J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Offtopic

Go down 
+15
Hiroki
Tsubuku
kasiula
Mideru
MeHipnotizas
Aemillie
pucchan
Vespergold
Mun
Panna Ironia
Rei-chan
Chi
Anya
Oreiteia
Shadow
19 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 19 ... 33, 34, 35
AutorWiadomość
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Offtopic - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 35 Icon_minitimeWto Mar 05, 2013 10:36 pm

Mun, wybacz, ale twój avek. Kto to jest, bo mnie rozbroił? :3
Powrót do góry Go down
pucchan
Pogo napierdalacz
pucchan


Liczba postów : 96
Join date : 07/08/2010
Age : 30
Skąd : Warszawa

Offtopic - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 35 Icon_minitimeCzw Mar 07, 2013 12:25 am

Co do rozmowy w wątku powitalnym;
Kasiula, jak coś, to swoje o ADAMS powiedziałam już w wątku o nich Happy Cieszę się, że ich przedstawiłaś, teraz jestem już na bieżąco, chociaż muszę jeszcze rozeznać się we wszystkich ich piosenkach, co nie jest łatwe, jeśli nie mam możliwości ich od razu kupić ;/
Co do braku weny - nie jesteś sama xD Już nie pamiętam, kiedy ostatni raz pisałam coś, co nie było wypracowaniem do szkoły D:
Btw. przynajmniej tyle dobrego, że się tych ficków aż tak nie wstydzisz xD Ja się nie przyznaję do tego, co publikowałam, zanim zaczęłam pisać o Girugamesh (to jest jeszcze znośne) xP
Powrót do góry Go down
http://lastfm.pl/user/pucchans
kasiula
Stały gość na afterparty
kasiula


Liczba postów : 120
Join date : 06/06/2011
Age : 33
Skąd : Kraków

Offtopic - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 35 Icon_minitimeCzw Mar 07, 2013 1:57 am

Może i się nie wstydzę, ale dumna też z nich nie jestem. Jednak skoro już je napisałam i są na blogu to cóż niech będzie co będzie. Przecież nikt mnie za to nie zabije ani nie podda jakimś wymyślnym torturom. Chyba?
Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Offtopic - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 35 Icon_minitimeCzw Mar 07, 2013 2:43 am

Przeczytałam sobie właśnie jedno Twoje opowiadanie (o Halloween) i jest całkiem sympatyczne ^ ^ Myślę, że nie masz się czego wstydzić, a jak będziesz dalej ćwiczyć, może wyjść z tego coś naprawdę fajnego. Najbardziej raził mnie w sumie brak przecinków... Więcej przecinków, naprawdę są tam zdania, gdzie można byłoby wstawić pięć, a nie ma ani jednego! (I z drugiej strony, są zdania, gdzie jest jakiś właśnie w tym miejscu, gdzie go być nie powinno XD) Są ważne, bez tego fick wygląda strasznie niedbale i gorzej się go czyta. Pozjadałaś też kilka końcówek i trafił się jeden ort (obioł), ale to pewnie zwykła nieuwaga. Osobiście poleciłabym Ci nie wstawiać ficka od razu po napisaniu i potem przepraszać za błędy, ale odłożyć go przynajmniej na noc. Wiem, jak tragicznie nie chce się sprawdzać błędów świeżo po skończeniu, a jednak warto przed publikacją przeczytać wszystko jeszcze raz. Jak odłożysz tekst i odpoczniesz, a potem na spokojnie znowu go przeczytasz, na pewno wprowadzisz sporo przydatnych poprawek ;) Nie rób niczego na odwal, byle dodać jak najszybciej, to do niczego nie prowadzi. Lepiej dodać później, ale w jak najbardziej dopracowanej wersji. W każdym razie życzę Ci powodzenia, nie zniechęcaj się i pisz dalej, a krytyki tak strasznie nie bój, naprawdę nikt Cię będzie za ficki linczował, zwłaszcza tutaj ^ ^
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
kasiula
Stały gość na afterparty
kasiula


Liczba postów : 120
Join date : 06/06/2011
Age : 33
Skąd : Kraków

Offtopic - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 35 Icon_minitimeCzw Mar 07, 2013 11:25 pm

Na początek dziękuję, że zechciałaś przeczytać te moje wypociny. Co do krytyki to się jej nie boję gdyż jestem świadoma, że nie każdemu podoba się to co piszę a ja jakiś tam super zdolności do tego nie mam. Zawsze sprawdzam bo kilkanaście razy nim wstawię jakiegoś ficka czy coś, ale tego jakoś tak napisałam na szybko i pomimo sprawdzania to i tak wyszło jak wyszło. Pewnie jeszcze będę sprawdzała i popoprawiam co większe błędy. Co do przecinków to mam z nimi mały problem. Ogólnie z ortografią mam trochę problemów. No i czasem, a nawet często, zdarza mi się "zjadać" lub przestawić jakieś literki, ale pracuję nad tym:). Jeszcze raz dziękuję za przeczytanie i napisanie co o tym sądzisz:))
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Offtopic - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 35 Icon_minitimeWto Mar 12, 2013 9:51 pm

Mam prośbę do zarządu forum a mianowicie chcę aby na mą prośbę mnie stąd usunięto ponieważ już nie słucham od 6 miesięcy j-rocka więc nie ma sensu abym dalej tu przebywała.

Jeśli Admin forum to przeczyta to niech usunie mnie jak najszybciej, będę bardzo wdzięczna.

Powrót do góry Go down
Kikacz
Ostatni sektor
Kikacz


Liczba postów : 15
Join date : 03/03/2013
Age : 24
Skąd : Tarnów

Offtopic - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 35 Icon_minitimeWto Kwi 23, 2013 8:21 pm

Ktoś wogóle jeszcze tutaj zagląda? Shocked
Powrót do góry Go down
kasiula
Stały gość na afterparty
kasiula


Liczba postów : 120
Join date : 06/06/2011
Age : 33
Skąd : Kraków

Offtopic - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 35 Icon_minitimeSro Kwi 24, 2013 11:23 pm

Ja zaglądam codziennie. No może prawie codziennie bo ostatnio tj wczoraj kupiłam nowego laptopa i miałam małe problemy z netem bo ma LTE więc mnie nie było
Powrót do góry Go down
Kikacz
Ostatni sektor
Kikacz


Liczba postów : 15
Join date : 03/03/2013
Age : 24
Skąd : Tarnów

Offtopic - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 35 Icon_minitimeCzw Kwi 25, 2013 11:10 am

Dobrze wiedzieć, że nie jestem jedyna. Cute Strasznie cicho jest na tym forum.
Powrót do góry Go down
kasiula
Stały gość na afterparty
kasiula


Liczba postów : 120
Join date : 06/06/2011
Age : 33
Skąd : Kraków

Offtopic - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 35 Icon_minitimePią Kwi 26, 2013 12:45 am

Ano cicho jednak mam nadzieję, że jakoś się rozrusza i będzie dobrze;)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Offtopic - Page 35 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 35 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Offtopic
Powrót do góry 
Strona 35 z 35Idź do strony : Previous  1 ... 19 ... 33, 34, 35

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Rozmyślenia niepoważne-
Skocz do: