J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Gackt - ~Seki-ray~

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Hizu - san!
Stały gość na afterparty
Hizu - san!


Liczba postów : 112
Join date : 24/02/2010
Skąd : Wrocław

Gackt - ~Seki-ray~ Empty
PisanieTemat: Gackt - ~Seki-ray~   Gackt - ~Seki-ray~ Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 11:21 pm

Musze przyznać, że to jedna z moich ukochanych piosenek;)
...a co za tym idzie nie jest zbyt pozytywna...takie już moje gusta muzyczne co ja poradzę;D
Znów pustka, samotność... jednak tym razem nie ma tu już mowy o żadnej miłości.... co najwyżej miłości do matki natury;D
Co tu dużo mówić piękna piosenka...piękne brzmienie głosu Gackta... a do tego równie piękne, ale niestety niezbyt szczęśliwe zakończenie;)
Wybuchowa mieszanka muszę przyznać, dlatego MUSICIE to zobaczyć!;D

Ps. Klip w szczególności adresowany do wielbicieli mokrego i zziębniętego Gackta Kawaii xD

Gackt - ~Seki-ray~ Sekirey





*Wszystkie pliki znajdujące się na tej stronie umieszczone są tutaj jedynie w celach promocyjnych. Wykorzystywanie ich w celach komercyjnych jest niezgodne z polskim prawem.
Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, w przeciwnym razie należy usunąć je po 24 godzinach od ściągnięcia.
Powrót do góry Go down
Yuki-chan
Stały gość na afterparty
Yuki-chan


Liczba postów : 128
Join date : 16/03/2010

Gackt - ~Seki-ray~ Empty
PisanieTemat: Re: Gackt - ~Seki-ray~   Gackt - ~Seki-ray~ Icon_minitimeWto Kwi 20, 2010 10:13 pm

Zakończenie.. jak to w życiu bywa. xD Podobają mi się jego teksty. A propo tekstów, Hizu, już mówiłam Ci to na żywo, ale powtórzę tutaj - może to mało istotne, ale naprawdę podoba mi się, że Twoje napisy są takie estetyczne. Very Happy Aż miło patrzeć. Happy Arigatou Happy
Powrót do góry Go down
Hizu - san!
Stały gość na afterparty
Hizu - san!


Liczba postów : 112
Join date : 24/02/2010
Skąd : Wrocław

Gackt - ~Seki-ray~ Empty
PisanieTemat: Re: Gackt - ~Seki-ray~   Gackt - ~Seki-ray~ Icon_minitimeWto Kwi 20, 2010 10:53 pm

Yuki-chan napisał:
Zakończenie.. jak to w życiu bywa. xD

Dokładnie moja droga...samo życie!;D
Chociaż ja skromnie liczę na to, że jak ja będę upadać to wyciągniesz do mnie łape i pomożesz mi wstać, i nie zostanę pozostawiona sama sobie jak biedy Gacek Shocked ;D

Yuki-chan napisał:
A propo tekstów, Hizu, już mówiłam Ci to na żywo, ale powtórzę tutaj - może to mało istotne, ale naprawdę podoba mi się, że Twoje napisy są takie estetyczne. Very Happy Aż miło patrzeć. Happy Arigatou Happy

Ojej...zawstydzasz mnie! xD xD *szczęśliwa jak cholera!* xD
Ciesze się, że się podobają, bo o to właśnie chodziło by było 2 w 1.... przetłumaczyć w miarę rzetelnie i sprawić, by to jeszcze cieszyło oko ;)
Skoro chociaż jedno z tego mi sie udało osiągnąć to już jestem wery hepi! xD
Powrót do góry Go down
Yuki-chan
Stały gość na afterparty
Yuki-chan


Liczba postów : 128
Join date : 16/03/2010

Gackt - ~Seki-ray~ Empty
PisanieTemat: Re: Gackt - ~Seki-ray~   Gackt - ~Seki-ray~ Icon_minitimeWto Kwi 20, 2010 11:42 pm

Udało Ci się i jedno i drugie. Happy A co do tego podnoszenia z ziemi to nie wiem, zobaczymy. :P najwyżej podzielisz los swojego idola, trudno się mówi. :P
Powrót do góry Go down
Hizu - san!
Stały gość na afterparty
Hizu - san!


Liczba postów : 112
Join date : 24/02/2010
Skąd : Wrocław

Gackt - ~Seki-ray~ Empty
PisanieTemat: Re: Gackt - ~Seki-ray~   Gackt - ~Seki-ray~ Icon_minitimeSro Kwi 21, 2010 12:36 am

No, ale jak już mam padać to nie tylko JAK mój idol ale też OBOK jeśli chociaż moge mieć na to jakiś wpływ!;D jeśli tak to mogę leżeć nawet wieczność;D
Wtedy niech cie ręka boska broni od jakiegokolwiek podnoszenia mnie!;D

Zresztą czuje ze i tak byś mnie olała, ale wspomnieć nie zaszkodzi;D
Powrót do góry Go down
Yuki-chan
Stały gość na afterparty
Yuki-chan


Liczba postów : 128
Join date : 16/03/2010

Gackt - ~Seki-ray~ Empty
PisanieTemat: Re: Gackt - ~Seki-ray~   Gackt - ~Seki-ray~ Icon_minitimeSro Kwi 21, 2010 1:43 am

Nie, wtedy padłabym z Wami. Very Happy
Powrót do góry Go down
Hizu - san!
Stały gość na afterparty
Hizu - san!


Liczba postów : 112
Join date : 24/02/2010
Skąd : Wrocław

Gackt - ~Seki-ray~ Empty
PisanieTemat: Re: Gackt - ~Seki-ray~   Gackt - ~Seki-ray~ Icon_minitimeSro Kwi 21, 2010 2:00 am

Już ja bym ci padła! Mad

Ty lepiej idż szukaj miejscówy obok Kyo, a nie mi się tu wciskasz na trzeciego! ;D
Powrót do góry Go down
Yuki-chan
Stały gość na afterparty
Yuki-chan


Liczba postów : 128
Join date : 16/03/2010

Gackt - ~Seki-ray~ Empty
PisanieTemat: Re: Gackt - ~Seki-ray~   Gackt - ~Seki-ray~ Icon_minitimeSro Kwi 21, 2010 1:16 pm

No już doooooobrze Sad cholera widzę, że padł mi jeden gif o_O
Powrót do góry Go down
Hizu - san!
Stały gość na afterparty
Hizu - san!


Liczba postów : 112
Join date : 24/02/2010
Skąd : Wrocław

Gackt - ~Seki-ray~ Empty
PisanieTemat: Re: Gackt - ~Seki-ray~   Gackt - ~Seki-ray~ Icon_minitimeCzw Kwi 22, 2010 10:02 pm

No! :onimadeye: :onixd:

Odnośnie gifa to raz jest raz go nie Shocked
Powrót do góry Go down
Yuki-chan
Stały gość na afterparty
Yuki-chan


Liczba postów : 128
Join date : 16/03/2010

Gackt - ~Seki-ray~ Empty
PisanieTemat: Re: Gackt - ~Seki-ray~   Gackt - ~Seki-ray~ Icon_minitimePią Kwi 23, 2010 1:17 am

To fakt, no cóż, też lubimy zabawę "pojawiam się i znikam", nie? :p A u Ciebie widzę Gackowe szaleństwo, bo to nie Tsuki, prawda?
Powrót do góry Go down
Hizu - san!
Stały gość na afterparty
Hizu - san!


Liczba postów : 112
Join date : 24/02/2010
Skąd : Wrocław

Gackt - ~Seki-ray~ Empty
PisanieTemat: Re: Gackt - ~Seki-ray~   Gackt - ~Seki-ray~ Icon_minitimeNie Kwi 25, 2010 9:19 pm

Gdzie tam Tsuki pałko Ty! ;p Gacek oczywiście;D

aaaa taaaa....takie zabawy to my zdecydowanie preferujemy ;D
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Gackt - ~Seki-ray~ Empty
PisanieTemat: Re: Gackt - ~Seki-ray~   Gackt - ~Seki-ray~ Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Gackt - ~Seki-ray~
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Gackt - Kimi ga matte iru kara -UNPLUGGED-
» Gackt - OASIS
» Gackt - REDEMPTION
» Gackt/Hyde. <3
» Gackt - Last Song -Unplugged-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: J-slash Uta :: Japan Download-
Skocz do: