J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Offtopic

Go down 
+15
Hiroki
Tsubuku
kasiula
Mideru
MeHipnotizas
Aemillie
pucchan
Vespergold
Mun
Panna Ironia
Rei-chan
Chi
Anya
Oreiteia
Shadow
19 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 21 ... 35  Next
AutorWiadomość
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 8 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 7:16 pm

Dlatego trzeba zapisywać ładnie "Lekcja *numer*". Ja mam tak na PO, jak nie masz jednego numery lekcji, ocena za zeszyt idzie w dół
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Offtopic - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 8 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 7:18 pm

U mnie tak niby trzeba robić w wosie, ale ja zawsze o tym zapominam i już dawno tego nie robiłam. I tylko mam na dzieję, że mi zeszytu nie sprawdzi^^
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 8 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 7:20 pm

Ja się zawsze boję sprawdzania bo z tyłu, na okładce mam porąbane rysunki. Nogi z nosa, demony, potworki.
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Offtopic - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 8 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 7:25 pm

Ja, gdyby umiała rysować, to bym też miała, ale ja częściej na marginesach piszę imiona albo teksty w stylu "naucz się tego, k*rwa", tylko bez gwiazdeczek^^
Za to moja koleżanka z ławki z matematyki ma w zeszycie mnóstwo scenek rodzajowych, i jeden komiks od tyłu się tworzy. Ona umie rysować, a jej obrazki najczęściej przedstawiają sceny erotyczne, więc ona się musi strzec kontroli zeszytuxD
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 8 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 7:26 pm

Że tak powiem... Zeszyt bez "kutasa" to nie zeszyt xD
Ona wpisuje się w to wręcz przepisowo.
Powrót do góry Go down
Chi
J-legenda



Liczba postów : 907
Join date : 06/03/2010
Age : 28
Skąd : Warszawa

Offtopic - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 8 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 7:27 pm

Pamiętam jak na fizyce nauczycielka sprawdziła zeszyt kolegi i widząc kutasy powiedziała "A może tu się jeszcze coś ciekawego znajdzie"? xDDDD Gościu chyba dostał uwagę^^
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Offtopic - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 8 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 7:32 pm

heheheheh
To są "kutasy" bardzo dobrej jakości wizualnej...
Ma talent.

Ja mam w kilku zeszytach zapisy na "randki". Dwaj koledzy sobie zrobili wyścigi, który zapisze w moich zeszytach i książkach najwięcej "randek" z tym drugim...

W mojej klasie są dwaj koledzy, którzy za sens swojego życia uważają narysowanie jak najwięcej penisów na zeszytach i książkach innych...
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 8 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 7:34 pm

Moi koledzy zabierają zużyte kartki z librusa i robią ankiety typu :"Kto Cię bardziej podnieca", "Podoba Ci się jak Gronczek ściął włosy", czy "Jesteś za tym by przełożyć sprawdzian?"
Albo rysujemy wagony z podpisami i tak mamy klasową lokomotywę ^
Powrót do góry Go down
Chi
J-legenda



Liczba postów : 907
Join date : 06/03/2010
Age : 28
Skąd : Warszawa

Offtopic - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 8 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 7:39 pm

Yuki, Ciebie też skrzywdzili librusem? ;<

Pamiętam, jak kiedyś, jako dziecko zamiast lokomotywa mówiłam "motywaloko" XDDD To były czasy^^
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 8 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 7:49 pm

Ja mam librusa od gimnazjum. Jest przydatny, a ocen i tak przed mamą nie ukryję, bo nie umiem kłamać :)
Kar za nie nie dostaję. Tylko teraz w zamian za wyjazd na Meeva muszę się bardziej przyłożyć.
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Offtopic - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 8 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 7:51 pm

ja nie mam zeszytów z kutasami, nie jestem prawdziwym uczniem? :O

biedna ty, ja bym dostała... nie wiem czego, jakbym miała librusa. i to kij z ocenami, gorzej z nieobecnościami.
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Chi
J-legenda



Liczba postów : 907
Join date : 06/03/2010
Age : 28
Skąd : Warszawa

Offtopic - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 8 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 7:52 pm

Ja też nie mam kutasów, jedyny mój rysunek w zeszycie to chibi Kyo w zeszycie od chemii <333

Librus to dzieło szatana >< Krótko i na temat xD
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 8 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 7:59 pm

Czemu biedna skoro nie dostaję? Mam się tylko w nauce poprawić i nic więcej. Już sam fakt, ze zawiodłam mamę jest bolesny ^ ^

Ja też nie mam kutasów w zeszycie. Rysuję różne pierdoły, ale nie to :)

Skoro librus to dzieło szatana, nie powinnaś się z tego powodu cieszyć?
Ja bym stwierdziła, że Boga, bo jak zauważyłam to On nam bardziej uprzykrza życie.
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Offtopic - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 8 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 8:00 pm

a ja mam mnóstwo rysunków, bo krechlam po zeszytach.

Boga nie ma, Szatana też nie. a librus jest zły, lepiej, żeby mamusia nie wiedziała wszystkiego o moich pobytach w szkole.
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 8 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 8:02 pm

My dostaliśmy specjalne pozwolenie od pani od chemii na rysunki na marginesach, a pani od fizyki daje nam kartki xD

Moja mama sama czasem proponuje zostanie mi w szkole i usprawiedliwia mi każdą godzinę. Nie musi patrzeć nawet na librusa ^ ^
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 8 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 8:05 pm

przepraszamy bardzo Any, że czasem tematy wymykają nam się spod kontroli -.-
I że czasem nie da się przenieść odpowiedzi na inny temat by nie stracić wątku, i by ludzie nie patrzyli na Twoją wypowiedź nic nie rozumiejąc -.-
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Offtopic - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 8 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 8:07 pm

a ja przepraszam bardzo, że próbuję zachować porządek na forum >< i przepraszam bardzo, że wcale nie można do mnie napisać i poprosić, żebym przeniosła posty albo napisać 'hej, dziewczyny, przenosimy się do offtopu' bo to zbyt wielki wysiłek.
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 8 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 8:10 pm

cieszę się, że próbujesz to wszystko ogarnąć i zachować sensowną całość - idealnie spisujesz się w swojej roli. A co do "hej przenosimy się do offtopu", nie mam pewności, że nie usłyszę "spierdalaj", albo że ktoś raczy mi potem odpowiedzieć -.-
Gomene, może kogoś tym urażę, ale nie ufam nikomu za bardzo
I jeżeli chodzi o przenoszenie postu, jakoś musiałam przeoczyć informację, że można się do Ciebie zwracać.
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Offtopic - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 8 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 8:15 pm

Cytat :
I jeżeli chodzi o przenoszenie postu, jakoś musiałam przeoczyć informację, że można się do Ciebie zwracać.
wydaje mi się, że to logiczne, że o takie rzeczy zwraca się do admina.

Cytat :
A co do "hej przenosimy się do offtopu", nie mam pewności, że nie usłyszę "spierdalaj", albo że ktoś raczy mi potem odpowiedzieć -.-
wiesz, skoro prowadzisz wciągającą rozmowę z ludźmi na poziomie to nie powiedzą ci spierdalaj dlatego, że chcesz zastosować się do jakichśtam zasad i przenieść do odpowiedniego tematu. bez przesady.
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 8 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 8:33 pm

Raczej brałam Cię za moderatora, a nie każdy ma taką władzę jak admin. Fakt mój błąd.

Mam pewne doświadczenie rozmów z ludźmi przez internet i nawet jeżeli rozmowa była wciągająca, jakąkolwiek moją prośbę o zmianę miejsca lub decyzję zbywali półsłówkiem lub wyzwiskami, bo im tu dobrze lub to co wymyśliłam jest głupie.
Jestem trochę uprzedzona i przewrażliwiona, wiem o tym. Na razie badam na ile mi wolno sobie pozwolić nim zrobię coś źle lub kogoś urażę.
Jako, ze jestem człowiekiem, istotą jak najbardziej niedoskonałą, mogę popełnić kilka błędów prawda? Raz się upomniałaś i możesz być pewna, że więcej tego nie zrobię.
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Offtopic - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 8 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 8:40 pm

Okej, ja rozumiem cię doskonale, że mogłaś być niepewna reakcji, cokolwiek. Po prostu, mówiąc szczerze, nie podobał mi się ton twojej odpowiedzi na moją (fakt faktem, też nie w stu procentach miłą) uwagę.
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 8 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 8:47 pm

Nie wiem co w nim było złego, pisałam tak jak zwykle, bez złości z uśmiechem. Tylko z rozpędu zapominałam o minkach.
Jeżeli źle to wszystko odebrałaś to przepraszam, to był przypadek.
I ja rozumiem, że jak robimy coś sprzecznego z "prawem" forum, masz prawo być złą. Ale niektórzy są przekorni i jak źle ich potraktujesz oni będą jeszcze gorsi.
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Offtopic - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 8 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 10:03 pm

Nie!!!
Stop!
Nie kłóćcie, się ludzie, dobrze nam się wszystkim ze sobą rozmawia, nie psujmy atmosfery, co? *oczy kotka ze Shreka*

Nikt mam nadzieję na TYM forum się tak do ciebie Yuki nie odniesie, a jak się odniesie, to proszę do mnie, ja się z tą osobą policzę...(mam doświadczenie w wysyłaniu Cruciatusów i Avad przez internet i listownie)
Ludzie na poziomie tu rozmawiają, nie kłócą się o nieporozumienia i nie obrażają, prawda?^^

To robimy WIELKI COMEBACK do poprzedniego tematu i kontynuujemy rozmowę o rysunkach w zeszycie^^
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Offtopic - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 8 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 11:13 pm

1. Do mnie też można napisać. Nie tylko PW. Po całym forum błąkają się kontakty na maila i GG. Wiadomości nie dostaję i gdyby ktoś miał wątpliwości co do tego czy jestem adminem, to b. proszę, możemy o tym porozmawiać. Mam dowody. ;)
2. Proszę nie nazywać mnie człowiekiem na poziomie. To mnie obraża jako przedstawicielkę idiotów.
3. Rei-chan, uważaj, bo ja też jestem niezła z zaklęć. ;D
4. Forum ma taką a nie inną formę. Staramy się co prawda na co dzień nie używać przekleństw, ale jak ktoś rzuca chujami, nie jest to uważane za wykroczenie. Gdybym chciała zabronić wam kląć ustawiłabym cenzurę i nie dałybyście rady pisać przekleństw. ;)
Także słowo spierdalaj jest dozwolone, ale (tego możesz być pewna Yuki), jesli ktoś odpowie tak na prośbę o niełamanie regulaminu, to osobiście dam mu bana na co najmniej tydzień. ;)
5. nie wiem czy wracanie do rozmowy o kutasach ma jeszcze sens. Proponuję jednorożce *przypomina sobie rozmowy z Any* NIE COFAM TO! TYLKO NIE JEDNOROŻCE!
Może być o kwiatkach.
6. Kurwa. Nie ogarniam, tak właściwie to o co chodzi? ;D
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Offtopic - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 8 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 11:22 pm

Cytat :
2. Proszę nie nazywać mnie człowiekiem na poziomie. To mnie obraża jako przedstawicielkę idiotów.
ale to nie było o tobie ;O

Cytat :
5. nie wiem czy wracanie do rozmowy o kutasach ma jeszcze sens. Proponuję jednorożce *przypomina sobie rozmowy z Any* NIE COFAM TO! TYLKO NIE JEDNOROŻCE!
JEDNOROŻCE, TAK! rzygajmy jednorożcami *w*

Cytat :
6. Kurwa. Nie ogarniam, tak właściwie to o co chodzi? ;D
spoko, ja też nie :D
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Sponsored content





Offtopic - Page 8 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 8 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Offtopic
Powrót do góry 
Strona 8 z 35Idź do strony : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 21 ... 35  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Rozmyślenia niepoważne-
Skocz do: