J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Cytaty z ficków

Go down 
+5
Gum
Shadow
Haydi
Mun
Anya
9 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Cytaty z ficków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cytaty z ficków   Cytaty z ficków - Page 3 Icon_minitimeWto Sty 25, 2011 1:03 am

dokładnie xD
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Cytaty z ficków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cytaty z ficków   Cytaty z ficków - Page 3 Icon_minitimeWto Sty 25, 2011 1:14 am

Cytat :
- Nie szarp się, Kochanie. Nie będzie bolało, jeśli nie będziesz się szarpał.- niski głos, zadziwiająco miękki i aksamitny, prawie tak czuły, jak muśnięcie warg na ciepłej skórze chłopaka, dotknięcie miejsca, w którym krew najmocniej pulsowała.
Nie potrafię dobierać trudnych cytatów...
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Cytaty z ficków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cytaty z ficków   Cytaty z ficków - Page 3 Icon_minitimePon Lut 07, 2011 5:10 am

bleed well?
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Cytaty z ficków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cytaty z ficków   Cytaty z ficków - Page 3 Icon_minitimePon Lut 07, 2011 7:05 pm

Taak! W końcu! już myślałam, że się nikt za to nie zabierze^^
Twoja kolej:)
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Cytaty z ficków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cytaty z ficków   Cytaty z ficków - Page 3 Icon_minitimePon Lut 07, 2011 7:20 pm

Cytat :
Och, Hidezou, nawet nie masz pojęcia, jak niebezpieczne wyzwanie sam rzuciłeś. Będę prowokujący. Będę chodzącym seksem. Przez dwadzieścia cztery godziny na dobę będę wyglądał, jakbym prosił się o gwałt.


Jest wykończony, zmaltretowany, całkiem pozbawiony chęci do życia, o gwałcie nawet nie wspominając, i czuje się tak, jakby przejechał po nim walec drogowy. Wzdłuż, wszerz i jeszcze na ukos.
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Cytaty z ficków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cytaty z ficków   Cytaty z ficków - Page 3 Icon_minitimePon Lut 07, 2011 7:25 pm

Endorfiny Saiko!
Wczoraj to czytałam^^! Cudowne...

Cytat :
- Mówię ci, on ją zdradza - szepnął Reita, z zafascynowaniem przyglądając się ekranowi telewizora, na którym wyświetlały się dwie postacie. Mężczyzna obejmował kobietę i roznamiętnionym głosem wygłaszał romantyczne formułki.
- Zwariowałeś? Przecież Monita jest jego siostrą! - odpowiedział cicho Ruki, wyciągając rękę do miski z popcornem. Po chwili głośno chrupał.
- Właśnie nie! Facundo, czyli ojciec Monity zdradził Emanuelę, która była matką Milagros, z Costansą, czyli matką Monity! A Costansa była siostrą Facunda, o czym nie wiedzieli, bo Andrea i Gustavo ukrywali to ,że Gustavo miał romans z Emanuelą! I dlatego Pablo jest tak naprawdę siostrą Monity, a Romualdo nie jest z nią spokrewniony - wytłumaczył basista, żwawo gestykulując. Ruki przygryzł dolną wargę i pokiwał głową z uznaniem.

Przepraszam, że taki długi,a le to jest coś, nad czym się zastanawiałam piętnaście minut i już miałam zacząć to sobie na kartce rozrysowywać...
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Cytaty z ficków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cytaty z ficków   Cytaty z ficków - Page 3 Icon_minitimePon Lut 07, 2011 7:30 pm

ZESŁANA! *w*
prawda? ja chcę nowy rozdział :<
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Cytaty z ficków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cytaty z ficków   Cytaty z ficków - Page 3 Icon_minitimePon Lut 07, 2011 7:34 pm

Ja też!!!
I, tak, prawda^^
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Cytaty z ficków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cytaty z ficków   Cytaty z ficków - Page 3 Icon_minitimePon Lut 07, 2011 8:21 pm

Po dziennik wysłałem uczennicę.
Powiedziała, że profesor Suzuki kazał przekazać wiadomość - "Też się cieszę."
W dzienniku była karteczka. "Przepraszam, ale nie mam wyrzutów sumienia."
W dupie mam twoje przepraszam.
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Cytaty z ficków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cytaty z ficków   Cytaty z ficków - Page 3 Icon_minitimePon Lut 07, 2011 9:04 pm

Between Two Lungs?
To też ostatnio czytałam^^
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Cytaty z ficków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cytaty z ficków   Cytaty z ficków - Page 3 Icon_minitimePon Lut 07, 2011 9:35 pm

dokładnie ^.^
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Cytaty z ficków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cytaty z ficków   Cytaty z ficków - Page 3 Icon_minitimePon Lut 14, 2011 9:01 pm

Dopiero teraz sobie przypomniałam, że moja kolej T_T

Cytat :
Jedenaste piętro. Powodzenia, Totchi.

Ten tekst był... zły...
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Cytaty z ficków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cytaty z ficków   Cytaty z ficków - Page 3 Icon_minitimePon Lut 14, 2011 9:12 pm

szklany klosz?
błagam, przeczytałam to raz, słuchając najbardziej dołujących piosenek dira i to był błąd, bo kiwałam się z płaczem w przód i w tył przez dłuższy czas. boję się tego czytać.
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Cytaty z ficków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cytaty z ficków   Cytaty z ficków - Page 3 Icon_minitimePon Lut 14, 2011 9:18 pm

Tak, to Szklany kosz.
Kiedy to czytałam, to miałam całkiem dobry humor i byłam bardzo poruszona,a le jeszcze nie płakałam. Te dwa zdania absolutnie mnie złamały i sprawiły, że przez x czasu wyłam i nie mogłam przestać. Tym bardziej, że Totchi jest dla mnie najcudowniejszym członkiem Dira... Nie lubię ich stopniować, ale jest dla mnie wśród Dega jak Reita wśród tG... Mam do nich... hmmm... jak to nazwać... coś w rodzaju sentymentu, bo polubiłam ich od razu.
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Cytaty z ficków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cytaty z ficków   Cytaty z ficków - Page 3 Icon_minitimePon Lut 14, 2011 9:23 pm

ogólnie szklany klosz wpędza mnie w depresję. jest jeszcze jeden taki fick, ale nie pamiętam tytułu.

nie wiem, czy już tego tu nie wstawiałam no i jest długie, ale uwielbiam tę charakterystykę arisu:

Cytat :
Nonsens. Któż nie chciałby z nami grać, byliśmy przecież zespołem marzeń! Ja, gitarzysta-alkoholik po przejściach, Shou, któremu nigdy nie miałem serca powiedzieć, że zamiast kółka muzycznego w liceum powinien był wybrać kółko origami, mała wiewiórka z ADHD, która męskim głosem przedstawiła się jako Hiroto, no i Nao-Puchatek; osobiście nie wierzę, że jest prawdziwym perkusistą. Ten słodki niedźwiadek nie wygląda, jakby był w stanie kogokolwiek lub cokolwiek uderzyć - nawet bębna pałeczką.

Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Cytaty z ficków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cytaty z ficków   Cytaty z ficków - Page 3 Icon_minitimePon Lut 14, 2011 9:29 pm

Romanticide!
Ten fik czytało mi się wyjątkowo łatwo i naprawdę wywołał u mnie wiele śmiechu^^ Jest przeuroczy.

Cytat :
- Powagi trochę - mruknął Tsu. - Tej nocy zakończymy świat.


- Ooo, apokalipsa! Fajnie, jest teraz w modzie - stwierdził młodszy z wampirów, poprawiając włosy. - To może ja powinienem był się ładniej ubrać?
Mam słabość do wampirów... T_T
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Cytaty z ficków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cytaty z ficków   Cytaty z ficków - Page 3 Icon_minitimePon Lut 14, 2011 9:31 pm

em... jak to było? 'Kochanie, podzielmy się Łowcą'? uwielbiam tego ficka xD

a romanticide - cudo <3 kreacja Sagi i Tory w tym ficku jest powalająco niesamowita. no i Nao, który z łagodnego niedźwiadka awansuje na gościa, który wygłasza półgodzinną tyradę przekleństw xD
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Cytaty z ficków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cytaty z ficków   Cytaty z ficków - Page 3 Icon_minitimePon Lut 14, 2011 9:41 pm

Dokładnie, ten fanfik sprawił, że oplułam monitor, walnęłam głową w biurko i dostałam ataku śmiechu. Zero jest w nim... Niesamowity. Poza tym lubię w komediach motyw "wszyscy ze wszystkimi"^^

Tak, ten fik jest niesamowity.
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Cytaty z ficków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cytaty z ficków   Cytaty z ficków - Page 3 Icon_minitimePon Lut 14, 2011 9:55 pm

A czasem po prostu pozwalał mu wygrać, tylko po to, by popatrzeć na jego radość. Można to było zwalić na wieloletnią przyjaźń, na niechęć do patrzenia jak drugi mężczyzna jest smutny, ale także na cokolwiek innego. Tak właściwie powód nie był ważny, bo Hiroki od zawsze czuł się w jakimś stopniu odpowiedzialny za Hidezou.
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Cytaty z ficków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cytaty z ficków   Cytaty z ficków - Page 3 Icon_minitimePon Lut 14, 2011 10:28 pm

Miruku! ?
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Cytaty z ficków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cytaty z ficków   Cytaty z ficków - Page 3 Icon_minitimePon Lut 14, 2011 10:29 pm

dokładnie :D
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Cytaty z ficków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cytaty z ficków   Cytaty z ficków - Page 3 Icon_minitimePon Lut 14, 2011 10:30 pm

Cytat :
Nazywał się Hara Toshimasa, ale przyjaciołom oczywiście nie chciało się wymawiać tak długiego imienia, toteż ochrzcili go Tośkiem.

Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Cytaty z ficków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cytaty z ficków   Cytaty z ficków - Page 3 Icon_minitimePon Lut 14, 2011 10:31 pm

Dirowa Parodyja albo Inny Lamerski Tytuł!
za sam tytuł uwielbiam ten fick xD
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Cytaty z ficków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cytaty z ficków   Cytaty z ficków - Page 3 Icon_minitimePon Lut 14, 2011 10:35 pm

Tak!
I ja też uwielbiam tego fika już za sam tytuł, przecież tego typu fiki z tego typu tytułami są zawsze kwikogenne^^
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Cytaty z ficków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cytaty z ficków   Cytaty z ficków - Page 3 Icon_minitimePon Lut 14, 2011 10:42 pm

Wzrok Kaoru powoli przesuwał się po wysokich butach na obcasie, długich, smukłych nogach w delikatnych pończochach, po ultra mini skórzanej spódniczce, przez półprzeźroczystą, dopasowaną do ciała koszulkę aż po piękną twarz jego kochanka odmienioną mocnym makijażem i uczesane po kobiecemu włosy. Jego piękny Die, który nawet za czasów indies i VK unikał przebierania się za kobietę, siedział teraz przed nim, wyglądając jak wyjątkowo seksowna i wyzywająca kobieta
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Sponsored content





Cytaty z ficków - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Cytaty z ficków   Cytaty z ficków - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Cytaty z ficków
Powrót do góry 
Strona 3 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Cytaty M&A

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Jednoręki bandyta-
Skocz do: