J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 [zamknięty] Historyjka zbiorowa

Go down 
+2
Mun
Panna Ironia
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Icon_minitimePon Lut 14, 2011 9:31 pm

... pojawił się Nao, który poczuł się w obowiązku ochronić faceta, z którym pieprzył się w schowku na szczotki.
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Icon_minitimePon Lut 14, 2011 9:50 pm

- Zostaw go ty niewyżyta wiewiórko tyyyy!
Odsunął Wiewiórkę od drugiej Wiewiórki, ale wtem rzucił się na niego Kai z serduszkami w oczach.
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Icon_minitimePon Lut 14, 2011 10:25 pm

- Ja też chcę się z tobą pieprzyć w schowku na szczotki, Nao! Porzuć tego Chomika i weź mnie! - zaczął krzyczeć.
- A lubisz się bawić KAIdankami? - zapytał Nao z błyskiem w oku...
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Icon_minitimePon Lut 14, 2011 10:27 pm

Nagle wpadł Hizumi i zakrzyknął
- Ej ej, nie obrażaj mnie no, ja tu jestem Chomikiem!
Ale perkusiści nie zwrócili na niego uwagi, bo Kai właśnie gorąco zapewniał Nao, że uwielbia Kaidanki i Kaionez też. Ruki przewrócił oczami i nagle z głośnym pyk pojawiła się przed nim wróżka-zębuszka-czarownica, Saga.
- Nie przewracaj, bo ci wylecą!
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Icon_minitimePon Lut 14, 2011 10:34 pm

- Uuu... szkoda by było, bo bym nie mógł zobaczyć TEGO... - powiedział niskim głosem Ruki, wskazując na nagi brzuch wróżki-zębuszki-czarownicy, Sagi.
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Icon_minitimePon Lut 14, 2011 10:37 pm

Saga spojrzał na siebie, potem zmierzył wzrokiem Rukiego i już, już, uśmiechał się zachęcająco, i już miał zamiar zaciągnąć go do najbliższego schowka, kiedy nagle za nim pojawił się wróżek-zębuszek-czarownic, Tora, ze swoim kotem, Kurczakiem, na ramieniu.
- Ty zostaw moją Herbatkę, ty mały kurduplu z krzywą szczęką. A ty się opanuj, mała zdziro, już ci nie wystarczam? - rzucił dramatycznie.
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Icon_minitimePon Lut 14, 2011 10:43 pm

(*laugh attack*)

- Jak masz mi wystarczać, skoro ostatnio w ogóle o mnie nie dbasz?! I jeszcze mnie zdzirą nazywasz przy ludziach! W łóżku to co innego, ale teraz? Przegiąłeś! Zrywam z tobą! - Saga odwrócił się na pięcie i już miał odchodzić, ale powstrzymała go dłoń zaciśnięta boleśnie na jego ramieniu. Obrócił się gwałtownie - Co do...? - Urwał w połowie zdania, bo...
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Icon_minitimePon Lut 14, 2011 10:54 pm

... zobaczył coś, co zniszczyło jego dzieciństwo i rozpadło jego światopogląd na małe kawałki. Otóż Kyo, jako, że się nudził, postanowił złożyć z Shou ofiarę Papciowi hide, a więc założył mu różową perukę (z której to Shou był zachwycony) i zaczął przygotowywać stół.
Tora, zupełnie nie przejmując się narzekającym na cienie pod oczami Shou, rozpaczliwie rzucił się na kolana przed Sagą.
- Ach kochanie nie, nie odchodź ode mnie! Kto inny będzie miał takie wspaniałe paznokcie i będzie tak pięknie machał mi torebką?!
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Icon_minitimePon Lut 14, 2011 11:35 pm

Saga otrząsnął się z myśli o zniszczonym dzieciństwie i światopoglądzie w kawałkach i spojrzał na swojego jak-na-razie-byłego-kochanka.
- Ale dasz sobie zrobić...
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Icon_minitimeWto Lut 15, 2011 12:08 am

- Jak śmiesz, ty...! Myślisz, że tak łatwo bym poszedł z tobą do łóżka? Traktujesz mnie jak jakąś tanią...
- Ale...
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Icon_minitimeWto Lut 15, 2011 12:57 am

- Nie przerywaj mi! Ja ci się tu wyżalam i próbuję udowodnić, że nawet jeżeli będę na ciebie bez powodu wrzeszczał, to ty mnie nie opuścisz, bo mnie kochasz!
- Ale ja tylko chciałem, żebyś dał sobie zrobić (...)
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Icon_minitimeWto Lut 15, 2011 8:58 pm

(chciałabym się w końcu w tym temacie udzielić, a jako, że człowiek ze mnie pospolity, a moje pomysły osiągają apogeum nudy... to nie obiecuję rewelacji. I nie krzyczcie, jak się nie podoba usuńcie post.)

- Ale ja tylko chciałem, żebyś dał sobie zrobić gofry z bitą śmietaną. Na Samosi mówili, że to dobry pomysł w tak krytycznych przypadkach.
Tora, patrząc z niedowierzeniem na blond włosego wróżka-zębuszka-czarownicę, wyobraził go sobie (śliniąc się przy tym niemiłosiernie) w...
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Icon_minitimeWto Lut 15, 2011 9:20 pm

... super seksownym różowym fartuszku, który nie zakrywałby za wiele i podjął decyzję.
- Dam! Dam sobie zrobić nawet gofry z bitą śmietaną, czekoladowa polewą i tęczową posypką nie bacząc na to, jak strasznie od tego przytyję, byleby tylko być z tobą! Ale musisz obiecać jedno - zawiesił głos - Będziesz mnie chciał nawet, jeśli będę potem gruby.
- Ja... - otworzył usta Saga - Myślę(...)

(Nie martw się Yuki, masz różne ciekawe pomysły^^)
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Icon_minitimeWto Lut 15, 2011 11:29 pm

- Ach, pieprzyć to! - rzucił ochoczo i, ciągnąc Torę za rękę, wyprowadził go z pokoju do jakiegoś ustronnego kąta.
- Ekhem... Hiroto, skąd taki wymyślny strój?
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Icon_minitimeSro Lut 16, 2011 12:09 am

... - zapytał Kyo, ostrząc sobie paznokcie. Shou wpatrywał się w to coraz bardziej przestraszonym wzrokiem, ponieważ nadal miał zostać ofiarą. Był już przywiązany do stołu i czekał na to, co zrobi z nim Kyo. Hiroto widząc przerażenie swojego kolegi z zespołu, postanowił mu pomóc.
- Jak to skąd? Przecież...
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Icon_minitimeSro Lut 16, 2011 12:20 am

- ... sam mi go pożyczyłeś!
W tym momencie w oczach Tośka zaświeciły się gwiazdki i rzucił się na Kyo z okrzykiem 'Maaaaaaaaasz jeeeeeeeszcze?'. Nagle...
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Icon_minitimeSro Lut 16, 2011 12:28 am

... do pokoju wbiegł Mana, stukając swoimi niebotycznie wysokimi koturnami. Wyciągnął z za pleców karteczkę z napisem "Czy was wszystkich kompletnie pojebało!?!?!?!?!?!?!?", jako, że nie mówił niczego publicznie. Spojrzenia wszystkich obecnych w pomieszczeniu skierowały się na niego i przybrały nierozumiejący wyraz. Mana wyciągnął zza pleców flamaster i zaczął coś pisać na drugiej stronie karteczki. Odwrócił ją i oczom zebranych ukazał się napis...
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Icon_minitimePią Lut 18, 2011 7:16 pm

"Bo mnie tak". Następnie Mana zrzucił buty na szalenie wysokim obcasie i nie bacząc na szok zgromadzoych zaczął...
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Icon_minitimePią Lut 18, 2011 9:49 pm

...rozwiązywać gorset swojej sukni. Die rzucił się na niego i wyszeptał mu do ucha
- Nie tutaj kochanie! Jeszcze się wszyscy domyślą, że...
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 19, 2011 8:11 pm

... że w tym trójkącie Kaoru robi za uke!
- Umieram! - pochlipywał Totchi w kącie (czy gdzie on był, bo się gdzieś zgubił po drodze) - Lider został zdominowany! Ach, teraz tylko koniec świata, a ja chciałem jeszcze...
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 19, 2011 8:32 pm

...dobrać się do pudełka lodów orzechowych z advocatem z lodówki Kyo!
- Co!? - wydarł się Maleństwo-Kyo, kiedy usłyszał o planowanym zamachu na jego ukochane lody. - Ja ci dam, myśleć o porwaniu moich lodów! Ja ci dam lody!
- Naprawdę? - zapytał Totchi z nadzieję w głosie.
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 19, 2011 8:35 pm

Kyo zlustrował go wzrokiem.
- No właściwie... Ładną masz spódniczkę, wiesz?
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 19, 2011 8:42 pm

- Łłłiiii! Naprawdę? - zapytał tym razem z niedowierzaniem. No, i z jeszcze większa nadzieją.
- Naprawdę... - odparł Kyo, podchodząc do Toshiyi z pożądliwym wyrazem twarzy.
- Nie! - nagle na Kyo rzucił się...
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 19, 2011 8:44 pm

... Gackt krzyczący 'ja chcęęęę!', a za nim do pokoju wślizgnął się znudzony Hyde...
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 19, 2011 8:50 pm

... i rozejrzał się po zebranych. Uznał, że Hiroto ma całkiem ładną szyję, więc skinął na niego swym seksownym w każdym calu palcem. Dziecko Arisu podbiegło do niego niczym posłuszny pies, kto bowiem nie poddałby się oszałamiającemu urokowi Hyde'a.
Hideto złapał za rękę Hiroto i zaciągnął do najbliższego schowka na miotły celem konsumpcji krwi młodszego chłopaka, jednak...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[zamknięty] Historyjka zbiorowa
Powrót do góry 
Strona 2 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Historyjka zbiorowa, edycja druga
» [zamknięty] Skojarzenia
» [zamknięty] Co wolisz?
» [zamknięty] OPM, czyli już ja dobrze wiem co Ty tam robisz!
» [zamknięty] OPM, czyli już ja dobrze wiem co Ty tam robisz!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Jednoręki bandyta-
Skocz do: