J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Offtopic

Go down 
+15
Hiroki
Tsubuku
kasiula
Mideru
MeHipnotizas
Aemillie
pucchan
Vespergold
Mun
Panna Ironia
Rei-chan
Chi
Anya
Oreiteia
Shadow
19 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 21 ... 35  Next
AutorWiadomość
Chi
J-legenda



Liczba postów : 907
Join date : 06/03/2010
Age : 28
Skąd : Warszawa

Offtopic - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 7 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 1:16 am

Ja naturalnie mam ciemny blond, w piątej klasie zrobiłam sobie blond pasemka, w wakacje 2008 roku miałam zielone, na początku zeszłorocznych wakacji miałam różowe pasemko a później jak mi zeszło to ufarbowałam dużą część włosów na blond^^ Teraz mam brązowe.

Dobry patent^^
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 7 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 1:18 am

Ja chciałam brąż, wyszedł mi czarny, potem byłam ruda, a teraz mam takie pomiędzy żółtym a rudym -.- I jakoś boję się farbować...

Wiem, że dobry. I skuteczny :)
Powrót do góry Go down
Chi
J-legenda



Liczba postów : 907
Join date : 06/03/2010
Age : 28
Skąd : Warszawa

Offtopic - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 7 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 1:20 am

Ja chciałam mieć czarny ale podobno mam zbyt jasne brwi >.<

I tak mnie nie zrozumieją^^
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 7 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 1:21 am

Ja mam bladą cerę i z czarnymi włosami wyglądam jak trup.

Bo niemcy są durni i jak mówisz bez akcentu i zmienisz trochę szyk zdania to będą pytali "was?".
Powrót do góry Go down
Chi
J-legenda



Liczba postów : 907
Join date : 06/03/2010
Age : 28
Skąd : Warszawa

Offtopic - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 7 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 1:27 am

Biała cera i czarne włosy to jeden z moich męskich i kobiecych ideałów <33

Ale to będą Austriacy xDDD Może jakaś różnica będzie~
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 7 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 1:28 am

Łoo... To fajnie, ze jakieś masz ^ ^

W niemieckim trzeba się sztywno trzymać reguł, więc nie zrozumieją. Ale możesz do nich po angielsku mówić. Teraz to taki język "inter"
Powrót do góry Go down
Chi
J-legenda



Liczba postów : 907
Join date : 06/03/2010
Age : 28
Skąd : Warszawa

Offtopic - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 7 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 1:37 am

Dobrze jest mieć^^

Wezmę ze sobą moją koleżankę, która ma niemieckie korzenie to może jakoś pójdzie~
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 7 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 1:39 am

Ja tam bardziej patrzę na charakter.

To też jakieś rozwiązanie, ale nie każdy z niemieckimi korzeniami zna ten język...
Powrót do góry Go down
Chi
J-legenda



Liczba postów : 907
Join date : 06/03/2010
Age : 28
Skąd : Warszawa

Offtopic - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 7 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 1:41 am

W sumie ja też xD

Też prawda. Ale z drugiej strony jak zacznie gadać o swojej miłości (tak, to ta, o której wcześniej wspomniałam) to nas pozabijają ^^
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Offtopic - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 7 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 2:19 am

Ja dwa razy farbowałam sobie na czerwono, bordowo raczej może i uznałam, ze to jest mój najlepszy kolor^^ I na taki się będę farbować, jak skończę szkołę.
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 7 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 12:41 pm

Mi to pasuje tylko blond i rudy. Więc jestem trochę uboga pod tym wzgledem ;)
A farbować na razie się nie będę. Farbowałam włosy 3 lata temu i nadal nie mogą dojść do siebie.
Powrót do góry Go down
Chi
J-legenda



Liczba postów : 907
Join date : 06/03/2010
Age : 28
Skąd : Warszawa

Offtopic - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 7 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 4:54 pm

Ja to jednak jestem zdolna. Szykując się dzisiaj rano do szkoły zorientowałam się, że na dzisiaj trzeba było napisać dwa wypracowania, o których zupełnie zapomniałam.
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 7 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 5:54 pm

Ja mam.napisać na jutro wypracowanie z "Tristana i "Izoldy|. Wreszcie będę mogła wyżyć się na tej książce ^ ^
Ja też raz nie napisałam wypracowania i nie oddałam do końca semestru,a mimo wszystko nie dostałam na nie 1 xD

Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Offtopic - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 7 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 6:14 pm

a ja w gimnazjum, np. w 2 klasie miałam słabsze oceny z polskiego bo mi się nie chciało czytać lektur/pisać wypracowań, mimo, że pisać lubię xD ale nie lubię pisać na zawołanie, także za każde wypracowanie w domu dostawałam pałę :D
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 7 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 6:18 pm

Ja to nie czytałam wszystkich lektur, ale miałam w miarę dobre oceny bo jak wiedziałam o czym mniejwięcej jest książka, szłam na logikę ^ ^
Moje prace pisemne, to było parafrazowanie wypracowań z internetu. Nawet się nie zorientowali ^ ^
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Offtopic - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 7 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 6:28 pm

Moja pani od polaka, jest tak zamulona, że nie skapnęła się, ze ja w tym roku jeszcze żadnej lektury nie przeczytałam i żadnej własnej pracy jej nie zaniosłam. Wszystko spisywałam z internetu, a lektur czytałam streszczenia co najwyżej. Bo to też nie zawszexD
Tylko ostatnio napisałam własny reportaż o samobójstwie, z którego byłam bardzo dumna i się wkurzyłam, bo ona go nawet nie zebrała do sprawdzenia... A liczyłam na jej głupi wyraz twarzy, kiedy zobaczy temat^^ jestem złem...hehe
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 7 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 6:33 pm

Moja pani od polskiego kocha przedmiot, którego naucza, więc jest w porządku. Można z nią spokojnie porozmawiać i fajnie wszystko tłumaczy :)
Ja chciałam dać jedno ze swoich opowiadać, ale się powstrzymałam. Mogłaby być homofobem i zostałabym zapisana na jej czarną listę i wgl. miałabym przesrane.
Dlaczego nie chciałą sprawdzić? Przecież to jej obowiązek.
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Offtopic - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 7 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 6:38 pm

Ja kiedyś myślałam o daniu mojej starej polonistce jakiejś własnej pracy spoza szkoły, ale uznałam, że zbyt wiele uczuć to wsadzam i zbyt osobiste to jest, żeby dać to komuś, kto mnie zna tylko z wierzchu...
Uznała, że nawet tego nie zbierze, że mamy napisać, ale potem jej się odwidziało i powiedziała, że to praca nie na ocenę. Tylko po to, by zrobić, nieważne, czy dobrze...
Powrót do góry Go down
Chi
J-legenda



Liczba postów : 907
Join date : 06/03/2010
Age : 28
Skąd : Warszawa

Offtopic - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 7 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 7:01 pm

Ja napisałam te wypracowania ale dzisiaj rano w domu, przez co nie poszłam na dwie pierwsze lekcje^^
A co do lektur to zależy czy czytając początek usypiałam na nim czy nie xD Jak tak to darowałam sobie lekturę. I tak moja babka od polaka jest tak złośliwa, że na kartkówkach pyta nas z najdrobniejszych szczegółów więc zawsze dostawałam 1 lub 2 xD
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Offtopic - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 7 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 7:03 pm

Nasza na szczęście ma lenia i się jej potem sprawdzać nie chce, więc do tej pory tylko jeden sprawdzian z lektury mieliśmy. I był to łączony sprawdzian z "Quo vadis" i "Pana Tadeusza"...
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 7 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 7:05 pm

To dobrze, że Ci się udało ^ ^

Ja miałam tak, że po 1 stronie "Pana Tadeusza" usypiałam, a potem musiałam czytać od początku xD
Mnie zapytała czym okładali rany Zbyszko i Maćko z krzyżaków, to napisałam, ze niedźwiedzim. Przynajmniej ją czymś rozbawiłam ^^
Z lektur ogółem miałam 5, a z pisma świętego 6 xD
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Offtopic - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 7 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 7:09 pm

Ja jestem ogólnie fochnięta na szkolne lektury i nawet ich nie otwieram. Jak teraz przerabiamy "Siłaczkę", to lekturę pierwszy raz w dłoniach miałam po pierwszej godzinie omawiania jej. W szkolnej bibliotece wypożyczyłam między dwoma godzinami polaka>.<
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Offtopic - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 7 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 7:11 pm

a ja teraz będę przerabiać Makbeta xD
nasza polonistka nie zapowiada konkretnego terminu, tylko 'niedługo będziemy przerabiać to i to' a potem 'na następnej lekcji zaczynamy lekturę.'
nie dotknęłam nawet palcem króla Edypa, naszej pierwszej tegorocznej lektury, ale nie dość, że nie było mnie na części lekcji o nim i nie było sprawdzianu z wiedzy, to i w sumie nic za niego nie dostałam xD
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 7 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 7:14 pm

Ja Edypa nie przeczytałam, ale wiedziałam o czym jest bo w gimnazjum miałam "Antygonę" ^ ^
A zagadkę Sfinksa wymyśliłam i okazało się, ze dobrze xD
My na początku roku mieliśmy podane daty, kiedy zaczniemy lektury.
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Offtopic - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 7 Icon_minitimeSro Lut 09, 2011 7:15 pm

Nam podała tylko numery lekcji, w których się nikt nie może połapać...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Offtopic - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 7 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Offtopic
Powrót do góry 
Strona 7 z 35Idź do strony : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 21 ... 35  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Rozmyślenia niepoważne-
Skocz do: