J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Oi minna!

Go down 
+55
Paola_Paula
Yuchan
Elisaabeth
Setsuna
Ukesz.
Kanako
Aguś
Yuu
Tsubuku
Mideru
gawaniazyd
Lynka
Hiroki
candy
MeHipnotizas
zuzak
kasiula
luthien
Egao
mayuta
Aemillie
Oreiteia
Rei-chan
Panna Ironia
Dillinger
Kanashii
Serpensja
pucchan
Namida
Fia
Bezimienna
Haydi
megumi
Kuma
Pomidor
Hizu - san!
Yuki-chan
Gum
Shadow
Chi
Mizukii
Attentat
Aya
tynka90
Bakira
Jeanne
hiyume
Nataku
Obłoczek
Draconia
Coby
Lokian
Anya
Vespergold
Mun
59 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next
AutorWiadomość
Tsubuku
Organizator J-rock Festival
Tsubuku


Liczba postów : 300
Join date : 27/07/2011
Age : 27
Skąd : Warszawa.

Oi minna! - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 18 Icon_minitimeSro Paź 05, 2011 5:10 pm

Anya napisał:
a jak słuchasz kagerou, to posłuchaj też the studs! ten sam wokal.
i AND są zdecydowanie warci polecenia.

I znowu się podpisuję XD


[guote="Aguś"]Stare Gazety były lepsze, obecnie jak na mój gust, mają zbyt dużo techno wstawek.[/quote]

Z Gazette to ja toleruję tylko pierwszy album i pierwsze single. XD
Powrót do góry Go down
Aguś
Pogo napierdalacz
Aguś


Liczba postów : 68
Join date : 04/10/2011
Age : 31
Skąd : Łódź

Oi minna! - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 18 Icon_minitimeSro Paź 05, 2011 5:34 pm

Tsubuku napisał:
Z Gazette to ja toleruję tylko pierwszy album i pierwsze single. XD
no u mnie jeszcze późniejsze jeszcze tak nie denerwują, da się słuchać xD *przypomina sobie wczorajsze przesłuchanie TOXIC* ale niektóre piosenki załamują Cute

Panna Ironia napisał:
Jest po pierwszej, a ja siedzę na forum. Zdecydowanie nie zaliczam się do śpiących normalnie ludzi.
u mnie się przeglądarka zbuntowała, bo bym Ci potowarzyszyła, tak czy owak nie spałam xD
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Oi minna! - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 18 Icon_minitimeSro Paź 05, 2011 7:46 pm

Ja tez zdecydowanie wole stare Gazety, Hortex mnie dobił psychicznie, a Toxic na razie jeszcze nie miałam 'przyjemności' przesłuchać...
Powrót do góry Go down
Aguś
Pogo napierdalacz
Aguś


Liczba postów : 68
Join date : 04/10/2011
Age : 31
Skąd : Łódź

Oi minna! - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 18 Icon_minitimeSro Paź 05, 2011 8:02 pm

To śmiem twierdzić, że także zostaniesz przybita - ja się na razie przekonałam tylko do dwóch piosenek O:
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Oi minna! - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 18 Icon_minitimeSro Paź 05, 2011 9:55 pm

Aguś napisał:
Mun, a ty jakie, palisz, jaką pijesz, gdzie i ile kolczyków?;>
L&M Light, Black Devil, lub na dobrym tytoniu, kręcone (własno)ręcznie.
Latte, bez cukru. Na zmianę z mocną, czarną, pół kubka fusów i trzy łyżeczki cukru (tzw. wersja pobudzająca). Moim rekordem jest 26 kaw w ciągu doby, wszystkie na czczo. A ponoć 24 filiżanki to dawka śmiertelna... Kolczyki jak na razie trzy, wersja totalnie standardowa. Bardziej jarają mnie u kogoś, niż u siebie. ;)

Aguś napisał:
ale stopniowo proszę mnie nawracać xD
Da się zrobić...

Aguś napisał:
Mniej znanych... hmm... wokalista Atsushi Sakurai, a tak to Metis Gretel i Kagerou - nie wszyscy kojarzą xD
Ha! A ja właśnie słucham B-T w tej chwili. ;D

Tsubuku napisał:
Polecam jeszcze AND, born
AND fucktycznie, zapowiada się dobrze, choć wokalista zbyt przypomina mi lidera (?) D=OUT. Za to BORN NAKURWIA SYSTEM! <33333333333 Musiałam.

Panna Ironia napisał:
Też słucham kagerou i mnie nie chwalicie.
Nie mam zamiaru chwalić nikogo za słuchanie zespołów wszem i wobec znanych.

Aguś napisał:
Tsubuku napisał:
Jeszcze jeden zespół do polecenia: A -Anonymous Confederate Esemble-
No tego to na pewno nie kojarzę *zaczyna ubolewać nad małym dyskiem*
A ubolewaj. Zespół faktycznie spoczko.

Aguś napisał:
Stare Gazety były lepsze, obecnie jak na mój gust, mają zbyt dużo techno wstawek.
A tu się z Tobą nie zgodzę, bo obecnie gazety wstawek mają bardzo mało. ;P Inna sprawa, że instrumentalnych...
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Aguś
Pogo napierdalacz
Aguś


Liczba postów : 68
Join date : 04/10/2011
Age : 31
Skąd : Łódź

Oi minna! - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 18 Icon_minitimeSro Paź 05, 2011 11:01 pm

Mun napisał:
Moim rekordem jest 26 kaw w ciągu doby, wszystkie na czczo. A ponoć 24 filiżanki to dawka śmiertelna...
No moim też 20 parę, ale na pewno mniej niż 26 Cute

Wstawki jak zwał tak zwał - moje pojęcie na temat instrumentów, muzyki, jako no tego, no - jest znikome. Wiem jak wygląda gitara i jak brzmi, podobnie z perkusją basem, pianinem, skrzypcami i fletem xD
O! wiem jeszcze jak mikrofon wygląda^^
Powrót do góry Go down
Kanako
Stały gość na afterparty
Kanako


Liczba postów : 101
Join date : 26/10/2011
Age : 30
Skąd : Kioto

Oi minna! - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 18 Icon_minitimeSro Paź 26, 2011 6:34 pm

Minna-san,

Kana-ko desu. Na forum jest przez czysty przypadek. Przez hardsubs na youtube, j-rcok w tytule i Ko-kiego w bannerze.

O sobie mogę powiedzieć niewiele, a właściwie bardzo mało. Uwielbiam KJ8, ViViD, Alice Nine, Kagrrę, i Nightmare.

W wolnej chwili tłumaczę klipy, piszę farcole, prowadzę bloga i robię różne inne dziwne, mniej dziwne rzeczy.

Kolor ulubiony to zdecydowanie black&white.

A teraz idę coś zjeść, bo zgłodniałam.
Powrót do góry Go down
http://kancchan.livejournal.com/
Tsubuku
Organizator J-rock Festival
Tsubuku


Liczba postów : 300
Join date : 27/07/2011
Age : 27
Skąd : Warszawa.

Oi minna! - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 18 Icon_minitimeSro Paź 26, 2011 7:40 pm

Witam Cię bardzo uprzejmie >D

Tego zespułu "KJ8" nie kojarzę, ale pozostałe cztery jak najbardziej. Słuchasz może jakichś mniej znanych zespołów?

J-j-jakiego bloga?! *W* No, ekhm, czekam, żeby zobaczyć więcej Twoich tłumaczeń, widziałam, ze przetłumaczyłaś Mugen no Kanata, zaraz idę spojrzeć. :3
Powrót do góry Go down
Kanako
Stały gość na afterparty
Kanako


Liczba postów : 101
Join date : 26/10/2011
Age : 30
Skąd : Kioto

Oi minna! - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 18 Icon_minitimeSro Paź 26, 2011 8:11 pm

Miło poznać Cute KJ8 to skrót do zespołu/boybandu Kanjani8. Ubóstwiam dwóch członków - basistę i jednego z wokalistów.

Mniej znanych? Hm... NoveLis na przykład, grali tam Ko-ki i Reno z ViViD. Happy

Naniwa.dl.pl... Tłumaczę zwłaszcza KJ8, Kagrrę, Alice Nine, ViViD, NoveLis i KARASU, okazyjnie Uedę Tatsuyę i inną śmietanką, która wpadnie pod moje łapki i się spodoba. Chętnie podzielę się moimi tłumaczeniami XD
Powrót do góry Go down
http://kancchan.livejournal.com/
Tsubuku
Organizator J-rock Festival
Tsubuku


Liczba postów : 300
Join date : 27/07/2011
Age : 27
Skąd : Warszawa.

Oi minna! - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 18 Icon_minitimeSro Paź 26, 2011 8:39 pm

I tak ich nie znam, więc nie ma znaczenia czy to skrót, czy nie skrót. XD

Znaam, znaam. Chodziło mi o taki mniej znany, który gra teraz, jest na początku swojej kariery, lub dalej, ale mało osób się nim interesuje.

Ja niby coś tłumaczyłam, ale to bardziej dla siebie, więc moje tłumaczenia nie są zbyt dobre, po prostu, żeby wiedzieć o czym jest dana piosenka...
Powrót do góry Go down
Kanako
Stały gość na afterparty
Kanako


Liczba postów : 101
Join date : 26/10/2011
Age : 30
Skąd : Kioto

Oi minna! - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 18 Icon_minitimeSro Paź 26, 2011 8:51 pm

A kojarzysz kogoś takiego jak Nishikido Ryo albo KAT-TUN? Nishikido jest ich jedynym z wokalistów, a KT i KJ8 są z jednej agencji XD

To niestety. Nie znam nikogo takiego.

Mnie taki jeden genialny człowiek do tego namówił, za co jestem mu strasznie wdzięczna XD
Powrót do góry Go down
http://kancchan.livejournal.com/
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Oi minna! - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 18 Icon_minitimeSro Paź 26, 2011 9:52 pm

Matko, to ile mnie nie było, że tyle przegapiłam? Mniejsza. Witam! xD

Hmm... Również wymienionego zespołu nie kojarzę i w najbliższym czasie się to chyba nie zmieni.

Hmm... (nadużywam tego słowa) a piszesz coś czasami? ^ ^
Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Oi minna! - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 18 Icon_minitimeSro Paź 26, 2011 9:56 pm

Witamy ^___^ Miło widzieć znowu kogoś nowego, mam nadzieję, że od nas nie uciekniesz za szybko i rozgościsz się jak najbardziej, przyda się tu trochę ruchu ostatnimi czasy XD
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Kanako
Stały gość na afterparty
Kanako


Liczba postów : 101
Join date : 26/10/2011
Age : 30
Skąd : Kioto

Oi minna! - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 18 Icon_minitimeCzw Paź 27, 2011 4:59 pm

Na dzień dzisiejszy na prawdę nie polecam go poznawać. Im więcej kasy ładuje w nich agencja jest coraz gorzej. I też jako ich fanka mam dosyć. ><

Czasem piszę. Zwłaszcza yaoice Happy

Póki co nie mam zamiaru uciekać. Zwłaszcza dlatego, że nijako na te forum zalogowałam się również, aby odpocząć od innych i zrobić sobie wielką przerwę od j-popu. I ogólnie bardzo mi się tu podoba XD
Powrót do góry Go down
http://kancchan.livejournal.com/
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Oi minna! - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 18 Icon_minitimePon Paź 31, 2011 12:24 am

Cytat :
Zwłaszcza yaoice
Mun siedzi i gapi się w przestrzeń. Powoli zaczyna do niej docierać, że nie mogło jej to zdziwić.

WIIIITAAAAAMYYY NA FOOOORUUUM! <3
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Serpensja
W kolejce po bilety
Serpensja


Liczba postów : 6
Join date : 16/08/2010
Age : 32

Oi minna! - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 18 Icon_minitimePon Paź 31, 2011 11:57 am

Witam.
Jakiś czas temu się zarejestrowałam i nawet przywitałam. Jednak dosyć szybko zniknęłam z życia tego forum. Teraz mam zamiar to zmienić, ponieważ chyba los znowu mnie tu przywiał.
Zastanawiam się czy mam się jeszcze raz przedstawiać... jeżeli jest ktoś chętny do mojej ubogiej historii to mogę się nią podzielić. Happy
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Serpensja
Kanako
Stały gość na afterparty
Kanako


Liczba postów : 101
Join date : 26/10/2011
Age : 30
Skąd : Kioto

Oi minna! - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 18 Icon_minitimePon Paź 31, 2011 1:39 pm

Bardzo dziękuję za tak miłe powitanie! ;p
Powrót do góry Go down
http://kancchan.livejournal.com/
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Oi minna! - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 18 Icon_minitimePon Paź 31, 2011 2:00 pm

Witamy ponownie, Serpensjo. ;)
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Oi minna! - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 18 Icon_minitimePon Paź 31, 2011 11:05 pm

Ja Serpensji nie znam i nie znałam, więc witam i mam nadzieję, że szybko się to zmieni i poznać się pozwoli. Jakoś dziwnie to zdanie wyszło... >.<

Powrót do góry Go down
Ukesz.
Ostatni sektor
Ukesz.


Liczba postów : 11
Join date : 06/12/2011
Skąd : Biskupiec

Oi minna! - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 18 Icon_minitimeWto Gru 06, 2011 4:39 pm

Chyba wypada się przywitać Beaten
Okej. Na forum trafiłam przez przypadek - koleżanka miała kawałek ff w opisie, więc ją pomęczyłam, żeby mi powiedziała, skąd.
Powiem tyle - wczorajszy dzień przesiedziałam nad tekstami Shadow z zachwytem i grożąc każdemu, kto chciał mnie oderwać XD Więc postanowiłam się zarejestrować, bo może i ja coś "stforzę".
Mieszkam sobie na takiej zapadłej wsi, gdzie nie ma konwentów (czytać warmińsko-mazurskie) i rozpaczam. Zespołów dużo, zależy na co mam fazę, niekoniecznie patrząc na wygląd zespołu/wykonawcy |3
Em. powiem, że moim pierwszym zespołem (a właściwie piosenką...) było -OZ-, później D'espairsRay. Po prostu koleżanka wpadła i zrobiła mi spadówę z kompa włączając jakiś szalony Zenith i każąc słuchać o_O
Meevu, standardowo :3 Jestem ewenementem, który na początku nie znosił 99% jego piosenek i nie mógł ich słuchać, ale się przyzwyczaiłam XD Jak mnie ktoś zapyta o Diry - to zabijcie mnie, ale nie pasują mi i nie mam fazy na nich Cute tak samo nie pałam wielką miłością do Girugamesh. Etto, etto...zespoły, tak. GazettE (coraz mniej, bo się komercja robi kurde...), Versailles, D, -OZ-, D'espairsRay, czasem alice nine, Plastic Tree, SuG, An Cafe, SID, MUCC, exist trace. Zależy od humoru :3
W wolnym czasie...czytam fanfiction |D Głównie yaoi, slashe z fandomów różnych i tak dalej - nie jestem zwolenniczką lemonów, o. W pozostałym czasie fazuję inne osoby na j-rock, podokuczam prezenterom na Radiu Aoi, porysuję i pokłócę się z nauczycielami o podręcznikową spolszczoną "Hiroszimę".
Dobra, rozpisałam się, to uciekam, sayo~
Powrót do góry Go down
Kanako
Stały gość na afterparty
Kanako


Liczba postów : 101
Join date : 26/10/2011
Age : 30
Skąd : Kioto

Oi minna! - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 18 Icon_minitimeWto Gru 06, 2011 6:10 pm

Ukesz. napisał:
Jak mnie ktoś zapyta o Diry - to zabijcie mnie, ale nie pasują mi i nie mam fazy na nich Cute

Ah, w końcu ktoś. Diru ani mnie nie grzeją, ani nie wieją i cieszę się, że ktoś podziela opinie XD Zresztą dla mnie to LOL EN GERY i nic więcej.

Witaj i czytaj. Niektóre ficki naprawdę są warte zachodu XD A ja Shadow nic nie czytałam oO
Powrót do góry Go down
http://kancchan.livejournal.com/
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Oi minna! - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 18 Icon_minitimeWto Gru 06, 2011 6:59 pm

Cytat :
A ja Shadow nic nie czytałam oO
Boże, Kanako, jak mogłaś je przegapić? Toż to ma długość jak stąd do... em. No dobra, w każdym razie obok takiej ilości tekstu chyba się nie da przejść obojętnie. I to jakich tekstów!

Ale na poważnie - witam, Ukesz! Mam nadzieję, że będziesz się tu udzielać dość aktywnie, będzie miło, polubimy się itd. Na razie mogę powiedzieć, że w sprawię GazettE się zgadzamy. A na temat Dira pozwól, że się nie wypowiem ;p

Ojej, jak się tu przyplątałam to aż tak dużo ludu nie było ;)
Powrót do góry Go down
Kanako
Stały gość na afterparty
Kanako


Liczba postów : 101
Join date : 26/10/2011
Age : 30
Skąd : Kioto

Oi minna! - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 18 Icon_minitimeWto Gru 06, 2011 7:12 pm

Panna Ironia napisał:
Cytat :
A ja Shadow nic nie czytałam oO
Boże, Kanako, jak mogłaś je przegapić? Toż to ma długość jak stąd do... em. No dobra, w każdym razie obok takiej ilości tekstu chyba się nie da przejść obojętnie. I to jakich tekstów!

Niestety tak mam. Koło wielu rzeczy, których nawet nie powinnam ,przechodzę obojętnie.
Powrót do góry Go down
http://kancchan.livejournal.com/
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Oi minna! - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 18 Icon_minitimeWto Gru 06, 2011 8:53 pm

Cytat :
podokuczam prezenterom na Radiu Aoi
prezenterzy z Radia MadRockHouse pozdrawiają i witają Cię bardzo Ciepło. <3
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Ukesz.
Ostatni sektor
Ukesz.


Liczba postów : 11
Join date : 06/12/2011
Skąd : Biskupiec

Oi minna! - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 18 Icon_minitimeWto Gru 06, 2011 9:01 pm

Kanako, miło, że jest ktoś, kto nie chce mi urwać za to łba <3
Mun, w lutym może i ja będę prezenterką, mam 3 miesiące przerwy chwilowo, więc Cute I uwaga uwaga...prawdopodobnie będę miała audycję tematyczną o yaoi xP (o ile przekupię Yuuf)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Oi minna! - Page 18 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 18 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Oi minna!
Powrót do góry 
Strona 18 z 22Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Nasze własne rockowe JA-
Skocz do: