J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kamenashi Kazuya - On My Mind [live]

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Kamenashi Kazuya - On My Mind [live] Empty
PisanieTemat: Kamenashi Kazuya - On My Mind [live]   Kamenashi Kazuya - On My Mind [live] Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 1:14 pm



I link na yt.
Oraz link do pobrania piosenki.

Niby nic specjalnego, ale... mnie kupiło machanie biodrami w refrenie i "I just wanna forget". Co do samego występu to bez fajerwerków, ale piosenka aż się prosi o słuchanie z zamkniętymi oczami. Enjoy! ^w^
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Kamenashi Kazuya - On My Mind [live] Empty
PisanieTemat: Re: Kamenashi Kazuya - On My Mind [live]   Kamenashi Kazuya - On My Mind [live] Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 3:57 pm

Nie zachwycił mnie ani układ, ani występ, jak sama napisałaś, nic nadzwyczajnego. Ale piosenka jest naprawdę fajna i przyjemnie się jej słucha.
Kiedy tutaj tak na niego patrzę, to dochodzę (złe słowo xD) do wniosku, ze on idealnie pasuje do roli wampira.
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Kamenashi Kazuya - On My Mind [live] Empty
PisanieTemat: Re: Kamenashi Kazuya - On My Mind [live]   Kamenashi Kazuya - On My Mind [live] Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 4:07 pm

Cytat :
to dochodzę (złe słowo xD)
Ej nieeeeeeeeeee, gdybyś nie dodała tego "złe słowo" to "dochodzę" dalej byłoby dla mnie tylko zwykłym "dochodzę" xDDD

Cytat :
ze on idealnie pasuje do roli wampira.
Nie zdziwiłabym się nawet, gdyby był wampirem >D
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Kamenashi Kazuya - On My Mind [live] Empty
PisanieTemat: Re: Kamenashi Kazuya - On My Mind [live]   Kamenashi Kazuya - On My Mind [live] Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 4:34 pm

Cytat :
Ej nieeeeeeeeeee, gdybyś nie dodała tego "złe słowo" to "dochodzę" dalej byłoby dla mnie tylko zwykłym "dochodzę" xDDD
Ja kiedy to napisałam, to od razu pomyślałam o drugim znaczeniu. Ale ja nie potrafię powiedzieć słowa "zerżnąć" w znaczeniu spisać bez myśli o czymś innym...

Cytat :
Nie zdziwiłabym się nawet, gdyby był wampirem >D
Mi on cały czas przypomina trochę Hyde'a dodatkowo przez to...><
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Kamenashi Kazuya - On My Mind [live] Empty
PisanieTemat: Re: Kamenashi Kazuya - On My Mind [live]   Kamenashi Kazuya - On My Mind [live] Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 5:26 pm

Cytat :
Ale ja nie potrafię powiedzieć słowa "zerżnąć" w znaczeniu spisać bez myśli o czymś innym...
Zerżnąć w znaczeniu spisać nigdy nie używam, bo to słowo nie było nigdy niedwuznaczne xDDD

Cytat :
Mi on cały czas przypomina trochę Hyde'a dodatkowo przez to...><
A mi zaczyna przypominać Hyde'a coraz bardziej, chociaż gdybyście razem z Yuki tego nie zauważyły, to w życiu bym na to nie wpadła xD
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Kamenashi Kazuya - On My Mind [live] Empty
PisanieTemat: Re: Kamenashi Kazuya - On My Mind [live]   Kamenashi Kazuya - On My Mind [live] Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 6:44 pm

Cytat :
A mi zaczyna przypominać Hyde'a coraz bardziej, chociaż gdybyście razem z Yuki tego nie zauważyły, to w życiu bym na to nie wpadła xD
Hheheheeh
Mi każdy kogoś przypomina, jak widzę jakiegoś jrockera, to od razu myślę, kogo mi przypomina i zazwyczaj zaskakuję tym innych, bo nie wpadli by na to xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kamenashi Kazuya - On My Mind [live] Empty
PisanieTemat: Re: Kamenashi Kazuya - On My Mind [live]   Kamenashi Kazuya - On My Mind [live] Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kamenashi Kazuya - On My Mind [live]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Kamenashi Kazuya - 00'00'16 [live]
» Kamenashi Kazuya - Lost my way [live]
» Kamenashi Kazuya - 1582 [live]
» Kamenashi Kazuya - Someday for somebody [live]
» Kamenashi Kazuya - w/o notice?? [live]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Kablówka-
Skocz do: