J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 [zamknięty] Historyjka zbiorowa

Go down 
+2
Mun
Panna Ironia
6 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

[zamknięty] Historyjka zbiorowa Empty
PisanieTemat: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa Icon_minitimeNie Gru 26, 2010 1:12 am

Natchnęły mnie trzy forumowiczki, zalane w trupa, które postanowiły stworzyć pewnego pamiętnego fanficka (wszyscy wiemy o czym mowa). Zasady są proste, każdy dopisuje po zdaniu. Ale szczerze, u mnie w klasie wyszło nam, że królewna zjadła i zgwałciła smoka. Brak słów. Ach! I bez cenzury ;p
Może zacznę?

Noc była ciemna (odkrycie roku) i wszystkie grzeczne dzieci spały, a te mniej grzeczne pieprzyły się po kątach.
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

[zamknięty] Historyjka zbiorowa Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa Icon_minitimeNie Gru 26, 2010 1:26 am

A korzystamy z opcji kopiuj-wklej czy po prostu piszemy następne zdanie? xD

Jedno dziecko, lekko już podstarzałe, siedziało w kącie pokoju i czekało na Okazję.

Btw, wcale nie byłyśmy zalane w trupa... po prostu... zresztą nieważne. xD
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

[zamknięty] Historyjka zbiorowa Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa Icon_minitimeNie Gru 26, 2010 1:29 am

Wiessz, ale to mi przypomina moich wujków po alkoholu. Z dzisiejszego obiadu (taak, do 19 ;p) mam tyle perełek...

Noc była ciemna (odkrycie roku) i wszystkie grzeczne dzieci spały, a te mniej grzeczne pieprzyły się po kontach. Jedno dziecko, lekko już podstarzałe, siedziało w kącie pokoju i czekało na Okazję.
Kopiuj-wklej
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

[zamknięty] Historyjka zbiorowa Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa Icon_minitimeNie Gru 26, 2010 1:32 am

A dalszy ciąg? xD
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

[zamknięty] Historyjka zbiorowa Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa Icon_minitimeNie Gru 26, 2010 1:37 am

Liczyłam na kogoś innego! Ach, ktoś dziś zmieszał mój tekst z błotem, wiesz, nagły zanik poczucia wartości...

Noc była ciemna (odkrycie roku) i wszystkie grzeczne dzieci spały, a te mniej grzeczne pieprzyły się po kątach. Jedno dziecko, lekko już podstarzałe, siedziało w kącie pokoju i czekało na Okazję. Okazja była wysoce nadpobudliwą istotką o blond kudłach i morderczym spojrzeniu, które zabić wcale nie zabijało, bo gdyby zabijało dawno leżałby na wycieraczce martwy.
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

[zamknięty] Historyjka zbiorowa Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa Icon_minitimeNie Gru 26, 2010 2:02 am

ja jestem za tym, żeby nie kopio-wklejować. bo to się wielkie robi i ludziom się nie chce czytać. i takie urwane zdania się fajnie czyta.

Dziecko spojrzało na drzwi w momencie, w którym wlecieli przez nie na latającym dywanie Okazja i Ruki, zaczynając...
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

[zamknięty] Historyjka zbiorowa Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa Icon_minitimeSro Gru 29, 2010 5:11 am

zawodzić Obscure i Maximum Impulse jednocześnie, jako że Okazja to był po prostu Kyo.
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

[zamknięty] Historyjka zbiorowa Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa Icon_minitimeNie Sty 23, 2011 8:00 pm

Maleństwo numer 1, znane szerzej jako Kyo(albo ewentualnie Okazja), wkurzyło się na Maleństwo numer 2, znane szerzej jako Ruki, bo chciało śpiewać samo.
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

[zamknięty] Historyjka zbiorowa Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa Icon_minitimePon Sty 24, 2011 12:18 am

Więc strzelając popisowego focha, warknęło
- Odejdź brutalu i nie zaśmiecaj mi mojego wspaniałego występu swoją marną obecnością!
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

[zamknięty] Historyjka zbiorowa Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa Icon_minitimePon Sty 24, 2011 7:02 pm

- Wczorajszej nocy moja obecność była ci niezbędna - uprzejmie przypomniał Ruki-Maleństwo, ponieważ wychowali go w szacunku do innych ludzi.
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

[zamknięty] Historyjka zbiorowa Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa Icon_minitimeWto Sty 25, 2011 12:09 am

Kyo spojrzał na niego, unosząc brew.
- Ach, więc to byłeś ty... wybacz, chyba za dużo wypiłem, żeby pamiętać...
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

[zamknięty] Historyjka zbiorowa Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa Icon_minitimeWto Sty 25, 2011 4:42 pm

- I za dużo, żeby w ogóle być w stanie dojść... - Ruki uśmiechnął się niewinnie - do łóżka.
- Już cię miałem o gwałt oskarżać.
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

[zamknięty] Historyjka zbiorowa Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa Icon_minitimeWto Sty 25, 2011 5:16 pm

- Ejj!!! Chyba o kimś za pomnieliście! - upomniało się lekko już podstarzałe dziecko siedzące w kącie pokoju. - Ja tu czekam na Okazję!
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

[zamknięty] Historyjka zbiorowa Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa Icon_minitimeSro Sty 26, 2011 1:23 am

Kyo prychnął tylko, niczym zirytowany kot i zwrócił uwagę na dziecko w kącie.
- Na którą?
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

[zamknięty] Historyjka zbiorowa Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa Icon_minitimeCzw Sty 27, 2011 7:28 pm

- Wszystko jedno, byleby się opłacało czekanie. No? - dziecko uniosło brwi, w oczekiwaniu na odpowiedź.
- Najpierw powiedz kim jesteś - wydarł się Reita z szafy (i nie wnikać skąd się tam wziął ;p)
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

[zamknięty] Historyjka zbiorowa Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa Icon_minitimePią Sty 28, 2011 3:37 am

Ruki ze zdziwieniem spojrzał na szafę, rozglądając się po pokoju i zauważając w kącie Kaoru, który z psychopatycznym uśmiechem malował pisanki w różowe wzorki.
- Czekamyyyy...
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

[zamknięty] Historyjka zbiorowa Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa Icon_minitimePią Sty 28, 2011 11:57 pm

- Na pociiiąąąg - podjął zabawę Kyo, z równie psychopatycznym spojrzeniem.
- A-ale... - zająknął się Ruki - ile nas tu jest?
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

[zamknięty] Historyjka zbiorowa Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa Icon_minitimeSob Sty 29, 2011 12:01 am

- Więcej niż myślisz... - powiedział złowieszczym szeptem Toshiya pojawiając się nagle za Maleństwem-Rukim.
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

[zamknięty] Historyjka zbiorowa Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa Icon_minitimeSob Sty 29, 2011 5:11 pm

- Oj loczku, loczku, nie baw się w psychopatycznego mordercę, już wystarczy, że fanki twierdzą, że tak wyglądasz - rzucił Die, pojawiając się równie znikąd i popijając colę.
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

[zamknięty] Historyjka zbiorowa Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa Icon_minitimePon Lut 14, 2011 9:04 pm

- Banda psychopatów! - wrzasnęło lekko już podstarzałe dziecko siedzące w kącie. Zachowanie przybyszy zaczynało być... przerażające...
Tym bardziej, że zaczęli oni...
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

[zamknięty] Historyjka zbiorowa Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa Icon_minitimePon Lut 14, 2011 9:12 pm

... tańczyć makarenę w strojach tancerek hula na stołach...
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

[zamknięty] Historyjka zbiorowa Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa Icon_minitimePon Lut 14, 2011 9:15 pm

(OMFG)

... co ostatecznie przeraziło lekko już podstarzałe dziecko, które postanowiło ratować się ucieczką przez okno.
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

[zamknięty] Historyjka zbiorowa Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa Icon_minitimePon Lut 14, 2011 9:16 pm

jednak w oknie pojawił się Hiroto w stroju batmana z powiewającą pelerynką w kurze udka, który zaczął...
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

[zamknięty] Historyjka zbiorowa Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa Icon_minitimePon Lut 14, 2011 9:20 pm

... szlochać na widok swoich przyjaciół w takiej sytuacji i postanowił się pociąć rzyletką i zalać swoją krwią balkon poniżej(pomijając fakt, że balkonu nie było). Ale wtedy...
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

[zamknięty] Historyjka zbiorowa Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa Icon_minitimePon Lut 14, 2011 9:25 pm

... w objęcia chwycił go Shou, krzycząc 'ty draniu złamałeś mi paznokieć!' i zaczął okładać go torebką w wężową skórkę. Wtem...
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Sponsored content





[zamknięty] Historyjka zbiorowa Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[zamknięty] Historyjka zbiorowa
Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Historyjka zbiorowa, edycja druga
» [zamknięty] Skojarzenia
» [zamknięty] Co wolisz?
» [zamknięty] OPM, czyli już ja dobrze wiem co Ty tam robisz!
» [zamknięty] OPM, czyli już ja dobrze wiem co Ty tam robisz!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Jednoręki bandyta-
Skocz do: