J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Oi minna!

Go down 
+55
Paola_Paula
Yuchan
Elisaabeth
Setsuna
Ukesz.
Kanako
Aguś
Yuu
Tsubuku
Mideru
gawaniazyd
Lynka
Hiroki
candy
MeHipnotizas
zuzak
kasiula
luthien
Egao
mayuta
Aemillie
Oreiteia
Rei-chan
Panna Ironia
Dillinger
Kanashii
Serpensja
pucchan
Namida
Fia
Bezimienna
Haydi
megumi
Kuma
Pomidor
Hizu - san!
Yuki-chan
Gum
Shadow
Chi
Mizukii
Attentat
Aya
tynka90
Bakira
Jeanne
hiyume
Nataku
Obłoczek
Draconia
Coby
Lokian
Anya
Vespergold
Mun
59 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next
AutorWiadomość
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Oi minna! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 12 Icon_minitimeNie Maj 15, 2011 12:21 am

Ja się nie spodziewałam, bo jak Ci je kiedyś zalinkowałam, to powiedziałaś, że nie lubisz for. ;P
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Oi minna! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 12 Icon_minitimeNie Maj 15, 2011 1:13 am

I ja cię witam, szlachetna istoto...

*odbija jej po koncercie, przymknijcie oko*
Powrót do góry Go down
luthien
W kolejce po bilety
luthien


Liczba postów : 8
Join date : 13/05/2011
Age : 30

Oi minna! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 12 Icon_minitimeNie Maj 15, 2011 6:59 pm

Nie lubie ale zakłądając fanklub existek polubiłam xD" w końcu muszę, un.

to o zespolach, to pytanie do mnie? :3

słucham exist trace, Despów, Gazeciaków, Naitomea(nightmare xD) dega, MdM i... i nie wiem .___. dużo tego, serio. http://www.lastfm.pl/user/kyuu_chan tu mój last xD
Powrót do góry Go down
kasiula
Stały gość na afterparty
kasiula


Liczba postów : 120
Join date : 06/06/2011
Age : 33
Skąd : Kraków

Oi minna! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 12 Icon_minitimePon Cze 06, 2011 4:41 am

A więc tak mam na imię Kaśka i mieszkam w Krakowie, j-rocka słucham od niedawna a moimi ulubionymi zespołami są jak na razie; LM.C, The Gazette ( szczególnie lubię z nich Reitę i Aoiego) i Alice Nine, nie przepadam za to za Mijavim znaczy jego piosenki lubię, ale on jako osoba jakoś mi do gustu nie przypadł ( chociaż nic do niego nie mam) sama nie wiem czemu. Jestem dość nieśmiała (chociaż to się zmienia z czasem), uwielbiam zwierzęta w szczególności kotki ( sama posiadam myszkę Miki i kocicę - psocice co się zwie Kicia Very Happy), moim ulubionym kolorem jest czarny i czerwony oraz wszelkie ciemne kolory chociaż ostatnio zaczyna przekonywać do mojego do niedawna znienawidzonego różu Happy) a nieznoszę wszelkich że tak się wyrażę oczojebnych kolorów. Zainteresowań mam dużo i ciągle się zmieniają. Lubię też serwować po necie i czytać blogi z opowiadaniami (ostatnio polubiłam opowiadania o zespołach j-rockowych i od tego również wzięła się moja miłość do ich piosenek). Jestem tolerancyjną osobą czasami aż za bardzo, staram się być szczera chociaż czasem wychodzi to z marnym skutkiem XD, nie lubię plotek i zakupów ( nie wiem co kobiety w tm że zajęciu widzą dla mnie to jest wkurzające), jestem również dość wybuchowa chociaż staram się nad tym panować, ale jak ktoś mnie wyprowadzi z równowagi to miej go panie Boże w opiece Very Happy, niektórzy - a raczej większość - twierdzą, że jestem walnięta w mózgownicę a ja się z nimi zgadzam :DD. Moje życiowe motto to; Jestem jaka jestem i nic ani nikt tego nie zmieni.
No to się rozpisałam troszeczkę hihi mam nadzieję, że was nie zanudziłam.
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Oi minna! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 12 Icon_minitimePon Cze 06, 2011 7:03 pm

Ohayo Kasiu *macha łapciom*
Jestem Yuki i prześladują mnie króliki ^ ^
Mam nadzieję, ze odnajdziesz się na tym forum i wybijesz Mun z głowy zamknięcie go! Taaak.. To by było zUe...
No nie ważne... Witaj w naszym skromnym gronie i życzę Ci spędzenia tutaj jak najwspanialszych chwil ^ ^

odczep się od mojej głowy. wystarczy, że te głosy wewnątrz nigdy się nie zamykają... >.<
Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Oi minna! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 12 Icon_minitimePon Cze 06, 2011 9:30 pm

Witaj witaj. Mam nadzieję, że będziesz się aktywnie udzielać, przyda nam się powiew świeżości XD
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Oi minna! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 12 Icon_minitimePon Cze 06, 2011 10:02 pm

Czeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeść *szczerzy się* Ves się kłania.
Generalnie miłego i przeaktywnego życia na forum życzę *w*
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Oi minna! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 12 Icon_minitimeWto Cze 07, 2011 12:53 am

Konbanwa!
Miło powitać kolejną osobę na forum, zawsze jest szansa na odżycie^^
Czuj się miło i dobrze i w ogóle i tutaj następuje reszta formułek grzecznościowych xD
Powrót do góry Go down
kasiula
Stały gość na afterparty
kasiula


Liczba postów : 120
Join date : 06/06/2011
Age : 33
Skąd : Kraków

Oi minna! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 12 Icon_minitimeWto Cze 07, 2011 3:05 am

Dziękuję za miłe przywitanie. Ja również mam nadzieję, że tutaj zostanę na dłużej
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Oi minna! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 12 Icon_minitimeCzw Cze 09, 2011 6:40 pm

To może dasz nam się poznać w innych tematach? Coś więcej o swoich ulubionych zespołach, o ich teledyskach, płytach, singlach, o koncertach na jakich byłaś/chcesz być? może masz jakieś świetne zdjęcia tudzież wywiady? FIGHTING! Very Happy
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
kasiula
Stały gość na afterparty
kasiula


Liczba postów : 120
Join date : 06/06/2011
Age : 33
Skąd : Kraków

Oi minna! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 12 Icon_minitimePią Cze 10, 2011 1:50 am

Wiecie ja tej muzyki słucham od bardzo niedawna ( tak, że nawet pomyliła Aoi'eg z Uruhą, ale to szczegół hehehe) więc jak na razie trochę mało o niej wiem, ale powoli się , że tak powiem dokształcam Very Happy. a co do zespołów to tak jak wcześniej pisałam na razie najbardziej lubię LM.C, The Gazette i Alice Nine. An Cafe też trochę lubię oraz niektóre piosenki Gackta ( czy jak to się tam pisze) oraz Mijaviego ( chociaż za nim samy jakoś zbytnio nie przepada, ale powoli to się zmienia). Moją ulubiona piosenką jak na razie jest "Blue planet" - Alice Nine, uwielbia ten uśmiech Shou w teledysku do tej piosenki.
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Oi minna! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 12 Icon_minitimePią Cze 10, 2011 10:53 pm

Pomyliłaś Uruhę z Aoi'm? Nie przejmuj się. Ja przez długi czas na początku nie potrafiłam za Chiny ludowe odróżnić Uruhy od Rukiego, teraz nie wiem, jak ja to robiłam xD

Jeśli chodzi o zespoły, to chyba w imieniu wszystkich, mogę zaprosić cię do lektury tematów o poszczególnych muzykach i zespołach, dużo się można dowiedzieć, poznać nowe zespoły, zaprzyjaźnić ze świetna muzykąCute
Powrót do góry Go down
Aemillie
Członek zespołu
Aemillie


Liczba postów : 535
Join date : 27/02/2011
Age : 29
Skąd : Lubin

Oi minna! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 12 Icon_minitimeSob Cze 11, 2011 9:04 am

Dobra, to żeby nie było... witam wszystkich nowo zarejestrowanych xD Mam nadzieję, że się zaaklimatyzujecie Very Happy
Powrót do góry Go down
http://yenneferr.deviantart.com otaku-world-site.webnode.com
zuzak
Ostatni sektor
zuzak


Liczba postów : 15
Join date : 12/11/2010
Age : 33

Oi minna! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 12 Icon_minitimeNie Cze 12, 2011 9:30 pm

luthien napisał:
Tego no.... *kłania się*
Luthien jestem, ale większość mnie zna jako Kyu albo psychicznego fangerla Naoto :<
mam sobie 17 lat, i mieszkam w Warszawie, która jest zUa.
i... i nie wiem co..
nie umiem się przedstawiać, kto to w ogóle wymyślił :C



Ty !!! Oddarłaś mnie od Yukimury ! >_________________< Nie wiem co Ci kurwa za to zrobię... xD
Powrót do góry Go down
MeHipnotizas
W kolejce po bilety
MeHipnotizas


Liczba postów : 10
Join date : 17/06/2011

Oi minna! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 12 Icon_minitimePią Cze 17, 2011 11:15 pm

dobry ;d
(łee, nie wiem, od czego, zacząć ...*zawstydzona mina*) Na imię, mi, Roksana, latek, mam 18 Serious *zapada cisza* ekhm. I nie wiem, co więcej, napisać xd Z jrocka, to słucham, DELUHI, -Oz-, Girugamesh, Acid Black Cherry (te, tak najbardziej)Cute
Mieszkam, w takiej wiosce, pod Poznaniem Serious Tyle xd btw, jak palnę, jakieś głupstwo, to sorry, bo siedzę, w jrocku, od niedawna, całkiem xd
Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Oi minna! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 12 Icon_minitimePią Cze 17, 2011 11:18 pm

Miło mi widzieć fankę Acid Black Cherry! Coś mało ich spotykam XD
Witaj witaj, miłej zabawy na forum i aktywnego udzielania się życzę Cute
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Oi minna! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 12 Icon_minitimeSob Cze 18, 2011 12:35 am

CZEŚĆ ROKSANA! xDDD Miłego bycia na forum życzę i wgl., żebyś zatrzymała się tutaj na dłużej Very Happy
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Chi
J-legenda



Liczba postów : 907
Join date : 06/03/2010
Age : 28
Skąd : Warszawa

Oi minna! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 12 Icon_minitimeSob Cze 18, 2011 12:40 am

I ja się ciepło przywitam^^

I miło, że w końcu ktoś Girugamesh słucha xDD
Powrót do góry Go down
pucchan
Pogo napierdalacz
pucchan


Liczba postów : 96
Join date : 07/08/2010
Age : 30
Skąd : Warszawa

Oi minna! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 12 Icon_minitimeSob Cze 18, 2011 12:44 am

Mnie z kolei miło widzieć fankę Girugamesh, bo też coś mało ich spotykam!
Z tymi głupstwami to się nie przejmuj, każdy kiedyś był w tym nowy, jak się chce, to szybko da się połapać. Z takich formułek powitalnych to baw się dobrze, pisz dużo i na temat (jakbyś miała zamiar tak w temacie o Giru, to już wiesz z kim gadać... XD) itd. No. To szybkiego obeznania się ze wszystkim ci życzę.
Powrót do góry Go down
http://lastfm.pl/user/pucchans
MeHipnotizas
W kolejce po bilety
MeHipnotizas


Liczba postów : 10
Join date : 17/06/2011

Oi minna! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 12 Icon_minitimeSob Cze 18, 2011 1:32 am

dzięki, za takie miłe powitanie *w*
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Oi minna! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 12 Icon_minitimeSob Cze 18, 2011 12:31 pm

Ohayo! Witam nowe użytkowniczki ^ ^
Nieco spóźnione, ale zaczęłam bać się forum jak diabeł święconej wody, bo jestem jak jakiś zbędy balast..
Kasiu, nie przejmuj się tą pomyłką. Ja znam dziewczyna, która, że nie dosć, że nie odróżnia Toshiyi od Shinyi, to jeszcze twierdzi, że są z The GazettE. Aha! Jeszcze Hizaki to basista Versailles xD

Fajnie, że słuchasz Girugamesh, Roksano. Uważam, że ten zespół jest bardzo nie doceniany (w sumie sama poznałam go przez zespół wujka gdy go coverowali...). No ale... Odstajesz od większyści ludzi słuchających J-rocka i to jest fajne xD
Życzę wam byście się zadomowiły i żeby forum znów nie ómrzyło...
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Oi minna! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 12 Icon_minitimeSob Cze 18, 2011 8:04 pm

Ohayo, miło poznać kolejną osobę na naszym forum.
Mam nadzieję, że będzie ci z nami dobrze^^ I fajnie słyszeć, że słuchasz Giru, jakoś tak mało tu czegokolwiek o nich, może właśnie zmienisz^^
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Oi minna! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 12 Icon_minitimeNie Cze 19, 2011 6:45 pm

Yuki, jaki balast, kurwa? Dawno cię tu nikt do pionu nie przywracał? >.<

Witam nowe mięso, witam. <3

MeHipnotizas, jaka to wioska? Tylko nie mów "pewnie nie znasz". Możesz się zdziwić... ;D
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
candy
Ostatni sektor
candy


Liczba postów : 12
Join date : 19/06/2011
Age : 30
Skąd : Katowice

Oi minna! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 12 Icon_minitimePon Cze 20, 2011 12:02 am

Jestem Candy na prawdę to Kinga, jak już mówiłam w temacie "nasze papy"
gdzie zaprezentowałam swój ryjec- jestem NOWA!
Mam 17 lat. Często przenoszę się ze szkoły do szkoły,
(w tamtym roku cztery razy się przeniosłam, w tym trzy).
Nie, nie mam problemów, ale jak mi się coś nie podoba (czyt.nauczyciele)
to spierdalam. Lubię kawę, sushi i palę, dużo palę, na prawdę dużo, ale bywa gorzej.
Odchudzam się pomimo tego, że ważę zaledwie 44 kg. przy 166 cm.
Oprócz szkoły pracuję w sklepie (uwaga. . .)- MIĘSNYM!
Kocham Dir en grey!
Mogłabym się tu rozpisywać, ale i tak pewnie nikt tego nie będzie czytał ;<.
Powrót do góry Go down
MeHipnotizas
W kolejce po bilety
MeHipnotizas


Liczba postów : 10
Join date : 17/06/2011

Oi minna! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 12 Icon_minitimePon Cze 20, 2011 7:55 am

Oreiteia, rei-chan, dzięki, za przywitanie Smile Kurczę, na mało którym, forum, tak ludzi, witają; o
Mun, moja mina, będzie wyrażała głębokie zdziwienie, jeśli będziesz, wiedzieć, co to, za wioska ;D > Więckowice (niedaleko Tarnowa Podgórnego, Buku, te sprawy ;p) Też, mieszkasz, gdzieś tutaj ?
Kinga, witaj :] Spoko, ja też, często zmieniam szkołę, choć nie tak często, jak Ty ; p Ważysz, bardzo mało o.o
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Oi minna! - Page 12 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 12 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Oi minna!
Powrót do góry 
Strona 12 z 22Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 22  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Nasze własne rockowe JA-
Skocz do: