J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 D znów w Polsce!

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

D znów w Polsce! Empty
PisanieTemat: D znów w Polsce!   D znów w Polsce! Icon_minitimeCzw Lut 16, 2012 1:05 am

Aż dziwne, że jeszcze nie ma o tym tematu oO

A zatem akcja 'Poland waits for D' okazała się wielkim sukcesem i mimo, że z początku nie byliśmy w trasie uwzględnieni, zespół specjalnie przełożył koncert w Wiedniu, żebym jakoś nas do swojego rozkładu wcisnąć ^ ^ Przyjadą do Krakowa (do klubu Rotunda) 21 kwietnia. Bilety w sprzedaży od 27 lutego, w cenie 90 zł.
Wiadomo, że rok temu było cudownie, więc mam nadzieję, że spotkamy się znowu! Nie wiem co prawda, jakie mam szanse tydzień przed maturą... Ale będę walczyć ><
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

D znów w Polsce! Empty
PisanieTemat: Re: D znów w Polsce!   D znów w Polsce! Icon_minitimeCzw Lut 16, 2012 6:32 pm

Jakaś akcja będzie organizowana, tak jak z różami i wachlarzami?Cute
Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

D znów w Polsce! Empty
PisanieTemat: Re: D znów w Polsce!   D znów w Polsce! Icon_minitimeCzw Lut 16, 2012 10:50 pm

Z tego co wiem, to mamy zamiar naprawić ubiegłoroczny fail przy 'Night Ship D' i po prostu wziąć te flagi, kupione albo zrobione XD
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Yuchan
Ostatni sektor



Liczba postów : 23
Join date : 14/02/2012
Age : 27
Skąd : Warszawa

D znów w Polsce! Empty
PisanieTemat: Re: D znów w Polsce!   D znów w Polsce! Icon_minitimeSob Lut 18, 2012 10:40 pm

Nie, nie jade na ten koncert, poniewaz nie slucham D, a poza tym Krakow... daleko :/
Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

D znów w Polsce! Empty
PisanieTemat: Re: D znów w Polsce!   D znów w Polsce! Icon_minitimeSob Lut 18, 2012 11:20 pm

Że nie słuchasz D, to najsłabszy argument - zawsze możesz zacząć i na pewno nie pożałujesz :P A Kraków nie jest tak daleko od Wawy. Niektórzy dojeżdżają po 10-12h na takie koncerty.
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Yuchan
Ostatni sektor



Liczba postów : 23
Join date : 14/02/2012
Age : 27
Skąd : Warszawa

D znów w Polsce! Empty
PisanieTemat: Re: D znów w Polsce!   D znów w Polsce! Icon_minitimeNie Lut 19, 2012 10:38 am

Nom chyba masz rację, ale nie sądzę, że gdybym powiedziała coś w stylu ,,hej tato, zawieź mnie do Krakowa, bo chce zobaczyc jeden koncert" jakoś nie widze, aby się zgodził. ;/
Powrót do góry Go down
Yuchan
Ostatni sektor



Liczba postów : 23
Join date : 14/02/2012
Age : 27
Skąd : Warszawa

D znów w Polsce! Empty
PisanieTemat: Re: D znów w Polsce!   D znów w Polsce! Icon_minitimeNie Lut 19, 2012 1:12 pm

...


Ostatnio zmieniony przez Yuchan dnia Wto Lut 28, 2012 4:37 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

D znów w Polsce! Empty
PisanieTemat: Re: D znów w Polsce!   D znów w Polsce! Icon_minitimePon Lut 20, 2012 7:35 pm

Yuchan, ja właśnie przez pojechanie na ich koncert pokochałam ich muzykę Cute

A ja nie jadę... Bo już raz była, bo to Kraków, bo za drogo... Do tego chciałabym pojechać na LM.C i na coś co będzie tak po tej połowie roku. Bo na pewno coś będzie...
A szkoda ._. Kocham ich twórczość...
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

D znów w Polsce! Empty
PisanieTemat: Re: D znów w Polsce!   D znów w Polsce! Icon_minitimeWto Kwi 17, 2012 9:22 pm

Ja mam pytanko, czy ktoś będzie może spędzał w Krakowie noc po koncercie?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





D znów w Polsce! Empty
PisanieTemat: Re: D znów w Polsce!   D znów w Polsce! Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
D znów w Polsce!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» D=OUT w Polsce!
» D w Polsce
» Gothika w Polsce!
» OROCHI w Polsce! x2
» Versailles w Polsce~!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: J-music :: Zapowiedzi i nowości-
Skocz do: