J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Narzekalnia

Go down 
+24
Oreiteia
Rei-chan
Panna Ironia
Dillinger
Motoko
Jeanne
Fia
Kanashii
pucchan
Mion
Haydi
Kuma
Yuki-chan
Shadow
Gum
Chi
Beluccio
Nataku
Aya
Anya
hiyume
Coby
Mun
Vespergold
28 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
AutorWiadomość
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Narzekalnia Empty
PisanieTemat: Narzekalnia   Narzekalnia Icon_minitimeNie Sty 17, 2010 6:54 pm

NARZEKALNIA

Narzekalnia to temat specjalny. Tutaj możesz ponarzekać na wszystko - od wszechobecnej niesprawiedliwości poprzez złośliwość rzeczy martwych aż do niesprzyjających warunków meteorologicznych. Oczywiście wszystko w granicach kultury. Wypowiedzi skrajnie wulgarne oraz wyjątkowo obelżywe tolerowanie nie będą. (Chyba, że będą moje... *mwahahaha* Mun.) Mun, Ty powinnaś dawać przykład! c(; Oj dobra, już dobra... ale tylko dlatego, że mam do Ciebie słabość... Cute

To ja zacznę xDDD
Dzisiaj wstałam o nieprzyzwoitej godzinie (7:00), połknęłam gigantyczny antybiotyk, rozpoczęłam koncert "Kaszel d-moll" i zasnęłam. Godzinę później wstałam żeby połknąć następną tabletkę i wypić obrzydliwy syrop. Próba ponownego zaśnięcia się nie udała. Zabrałam się więc do przepisywania reszty notatek z zaległego tygodnia i zdałam sobie sprawę, że poniedziałek będzie okropny. Nie dość, że będę musiała pokonać lenistwo (odwołali trzy pierwsze lekcje, czwarta to w-f i jestem zwolniona) to jeszcze prawdopodobnie czeka mnie kartkówka z matmy (nowy materiał, jak miło) oraz dwie godziny z wychowawczynią i religia.
W dodatku dzisiaj jest 17. A ja myślałam, że 24 i za tydzień będę miała ferie. W zasadzie cały tydzień myślałam, że jest tydzień później. I się cieszyłam jak idiotka, bo uznałam, że lepszego terminu na chorobę wybrać sobie nie mogłam - tydzień do szkoły a potem dwa tygodnie nic-nie-robienia. Dzisiaj wszystko runęło w gruzach i zaczęły na tym rosnąć czarne chwasty.
I w dodatku zasypali mi lodową ślizgawkę, która to spokojnie sobie egzystowała naprzeciw mojego domu! >.<


Ostatnio zmieniony przez Vespergold dnia Nie Sty 17, 2010 7:25 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Narzekalnia Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia Icon_minitimeNie Sty 17, 2010 7:18 pm

Mnie dziś z samego rana obudziły sople spadające z dachu, czyniąc przy tym dźwięki podobne do tych, które wydaje sufit spadający na łózko, wraz z kilkoma piętrami nad twoim... (żeby było śmiesznie mieszkam na parterze >.<)
Przez cały weekend nie tknęłam prac domowych i jakoś mi się do tego średnio spieszy, choć wiem czym to grozi. W poniedziałek mam sprawdzian z fizyki, na który jestem nie przygotowana, bo delikatnie mówiąc mijałam się ze szkołą. Zostały aż dwa tygodnie sprawdzianów, kartkówek, popraw i odpowiedzi do ferii, a z drugiej strony tylko dwa na spakowanie się, kupienie biletów, itp., itd... Na dodatek muszę zdecydować bez których piosenek nie mogę żyć i oddychać. Bo na wyjazd mogę zabrać tylko 7 z 20 GB muzyki. >.<
Łaaa, zUo!
A dodatkowo chłopa mi brak. Tudzież dziewczyny, bo ostatnio zaczęłam poważnie się zastanawiać nad moją orientacją >.<
Ogólnie źle mi, niedobrze. Mam ochotę rzucić się z dachu, albo zapalić szluga (jeszcze lepiej całą paczkę). >.<
I w ogóle mam problem ze sobą.
I nie mam hajsu.
I bleeeeee.
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Coby
V.I.P.
Coby


Liczba postów : 534
Join date : 10/01/2010
Age : 29
Skąd : Your nightmare ;3

Narzekalnia Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia Icon_minitimePon Sty 18, 2010 12:17 am

Jak wszyscy kolorkiem to ja też xD
Mogę sobie też ponarzekać?
Więc dziś o godzinie 7:50, mniej więcej, obudziła mnie siostra wracająca ze studniówki. No nic, układam się na drugi boczek i dupa, nie mogę oddychać, a czemu? Bo nos mi się zatkał >.<
No więc hop na plecki, i próbuj se spać, i tak się przewracałem chyba z 20 minut. Koszmar.
Jak już usnąłem i wstałem o 11:30, to nic robić nie mogłem, bo siostra śpi, więc cisz pokoju ma spać. I tak oglądałem telewizor na słuchawkach do 15:00, normalnie M A S A K R A. A później musiałem z kompa złazić co chwilę, bo siostra chcę wejść. Nosz normalnie człowieka krew zalewa. Ani normalnie na forum usiąść bo ci tu zipie za plecami, ani nic. Ale już jest OK, bo pojechała siostra i mam na całe ferie kompa dla siebie *zaciesza*
Współczuje wam dziewczyny, nie muszę łykać antybiotyku, ani nie budziłem się z wrażeniem że sufit mi na mordkę leci n_n
Więc mój dzień, pod względem waszych nie był taki zły >.>

No ludzie, a wy nie macie na co narzekać? Na źle sznurówkę zawiązana, czy coś?

Ahh, no przecież, jeszcze mi się komp przez cały dzionek zacina, nic tylko walić w to pudło >.< I tak nie było bardzo tragicznie...
Powrót do góry Go down
hiyume
Pogo napierdalacz
hiyume


Liczba postów : 94
Join date : 15/01/2010
Age : 28
Skąd : Serce Świata

Narzekalnia Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia Icon_minitimePon Sty 18, 2010 12:51 am

No to teraz ja. Widziałam dzisiaj dyrektorkę mojej starej szkoły! To straszne ;(
Powrót do góry Go down
http://www.photoblog.pl/tervistsaatus/
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Narzekalnia Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia Icon_minitimePon Sty 18, 2010 2:09 am

Hiyume... wygrałaś. xF
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Narzekalnia Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia Icon_minitimePon Sty 18, 2010 2:55 am

o 17 przypomniałam sobie, że mam olimpiadę z historii. o 21 zaczęłam czytać 400 stron tej pieprzonej Polski Jagiellonów. poddałam się o północy, jestem zmęczona, nic mi się nie chce ;\

a, no tak, jak zwykle zwlekłam się z łóżka koło 14 i cały dzień penis strzelił >.>
"cały dzień penis strzelił" KWIIK Jezu, skąd wy te teksty bierzecie *spada z krzesła* Coby
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Coby
V.I.P.
Coby


Liczba postów : 534
Join date : 10/01/2010
Age : 29
Skąd : Your nightmare ;3

Narzekalnia Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia Icon_minitimePon Sty 18, 2010 4:44 am

To ja narzekam na to, że wszyscy poszli spać T_T
Zostałem sam T_T
To może pobawię, się w galeriach xDD
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Narzekalnia Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia Icon_minitimePon Sty 18, 2010 4:48 am

Ja nie idę spać... Mówiłam, że idę do szkoły, a spać nie mogę bo będę nie do życia rano. >.<
Czuję się olana. Wrrr!
Przepraszam T_T Myślałem, że sobie poszłaś, nie czuj się olana. Ja bym Cię nie śmiał olać. Muniak, hej nie foszkaj się T_T Coby
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Narzekalnia Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia Icon_minitimePon Sty 18, 2010 11:50 am

Ja mam dzisiaj sprawdzian z chemii, na który właśnie się uczę. Ponadto w szkole będę musiała odpowiadać na serie pytań dotyczących mojej nieobecności. Jula będzie mnie męczyć, żebym zabrała ją na koncert do Warszawy. Na religii kobieta będzie gadać do mnie per "Paulinka". Polski to będzie jedna wielka tragedia, albowiem gościówa będzie miała do mnie żal za 4+ na półrocze. Po powrocie do domu będę gadać jak potrzaskana, obijać się o ściany. A ostatnie zdanie w tym dniu, wypowiedziane przeze mnie będzie brzmiało "Musk jeee dobry" >.<
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Coby
V.I.P.
Coby


Liczba postów : 534
Join date : 10/01/2010
Age : 29
Skąd : Your nightmare ;3

Narzekalnia Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia Icon_minitimePon Sty 18, 2010 3:19 pm

Naprawdę przy waszych moje problemy, nie są już takie duuuuże n_n

Współczuje, wszystkim którzy idą do szkoły, ja to teraz mogę narzekać jedynie na katar i nudę >.>
I narzekam, bo nikogo na forum teraz nie ma T_T Nuuuuuuuuuda T_T
Ooo, Muniak właśnie przyszła Cute

Wczoraj [a właściwie dzisiaj] z nudów, narobiłem sobie postów, w galeriach i innych o.o
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Narzekalnia Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia Icon_minitimePon Sty 18, 2010 3:45 pm

Rozrabiałeś całą noc, a ja nad ranem musiałam po Tobie sprzątać, Cob.
W dodatku jak ta idiotka znowu mięłam się ze szkołą. Moje problemy wcale nie są coraz mniejsze. Wprost przeciwnie narastają... Bleee. xF
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Coby
V.I.P.
Coby


Liczba postów : 534
Join date : 10/01/2010
Age : 29
Skąd : Your nightmare ;3

Narzekalnia Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia Icon_minitimePon Sty 18, 2010 3:51 pm

Narozrabiałem? O.o co zrobiłem?
Przepraszam Mun, nie chciałem?

No więc mówię, że moje problemy przy waszych nie są już takie ważne n_n
Zrobiłaś sobie wagary? Pierwszy raz?? Taaa, pierwszy... chyba w tym tygodniu. >.<

To ja jeszcze rzeknę, że mi zimno - gorąco, mam lodowate dłonie i stopy a jest mi gorąco T_T Koszmar
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Narzekalnia Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia Icon_minitimePon Sty 18, 2010 4:04 pm

olimpiada z historii sucks, nie rozumiałam połowy poleceń, o czym oni do mnie mówili? Shocked polegnę. ze 30 punktów na 100 >.> Współczuje >.> Ja muszę się zapytać baby od matmy co z alfikiem n_n Coby
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Coby
V.I.P.
Coby


Liczba postów : 534
Join date : 10/01/2010
Age : 29
Skąd : Your nightmare ;3

Narzekalnia Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia Icon_minitimePon Sty 18, 2010 4:40 pm

To ja narzeknę na to, że KTOŚ [każdy chyba wie o kogo chodzi] bawi się moim podpisem T_T
Uhh, dobra dam Ci się zabawić, jeżeli zmienisz jeszcze raz >.>
Gomen, ale zmieniłem jak tylko go zobaczyłem Serious"

Naprawdę muszę się zapytać co z tym alfikiem, wyniki już powinny być n_n
Huh, ale mnie klawiatura wkurza, wrrrrrrrrrrrr....
Powrót do góry Go down
Aya
Organizator J-rock Festival
Aya


Liczba postów : 427
Join date : 15/01/2010
Age : 28
Skąd : wyłaniam się z mroku xd

Narzekalnia Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia Icon_minitimePon Sty 18, 2010 5:41 pm

Nienawidzę śniegu. I lodu. Zanim doszłam z kościoła do domu byłam cała uwalana i trzy razy wyrżnęłam w słup Serious
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Narzekalnia Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia Icon_minitimePon Sty 18, 2010 6:39 pm

Aya, ja bym się chciała wywalić... Zasypali mi lodową ślizgawkę i nie mam jak zaliczyć gleby >.< Masochistka ze mnie, nie?

I mam kolejny powód do narzekań - ściąga na ręce, którą sobie napisałam na sprawdzian, nie chce mi się zmyć. I ręka mi jak Matrix wygląda.
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Nataku
Stały gość na afterparty
Nataku


Liczba postów : 132
Join date : 15/01/2010
Age : 34
Skąd : Nevermind...

Narzekalnia Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia Icon_minitimePon Sty 18, 2010 7:14 pm

Pomóc Ci, Vesp? ;>
Powrót do góry Go down
http://www.nataku.fbl.pl
Coby
V.I.P.
Coby


Liczba postów : 534
Join date : 10/01/2010
Age : 29
Skąd : Your nightmare ;3

Narzekalnia Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia Icon_minitimePon Sty 18, 2010 7:26 pm

My sobie kiedyś z koleżanką zrobiliśmy na rękach taki jakby ciąg przewodów, wyglądaliśmy jak roboty xDD
A później musiałem pumeksem szorować T_T Bo zejść nie chciało.
Ja nigdy nie ściągam >.>

Kira napisał:
Pomóc Ci, Vesp? ;>
Kolejna niemoralna propozycja?
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Narzekalnia Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia Icon_minitimePon Sty 18, 2010 7:28 pm

Cytat :
Ja nigdy nie ściągam >.>
nie pijesz, nie ściągasz, nie chadzasz na wagary. Święty Coby!

ja miałam ostatnio czerwonym markerem pomazaną rękę, że niby się nożem pocięłam, ale dość szybko zeszło.
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Nataku
Stały gość na afterparty
Nataku


Liczba postów : 132
Join date : 15/01/2010
Age : 34
Skąd : Nevermind...

Narzekalnia Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia Icon_minitimePon Sty 18, 2010 7:31 pm

Coby napisał:
Kira napisał:
Pomóc Ci, Vesp? ;>
Kolejna niemoralna propozycja?

Ależ.... ;> skądże! Ja grzeczna jestem. Bardzo. *wyciąga siekierę zza pleców* Wątpisz?
:twisted:
Ja chyba zacznę narzekać, bo na razie...nie mam na co narzekać Shocked
Powrót do góry Go down
http://www.nataku.fbl.pl
Coby
V.I.P.
Coby


Liczba postów : 534
Join date : 10/01/2010
Age : 29
Skąd : Your nightmare ;3

Narzekalnia Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia Icon_minitimePon Sty 18, 2010 7:34 pm

Anya napisał:
Cytat :
Ja nigdy nie ściągam >.>
nie pijesz, nie ściągasz, nie chadzasz na wagary. Święty Coby!
Prawie jak Święty Turecki, nie jestem święty, ale po prostu nie lubię alkoholu, nie cierpię kawy, nie ściągam bo nie muszę xD
Ale też praktycznie nigdy się nie uczę >.>

Ja nigdy nie wątpię *chowa rękę za plecy* xD
Ciesz się, że nie masz na co narzekać Cute
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Narzekalnia Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia Icon_minitimePon Sty 18, 2010 7:36 pm

Cytat :
nie ściągam bo nie muszę xD
Ale też praktycznie nigdy się nie uczę >.>
och, mam podobnie bardzo, ale czasem ściąga się przyda xDDD
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Narzekalnia Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia Icon_minitimePon Sty 18, 2010 7:56 pm

Pomóc! xDDD

Coby, to się nazywa świętość.

O, ja dzisiaj też miałam rękę w mazakowej krwi. I mazakową martwicę skóry. I moi rodzice się na to nabrali xDDD
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Coby
V.I.P.
Coby


Liczba postów : 534
Join date : 10/01/2010
Age : 29
Skąd : Your nightmare ;3

Narzekalnia Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia Icon_minitimeWto Sty 19, 2010 2:26 am

Ja nie jestem święty T_T

Boru, mazakowa krew xD Nie lubię mieć popisanych dłoni, aczkolwiek żeby nabrać mamę Cute

NARZEKAM T_T
Jestem sam T_T
Z czystym sercem mówię, że samiuteńki T_T
Nikt mnie nie kocha T_T
Nikt mnie nie lubi T_T

No to chyba tyle n_n
Przynajmniej na teraz n_n
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Narzekalnia Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia Icon_minitimeWto Sty 19, 2010 11:43 am

Ale zajebista była. Taka realistyczna jak cholera xDDD

Dzięki Coby, jestem nikim.

Soł, ja dzisiaj mam diagnozę z humana. Na historii i chemii. A normalnie mam biologię i technikę. Technikę da się jeszcze przeżyć, ale biologię? Kobieta, która mnie uczy ma na imię Saturnina i nigdy nie wiadomo kiedy coś dyktuję. Nie wolno u niej zgłaszać nieprzygotowań. Jak dzisiaj będzie kartkówka z płodów i okresu menstruacyjnego to się potnę >.<
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Sponsored content





Narzekalnia Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Narzekalnia
Powrót do góry 
Strona 1 z 40Idź do strony : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Myśli nieuczesane-
Skocz do: