J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Offtopic

Go down 
+15
Hiroki
Tsubuku
kasiula
Mideru
MeHipnotizas
Aemillie
pucchan
Vespergold
Mun
Panna Ironia
Rei-chan
Chi
Anya
Oreiteia
Shadow
19 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 35  Next
AutorWiadomość
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 18 Icon_minitimeWto Lut 15, 2011 8:01 pm

Ja nie wiem, ciągle się uśmiecham jak jestem w towarzystwie, ale jakoś nie czuję się specjalnie pokrzywdzona przez los. Wielu ludzi ma gorzej ode mnie.
Ze mnie można czytać jak z otwartej księgi, doskonale widać w jakim jestem nastroju. Ale rzadko kiedy zdarza mi się być w innym humorze niż nieopisana radość.
Przerażasz mnie trochę, Rei ^ ^ Jesteś urodzonym diabłem...
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Offtopic - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 18 Icon_minitimeWto Lut 15, 2011 8:07 pm

Cytat :
Przerażasz mnie trochę, Rei ^ ^ Jesteś urodzonym diabłem...
dziękuję, za komplement...


Ja może też nie jestem jakoś pokrzywdzona przez los, ale już na takim poziomie nie chcę pokazywać siebei ludziom, którym nie ufam. Zawsze mam na sobie maskę... Podobno ciężko ze mnie czytać...
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 18 Icon_minitimeWto Lut 15, 2011 8:36 pm

Do usług *kłania się nisko*
Moja koleżanka przede mną ukrywała swoje prawdziwe "ja", ale ją rozgryzłam. Więc może znajdzie się ktoś kto i Ciebie pozna lepiej niż Ty sama siebie znasz :)
I fajnie jest mieć taką maskę... Naucz mnie tego xD
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Offtopic - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 18 Icon_minitimeWto Lut 15, 2011 8:51 pm

Cytat :
Więc może znajdzie się ktoś kto i Ciebie pozna lepiej niż Ty sama siebie znasz :)
Mam nadzieję, ze taką osobą będzie A., że dojdziemy do takiego poziomu. Na razie idzie nam nieźle...

Cytat :
I fajnie jest mieć taką maskę... Naucz mnie tego xD
To są lata praktyki, obserwacji i ćwiczeń w dostosowywaniu się do nowej sytuacji, czy otoczenia... Jedna rada: obserwuj ludzi i patrz na ich reakcje na różne rzeczy, staraj się nie reagować na nic w jakiś transparentny sposób. Jeżeli masz z tym problemy, ćwicz przed lustrem. Ja nie miałam z tym zbyt dużych kłopotów, mam "naturalną zdolność" zamykania się w sobie.
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 18 Icon_minitimeWto Lut 15, 2011 9:04 pm

Mnie wszyscy rozbrajają na części po kilku rozmowach. Może całej mojej przeszłości nie znają, ale potrafią przewidzieć moją reakcję na różne rzeczy.
Zazdroszczę Ci takiej A., ja bym wiele oddała za kogoś takiego, nawet serce i dusze...

Obserwuję, patrzę i widzę, i widzę... i nadal nic nie umiem ^ ^
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Offtopic - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 18 Icon_minitimeWto Lut 15, 2011 9:23 pm

Cytat :
Obserwuję, patrzę i widzę, i widzę... i nadal nic nie umiem ^ ^
Ja nigdy nie miałam z tym problemów, samo jakoś przyszło, nie wiem...

Cytat :
Zazdroszczę Ci takiej A., ja bym wiele oddała za kogoś takiego, nawet serce i dusze...
Na pewno kogoś takiego znajdziesz, musisz się tylko rozejrzeć, to co jest między mną a A. nie powstało z niczego, obydwie musiałyśmy jakoś na to zapracować.
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 18 Icon_minitimeWto Lut 15, 2011 9:42 pm

Ja zapomniałam... zapomniałam o swojej mamie!
Moja mama jest zawsze przymnie, zawsze mnie wspiera, chętnie wysłucha... Jak mogłam ^ ^

Ja pewnie jestem tym typem, co nie umie inaczej niż być dobrym. Nieważne... tyle już przeżyłam, więc napewno dam radę dożyć sędziwej starości ^ ^
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Offtopic - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 18 Icon_minitimeWto Lut 15, 2011 10:29 pm

Życzę powodzenia w dożywaniu sędziwej starości, do niezobaczenia w niebie, aniołku...
A ja pójdę do piekła, do mojego Lucusia, bo jestem zła i niedobra i sprawia mi to przyjemność^^
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 18 Icon_minitimeWto Lut 15, 2011 10:31 pm

Ja praktykuję homoseksualizm, nie mam szans dostania się do nieba ^ ^
Lucuś też kiedyś był aniołkiem *zaczyna gwizdać, bujając się na piętach*
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Offtopic - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 18 Icon_minitimeWto Lut 15, 2011 11:33 pm

Lampka był archaniołem, ale ten ryży skurwysyn Samael go podjudził do buntu i wywalili Lampkę z nieba, coby sobie własną Otchłań założył ^.^' (wybaczcie, wizja z 'Siewcy Wiatru' skrzywiła mi światopogląd)
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Offtopic - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 18 Icon_minitimeSro Lut 16, 2011 12:14 am

No i Lampka sobie założył własną Otchłań i zrobił tam dużo lepszy klimat niż na górzexD

Ale to zawsze taki aniołek z różkami był, Yuki...
*wyobraża sobie Yuki bujającą się na piętach i pogwizdującą pod nosem*
Jesteś urocza...^^
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Offtopic - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 18 Icon_minitimeSro Lut 16, 2011 12:21 am

nie no, w Królestwie też było sympatycznie, Gabryś fajny gość, Michaś też. Ale Lampki i Asmodeusza nie pobiją jednak.
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Offtopic - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 18 Icon_minitimeSro Lut 16, 2011 12:32 am

Nie moje klimaty, atmosfera nie ta...
Poza tym... Wolę czerwony od niebieskiego^^
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Offtopic - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 18 Icon_minitimeSro Lut 16, 2011 12:37 am

nie no, najlepiej to jest w Limbo xD
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Offtopic - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 18 Icon_minitimeSro Lut 16, 2011 12:48 am

Limbo...???
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Offtopic - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 18 Icon_minitimeSro Lut 16, 2011 12:58 am

Limbo, u Kossakowskiej to takie miejsce, ziemia niczyja, między Królestwem i Głębią. Siedlisko burdeli i klubów xD
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Offtopic - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 18 Icon_minitimeSro Lut 16, 2011 1:01 am

Ooooo.... To mi się podoba^^
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 18 Icon_minitimeSro Lut 16, 2011 6:39 pm

Ponoć do piekiełka trafiają homoseksualiści. Ciekawe ile znanych muzyków tam teraz jest, albo będzie za jakiś czas. I mam taki dylemat moralny czy iść do Limbo, czy do Piekła do Lucusia :(
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Offtopic - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 18 Icon_minitimeSro Lut 16, 2011 7:39 pm

w piekle są sami zajebiści. pójdę tam po śmierci i spotkam Freddiego (powiedziała ateistka).
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 18 Icon_minitimeSro Lut 16, 2011 7:47 pm

można nie wierzyć w Boga, ale wierzyć w Szatana ^ ^
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Offtopic - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 18 Icon_minitimeSro Lut 16, 2011 7:55 pm

ateizm z góry zakłada nieistnienie żadnych sił nadprzyrodzonych rządzących światem i im pokrewnych... chyba.
ja mam ewentualnie swój Kyoizm, religię politeistyczną z wieloma bogami i jednym głównym.
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 18 Icon_minitimeSro Lut 16, 2011 8:02 pm

Wiem co znaczy pojęcie ateizm. W swojej wypowiedzi specjalnie pominęłam treść w nawiasie.
Przecież można wierzyć w Szatana wykluczając Boga.
Kyoizm... Ja wierzę we wszystkie religie w świata, a przynajmniej przyjmuje je do świadomości. Jednak ta wydaje się jak najbardziej godna zainteresowania xD
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Offtopic - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 18 Icon_minitimeSro Lut 16, 2011 8:06 pm

Kyoizm jest the best <3

a tak btw.
ŚWIĘTUJMY I BAWMY SIĘ I RÓBMY ROZPIERDOL BO KYO MA URODZINY, ŁAAAAAAA *w* (w sumie miał, bo u nich już urodziny ma Kao xD)
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 18 Icon_minitimeSro Lut 16, 2011 8:20 pm

Łaaaaa... stare dupy z nich!
Wypiję za ich zdrowie gorącą czekoladę ^ ^
A mnie pan policjant z Lidzbarka nie lubi, więc będę musiała zachowywać się grzecznie i nic nie rozwalać. Potem pracy nie znajdę jak zdecyduje się mnie udupić...
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Offtopic - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 18 Icon_minitimePią Lut 18, 2011 7:37 pm

Any... zakładamy kościół dla wyznawców Kyoizmu? Bardzo ciekawa religia...
Aoi też miał jakiś czas temu. 32 lata... Och ^^
Cóż, uznaję się raczej za ateistkę, choć kościół mnie fascynuje i myślałam nad głębszym poznaniem teologi. Ale jak mawia moja genialna książka - człowiek nawet jak w boga nie wierzy, to gdzieś tam podświadomie wierzy jeszcze w Szatana.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Offtopic - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 18 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Offtopic
Powrót do góry 
Strona 18 z 35Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 26 ... 35  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Rozmyślenia niepoważne-
Skocz do: