J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Narzekalnia

Go down 
+24
Oreiteia
Rei-chan
Panna Ironia
Dillinger
Motoko
Jeanne
Fia
Kanashii
pucchan
Mion
Haydi
Kuma
Yuki-chan
Shadow
Gum
Chi
Beluccio
Nataku
Aya
Anya
hiyume
Coby
Mun
Vespergold
28 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
AutorWiadomość
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Narzekalnia - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 23 Icon_minitimeWto Lut 08, 2011 7:17 pm

Ja jestem w 1 liceum i teraz na PO cały 2 semestr poświęcamy na nauczeniu się pierwszej pomocy. I będziemy mieć i zajęcia teoretyczne i praktyczne, więc tak źle nie jest. Gotowania uczy mnie mama, dlatego nie narzekam. Ale w Polsce przydałoby się więcej zajęć, które jednak przydałyby nam się w życiu. Po co nam matura z matematyki, skoro nie każdy będzie kształcić się dalej w tym kierunku? Ja chciałam iść kiedyś do szkoły plastycznej, ale przez to, że było mało zajęć ze sztuki, a jak były to muzyka i nie było żadnych kółek, musiałam zrezygnować.
U nas jak masz jakieś pasje musisz szukać pomocy gdzie indziej, lub samemu się starać, ale efekty mogą być dużo słabsze.
Powrót do góry Go down
Chi
J-legenda



Liczba postów : 907
Join date : 06/03/2010
Age : 28
Skąd : Warszawa

Narzekalnia - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 23 Icon_minitimeWto Lut 08, 2011 7:34 pm

Jestem tak zajebiście ogarnięta, że jak wracałam dziś z centrum wsiadłam do pociągu Kibli Mazowieckich, które okazały się pośpieszne i nie zatrzymywały się dalej już w Wawie. O mało co do Łukowa nie pojechałam.
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Narzekalnia - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 23 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 6:01 pm

Moja kotka nadal marcuje i biedna niemalże płacze, bo nie mogę jej wypuścić. Mojego psa pogryzły inne kundle i teraz nie może stawać na jednej łapce :(
Jutro sprawdzian z angielskiego, a mnie kompletnie nie chce się na niego uczyć.
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Narzekalnia - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 23 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 6:05 pm

zapytała mnie z angielskiego, dowalają nam mnóstwo sprawdzianów i zadań i chce mi sie tak okropnie spać.
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Narzekalnia - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 23 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 6:22 pm

Jutro mam na historii sprawdzian z lektury, której nawet nie mam w wersji materialnej, zdobyłam od A. skany, ale nie chce mi się tego czytać...
Moja matematyka jest tak nudna, ze wyprzedzam klasę po temat do przodu z materiałem...
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Narzekalnia - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 23 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 7:48 pm

mam już część tekstu, ale nie mam komu go pokazać.
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Narzekalnia - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 23 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 10:10 pm

Zbliża się jutro, czyli sprawdzian z lektury, a ja wciąż się za nią nie zabrałam i jakoś dużej chęci na to nie mam...:(

Będzie jazda o drugiej nad ranem, żeby to skończyć...
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Narzekalnia - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 23 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 11:26 pm

Mój brat i moja przyjaciółka się pokłócili, bo ze sobą chodzą. Chryste O.o
Nie mam powodów do złości.
Mam bałagan w pokoju.
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Narzekalnia - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 23 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 11:52 pm

mam dziś i jutro za dużo na głowie. i pojutrze też. i zaraz umrę tak mi się nie chce.
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Narzekalnia - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 23 Icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 12:29 am

Nadal nie ruszyłam lektury. Da mi ktoś kopa w dupę?
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Narzekalnia - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 23 Icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 12:34 am

*patrzy na stos lektur, z których ma buty a musi zaliczyć żeby zdać semestr*
nie.
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Narzekalnia - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 23 Icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 12:43 am

buuu...
jak możesz? muszę dostać z tego sprawdzianu piątkę... No dobra, czwórkę. Ale trói już nie. Trója = szlaban na kompa...
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Narzekalnia - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 23 Icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 1:06 am

...
...
...
...
*patrzy na swoje 5 butów z lektur*
...
...
...
szlaban za TRÓJKĘ?!
...
...
*licealny umysł nie ogarnia*
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Narzekalnia - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 23 Icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 3:27 am

moi rodzice są pojebani, wiem...
ale dla nich 6=jest fajnie
5=okej
4="a czemu nie pięć?"
3=tragedia na skalę światową
2="możesz nie liczyć na jakiekolwiek przyjemności przez najbliższy miesiąć"
1=robienie co minutę awantury, jakim to jestem nieukiem, przez najbliższy miesiąc

T_T
wiem

to nie jest normalne

(pierwszą jedynkę dostałam w drugim semestrze pierwszej klasy gimnazjum, a pierwszą czwórkę(!!!) w drugim semestrze szóstej klasy podstawówki z odpowiedzi historii. Żebyście wiedziały, jaki miałam raban w domu za tą czwórę...)

*wyobraża sobie wasze miny*
nie.
nie żartuję T_T
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Narzekalnia - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 23 Icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 8:30 pm

jestem w stanie powiedzieć tylko jedno: o kurwa O.o
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Narzekalnia - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 23 Icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 8:37 pm

(co do tych ocen... Ja się pierwszy raz do czegokolwiek uczyłam w pierwszej gimnazjum i to niewiele... Jakoś zawsze samo mi wszystko do głowy wchodziło)

Ja też mogę powiedzieć tylko to, kiedy o tym myślę. Ale mi się chce jeszcze dodatkowo wyć, bo mnie to bezpośrednio dotyczy... Kto nie miałby dość rodziców, do kurwy nędzy?

Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Narzekalnia - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 23 Icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 8:47 pm

Ja też się zaczęłam uczyć dopiero w gimnazjum, bo wcześniej samo wchodziło i się jechało na piątkach i szóstkach. Pierwszego buta dostałam w drugiej klasie gimnazjum... Ale moja mamuś jest kochana, więc gdy przestałam się uczyć nie była wybitnie zła. Za to jest teraz, bo prawie zawaliłam semestr...
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Narzekalnia - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 23 Icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 8:59 pm

ja się nie uczyłam nawet całe gimnazjum, w sumie naprawdę zaczęłam dopiero teraz... i to też nie w takim wielkim stopniu...

ale, faktycznie Rei - o kurwa. mnie moja matka broni przed ojcem, jak on się czepia o złe oceny. przecież to jest chore, mieć 4 to powód do mega radości często o.O
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Narzekalnia - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 23 Icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 9:13 pm

Zepsułam router od internetu, wczoraj byłam odcięta od internetu i ominęła mnie rozmowa Mun i Any :(
Koleżanka zamęcza mnie tekstami o tym jaki pan S. jest wspaniały i jak go kocha. To już 2 facet w tym miesiący, czuję, ze psychicznie tego nie wytrzymam.
Ja się uczyłam przez podstawówkę i dopiero w 3 klasie gim. Teraz to tak przemykam z jednej klasy do drugiej.

Masz trochę przesrane Rei jeżeli chodzi o oceny. Ja tego nie rozumiem. Moja mama mówi, że uczę się dla siebie i nie gani mnie za oceny o_O
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Narzekalnia - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 23 Icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 9:16 pm

tzn... proces uczenia się, jest dal mnie całkowicie abstrakcyjnym zjawiskiem, ale zaczęłam na chwile poświęcać więcej uwagi. ;D
dobra. kończymy offtop!
jeśli bardzo Wam zależy na prowadzeniu tej rozmowy, to możemy polecieć do tematu ze śmieciami. ;D

Yuki, nie martw się, nie pierwsza nasza rozmowa, nie ostatnia. ;D
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Narzekalnia - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 23 Icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 9:38 pm

Mun zabroniła mi na forum używać słowa
P
R
Z
Y
C
H
L
A
S
T

><
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Narzekalnia - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 23 Icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 9:56 pm

Oj, biedna ty...

muszę się wziąć do roboty, a mi się nie chce. *zaczyna się zastanawiać, czy jej się kiedykolwiek chciało...*
Powrót do góry Go down
Chi
J-legenda



Liczba postów : 907
Join date : 06/03/2010
Age : 28
Skąd : Warszawa

Narzekalnia - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 23 Icon_minitimeCzw Lut 10, 2011 10:56 pm

Mam katar, jest mi zimno, jakaś cyganka dzisiaj w tramwaju uznała, że mam kasę ale nie chcę jej dać a ona jest potrzebująca ><
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Narzekalnia - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 23 Icon_minitimePią Lut 11, 2011 5:20 pm

Cóż... nie zawitam w tym roku do mojej szkoły. Teraz są ferie, po feriach idę na 4 dni, potem dwa tygodnie w Egipcie. A potem to już od razu gips od uda do kostki na lewą nogę, potem do szpitala gdzieś na zadupie na rehabilitację około 6 tygodni. Mam gruzłowatość kości piszczelowej, więc się martwica wdała.

Boli mnie noga.

Muszę podlać kwiatki.
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Narzekalnia - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 23 Icon_minitimePią Lut 11, 2011 6:09 pm

Daisuke mi usycha, a Kaoru nie chce rosnąć. Tylko Kyo się trzyma, ale on jest kaktusem więc to normalne :(
Zawaliłam test z polskiego, jak nie dostanę z niego 4 to będę miała przesrane...
Wróciła zima! Nie wolno mi chodzić w trampkach do szkoły, tylko w tych ****** kozakach ;/
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Narzekalnia - Page 23 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 23 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Narzekalnia
Powrót do góry 
Strona 23 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Myśli nieuczesane-
Skocz do: