J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Oi minna!

Go down 
+55
Paola_Paula
Yuchan
Elisaabeth
Setsuna
Ukesz.
Kanako
Aguś
Yuu
Tsubuku
Mideru
gawaniazyd
Lynka
Hiroki
candy
MeHipnotizas
zuzak
kasiula
luthien
Egao
mayuta
Aemillie
Oreiteia
Rei-chan
Panna Ironia
Dillinger
Kanashii
Serpensja
pucchan
Namida
Fia
Bezimienna
Haydi
megumi
Kuma
Pomidor
Hizu - san!
Yuki-chan
Gum
Shadow
Chi
Mizukii
Attentat
Aya
tynka90
Bakira
Jeanne
hiyume
Nataku
Obłoczek
Draconia
Coby
Lokian
Anya
Vespergold
Mun
59 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 22  Next
AutorWiadomość
Hiroki
Pogo napierdalacz



Liczba postów : 72
Join date : 26/06/2011
Skąd : Kyoto

Oi minna! - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 14 Icon_minitimeWto Cze 28, 2011 6:23 pm

Nie no, już się tu czuję jak w domu~! Idealnie! *zajmuje komputer*
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Oi minna! - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 14 Icon_minitimeWto Cze 28, 2011 7:08 pm

Cieszę się.
Nowi aktywni użytkownicy zawsze robią tu trochę szumu i o razu robi się przyjemniej.
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Oi minna! - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 14 Icon_minitimeWto Cze 28, 2011 10:26 pm

Tak, Hiro, w moim podpisie jest bardzo życiowa rada. No ale to przecież prawda, nee? Opiera się na standardowym myśleniu współczesnego człowieka - "Hej, darmowe! trzeba to złapać/zdobyć/wziąć/ podnieść/itp." xD
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Oi minna! - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 14 Icon_minitimeWto Cze 28, 2011 10:38 pm

Ale tak poważnie, to lepiej żeby Cię odpychał. Odpychając kogoś, gdy spada, ratujesz życie jego i Twoje. Jeśli będzie próbował Cię załapać zginiecie. Cute
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Hiroki
Pogo napierdalacz



Liczba postów : 72
Join date : 26/06/2011
Skąd : Kyoto

Oi minna! - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 14 Icon_minitimeSro Cze 29, 2011 11:54 am

No, prawda. I cóż za makabryczny sposób śmierci - zgniecienie przez kogoś spadającego z Sears Tower DDD: Ale nie no Rei, to prawda, i w sumie to jest bardzo ale to bardzo słuszny instynkt, bo jakbyśmy nie brali, co darmowe, to to by się mogło źle skończyć!
Powrót do góry Go down
Lynka
Stały gość na afterparty
Lynka


Liczba postów : 135
Join date : 01/07/2011
Age : 32
Skąd : Warszawa

Oi minna! - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 14 Icon_minitimePią Lip 01, 2011 6:13 pm

*głeboki wdech*

ekhm... witam
Przepraszam, ale nie jestem najlepsza w takim przedstawianiu się...
Do rzeczy:

jestem Lynka. Od kilku dobrych lat siedzę już w japońskiej muzyce. Zdesperowana, by znaleźć piosenkę, której refren usłyszałam przez przypadek (już nawet nie pamiętam, gdzie) przeszukałam większość zespołów japońskich (po tym, jak ustaliłam, że w tym właśnie języku był ten tekst) korzystając z alfabetycznego spisu zespołów na stronach typu cunchyroll. I tak zapoznałam się z Japonią i jej muzyką.... I tak już sobie od 8 lat jej słucham ;)
I, jak zapewne można się domyślić z tej historii, potrafię być 'lekko' obsesyjna na punkcie muzyki

Jeśli chodzi o zespoły, jakich słucham: Oz, gazety, deg, laruku, vamps, x japan, despy, mucc, miyavi, versailles, sex-android, girugamesh i cała masa innych, które zawsze w takich sytuacjach wylatują mi z głowy.

Zdarza mi się czasem naskrobać jakieś opowiadanie, i to głównie dlatego się zarejestrowałam...

I to by chyba było na tyle...
Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Oi minna! - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 14 Icon_minitimePią Lip 01, 2011 7:41 pm

Witaj! 8 lat to naprawdę ładny staż, żałuję, że sama nie miałam okazji poznać tej muzyki wcześniej ^ ^" (taka moja siostra ma 5 lat stażu, mając 13... Dzięki mnie, bo ją na tym wychowywałam!). No i słuchasz Versailles, jak miło, wybierasz się na koncert? <3 Dział fanficków również staje przed Tobą otworem, także czekamy, aż pochwalisz się nam jakimś swoim tworem *^ ^*
Miłej zabawy!
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Lynka
Stały gość na afterparty
Lynka


Liczba postów : 135
Join date : 01/07/2011
Age : 32
Skąd : Warszawa

Oi minna! - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 14 Icon_minitimePią Lip 01, 2011 8:01 pm

Na koncert się wybieram - nie wyobrażam sobie przepuszczenia takiej okazji.

8 lat, ale tak na prawdę jedynym zespołem z początkowego okresu mojej przygody z tą muzykę, którego nadal słucham, jest Laruku. Jakby nie patrzeć - w wieku lat 12 nie potrafiłam docenić ostrzejszej muzyki, dopiero na starość zmądrzałam ;)

A wychowania siostry mogę tylko pogratulować. Moja, starsza o 3 lata, twierdzi, że na "moją" muzykę ma odruch wymiotny >.>
Cóż... Przynajmniej mogę w spokoju delektować się moimi koncertami i nikt nie podbiera mi z pokoju płyt.
Powrót do góry Go down
Hiroki
Pogo napierdalacz



Liczba postów : 72
Join date : 26/06/2011
Skąd : Kyoto

Oi minna! - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 14 Icon_minitimePią Lip 01, 2011 8:07 pm

Yay, Versailles ~! DEG~! GazettE~!
Ja Cię już na forum Versailles zapraszam ~~~~ XD
Nie czaję tego u niektórych, "każda muzyka jest dobra, byle nie japońska", tak jakby się czymś różniły znaczniejszym >.>

Prosimy o nie umieszczanie linków do innych for, przed wcześniejszą rozmową z administracją. Chyba, że jest to temat, w którym umieszczenie ich ma swoje wyraźne uzasadnienie, np. w temacie o poszukiwaniach tego typu stron. / Mun
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Oi minna! - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 14 Icon_minitimePią Lip 01, 2011 8:15 pm

Witam Lynkę na forum!
Ja również zazdroszczę ci stażu, strasznie żałuje, że nie interesuję się tym dłużej i że nie miałam okazji doświadczyć kilku rzeczy, no ale cóż. Lajf is brutal.
Hiro, ja zazwyczaj widzę reakcje u ludzi:
I.
- Czego słuchasz?
- Rocka.
- A spoko, fajnie, jakie zespoły?
II.
- Czego słuchasz?
- Japońskiego rocka.
- Matko/Żal/WTF?/Aha...*mina zdegustowanej panienki*
Powrót do góry Go down
Lynka
Stały gość na afterparty
Lynka


Liczba postów : 135
Join date : 01/07/2011
Age : 32
Skąd : Warszawa

Oi minna! - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 14 Icon_minitimePią Lip 01, 2011 8:41 pm

Oj, ten staż na za dużo mi wcześniej nie pozwolił. Były problemy z przekonaniem rodziców do zwykłego wyjazdu na konwent, co tu mówić o jakichkolwiek koncertach - moim pierwszym tak naprawdę był ten Miyaviego Happy

A moja siostrzyczka... Cóż, nie dziwię jej się za bardzo. Musimy przyznać - bariera językowa może dla wiel osób być trudna do pokonania. Ale mnie to właśnie bardziej pociąga. Nic nie może się równać tej radości, kiedy po raz 50 w piosence słyszysz jakieś słowo i nagle stwierdzasz, że przy tylko kontekstach, jesteś w stanie domyślić się, co ono znaczy... Z każdym tak odkrytym słówkiem zaczynam wsłuchiwać się coraz bardziej i bardziej...
Eh, tak - jestem językową fanatyczką, a moje studia tylko to pogłębiły xD
Powrót do góry Go down
Hiroki
Pogo napierdalacz



Liczba postów : 72
Join date : 26/06/2011
Skąd : Kyoto

Oi minna! - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 14 Icon_minitimeNie Lip 03, 2011 4:41 pm

A ja nie żałuję mojego okołorocznego stażu 8D Koncert DEGa jakoś sobie nadrobię, no i w ogóle... Tylko wiecznie mnie dziwi, że ja sobie buszowałam wśród Madonn i popu, będąc typowo modnym dzieckiem a moja własna żona już takie zajebiste fiki pisała, albo że beztrosko siedziałam po cztery godziny na głupotach na epulsie a gdzieś tam sobie powstawało Urakizoku ;_; No i moje chodzenie do przedszkola gdy był Schwarz Stein ~~
Powrót do góry Go down
gawaniazyd
W kolejce po bilety
gawaniazyd


Liczba postów : 7
Join date : 04/07/2011
Age : 32
Skąd : Trójmiasto

Oi minna! - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 14 Icon_minitimePon Lip 04, 2011 11:18 pm

Witam wszystkich <3

Zobaczyłam gdzieś reklamę tego forum (być może na lastfm) i stwierdziłam, że brakuje mi ludzi, z którymi mogłabym poprzeżywać jrockowe to i owo.
Pochodzę z okolic Trójmiasta, w Gdańsku się uczyłam, a od października będę studiowała w Gdyni.
J-music słucham od 5 lat, a wszystko zaczęło się od Dir en grey. W tej chwili czuję się już wyleczona z uzależnienia od tego zespołu, jednak wolę bezpiecznie dawkować ich muzykę Happy
Mam nadzieję, że forum mnie przygarnie *nieśmiała*.
Jestem bardzo otwarta na nowe znajomości, dlatego z góry przepraszam, jeśli będę nieustannie zagadywała xD

Mata ne!
Powrót do góry Go down
Mideru
Staff
Mideru


Liczba postów : 167
Join date : 02/06/2011
Age : 26
Skąd : Świebodzice

Oi minna! - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 14 Icon_minitimePon Lip 04, 2011 11:28 pm

Witamy, witamy nową duszyczkę! Za takie rzeczy nie trzeba przepraszać, toć poznawanie nowych ludzi to sama przyjemność ^ ^. Hmm.. DeG? Jedziesz może na koncert?
Powrót do góry Go down
Lynka
Stały gość na afterparty
Lynka


Liczba postów : 135
Join date : 01/07/2011
Age : 32
Skąd : Warszawa

Oi minna! - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 14 Icon_minitimePon Lip 04, 2011 11:56 pm

Yay! Nie będę jedyną nową!
I bardzo chętnie będę zagadywana ;)
I tak się teraz zastanawiam... Jaka dawka muzyki dega jest bezpieczna? Dla mnie większość ballad grozi rozpłynięciem, a ostrzejsze piosenki już nie raz sprawiły ból karku od pogowania... Raz nawet mój komputer ucierpiał... Choć przeżył i nadal działa.

Eh, nie wiem, czy z trzydniowym stażem mi wypada, ale:
witam!
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Oi minna! - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 14 Icon_minitimeWto Lip 05, 2011 12:20 am

Witam nowe mięsko, życzę szybkiego podgrzania się na patelni.
Skwierczcie nam na forum, żeby znów nie było cicho i zimno jak w zamrażalniku. <3
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Oi minna! - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 14 Icon_minitimeWto Lip 05, 2011 3:31 am

Och, Mun, pobudziłaś moją wyobraźnię tym świeżym mięskiem, ale moja wizja jest dużo bardziej... surowa i krwistaxDDD
No cóż, odbiegając od tematu mojego zboczonego, spaczonego i psychopatycznego umysłu, witam nową osobę na forum i na starcie zaznaczam, że te wakacje zapowiadają się dla mnie wyjątkowo nudnie(nie licząc dwóch koncertów i konwentu xD), więc na nowe znajomości i zagadywanie narzekać nie będęCute
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Oi minna! - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 14 Icon_minitimePon Lip 11, 2011 11:25 pm

Cześć wszystkim nowych i-już-nie-tak-nowych, mam nadzieję, że zrobicie dużo szumu i się zadomowicie na dobre! <3
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Chi
J-legenda



Liczba postów : 907
Join date : 06/03/2010
Age : 28
Skąd : Warszawa

Oi minna! - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 14 Icon_minitimeWto Lip 12, 2011 1:51 am

Podpisuję się pod powyższym postem i radośnie i serdecznie witam wszystkich, z którymi się jeszcze nie przywitałam i mam nadzieję, że będziecie czuć się tu dobrze i z chęcią ożywicie forum~<3
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Oi minna! - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 14 Icon_minitimeWto Lip 12, 2011 3:40 am

witam was nowi, mniej nowi i nie nowi, generalnie wszystkich witam i tulam od serca. zapraszam do zadomowienia się, do rozruszania forum (pomogę wam jak tylko je ogarnę!) i generalnie do dzielenia się swoją tęczową miłością <3
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Oi minna! - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 14 Icon_minitimeWto Lip 12, 2011 10:21 am

Tak, tak, tak. Wszystko co chciałam napisać zostało wymienione w powyższych komentarzach. No, ale..
Witam wszystkich serdecznie z... 8-11 dniowym opóźnieniem.
Czas w wakacje płynie zadziwająco.. Dziwnie.
Życzę wam byście się szybko zadowmowiły, forum jest naprawdę fajne. Czasami zamiera... Ale jest fajnie : )
Powrót do góry Go down
Tsubuku
Organizator J-rock Festival
Tsubuku


Liczba postów : 300
Join date : 27/07/2011
Age : 27
Skąd : Warszawa.

Oi minna! - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 14 Icon_minitimeSro Lip 27, 2011 9:46 pm

Dzień dobry, jestem Tsubuku, imienia nie podam, bo jest zbyt kompromitujące, wieku też nie, bo jestem gówniarą. Na forum trafiłam, gdy livejournal nie chciał ze mną współpracować, a chęć poczytania ficków była silniejsza ode mnie... Słucham mnóstwo jrockowych zespołów, głównie Alice Nine, Deluhi, lynch., the Underneath, Merry, MUCC, NOCTURNAL BLOODLUST, Moran i jeszcze wielu, wielu innych.

...i mam nadzieję, że tutaj tak niewiele się dzieje ze względu na wakacje...
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Oi minna! - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 14 Icon_minitimeSro Lip 27, 2011 10:08 pm

Cześć Tsu! (mogę tak skracać?) Miłego pobytu na forum, udzielania się, szybkiego zadomowienia i tak dalej xD

Cytat :
...i mam nadzieję, że tutaj tak niewiele się dzieje ze względu na wakacje...
nie da się ukryć, że bywały czasy, gdy forum było bardziej oblegane ^w^
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Tsubuku
Organizator J-rock Festival
Tsubuku


Liczba postów : 300
Join date : 27/07/2011
Age : 27
Skąd : Warszawa.

Oi minna! - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 14 Icon_minitimeSro Lip 27, 2011 10:21 pm

Możesz, możesz. XD Ojj, zadomowię się to z pewnością nader szybko, może nawet podzielę się swoją radosną twórczością. Cute

mam nadzieję, że te czasy znów powrócą. >D
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Oi minna! - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 14 Icon_minitimeSro Lip 27, 2011 11:01 pm

cześć Tsu ;D jakże miło mi cię tu powitać <3
takie małe pytanie - słuchasz może the studs?
+ nie bój się podać ani imienia, ani wieku, imię docenimy, wiek nigdy nie jest przeszkodą.
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Sponsored content





Oi minna! - Page 14 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 14 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Oi minna!
Powrót do góry 
Strona 14 z 22Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 18 ... 22  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Nasze własne rockowe JA-
Skocz do: