J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 The GazettE - The End

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Lynka
Stały gość na afterparty
Lynka


Liczba postów : 135
Join date : 01/07/2011
Age : 32
Skąd : Warszawa

The GazettE - The End Empty
PisanieTemat: The GazettE - The End   The GazettE - The End Icon_minitimeNie Lip 10, 2011 5:22 pm

The GazettE - The End
(NIL, 2006)

Kolorami zaznaczyłam kwestie Aoi'a i Uruhy

Tekst oryginalny:


Theory、Free、Treasure、Fuck、Stand up、Liberty、Raise、Past、Money、Alien。/x8

命、 、 愛する、 神々、 人徳 、 信頼、 妖艶、中止に、絆、 信念。/x4

Theory、Free、Treasure、Fuck、Stand up、Liberty、Raise、Past、Money、Alien。/x4


Romanji:


Theory, Free, Treasure, Fuck, Stand up, Liberty, Raise, Past, Money, Alien /x8

Inochi, Umi, Aisuru, Kamigami, Jintoku, Shinrai, Youen, Chuushini, Kizuna, Shinnen /x4

Theory, Free, Treasure, Fuck, Stand up, Liberty, Raise, Past, Money, Alien /x4


Tłumaczenie:


Koniec


Teoria, Wolny, Skarb, Pieprzyć, Powstać, Wolność, Podnieść się, Przeszłość, Pieniądze, Obcy. /x8

Życie, Morze, Kochać, Bogowie, Uczynność, Zaufanie, Upojny, Przerwany, Więzy, Wiara. /x4

Teoria, Wolny, Skarb, Pieprzyć, Powstać, Wolność, Podnieść się, Przeszłość, Pieniądze, Obcy. /x4


Komentarz:
Jest jedna rzecz, którą chciałabym zaznaczyć.
Stand-up, zapisane w ten sposób, oznaczać może: na stojąco, swojski, gwałtowny, występ komiczny.
W transkrypcjach tekstu znalazłam 3 wersje zapisu tego fragmentu - stand-up, standup (alternatywny zapis pierwszej wersji) i stand up. Ostatnia wersja ma już inne znaczenie, i to jednak ona moim zdaniem najlepiej wpasowuje się w resztę tekstu.
Stąd też prośba - jeśli ktoś wie, jak zostało to zapisane w książeczce, prosiłabym o wiadomość Happy
Powrót do góry Go down
Jeanne
Stały gość na afterparty
Jeanne


Liczba postów : 111
Join date : 17/01/2010
Age : 34
Skąd : Warsaw

The GazettE - The End Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE - The End   The GazettE - The End Icon_minitimeCzw Sie 18, 2011 8:28 pm

Warto zaznaczyć też innych członków ;) Teoria - Ruki, Skarb - Kai, a Pieprzyć Reita. Przynajmniej tak mi się wydaje i dziękuję, że tutaj to dodałaś Happy
Powrót do góry Go down
http://jeanne8917.livejournal.com
Lynka
Stały gość na afterparty
Lynka


Liczba postów : 135
Join date : 01/07/2011
Age : 32
Skąd : Warszawa

The GazettE - The End Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE - The End   The GazettE - The End Icon_minitimeCzw Sie 18, 2011 8:47 pm

Właśnie reszty chłopaków nie byłam pewna. Wydawało mi się, że słyszę miejscami Reitę, ale wolałam nie brać tego za pewnik. Kai'a nie słyszałam kompletnie. Założyłam więc, że reszta tekstu przypadła Rukiemu. Cóż - będę miała co robić w pociągu do Krakowa ;)
Powrót do góry Go down
Jeanne
Stały gość na afterparty
Jeanne


Liczba postów : 111
Join date : 17/01/2010
Age : 34
Skąd : Warsaw

The GazettE - The End Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE - The End   The GazettE - The End Icon_minitimeCzw Sie 18, 2011 9:06 pm

Nie, każdy z nich śpiewa po dwa wyrazy w wersie Happy Kiedyś z Puć z godziny siedziałyśmy by rozróżnić [albo raczej ja, bo jej nie wierzyłam ;P]
więc wydaje mi się, że kolejność to: Ruki, Aoi, Kai, Reita, Uruha Happy
Powrót do góry Go down
http://jeanne8917.livejournal.com
pucchan
Pogo napierdalacz
pucchan


Liczba postów : 96
Join date : 07/08/2010
Age : 30
Skąd : Warszawa

The GazettE - The End Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE - The End   The GazettE - The End Icon_minitimePią Sie 19, 2011 8:15 pm

Jak się wsłuchacie to da się rozróżnić. Ale Jeanne raczej ma rację, z tego co pamiętam z naszych rozkmin i jak sobie przypominam melodię. Co prawda Gazette na komputerze już nie mam od dawna, więc nie sprawdzę, ale jestem na 99,9% pewna, że taka była kolejność. A co do stand up, to nie zastanawiałabym się nad tym zbyt długo, bo może się okazać, że fani się głowią nad znaczeniem, a tak naprawdę Ruki sam nie wiedział że jest tyle możliwości. Wiadomo jak się mają Japończycy do angielskiego. xD Najlepiej sięgnąć do bookletu, jeśli mieli tam słowa piosenek.
Powrót do góry Go down
http://lastfm.pl/user/pucchans
Sponsored content





The GazettE - The End Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE - The End   The GazettE - The End Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
The GazettE - The End
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» The GazettE
» Aoi - The GazettE
» The GazettE - Ito
» The GazettE - Wakaremichi
» The GazettE

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: J-music :: Teksty-
Skocz do: