J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gackt - Last Song -Unplugged-

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Hizu - san!
Stały gość na afterparty
Hizu - san!


Liczba postów : 112
Join date : 24/02/2010
Skąd : Wrocław

Gackt - Last Song -Unplugged- Empty
PisanieTemat: Gackt - Last Song -Unplugged-   Gackt - Last Song -Unplugged- Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 10:51 pm

Tym razem będzie krótko;P

Kolejny kawałek dla wielbicieli Gacka w wersji Unplugged;D
I znów miłość tym razem już nie w różowej wersji, a bardziej w depresyjnych kolorach... puskta i samotność w otoczeniu płatków sniegu;)
Jak obejrzycie to zrozumiecie co mam na myśli ;P
Zapraszam:)


Gackt - Last Song -Unplugged- Gackt356




*Wszystkie pliki znajdujące się na tej stronie umieszczone są tutaj jedynie w celach promocyjnych. Wykorzystywanie ich w celach komercyjnych jest niezgodne z polskim prawem.
Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, w przeciwnym razie należy usunąć je po 24 godzinach od ściągnięcia.
Powrót do góry Go down
Yuki-chan
Stały gość na afterparty
Yuki-chan


Liczba postów : 128
Join date : 16/03/2010

Gackt - Last Song -Unplugged- Empty
PisanieTemat: Re: Gackt - Last Song -Unplugged-   Gackt - Last Song -Unplugged- Icon_minitimeWto Kwi 20, 2010 10:18 pm

Rzeczywiście.. on ma tyle twarzy ile ja włosów na głowie.. albo inaczej - ja bym chciała mieć tyle włosów na głowie ilu wcieleń Gackt się dorobił. Very Happy
Powrót do góry Go down
Hizu - san!
Stały gość na afterparty
Hizu - san!


Liczba postów : 112
Join date : 24/02/2010
Skąd : Wrocław

Gackt - Last Song -Unplugged- Empty
PisanieTemat: Re: Gackt - Last Song -Unplugged-   Gackt - Last Song -Unplugged- Icon_minitimeWto Kwi 20, 2010 10:56 pm

Buahahahahahhaahaha;D
No na to to bym nie liczyła, ale marzenia w życiu trzeba jakiś mieć;D

Osobiście lubi w te "skrajne gacki" ...czyli takie totalnie balladowe...i takie z pazurkiem jak na "Jesus" i "Redemption" Happy Kawaii
Powrót do góry Go down
Yuki-chan
Stały gość na afterparty
Yuki-chan


Liczba postów : 128
Join date : 16/03/2010

Gackt - Last Song -Unplugged- Empty
PisanieTemat: Re: Gackt - Last Song -Unplugged-   Gackt - Last Song -Unplugged- Icon_minitimeWto Kwi 20, 2010 11:40 pm

Ja jeszcze nie wiem, jakie lubię, poza tą w "Oasis" :p Ale jego twarzyczkę oglądać mogę w każdym wydaniu :P
Powrót do góry Go down
Hizu - san!
Stały gość na afterparty
Hizu - san!


Liczba postów : 112
Join date : 24/02/2010
Skąd : Wrocław

Gackt - Last Song -Unplugged- Empty
PisanieTemat: Re: Gackt - Last Song -Unplugged-   Gackt - Last Song -Unplugged- Icon_minitimeSro Kwi 21, 2010 12:26 am

Jaaa tez!!! xD

Te usteczka...i oczka! Shocked
Nic tylko gwałcić!xD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gackt - Last Song -Unplugged- Empty
PisanieTemat: Re: Gackt - Last Song -Unplugged-   Gackt - Last Song -Unplugged- Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Gackt - Last Song -Unplugged-
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Gackt - Kimi ga matte iru kara -UNPLUGGED-
» Gackt - Vanilla
» Gackt - OASIS
» Gackt - ~Seki-ray~
» Gackt - REDEMPTION

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: J-slash Uta :: Japan Download-
Skocz do: