J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gackt - REDEMPTION

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Hizu - san!
Stały gość na afterparty
Hizu - san!


Liczba postów : 112
Join date : 24/02/2010
Skąd : Wrocław

Gackt - REDEMPTION Empty
PisanieTemat: Gackt - REDEMPTION   Gackt - REDEMPTION Icon_minitimePon Kwi 19, 2010 3:15 am

Jak wszyscy wiemy nasz Gackt ma wiele twarzy, dlatego nie mogłam zapomnieć o zaprezentowaniu wam tej, która w/g mnie jest chyba jedną z bardziej uroczych ....
...a mowa tu o jego "zawadiackim" obliczu xD
Czyli takim, który pokazuje nam swój rockowy pazurek ;p
Dlatego ni mniejszym prezentuje wam jeden z w mich ukochanych kawałków - Redemption - który tłumacząc, w tym przypadku mniej więcej, znaczy "odkupienie".
To jeden z utworów przy których noga sama się buja na prawo i lewo, a główka zaczyna podrygiwać w na dżwięk szarpania gitarki;D
(a trochę tej szarpaniny tu jest...i chwała Gackowi za to! ;D )

Jeśli chodzi o sam tekst ,również nie pozostaje dłużny rockowemu brzmieniu ;) czytając tekst ma się wrażenie, że pisał go Gackt, który pała żądza zemsty ....i idzie na wojnę! Jedi xD xD

...a jaką i z kim nooooo tego to już wam nie powiem;D
Dlatego ściągamy...i komentujemy! :onicute: Happy Hands

Gackt - REDEMPTION Redemption






*Wszystkie pliki znajdujące się na tej stronie umieszczone są tutaj jedynie w celach promocyjnych. Wykorzystywanie ich w celach komercyjnych jest niezgodne z polskim prawem.
Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, w przeciwnym razie należy usunąć je po 24 godzinach od ściągnięcia.
Powrót do góry Go down
Yuki-chan
Stały gość na afterparty
Yuki-chan


Liczba postów : 128
Join date : 16/03/2010

Gackt - REDEMPTION Empty
PisanieTemat: Re: Gackt - REDEMPTION   Gackt - REDEMPTION Icon_minitimeWto Kwi 20, 2010 10:08 pm

Ach ten Gackt... xD Co prawda nie należę do tej armii fanatyków Gackto jak niektórzy (nie wytknę palcami :p ), ale szanuję jego osobę, bo z pewnością jest nietuzinkowym artystą i zasługuje na uznanie.
Tak jak podziwiam Gackta, tak również podziwiam Was, bo domyślam się ile trudu trzeba włożyć, by te teksty tłumaczyć, wklejać itp. Zatem chylę czoła i dziękuję za tą pracę. Happy Niestety pomóc mogę jedynie w ten sposób, że będę rozsławiać forum i kanał YT na moim blogu. Hizu-san twierdzi, że to działa. xD
Powrót do góry Go down
Hizu - san!
Stały gość na afterparty
Hizu - san!


Liczba postów : 112
Join date : 24/02/2010
Skąd : Wrocław

Gackt - REDEMPTION Empty
PisanieTemat: Re: Gackt - REDEMPTION   Gackt - REDEMPTION Icon_minitimeWto Kwi 20, 2010 10:39 pm

Yuki-chan napisał:
Co prawda nie należę do tej armii fanatyków Gackto jak niektórzy (nie wytknę palcami :p ), ale szanuję jego osobę, bo z pewnością jest nietuzinkowym artystą i zasługuje na uznanie.
Nie wiem o kogo kaman! xD
Zgadzam się w 100% Nie każdy jest fanem jego głosu ani typu muzyki jaki wykonuje, jednak tego artyste wstyd nie znać...mówmy szczrze. Nie jest to jedna z marnych gwiazdek, której sława zapaliła się tylko na jeden sezon i zgasła szybciej niż się zapaliła. Jest szanowaną personą nie tylko w kraju lecz również i za granicami Japonii:)

Yuki-chan napisał:
Zatem chylę czoła i dziękuję za tą pracę. Happy Niestety pomóc mogę jedynie w ten sposób, że będę rozsławiać forum i kanał YT na moim blogu. Hizu-san twierdzi, że to działa. xD
Najważniejsze, by się podobało!xD jak sie podoba i miło sie słucha i czyta to najlepsze podziękowanie jakie może dostać tłumacz...czy kto inny pracujący nad danym teledyskiem:))))

I działa, działa Yuki!xD Twoje forum ma rotacje prawie jak pudelek tak więc!...daj z siebie wszystko!xD

No i oczywiście dziękuje za komentarz! Happy ;**
Powrót do góry Go down
Yuki-chan
Stały gość na afterparty
Yuki-chan


Liczba postów : 128
Join date : 16/03/2010

Gackt - REDEMPTION Empty
PisanieTemat: Re: Gackt - REDEMPTION   Gackt - REDEMPTION Icon_minitimeWto Kwi 20, 2010 11:49 pm

Oj Hizu, no jak krowie na rowie napisane jest o co kaman! :p Gackt to nie byle kto i tyle. Happy

A niedługo znów dodam klipy z tłumaczeniem na bloga, tylko niech się ogarnę. :P
Powrót do góry Go down
Hizu - san!
Stały gość na afterparty
Hizu - san!


Liczba postów : 112
Join date : 24/02/2010
Skąd : Wrocław

Gackt - REDEMPTION Empty
PisanieTemat: Re: Gackt - REDEMPTION   Gackt - REDEMPTION Icon_minitimeSro Kwi 21, 2010 12:32 am

Spoko spoko;D
Nic ani nikt się nie pali;p

Oj daj mi się w spokoju wypowiedzieć!;p

Wiem, że wszystko jasne jak słońce, ale coś muszę mądrego w tych postach pisać!;D
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gackt - REDEMPTION Empty
PisanieTemat: Re: Gackt - REDEMPTION   Gackt - REDEMPTION Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Gackt - REDEMPTION
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Gackt - Kimi ga matte iru kara -UNPLUGGED-
» Gackt - OASIS
» Gackt - ~Seki-ray~
» Gackt/Hyde. <3
» Gackt - Last Song -Unplugged-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: J-slash Uta :: Japan Download-
Skocz do: