J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 The GazettE

Go down 
+7
Rei-chan
Egao
Anya
Panna Ironia
pucchan
Mun
Aya
11 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Aya
Organizator J-rock Festival
Aya


Liczba postów : 427
Join date : 15/01/2010
Age : 28
Skąd : wyłaniam się z mroku xd

The GazettE Empty
PisanieTemat: The GazettE   The GazettE Icon_minitimePon Wrz 13, 2010 6:59 pm

THE GAZETTE
ガゼット

Status: Indies – aktywny
Początek: 2002
Koniec: -

The GazettE Wallpaperthegazette2712

Chłopaki grają niewątpliwie rock, ale wpatają w swe piosenki również inne brzmienia, od punk-rocka do heavymetalu, jak również wstawki hip-hopowe. Dzięki temu ich muzyka jest niesamowicie różnorodna i trafia w gusta wielu fanów.

Początkowo w skład zespołu wchodzili Ruki, Aoi, Reita, Uruha i Yune, którego w 2003 roku zastąpił na perkusji Kai.

Mieli wspólne trasy koncertowe z zespołami takimi jak Vidoll, Kra, Bis, Deadman, MUCC, Miyavi, Despair's Ray, Merry i cośtam chyba z Alice Nine, ale nie jestem pewna.

Niedawno (choć nie wiem, czy to aż tak ważna informacja, ale że nawet na Wikipedii się pojawiła...) u Rukiego zdiagnozowano odmę strun głosowych i infekcję wirusową. Odwołali parę koncertów, ale juz wszystko wróciło do normy.

21 lipca tego roku wydali singiel "Shiver". Następne wydania singli "Red" oraz "Pledge" zapowiedziane są odpowiednio na 22 września 2010 oraz na grudzień 2010.

DYSKOGRAFIA :
ALBUM & MINI-ALBUM
2006-05-03 Dainihon itan geishateki nomiso kaiten zekkyo ongenshu
2006-02-08 NIL
2005-08-03 Gama
2004-10-13 DISORDER
2004-03-30 MADARA
2003-10-01 Hankou seimeibun
2003-07-30 Super Margarita
2003-06-25 Akuyuukai
2003-05-28 COCKAYNE SOUP
SINGLE & MAXI-SINGLE
2007-02-07 Hyena
2006-11-01 Filth in the beauty
2006-10-25 REGRET
2006-01-12 Cassis
2005-08-00 Chigire
2005-03-09 [reila] Lesson. G.O.D.
2004-09-11 Jyuyon sai no knife
2004-07-28 Zetsu
2004-07-28 Miseinen
2004-07-28 Zakuro kata no yuuutsu ザクロ型の憂鬱
2004-07-28 Zakuro kata no yuuutsu Zetsu Miseinen
2003-11-00 Gozen 0-ji no Trauma Radio
2002-08-30 Kichiku Kyoushi (32-sai Dokushin) no nousatsu kouza
2002-04-30 Wakaremichi
DVD
2006-09-06 Nameless Liberty.Six Guns...
2006-06-07 FILM BUG 1
2005-11-23 STANDING TOUR 2005 FINAL「M.R.D」 at 2005.4.17 Shibuya kokaido (Reissue)
2005-11-23 Heisei Banka (Reissue)
2005-11-23 Tokyo Saiban - Judgement Day (Reissue)
2005-07-06 STANDING TOUR 2005 FINAL「M.R.D」 at 2005.4.17 Shibuya kokaido STANDING TOUR 2005 FINAL「M.R.D」 at 2005.4.17 渋谷公会堂
2004-08-25 Heiseibanka 平成挽歌
2004-05-26 MADARA -MADARA- 斑蠡~MADARA~
2004-04-28 Tokyo saihan ~JUDGMENT DAY~ 東京裁判 ~JUDGMENT DAY~
VHS
2002-09-30 Hyakkiyagyou 百鬼家行
2002-08-30 Shichoukaku shitsu 視聴覚質
2002-04-30 Sentimental Video センチメンタルビデオ
2002-04-30 Sentimental Onigokko センチメンタルな鬼ごっこ
BOOK
2006-04-28 NIL book score book
2005-10-05 Verwelktes Gedicht

Profile chłopaków są w dziale Biografie. Wiem, że profil ubogi, ale wiecie o nich dużo, a ja mam mało czasu ;P
Powrót do góry Go down
Aya
Organizator J-rock Festival
Aya


Liczba postów : 427
Join date : 15/01/2010
Age : 28
Skąd : wyłaniam się z mroku xd

The GazettE Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE Icon_minitimePon Wrz 20, 2010 12:26 pm

Dobra, wiem, że zawaliłam z tą biografią, ale mogłybyście chociaż coś napisać, bo chyba każdy ich kiedyś słuchał, a temat stoi pusty. ><

Na (mam nadzieję) dobry początek od siebie dodam, że moją ulubioną piosenką jest "Anata no Tame no Kono Inochi"
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

The GazettE Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE Icon_minitimeSob Paź 30, 2010 4:20 pm

Gaaaazeeetyyy. *.*
Nie wiem czy jest ktokolwiek słuchający j-rocka kto ich nie zna. xD

Osobiście uwielbiam Siedemnastolatkę. <333
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
pucchan
Pogo napierdalacz
pucchan


Liczba postów : 96
Join date : 07/08/2010
Age : 30
Skąd : Warszawa

The GazettE Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE Icon_minitimeNie Paź 31, 2010 1:04 am

Od Gazetto zaczęło się całe moje zainteresowanie j-rockiem, za co jestem im w pewnym sensie wdzięczna. I to chyba tyle, co mi z niebywałej sympatii do nich zostało, oprócz miłości do tego zjeba, Aoi'ego xD Byłam ich fangirlem prawie rok (a czuję jakby to była wieczność) i nadal czasem zdarza mi się oglądać backstage i wspominać, jak to było itd. Piosenki, jak np. właśnie Anata..., Reila czy Chizuru wywołują u mnie takie miłe uczucie, od razu stają mi przed oczami sceny sprzed roku, kiedy to ich poznawałam i to wszystko było takie łaaa, nowe. I jak pisałam i czytałam o nich ficki, i słuchałam ich zimą, chodząc na jakieś durne spotkania do bierzmowania...
Ok, ok, koniec wspominania xd
Przyznam szczerze, że nie podoba mi się to, co się z nimi teraz dzieje, nie podobają mi się ich piosenki i nie podoba mi się ich image i cały szum wokół nich. A najbardziej mi się nie podoba, że wystąpią na Tokio Dome, bo uważam, że są tacy, którzy na to bardziej zasługują~
Ciągle się zastanawiam, kiedy oni się tak zestarzeli i gdzie zgubili tę swoją 'gazetowość' w której się zakochałam.
Mimo to, jak już wspomniałam, mam do nich pewien sentyment (taak, każdy tak mówi xd), bo jednak trochę mi w główce poprzestawiali i się z tego cieszę.
Powiem tylko jeszcze, że śmieszy mnie stwierdzenie, że Gazetto to 'cięższe brzmienia'.

I dobra, tyle, bo chyba mam dziś wieczór na pisanie jakichś niepoważnie długich postów o.O
Powrót do góry Go down
http://lastfm.pl/user/pucchans
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

The GazettE Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE Icon_minitimeCzw Gru 23, 2010 12:03 pm

Zobaczyłam i musiałam skomentować. Wybaczcie ^^
Tak jak Puć, zaczynałam od GazettE całą historię z j-rockiem. Dobra, przyznaję się. Szukałam gdzieś w kwietniu yaoi o TH i znalazłam tekst "Kotki wy moje", autorstwa właśnie Puć. I się zakochałam *.* Później zaczęło się namiętne i długie przesłuchiwanie Guren na zmiane z Distress and Coma. Przez miesiąc słuchałam tylko tego! Kiedy w końcu otrząsnęłam się z tej fascynacji tymi piosenkami sięgnęłam po następne. I coraz bardziej ich uwielbiałam. W dość szybkim czasie jedyne piosenki na moim telefonie były ich, tapety przedstawiały ich, nawet nuciłam ciągle ich piosenki, co mi nadal zostało. Odkryłam przy okazji, że to ciekawe doświadczenie śpiewać Wakaremichi na każdym sprawdzianie. To silniejsze ode mnie! I muszę przyznać, że nadal mi to nie przeszło. Ciągle szukam nowych piosenek, oglądam nagrania z koncertów, nawijam o nich bez przerwy. Tylko teraz zaczęłam słuchać też Miyavi'ego, Dir en Grey, alice nine, X-Japan... Ogółem innych zespołów, choć do gazet mam największy sentyment i nadal ich kocham nabardziej na świecie. I wbrew słowom Mun... dla mnie Ruki jest śliczny.
Ach, nie wspominając o fanservice ^^
Co mam jeszcze napisać? Faza na Rukiego (jak to koleżanka powyżej określiła kiedyś) nadal trwa i nie chce przejść. A ja jakoś nie chcę się jej pozbywać.
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

The GazettE Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE Icon_minitimeCzw Gru 23, 2010 7:14 pm

Gazetki.
cóż. Gazetki są fajnutkie i puci puci. chyba mój drugi jrockowy zespół, tak naprawdę. ale właściwie, słuchałam ich mało, póki jakieś dwa tygodnie temu nie zostałam kopnięta na Maximum Impulse, a właściwie na chatbox tego forum.
i cóż, zaczęłam się jeszcze trochę bardziej interesować Gazetkami. Gazetki są fajne, Ruki jest cudowny (<3) i jest Brzydaczkiem, choć wg. mnie brzydki wcale nie jest.
odkryłam ze zdziwieniem, że Gazetki są naprawdę dobre. więc ich słucham. lubię głos Rukiego i sposób w jaki grają.

i jestem beznadziejnie zakochana w 'nakigaharze', która jest moją ulubioną piosenką Gazet i musi polecieć na moim pogrzebie.
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Go??
Gość




The GazettE Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE Icon_minitimePon Maj 02, 2011 6:41 pm

Ich fanką jestem od niedawna i przyznam,że wokal Rukiego mnie zachwycił(ma moc) pomimo swojego wzrostu jest taki puci-puci,pozostałych członków zespołu także uwielbiam i cieszę się,że są tacy zgrani ;) Moje ulubione ich piosenki to "Before I Decay","Shiver", "Sugar Pain", "Maximum Impulse" i wiele innych więc już nawet nie będę wymieniać bo za długo by mi to zajęło. W każdym bądź razie uważam ich za j-rockowych mistrzów i nie uważam aby ich nowe piosenki były gorsze od tych starszych :)
Powrót do góry Go down
Egao
W kolejce po bilety
Egao


Liczba postów : 9
Join date : 03/05/2011
Age : 28
Skąd : Cyców

The GazettE Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE Icon_minitimeSro Maj 11, 2011 5:48 pm

Ach, the GazettE, Gazety, Gazetki, Gazeciaki, Gazeciątka, Papiery, Makulatura...
Jak zwał, tak zwał.
Niewątpliwie jest to mój ukochany zespół. W ich piosenkach jest to 'coś'. Coś, czego nie ma żaden zespół na świecie. Moim zdaniem PRAWIE wszystko jest w nich idealne: wokal Rukiego, gry Uru, Aoiego i Reity, technika Kaia...
Mają tylko dwie wady:
a) czasami ich stroje to totalna porażka,
b) Ruki jest strasznie mały.

Moją ulubioną piosenką jest THE INVISIBLE WALL, głównie dzięki perkusji. Chociaż PV też ma dość duży wpływ na moją decyzję.
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

The GazettE Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE Icon_minitimeSro Maj 11, 2011 5:55 pm

Cytat :
b) Ruki jest strasznie mały.
: oooooooo
no wiesz co! to mój równowzrostownik! wcale nie jest mały, jest tylko odrobinę niski... (i to w nim najlepsze...)
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

The GazettE Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE Icon_minitimeCzw Maj 12, 2011 12:47 am

Gdyby Ruki nie był mały, to by nie był Maleństwem, 50% jego uroku by zniknęło! xD
Powrót do góry Go down
Egao
W kolejce po bilety
Egao


Liczba postów : 9
Join date : 03/05/2011
Age : 28
Skąd : Cyców

The GazettE Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE Icon_minitimeSob Maj 14, 2011 7:35 pm

Wiecie co, ja doszłam do wniosku, że przez mój wzrost, 'dzięki' któremu można mnie porównać do słupa elektrycznego [taaak, często słyszę takie wyszukane porównania Serious"], mam jakieś zboczenie na tym punkcie xD" Ale przyznajcie, że Ruki jak na 29-latka jest niski.
Nawet bardzo.
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

The GazettE Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE Icon_minitimeSob Maj 14, 2011 7:57 pm

Cytat :
Ale przyznajcie, że Ruki jak na 29-latka jest niski.
Nawet bardzo.
oczywiście, że jest, ale są niżsi. to Japończyk. czego się spodziewasz, metra dziewięćdziesięciu? xDDD
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Egao
W kolejce po bilety
Egao


Liczba postów : 9
Join date : 03/05/2011
Age : 28
Skąd : Cyców

The GazettE Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE Icon_minitimeSob Maj 14, 2011 8:17 pm

[quote="Anya"]
Cytat :
czego się spodziewasz, metra dziewięćdziesięciu? xDDD

Oczywiście, że nie, bo nawet u mnie w szkole jest tylko jeden tego wzrostu XD
Ale po prostu trudno jest mi wyobrazić sobie, że rozmawiając z facetem 14 lat ode mnie starszym, musiałabym pochylać głowę xD (Btw Między mną a Rukim jest niespełna 20 cm różnicy ._.)
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




The GazettE Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE Icon_minitimeSob Maj 14, 2011 8:25 pm

Ruki jest niski ale za to wielki serduchem i to w nim najbardziej uwielbiam. Co do wzrostu to jestem nieco od Ruksa niższa(tylko 159 cm mam więc w sumie gdybym koło niego stanęła to nawet bym normalnie wyglądała)
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

The GazettE Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE Icon_minitimeSob Maj 14, 2011 10:53 pm

jestem idealnie wzrostu Ruksa <3

Egao, to nie jest dziwne, przynajmniej nie dla mnie. przez te 4 lata zdołałam się przyzwyczaić do faktu, że miłość mojego życia jest ode mnie niższa, mimo, że jestem kurduplem i zawsze się dziwię, kiedy okazuje się, że któryś jrocker ma ponad 175cm wzrostu.
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

The GazettE Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE Icon_minitimeNie Maj 15, 2011 12:05 am

Jak ja słyszę, że jakiś jrocker ma ponad 175 wzrostu to robię tak: O_O
A jak słyszę, że ma coś koło 160, to robię tak: xD
Nie, w ogóle to wzrost Japońców często mnie śmieszy, ale nie narzekam, dopóki jestem od nich niższa/tego samego wzrostu xD

A Rukiś musi być niski, wysoki Rukiś nie byłby Rukisiem xDDDD
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

The GazettE Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE Icon_minitimeNie Maj 15, 2011 12:41 am

Cytat :
A Rukiś musi być niski, wysoki Rukiś nie byłby Rukisiem xDDDD
dokładnie! xD

ja się zdziwiłam, jak usłyszałam przed koncertem, że Hiroki ma 178 Shocked wydawał mi się niski na zdjęciach Shocked
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

The GazettE Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE Icon_minitimeNie Maj 15, 2011 1:21 am

Hiroki ma 178cm? O_O
Wow...
Zdecydowanie wydawał się niższy.

Mnie za to rozwaliła różnica między wysokością na jakiej by ustawiony mikrofon Ruizy a mikrofon Hide-zou xD
Potem zauważyłam, z eon cały czas jest na ugiętych nogach, więc jednak nie jest z nim tak źle. Potem mnie A. uświadomiła, że on przecież ma koturny..xD
Co tam, kocham ich wzrosty<333
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

The GazettE Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE Icon_minitimeNie Maj 15, 2011 2:17 am

Cytat :
Hiroki ma 178cm? O_O
Wow...
Zdecydowanie wydawał się niższy.
no wiesz, pytałam gościa obok mnie. powiedział, że Hiroki ma 178, Asagi też Shocked Hide-zou nie podał wzrostu, czy tam podał kilka centymetrów. zdziwiłam się bardzo, bo Hiroki nie wydawał mi się zbyt wysoki.
Ruizaaaaaaa i jego wzrost <33333 Ruiza w ogóleeee, aaaaa *faza psychofaństwa na niego, Hirokiego... i Hide-zou... i Asagiego... i Tsunehito... o mateczko, po prostu faza psychofaństwa na D <3*

Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

The GazettE Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE Icon_minitimeNie Maj 15, 2011 6:43 pm

Asagi nie wyglądał mi zupełnie na 178, ciężko mi Hirokiego ocenić, bo mało go widziałam XD Hide-zou podał 172, a Tsune 169, a to Ruiza z tego co widziałam podał 5cm, czyżby kompleksy? >D
Rei-chan napisał:
Jak ja słyszę, że jakiś jrocker ma ponad 175 wzrostu to robię tak: O_O
[2] XD Najlepszy jest Masashi i jego 185, rozpieprzają mnie grupowe zdjęcia Versailles, bo chociaż jako jedyny nie nosi koturnów (jeszcze by tego brakowało XD), i tak wygląda bardziej jak ich ochroniarz niż basista XDD
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

The GazettE Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE Icon_minitimeNie Maj 15, 2011 7:15 pm

Cytat :
Najlepszy jest Masashi i jego 185, rozpieprzają mnie grupowe zdjęcia Versailles, bo chociaż jako jedyny nie nosi koturnów (jeszcze by tego brakowało XD), i tak wygląda bardziej jak ich ochroniarz niż basista XDD
dokładnie! ostatnio trafiłam na jakieś zdjęcie Wersalek, gdzie on stał w środku... to było... zabawne xDDDD

Cytat :
a to Ruiza z tego co widziałam podał 5cm, czyżby kompleksy?
okej, pokićkało mi się, wybaczcie, przed koncertem skupiałam się tylko na tym, żeby już wyszli xD
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Yuchan
Ostatni sektor



Liczba postów : 23
Join date : 14/02/2012
Age : 27
Skąd : Warszawa

The GazettE Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE Icon_minitimeWto Lut 14, 2012 8:42 pm

Aktualnie mam taką straszną fazę na the GazettE.
Niedawno zaczęłam słuchać j rocka i jak na razie the GazettE podbiło moje serce, naprawdę. Idę do szkoły-słucham ich piosenek, w szkole- słucham ich piosenek, na lekcjach nucę sobie ich piosenki. To się nazywa obsesja, no ale lubię tą moją paranoje na ich punkcie. Piosenki są w porządku, a Kai jest meeega słodki Very Happy
Powrót do góry Go down
Elisaabeth
Strefa VIP
Elisaabeth


Liczba postów : 58
Join date : 08/02/2012
Age : 27
Skąd : rz-ów

The GazettE Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE Icon_minitimeSro Lut 15, 2012 2:50 pm

Yuchan, nie jesteś sama! Też niedawno zaczęłam przygodę z jrockiem i też od Gazetto!
Uwielbiam ich <3 Piosenki są cudne, teksty mnie miażdzą swoją wspaniałością, muzyka : gitary, bas, perkusja - nie do określenia. Jeszcze jak dodać do tego wokal Rukiego <3

Ja tam osobiście wolę Reitę,ale , nie wiem czemu, na widok jakiegokolwiek zdjęcia Kai'a cieszy mi się micha Very Happy On jest taki, taki... nooo.. kochany ? Very Happy
Powrót do góry Go down
Yuchan
Ostatni sektor



Liczba postów : 23
Join date : 14/02/2012
Age : 27
Skąd : Warszawa

The GazettE Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE Icon_minitimeSro Lut 15, 2012 7:25 pm

Tak. Reita jest kochany. Zauważyłam, że większości właśnie on podoba się najbardziej : )
Wszyscy z the GazettE są tacy słodcy. No oprócz Aoiego (nie wiem czy dobrze napisałam), ale on jest za to kochany : D
Hmm... nie wiem jak cytować odpowiedzi :<
Powrót do góry Go down
Elisaabeth
Strefa VIP
Elisaabeth


Liczba postów : 58
Join date : 08/02/2012
Age : 27
Skąd : rz-ów

The GazettE Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE Icon_minitimeSro Lut 15, 2012 8:00 pm

Mi się tam ogólnie podobają gitarzyści/basiści, więc to wyjaśnia wszystko Very Happy
Też na początku Aoi nie przypadł mi do gustu, ale teraz uwielbiam wszystkich po równo Very Happy

A jaki ich kawałek lubisz najbardziej ? Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





The GazettE Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE   The GazettE Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
The GazettE
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» The GazettE
» The Gazette
» The GazettE - DIM
» The Gazette
» The GazettE - The End

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: J-music :: My o Nich-
Skocz do: