".
2. Impreza jest przewidziana na ok 300 osób. Jeśli będzie duże zainteresowania pula biletów się zwiększy, ale tylko do 400 (to maksymalna liczba jaką Firlej może pomieścić bez łamania przepisów BHP).
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

D w Polsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: D w Polsce   D w Polsce - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 19, 2011 4:49 pm

Mnie na Meeva rodzice nie puścili, mimo sceny złości i depresji w wigilię i boże narodzenia. Nie żeby kasa była problemem, albo coś, po prostu "za dwa dni masz egzaminy! po drodze coś może ci się stać! nie będę się denerwować! koniec dyskusji!". I weź tu rozmawiaj z takimi ludźmi >.<
ALE na D się zgodzili bez gadania xD Nawet mamie puściłam jakiś ich kawałek i powiedziała, że są NAWET FAJNI xD Genralnie nie moge się doczekać *_* I w sumie to mi przypomina, że muszę iść do babci po kasę D:
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

D w Polsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: D w Polsce   D w Polsce - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 19, 2011 7:00 pm

Ja się cieszę, że fanką Meeva nie jestem i jego koncert mnie nie interesuje (choć to oczywiście bardzo miło, ze przyjeżdża), inaczej miałabym bardzo poważne problemy finansowe XDD I tak je mam, bo mam jeszcze inne rzeczy (czyt. płyty) do kupienia w najbliższym czasie, ale drugi koncert całkiem by mnie zabił. Także rozumiem, że wiele osób pewnie było zmuszone wybierać, a Miyavi to jednak obiektywnie większe wydarzenie, cóż ^^"
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

D w Polsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: D w Polsce   D w Polsce - Page 2 Icon_minitimeSro Mar 02, 2011 11:25 pm

Przepraszam że post pod postem, ale mam informację, która może zainteresować wybierających się na koncert. A mianowicie, po nim odbędzie się też sesja zdjęć i autografów! Osobiście zaczynam bać się o swoje serce X33
Mam już bilet. Nie jest taki ładny jak niemieckie, ale w miarę przyzwoity - ma chociaż logo zespołu XD
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

D w Polsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: D w Polsce   D w Polsce - Page 2 Icon_minitimeSro Mar 02, 2011 11:43 pm

Shadow, teraz to już sobie na tysiąc procent nie wybaczę, jeśli nie pojadę! Ja też się boję o swoje serce, a już kompletnie sobie nie wyobrażam, co się z nim stanie, jeśli rodzice nie wydadzą "Ostatecznej Zgody" T_T
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

D w Polsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: D w Polsce   D w Polsce - Page 2 Icon_minitimeSro Mar 02, 2011 11:45 pm

Dlaczego po nim, jak prawdopodobnie będę wyglądać jak zgniły śledź? : CCCCCCCCC
ALEALEALEALEALE, zdjęcie z Ruizą, YAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAY! *slini się* Zdjęcie z Ruizą, autograf z Ruiza, czucie oddechu Ruizy, stanie bliżej niż blisko, MERLINIE *mdleje*
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

D w Polsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: D w Polsce   D w Polsce - Page 2 Icon_minitimeSro Mar 02, 2011 11:53 pm

Reakcja A., kiedy jej o tym powiedziałam:
*zgon*
Ruiza...*zgon*
w piątek idziemy po bilety!!!
nie żartuję!
ruiza!!!!^^
ale... Ruiza!!!!!!!!
*zgon*

Moja była raczej podobna...xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





D w Polsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: D w Polsce   D w Polsce - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
D w Polsce
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» D=OUT w Polsce!
» Gothika w Polsce!
» OROCHI w Polsce! x2
» Versailles w Polsce~!
» D znów w Polsce!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: J-music :: Zapowiedzi i nowości-
Skocz do: