J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Szczęściarz

Go down 
+25
kasiula
Tsubuku
Mideru
Aemillie
Rei-chan
Oreiteia
Dillinger
Panna Ironia
Kanashii
pucchan
Mion
Haydi
Shadow
Chi
Pomidor
Hizu - san!
Yuki-chan
Gum
Bakira
hiyume
Aya
Nataku
Vespergold
Mun
Anya
29 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27  Next
AutorWiadomość
Yuu
Drugi sektor
Yuu


Liczba postów : 32
Join date : 28/09/2011
Age : 25
Skąd : Warszawa

Szczęściarz - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 26 Icon_minitimeNie Paź 02, 2011 1:34 am

zazdroszczę ^o^ jak mnie by coś takiego spotkała hym...wspominała bym ten dzień do końca swojego życia ^o^ Miałam szczęście dziś zaiste bo byłam sama poza warszawą i szłam na piechotę 30km wyszłam koło 10 rano wróciłam o 19 Happy przez las,który chodzę niemalże codziennie gdy jadę autobusem XDDDDDD to jest szczęście że mam google map Cute
Powrót do góry Go down
http://japanexpo.mojeforum.net
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Szczęściarz - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 26 Icon_minitimeNie Paź 02, 2011 6:24 pm

Kolejny weekend z bratem, któy jest moim osobistym słoneczkiem. Poza tym - moja siostra zaczyna mnie lubić!

Mam nagły napad weny, niemal mnie rozsadza. Chociaż, jakby nie patrzeć, mam tak od trzech lat >.<

Udawanie, że GazettE nie wydało żadnej piosenki w ciągu ostatniego roku wychodzi mi coraz lepiej i nadal mogę sobie wierzyć, że to nadal ten sam zespół, którego słuchałam. Chwilowo.

Mam zamiar powyciągać z Yuki pewne informacje na temat jej szczęścia, jesli nie ma nic przeciwko ;p
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Szczęściarz - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 26 Icon_minitimeNie Paź 02, 2011 8:05 pm

Sprawiłam, że forum jest mHroczne jak krew okresowa szatana i jestem z tego dumna. ;D
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Szczęściarz - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 26 Icon_minitimeNie Paź 02, 2011 8:57 pm

Zabiłam muszę za pierwszym podejściem i równo pomalowałam sobie paznokcie prawej ręki. Czuję się jak Bóg.
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Szczęściarz - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 26 Icon_minitimePon Paź 10, 2011 2:51 am

KONCERT VERSAILLES JEST JUTRO A WŁAŚCIWIE TO NAWET DZISIAJ DZISIAJ DZISIAJ KAFDJGDHGSDDJSG SDGBDSGBDSGDSGDSGBDSDV XVBNB!!! @__________@ *___________* ;___________; OMG OMG OMG. Jadę za niecałe 3 godziny. OMG OMG OMG. Jak ja to przeżyję?!?!?!?! Aaaaaaaa~~~~!
Wszystko załatwione, co street team miał zrobić, album wygląda wspaniale, flaga będzie, transparent będzie, jeszcze tylko kupić róże i żubrówkę, ale to już w Krakowie, właśnie się pakuję, loki już zakręciłam, wyglądam jak skrzyżowanie Many z owcą, ale to nic, ciuchy przygotowane, skontaktowałam się z KnockOutem, przekażą transparent i prezenty, SKONTAKTOWAŁAM SIĘ Z MENADŻERKĄ, co graniczy z cudem, od tygodnia próbowałam, aż w końcu odpisała, wszystko w porządku, spotka się z nami jutro!... OMG OMG OMG. Już prawie płaczę, więc co dopiero tam?!
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Hiroki
Pogo napierdalacz



Liczba postów : 72
Join date : 26/06/2011
Skąd : Kyoto

Szczęściarz - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 26 Icon_minitimeWto Paź 11, 2011 9:16 am

To jest szczęściarz, więc napiszę tylko, że wczorajszy dzień był najpiękniejszym, jaki przeżyłam. Mimo stania 3 godziny w korkach, tego, że Kamijo mi zniszczył dzieciństwo i... pożegnania...
Powrót do góry Go down
Yuu
Drugi sektor
Yuu


Liczba postów : 32
Join date : 28/09/2011
Age : 25
Skąd : Warszawa

Szczęściarz - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 26 Icon_minitimeSro Paź 12, 2011 11:48 pm

jak to zniszczył? X_X
Powrót do góry Go down
http://japanexpo.mojeforum.net
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Szczęściarz - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 26 Icon_minitimeSro Paź 12, 2011 11:53 pm

JADĘ DO PARYŻA NA MUSIC BANK K-POP FESTIVAL.
Muszę tylko zdążyć kupić bilety i załatwić jakieś tanie linie lotnicze.
No i nic nie odwalić do 8 lutego.

ALE NA CHWILĘ OBECNĄ JADĘ.
ZOBACZĘ SHINEE I U-KISS NA ŻYWO.
JADĘ.
JADĘJADĘJADĘJADĘJADĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JAPIZGAMNIEWIERZĘŻETATANIEROBIŁSOBIEZEMNIEJAJINAPRAWDĘZEMNĄTAMPOJEDZ IEAWTEDYMAMANIEBĘDZIEMIAŁANICDOGADANIAOMO! ♥ ♥ ♥ ♥

ale mam nadzieję, że mojej mamie tym razem nic nie strzeli do głowy i nagle jej się nie odwidzi...
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Szczęściarz - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 26 Icon_minitimeSro Paź 19, 2011 12:23 am

pierwszy raz zrobiłam sobie sama pomidory w śmietanie i może nie wyszły tak pyszne, jak te mojej mamy, ale były dobre! i była to spontanicznie podjęta decyzja, nie wierzę, że mi się chciało, skoro zwykle przy robieniu kanapek jestem na tyle leniwa, że często porywam po prostu suchy chleb Shocked
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Szczęściarz - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 26 Icon_minitimeSro Paź 19, 2011 9:28 pm

Anya, znam to... Ja piłam rok gorzką herbatę, bo dosłowie trzy kroki po cukier to za dużo było. I też byłam dumna, jak się w końcu przełamałam...

MAM GLANY! *tuli* Z racji tego, że są czarne z granatowymi przetarciami... One mi przypominają Manę, jak boga kocham. A sznurówki są z dwa razy dłuższe ode mnie >.< I co z tego, że sznurowanie ich zajmuje mi trochę czasu...!

Jutro wycieczka, więc nie mam lekcji. Zapowiada się ciekawy dzień, znając moją klasę...
Powrót do góry Go down
Aguś
Pogo napierdalacz
Aguś


Liczba postów : 68
Join date : 04/10/2011
Age : 31
Skąd : Łódź

Szczęściarz - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 26 Icon_minitimeSob Paź 22, 2011 10:24 am

*staje na środku pokoju i wygina się w dzikim tańcu radości ignorując zakwasy*
zaliczyłam matmę! na 2 ♥
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Szczęściarz - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 26 Icon_minitimeSob Paź 22, 2011 1:26 pm

Cytat :
zaliczyłam matmę! na 2 ♥
Masz się czym chwalić ;p

Pan od historii stwierdził, że on to mnie nawet pytać nie będzie, skoro mam u niego same piątki i woli gnębić raczej tę niedouczoną część klasy. Swoją drogą, on jest jakiś zboczony...

Miałam zabić pająka w moim pokoju, ale sam gdzieś uciekł...
Powrót do góry Go down
Aguś
Pogo napierdalacz
Aguś


Liczba postów : 68
Join date : 04/10/2011
Age : 31
Skąd : Łódź

Szczęściarz - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 26 Icon_minitimeSob Paź 22, 2011 6:19 pm

Panna Ironia napisał:
Cytat :
zaliczyłam matmę! na 2 ♥
Masz się czym chwalić ;p

ano mam - w zeszłym roku o tej porze miałam już ze 3 jedynki xD
Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Szczęściarz - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 26 Icon_minitimeSob Paź 22, 2011 11:11 pm

Miałam bardzo zły humor, jak weszłam na kompa; resetowałam go trzy razy, musiałam przeinstalować gg, bo coś się uszkodziło i przy okazji szlag trafił mi całe archiwum, potem też non stop się wieszał... Straciłam na tym w sumie godzinę i aż się zwyłam ze złości.
A potem weszłam na forum Versailles i zobaczyłam pierwsze zdjęcie z dzisiejszego Tokyo Decadance, na którym Kamijo i Kaya się całują. Ot, tak z zaskoczenia. A jakieś cztery lata czekałam, żeby to zobaczyć. Mam mocne serce, że to wytrzymało.
A na resztę tej sceny po mojej stronie monitora spuszczę zasłonę cenzury, dla Waszego własnego dobra <333
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Szczęściarz - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 26 Icon_minitimeSob Paź 22, 2011 11:19 pm

wybaczcie za offtop, ale...
Shadow, pokaaaaaż *___*
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Szczęściarz - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 26 Icon_minitimeSob Paź 22, 2011 11:51 pm

http://25.media.tumblr.com/tumblr_lthf4fHtIh1qka6t8o1_500.jpg
To jest pierwsze, na pewno będzie więcej, bo to się dopiero co skończyło, o 19:00 naszego czasu byli na scenie. Liczę na jakieś lepsze ujęcia, bo tu Kamijo ręką zasłania XDDD I na filmiki, o *___*

Poza tym, że dostaję histerii z radości, jak na to patrzę, cieszy mnie jeszcze nowy singiel Piko <3 Właściwie nie taki nowy, bo 5.10 wydany, ale dopiero go ściągnęłam!
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Szczęściarz - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 26 Icon_minitimeNie Paź 23, 2011 2:54 am

Miałam dziś wybitnie zły dzień, ale... Shadow, odkryłaś nowy lek na depresje. I co, że mało widać, a Kamijo wygląda tak, jakby w to wkładał śmiertelny wysiłek - jest ok. O, już mam. On go reanimuje...

Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Szczęściarz - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 26 Icon_minitimeNie Paź 23, 2011 3:28 am

Reanimuje XDDDD No, w sumie trochę tak to wygląda, to musiało być dla Kayi totalnie z zaskoczenia, sądząc po jego... bezwładności? XD Nawet z ręką nic zrobić nie zdążył, tylko mu gdzieś z tyłu została, biedny 8D Nie mogę się doczekać jutra, aż będzie tego więcej! Póki co z wielką weną i werwą kończę ficka >D
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Szczęściarz - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 26 Icon_minitimeNie Paź 23, 2011 10:35 pm

Mam kolejny powód do szczęścia - nowy fick Shadow!

W końcu nie muszę gonić żadnych terminów i mogę pisać tak tylko dla siebie, a moja wena bardzo radośnie sobie poczyna. W mojej głowie jest tyle pomysłów, że i dla dziesięciu osób by starczyło.

Dzisiejszy dzień jest jakoś tak po prostu wesoły, prześmiany, prześpiewany. Bo około godziny słuchałam ONE OK ROCK i Gazetto na przemian (hmm... głównie Antipop) i bardzo mnie to ożywiło. Zaczynam się zastanawiać, kiedy rodzice się mnie spytają, czemu siedzę w pokoju w zupełnych ciemnościach i się śmieję (ewentualnie próbuję śpiewać >.<)

Powrót do góry Go down
Tsubuku
Organizator J-rock Festival
Tsubuku


Liczba postów : 300
Join date : 27/07/2011
Age : 27
Skąd : Warszawa.

Szczęściarz - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 26 Icon_minitimeSro Paź 26, 2011 10:38 pm

Mam masę roboty, muszę uszyć ogon i uszy do stroju Kota w Butach na święto szkoły, nauczyć się roli do projektu na koniec gimnazjum, przed 15 upiec ciasto, również na święto szkoły i zrobić jakieś 3 plakaty (dwa na angielski i jeden znowu na święto szkoły), ale mam świetny humor. Pomimo tego, że dostałam tróję z informatyki (pieprzona logomocja) i ze dwie tróje z matmy, ale to mi i tak nie psuje humoru. W najbliższym czasie dostanę nowy telefon, a w weekend idę na Hellcon. Szukając na strychu rzeczy, które przydadzą mi się w przebraniu znalazłam zajebiste buty (które najprawdopodobniej są starsze ode mnie, ale to się przecież nie liczy!), umyłam już je i teraz czekam aż wyschną, żeby je napastować. :3
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Szczęściarz - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 26 Icon_minitimePon Paź 31, 2011 12:26 am

Boli mnie każdy atom mojego ciała.
Nie mam pojęcia czemu mnie to cieszy.
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Szczęściarz - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 26 Icon_minitimePią Lis 25, 2011 12:59 am

Cieszy mnie, że zdałam próbną maturę z matmy <3 Jeszcze nie ma oficjalnych wyników, ale tym razem jestem pewna powodzenia, miałam tylko trzy błędy w zamkniętych i w trzech otwartych na pewno wyszedł mi dobry wynik, nie wiem, jak dokładniej je ocenią, ale jak wstępnie liczyłam z korepetytorką, to wyszło mi jakieś 60%. Jestem w szoku, miałam nadzieję na 30! 8DD
Cieszy mnie też, że podstawowy polski był łatwy (trafiłam na wypracowanie z 'Przedwiośnia', które wyjątkowo przeczytałam, no ale może tu nie będę zapeszać, bo znając życie ułożą debilny klucz i okaże się, że wcale mi tak dobrze nie poszło) i rozszerzony angielski też lżejszy, niż się spodziewałam. Rozprawka o facebooku wygrała >D
Trochę mniej cieszy mnie jutrzejszy rozszerzony polski i rozszerzony wos w następnym tygodniu po lekcjach, ale póki co i tak wychodzi na plus. Fajnie będzie mieć to za sobą, może trochę się podbuduję przed właściwą maturą. A jak wyniki będą dobre, to rodzice nie mają argumentów, żeby mnie nie puścić na Kayę <3
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Szczęściarz - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 26 Icon_minitimeSro Lut 08, 2012 11:05 pm

Shadow Podniosłam się, wiesz? Jednak nadal muszą mnie niektórzy trzymać, bym nie zwaliła się na posadzkę jak kłoda, bo to będzie mój koniec.
Jestem z siebie dumna, z moich myśli... Że to z nią jest coś nie tak, nie ze mną.
Do tego osoby po których bym się nigdy tego nie spodziewała, stały się dla mnie niesamowitym wsparciem...

I A. chce mnie zabrać do Japonii~~~<3

Do tego pojawił się w moim życiu ktoś, kto pomaga mi wierzyć, że ten świat nie jest tak zepsuty, a ludzie nie są kompletnie pozbawieni emocji...
To naprawdę miłe, słyszeć że jest się czyimś szczęściem, siłą napędową do życia...
Sprawia to, że mój uśmiech staje się bardziej szczery.

I właśnie była u mnie Mychan. Lubię z nią spędzać czas, to jest jedyna osoba ze szkoły, przy której mogę być naprawdę sobą.
Powrót do góry Go down
Elisaabeth
Strefa VIP
Elisaabeth


Liczba postów : 58
Join date : 08/02/2012
Age : 27
Skąd : rz-ów

Szczęściarz - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 26 Icon_minitimePon Lut 13, 2012 6:49 pm

Uświadomiłam sobie, ze mam przy sobie ludzi, którzy mnie wpierają i we mnie wierzą.
To wspaniałe uczucie, gdy ktoś wierzy w ciebie bardziej, niż ty sam Very Happy
I fajnie jest mieć kogoś, kto cię ochrzani za tą właśnie niewiarę, przytuli, pocieszy Very Happy

Zaczęłam tworzyć prowizoryczną poezję xD Pomaga mi się to wyładować. Pp wylaniu swoich mysli na papier, bo bo mi się lżej na duszy.
Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Szczęściarz - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 26 Icon_minitimeCzw Lut 16, 2012 1:01 am

Yuki napisał:
Shadow Podniosłam się, wiesz? Jednak nadal muszą mnie niektórzy trzymać, bym nie zwaliła się na posadzkę jak kłoda, bo to będzie mój koniec.
Trzymam kciuki nadal i cieszę się bardzo, mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej <3 I z Twojego powrotu na forum również się cieszę, bardzo mocno! Od razu coś się ruszyło, chociaż w niektórych tematach Cute

Cieszy mnie artykuł o Versailles, który piszę dla Asian Vibes - chyba słyszeliście (było o tym na JaME), to magazyn o muzyce azjatyckiej, który wychodzi w marcu. Bardzo miło, że chcą artykułu o nich i że zwrócili się z tym do fanów ^ ^ Mam nadzieję, że mój debiut w czymś takim będzie udany, bo to dosyć stresujące XD" Chociaż i tak idiotyzmy, które napisali o Versailles w 'J Music' są nie do przebicia, a ja o Versailles mogłabym pisać bez końca, więc jestem raczej dobrej myśli.
Koncert Kayi już za 16 dni, to zdecydowanie najbardziej cieszy mnie w ostatnich dniach *_____* W sumie jestem jakoś spokojniejsza, niż przed Versailles, ale może to dlatego, że nadal do końca do mnie nie dociera, że go zobaczę XD Muszę napisać list i rysunek zrobić! Wezmę się o to od razu po skończeniu artykułu... Szkoła może przecież poczekać >D

Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Sponsored content





Szczęściarz - Page 26 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 26 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Szczęściarz
Powrót do góry 
Strona 26 z 27Idź do strony : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Myśli nieuczesane-
Skocz do: