J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Oi minna!

Go down 
+55
Paola_Paula
Yuchan
Elisaabeth
Setsuna
Ukesz.
Kanako
Aguś
Yuu
Tsubuku
Mideru
gawaniazyd
Lynka
Hiroki
candy
MeHipnotizas
zuzak
kasiula
luthien
Egao
mayuta
Aemillie
Oreiteia
Rei-chan
Panna Ironia
Dillinger
Kanashii
Serpensja
pucchan
Namida
Fia
Bezimienna
Haydi
megumi
Kuma
Pomidor
Hizu - san!
Yuki-chan
Gum
Shadow
Chi
Mizukii
Attentat
Aya
tynka90
Bakira
Jeanne
hiyume
Nataku
Obłoczek
Draconia
Coby
Lokian
Anya
Vespergold
Mun
59 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Next
AutorWiadomość
Tsubuku
Organizator J-rock Festival
Tsubuku


Liczba postów : 300
Join date : 27/07/2011
Age : 27
Skąd : Warszawa.

Oi minna! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 15 Icon_minitimeSro Lip 27, 2011 11:13 pm

słucham i the studs, i kagerou :3
może nie tyle, co się boję. swojego imienia nie cierpię i wolę się go wystrzegać jak najbardziej i czuję się staro jak na swój wiek, ot.
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Oi minna! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 15 Icon_minitimeCzw Lip 28, 2011 1:05 am

ej, dzień dobry.

człowiek, który słucha studsów ma u mnie automatycznie awans społeczny +600 - Any, mi tu sapie nad uchem właśnie. Cute

akurat to, że dzieje się mało jest m.in. sprawą wakacji. forum ma swoje wzloty i upadki, różne rzeczy się tu widywało.
rodzinna atmosfera ma swój efekt uboczny w postaci cichych dni ;)
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Oi minna! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 15 Icon_minitimeCzw Lip 28, 2011 1:14 pm

Ohayo, Tsu ^ ^
Miło Ciebie poznać... O! Słuchasz Moranów, bo ja jakoś nie mogę się za to zabrać. Mogłabyś mi podać tytuły tych lepszych piosenek?
Mam nadzieję, że spodoba Ci się tutaj Happy
Powrót do góry Go down
Tsubuku
Organizator J-rock Festival
Tsubuku


Liczba postów : 300
Join date : 27/07/2011
Age : 27
Skąd : Warszawa.

Oi minna! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 15 Icon_minitimeCzw Lip 28, 2011 2:51 pm

ohoho, czyli mam nawet awans na starcie. XD ale pewnie wiele osób mi dużo odejmie za to, że nie znoszę the Gazette... >>

wiesz, dla mnie wszystkie piosenki są dobre, bo jak słyszę głos Sanaki/Kanomy/Hitomiego to jestem w niebie. Tydzień temu wydali nowego singla "Tricolore" to sobie go posłuchaj, może Ci przypadnie do gustu. ^
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Oi minna! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 15 Icon_minitimeCzw Lip 28, 2011 3:07 pm

akurat tu mało osób Ci za Gazety odejmie ;)
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Tsubuku
Organizator J-rock Festival
Tsubuku


Liczba postów : 300
Join date : 27/07/2011
Age : 27
Skąd : Warszawa.

Oi minna! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 15 Icon_minitimeCzw Lip 28, 2011 3:54 pm

naprawdę?! *w*
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Oi minna! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 15 Icon_minitimeCzw Lip 28, 2011 4:52 pm

naprawdę naprawdę. ja generalnie nie rozumiem fenomenu Gazet, więc spoko. nawet porządny fan nie powinien cię za to zjeść Very Happy
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Tsubuku
Organizator J-rock Festival
Tsubuku


Liczba postów : 300
Join date : 27/07/2011
Age : 27
Skąd : Warszawa.

Oi minna! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 15 Icon_minitimeCzw Lip 28, 2011 5:16 pm

nie powinien? już kilka osób zagrażało mojemu życiu przez to... ><
Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Oi minna! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 15 Icon_minitimeCzw Lip 28, 2011 6:00 pm

Witaj, witaj Cute Też słucham Moran, więc miło mi widzieć kogoś, kto także ich ceni XD I też na pewno nie odejmę Ci niczego za nieznoszenie Gazette; sama lubię ich tylko w starej wersji, do której mam sentyment, bo od nich zaczynałam. Potem już mi zupełnie nie podchodzą.
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Oi minna! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 15 Icon_minitimeCzw Lip 28, 2011 6:19 pm

Ehm... Ja nie słucham The GazettE, więc punktów nie odejmę. Znam ich imiona, wiem to o czym psychofanią ludzie... Ale... Znam tytuł dwóch, trzech piosenek...

Przesłucham tą płytę.. Ogółem chodziło mi o te najlepsze piosenki po któych powiem "wow"... Bo tak to mogę jakoś się nie zachwycić ^ ^
Ale dziękuję...
Powrót do góry Go down
Tsubuku
Organizator J-rock Festival
Tsubuku


Liczba postów : 300
Join date : 27/07/2011
Age : 27
Skąd : Warszawa.

Oi minna! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 15 Icon_minitimeCzw Lip 28, 2011 6:26 pm

Ja zaczynałam od Diru i Alice Nine. A później... Później już jakoś tak samo poszło i wyszło na to, że słucham prawie wszystkiego.. XD"

Każdy ma inny gust, nie? ;}
Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Oi minna! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 15 Icon_minitimeCzw Lip 28, 2011 7:39 pm

Yuki napisał:
Przesłucham tą płytę.. Ogółem chodziło mi o te najlepsze piosenki po któych powiem "wow"... Bo tak to mogę jakoś się nie zachwycić ^ ^
Ale dziękuję...
To może ja odpowiem? <3 Osobiście najbardziej lubię ich pierwsze wydawnictwa, single 'Element' i 'Meshita no deinei' są świetne w całości, a z tych późniejszych polecam szczególnie takie utwory jak 'Kimi no ita gosenfu', 'Onaji yami no naka de', 'Cactus', 'Helpless', 'Flower bed' i 'Konya, tsuki no nai kaigan de'. Ogółem to ich dyskografia nie jest jeszcze bardzo obszerna, więc bez problemu powinnaś ściągnąć wszystko ^__^
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Tsubuku
Organizator J-rock Festival
Tsubuku


Liczba postów : 300
Join date : 27/07/2011
Age : 27
Skąd : Warszawa.

Oi minna! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 15 Icon_minitimeCzw Lip 28, 2011 8:11 pm

Jak tak patrze... to wygląda na to, że muszę pościągać sobie jeszcze, bo nie mam wszystkiego.. XD
Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Oi minna! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 15 Icon_minitimeCzw Lip 28, 2011 8:40 pm

Patrząc po laście, to ja też nie mam wszystkiego 8DD Skończyłam na 'Heroine', a w rankingach mają tytuły, których nie kojarzę. Nadrabiamy~!

A tak z innej beczki, żeby offtopa nie było XD, masz jakieś zainteresowania poza tymi najbardziej oczywistymi (Japonia, jmusic)? X3
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Tsubuku
Organizator J-rock Festival
Tsubuku


Liczba postów : 300
Join date : 27/07/2011
Age : 27
Skąd : Warszawa.

Oi minna! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 15 Icon_minitimeCzw Lip 28, 2011 9:01 pm

Pogrywam sobie na gitarze elektrycznej, trochę piszę (generalnie wszystko na polski do szkoły, trochę fanficków), uczę się rysować, cały czas próbuję innych technik, żeby znaleźć ulubioną. XD


...no i ten... nałogowo farbuję włosy OO"
Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Oi minna! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 15 Icon_minitimeCzw Lip 28, 2011 10:14 pm

To całkiem nieźle Cute Mam nadzieje, że szybko pochwalisz się nam swoimi fanfickami, każdy powiew świeżości w tym dziale jest mile widziany XD
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Tsubuku
Organizator J-rock Festival
Tsubuku


Liczba postów : 300
Join date : 27/07/2011
Age : 27
Skąd : Warszawa.

Oi minna! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 15 Icon_minitimeCzw Lip 28, 2011 10:24 pm

Powiew świeżości, mówisz? Mogłabym nawet teraz-zaraz, ale najpierw musi mi przybyć trochę odwagi, żeby moja radosna twórczość ujrzała światło dzienne. XD
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Oi minna! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 15 Icon_minitimeCzw Lip 28, 2011 11:00 pm

Cytat :
...no i ten... nałogowo farbuję włosy OO"
dogadamy się! <3 coś tak czuję.
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Tsubuku
Organizator J-rock Festival
Tsubuku


Liczba postów : 300
Join date : 27/07/2011
Age : 27
Skąd : Warszawa.

Oi minna! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 15 Icon_minitimeCzw Lip 28, 2011 11:11 pm

jak miło! Very Happy
Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Oi minna! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 15 Icon_minitimeCzw Lip 28, 2011 11:29 pm

Tsubaku napisał:
Powiew świeżości, mówisz? Mogłabym nawet teraz-zaraz, ale najpierw musi mi przybyć trochę odwagi, żeby moja radosna twórczość ujrzała światło dzienne. XD
*przesyła fale odwagi* Nie ma czego się bać! Chyba większość z nas tutaj pisze i chętnie swoje twory dodaje :3
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Tsubuku
Organizator J-rock Festival
Tsubuku


Liczba postów : 300
Join date : 27/07/2011
Age : 27
Skąd : Warszawa.

Oi minna! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 15 Icon_minitimeCzw Lip 28, 2011 11:31 pm

*odbiera fale odwagi* dobra, dzisiaj dodam. albo jutro, bo jeszcze muszę to raz przejrzeć, czy błędów nie ma. _^_

edit: uff, dobra, wstawiłam :>


Ostatnio zmieniony przez Tsubuku dnia Pią Lip 29, 2011 12:22 am, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : nieprawidłowe informacje.)
Powrót do góry Go down
Lynka
Stały gość na afterparty
Lynka


Liczba postów : 135
Join date : 01/07/2011
Age : 32
Skąd : Warszawa

Oi minna! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 15 Icon_minitimePią Lip 29, 2011 1:12 am

Dzień dobry!
... A raczej dobry wieczór ^ ^;

Jako fanka Gazet chciałabym zapewnić, że bardzo lubię rozmowy z ludźmi, którzy ich nie lubią xD Ot, moje dziwactwo - uwielbiam naśmiewać się z moich idoli. Czyż nie od tego taki Reita jest, żeby się z niego pośmiać? Very Happy
Powrót do góry Go down
Tsubuku
Organizator J-rock Festival
Tsubuku


Liczba postów : 300
Join date : 27/07/2011
Age : 27
Skąd : Warszawa.

Oi minna! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 15 Icon_minitimePią Lip 29, 2011 1:43 am

Dobry, dobry! 8D

No, w sumie racja. Mówiąc o osobach, które mnie zjedzą z tego powodu, miałam na myśli raczej tzw. fangirle, bądź psychofanki, jakkolwiek się je określa. XD
I widzę, że lubisz też Sugizo. :3
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Oi minna! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 15 Icon_minitimePią Lip 29, 2011 2:00 am

Cytat :
Ot, moje dziwactwo - uwielbiam naśmiewać się z moich idoli.
ja też! ;D i uwielbiam wręcz jechać po miłościach swojego życia i twierdzić, jacy strasznie brzydcy są : DDDD
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Lynka
Stały gość na afterparty
Lynka


Liczba postów : 135
Join date : 01/07/2011
Age : 32
Skąd : Warszawa

Oi minna! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 15 Icon_minitimePią Lip 29, 2011 2:09 am

Ja nie lubię Sugizo - ja go wielbię.

Od kiedy zapytana przez świadków Jehowy "czy wierzę w Boga" odpowiedziałam "Tak, jest jeden bóg, nazywa się Sugizo" moi przyjaciele stwierdzili, że stworzyłam nowy kult... Cóż... Facet jest boski, nic na to nie poradzę ;)

Anya - mam dokładnie tak samo Very Happy Brzydcy, jąkający się, zniewieściali, że lepiej chodzą na obcasach ode mnie. Po prostu uwielbiam się z nich śmiać.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Oi minna! - Page 15 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 15 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Oi minna!
Powrót do góry 
Strona 15 z 22Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 18 ... 22  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Nasze własne rockowe JA-
Skocz do: