J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Oi minna!

Go down 
+55
Paola_Paula
Yuchan
Elisaabeth
Setsuna
Ukesz.
Kanako
Aguś
Yuu
Tsubuku
Mideru
gawaniazyd
Lynka
Hiroki
candy
MeHipnotizas
zuzak
kasiula
luthien
Egao
mayuta
Aemillie
Oreiteia
Rei-chan
Panna Ironia
Dillinger
Kanashii
Serpensja
pucchan
Namida
Fia
Bezimienna
Haydi
megumi
Kuma
Pomidor
Hizu - san!
Yuki-chan
Gum
Shadow
Chi
Mizukii
Attentat
Aya
tynka90
Bakira
Jeanne
hiyume
Nataku
Obłoczek
Draconia
Coby
Lokian
Anya
Vespergold
Mun
59 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Next
AutorWiadomość
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Oi minna! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 11 Icon_minitimePon Maj 02, 2011 9:17 pm

Witam serdecznie ^^ Z mojej strony mała prośba, a mianowicie, czy mogłabyś używać w swoich postach trochę większej ilości przecinków? O wiele lepiej się je czyta, kiedy nie przywodzą na myśl strzelania z karabinu ^^"
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Go??
Gość




Oi minna! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 11 Icon_minitimePon Maj 02, 2011 9:22 pm

Dobrze postaram się używać tych nieszczęsnych przecinków choć to będzie trudne bo na innych forach piszę w podobnym stylu więc gomene za to i miło, że mnie tak ciepło przyjęłyście.
Powrót do góry Go down
Chi
J-legenda



Liczba postów : 907
Join date : 06/03/2010
Age : 28
Skąd : Warszawa

Oi minna! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 11 Icon_minitimeWto Maj 03, 2011 9:59 pm

Witam, witam ^^ Czuj się tu dobrze xD
Jej, lubisz fińską muzykę, już Cię lubię~
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Oi minna! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 11 Icon_minitimeCzw Maj 05, 2011 8:05 pm

Może to będzie trochę spóźnionę, ale przez "Potop" rzadko tu wchodzę... Ale witam Cię serdecznie Amy Rose. (Faktycznie to Amy zbliżone jest zabardzo do Any, a że te klawisze "m" i "n" są blisko siebie może być cięzko... No nie ważne.. Lubię roztrząsać rzeczy mało istotne)
Było wiele heroicznych prób przywrócenia tego forum do życia, ale nie każdej z nas się to udaje. Mam naprawdę wielką nadzieję, że Ty to zmienisz ^ ^
Tak więc jeszcze raz, bardzo się cieszę, że poszerzyłaś nasze zacne grono i.. No i czuj się tu dobrze, jak mówiła Chi...
Powrót do góry Go down
Egao
W kolejce po bilety
Egao


Liczba postów : 9
Join date : 03/05/2011
Age : 28
Skąd : Cyców

Oi minna! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 11 Icon_minitimeNie Maj 08, 2011 6:14 pm

Ohayo!
Trafiłam na to zacne forum przez link z filmiku na yt [swoją drogą, ten filmik jest bombowy Cute]. Jestem Egao, co po japońsku znaczy 'uśmiech'. Ochrzcili mnie tak chłopaki z mojej klasy, bo doszli do wniosku, że jestem najczęściej uśmiechającą się dziewczyną z całej naszej klasy ;]. Mam lat 15, w tym roku kończę gimnazjum. Po skończeniu studiów zamierzam zostać najbogatszym tłumaczem-japonistą wszech czasów Very Happy
Co do mojego wyglądu: moją charakterystyczną cechą jest wzrost. Mimo 15 wiosen na karku jestem wzrostu przeciętnego chłopaka w moim wieku. To demotywuje. Pomijając wzrost, drugą charakterystyczną cechą są duże oczy w kolorze zgniłej oliwki.
Jeśli chodzi o moją osobowość, miks zwierzęcy [Szczur+Baran] nie wróży nic dobrego. Jestem dość nerwowa i często mówię, krzyczę, śpiewam, piszę, jęczę, wyję i fałszuję o wiele za dużo, niż powinnam. Ponadto, jestem niezłym cwaniaczkiem i potrafię zareklamować dosłownie wszystko [czyżbym nadawała się na akwizytorkę xD?], przy czym jestem do bólu szczera. Ciekawe, prawda?
Jeśli chodzi o muzykę, posiadam klasyczne wykształcenie fortepianowe oraz jestem wziętą perkusistką [która nie posiada nawet własnego instrumentu, ale mniejsza o to...]. Moim ukochanym zespołem jest the GazettE, bez którego nawet nie wyobrażam sobie życia. Ponadto słucham jeszcze D'espairsRay, Dir En Grey, Alice Nine, MUCC, Miyaviego i Sadie. Kiedyś słuchałam An Cafe, ale już wyrosłam z nieco dziecinnych, muszę przyznać, klimatów oshare kei.
Co na koniec? Moim ulubionym anime jest 'Sayonara, Zetsubou Sensei' - uwielbiam po prostu czarny humor. Poza tym, lubię jeszcze 'Bo Bo Bo Bo Bo Bo Bo', które jest tak idiotyczne, że aż śmieszne, oraz 'Vampire Knight'.
Cóż, mam nadzieję, że będę dobrze czuć się na tym forum. Wygląda całkiem przytulnie Cute
Jeśli macie do mnie jakieś pytania, piszcie, z chęcią odpowiem na wszystkie Happy
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Oi minna! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 11 Icon_minitimeNie Maj 08, 2011 6:48 pm

Ohayo, Egao!*macha łapką*

Uczysz się japońskiego? Gdyby nie to, że pomimo 12 lat nauki angielskiego nadal go nie umiem, to pewnie bym się też zaczęła uczyć...>.<
Zgniła oliwka jest spokoxD

Mam nadzieję, że będzie ci u nas dobrze, dowiesz się różnych ciekawych rzeczy(czasem są to naprawdę kosmiczne rzeczy...xD), poznasz nowe, mniej "podstawowe" zespoły i pomożesz nam nakręcać forum^^
Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Oi minna! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 11 Icon_minitimeNie Maj 08, 2011 9:08 pm

Witaj, witaj Cute
Rei-chan napisał:
poznasz nowe, mniej "podstawowe" zespoły
[2]! Serio nie wiem co jest z tym forum, kolejna osoba wymieniająca tych samych wykonawców oO

Tak czy inaczej, życzę miłej zabawy i udzielaj się aktywnie XD
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Egao
W kolejce po bilety
Egao


Liczba postów : 9
Join date : 03/05/2011
Age : 28
Skąd : Cyców

Oi minna! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 11 Icon_minitimePon Maj 09, 2011 5:31 pm

Rei-chan napisał:
Uczysz się japońskiego? Gdyby nie to, że pomimo 12 lat nauki angielskiego nadal go nie umiem, to pewnie bym się też zaczęła uczyć...>.<

Mam nadzieję, że będzie ci u nas dobrze, dowiesz się różnych ciekawych rzeczy(czasem są to naprawdę kosmiczne rzeczy...xD), poznasz nowe, mniej "podstawowe" zespoły i pomożesz nam nakręcać forum^^

Uczę, uczę, chociaż nie zaglądałam do książek X do kwadratu czasu Dead
Mój grafik mam wypełniony 24/7 Shocked

Och, teraz jestem bardzo ciekawa tego 'kosmosu', który mnie czeka Dancing
Ależ dziękuję, dziękuję Cute! I co do nakręcania, pomogę, jestem w tym całkiem dobra xD


Shadow, tak patrzę i się zastanawiam, czy Ty mieszkasz w tym Chełmie Lubelskim?
Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Oi minna! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 11 Icon_minitimePon Maj 09, 2011 9:48 pm

Tak, w tym Chełmie XD A Ty jesteś z Cycowa?! No proszę, jaki ten świat jest mały, fajnie widzieć kogoś z mojej okolicy X33
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Oi minna! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 11 Icon_minitimeWto Maj 10, 2011 4:16 pm

Cytat :
Po skończeniu studiów zamierzam zostać najbogatszym tłumaczem-japonistą wszech czasów.
No, to masz problem, bo ja się nie poddam!
Cytat :
Ponadto, jestem niezłym cwaniaczkiem i potrafię zareklamować dosłownie wszystko
no to pjona! w mojej ostatniej pracy, chłopaki twierdzili, że "sprzedam głuchoniememu słuchawki" ;D
Cytat :
Wygląda całkiem przytulnie
Starałam się. ;D

Ja mam pytania:

1. Japońskiego uczysz się we własnym zakresie, czy uczęszczasz na jakieś kursy/zajęcia/whatever?
2. STUDIA! Planujesz gdzie? No i przede wszystkim, czy japonistykę czy inny kierunek "dla fachu". ;D
3. Jak dużo jestes w stanie zrobić żeby stać się najbogatszą tłumaczką? Mad Eyes *rozkminia zatrudnienie ochrony*
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Egao
W kolejce po bilety
Egao


Liczba postów : 9
Join date : 03/05/2011
Age : 28
Skąd : Cyców

Oi minna! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 11 Icon_minitimeSro Maj 11, 2011 7:18 am

1. Własny zakres, własny Cute Mój brat mym nauczycielem xD
2. Japonistyka Warszawa, ewentualnie jeszcze podyplomówka z lingwistyki stosowanej tamże.
3. Nie, spoko, nie jestem takie zUo, że będę napadać na konkurencję XD Po prostu będę sporo pracować i cały czas się w jakiś sposób dokształcać. No i posiadać męża Japończyka Cute

@Shadow Wow, cudownie po prostu Confetti Jestem ciekawa, czy kiedyś na siebie wpadniemy xD Btw do jakiej szkoły średniej chodzisz Cute?
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Oi minna! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 11 Icon_minitimeSro Maj 11, 2011 11:07 am

Jak się okaże, że mieszkamy potem w jednej dzielnicy w Japonii, a nasi mężowie to koledzy z pracy, to spizgam.
No nic, życzę powodzenia, bo Ci się przyda. Drink
No i baw się dobrze na forum! Very Happy
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Oi minna! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 11 Icon_minitimeSro Maj 11, 2011 5:26 pm

Tak więc, no ten, mówię cześć i macham łapką i Amy, i Egao *szczerzy się, macha i gada* Tradycyjnie mam nadzieję, że będzie Wam tutaj miło, fajnie i generalnie będziecie się udzielac, nie to co ja >D
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Egao
W kolejce po bilety
Egao


Liczba postów : 9
Join date : 03/05/2011
Age : 28
Skąd : Cyców

Oi minna! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 11 Icon_minitimeSro Maj 11, 2011 5:39 pm

Mun napisał:
Jak się okaże, że mieszkamy potem w jednej dzielnicy w Japonii, a nasi mężowie to koledzy z pracy, to spizgam.
No nic, życzę powodzenia, bo Ci się przyda. Drink
No i baw się dobrze na forum! Very Happy

Ja też XD Niezłe jaja by były ^___^
No i NIE dziękuję (tiaaa, jestem przesądna jak jasna anielka...) Very Happy !
Będę bawić się świetnie, wiem to na pewno ^__^
Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Oi minna! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 11 Icon_minitimeSro Maj 11, 2011 7:38 pm

Egao napisał:
@Shadow Wow, cudownie po prostu Confetti Jestem ciekawa, czy kiedyś na siebie wpadniemy xD Btw do jakiej szkoły średniej chodzisz Cute?
Jeśli bywasz w Chełmie, to możemy się spotkać, zawsze chętnie nowych ludzi poznaję Cute A chodzę do II LO XD
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Egao
W kolejce po bilety
Egao


Liczba postów : 9
Join date : 03/05/2011
Age : 28
Skąd : Cyców

Oi minna! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 11 Icon_minitimeCzw Maj 12, 2011 4:27 pm

Shadow napisał:

Jeśli bywasz w Chełmie, to możemy się spotkać, zawsze chętnie nowych ludzi poznaję Cute

Z miłą chęcią, ale najwcześniej w czerwcu, bo mam teraz nawał roboty Stressed

Shadow napisał:
A chodzę do II LO XD

II LO? Aaa... Myślałam, że może chodzisz do III - tam wszyscy znają moją babkę od rosyjskiego XD
Powrót do góry Go down
luthien
W kolejce po bilety
luthien


Liczba postów : 8
Join date : 13/05/2011
Age : 30

Oi minna! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 11 Icon_minitimePią Maj 13, 2011 9:35 pm

Tego no.... *kłania się*
Luthien jestem, ale większość mnie zna jako Kyu albo psychicznego fangerla Naoto :<
mam sobie 17 lat, i mieszkam w Warszawie, która jest zUa.
i... i nie wiem co..
nie umiem się przedstawiać, kto to w ogóle wymyślił :C
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Oi minna! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 11 Icon_minitimePią Maj 13, 2011 10:58 pm

Szczerze powiedziawszy, Kyu, myślałam, że Cię na tym forum nigdy nie zobaczę... Very Happy
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Oi minna! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 11 Icon_minitimePią Maj 13, 2011 11:50 pm

Ja w sumie też myślałam, że Cię tu nie przywieje xDDD
Sjemcziiiiiiiiii! Confetti
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Oi minna! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 11 Icon_minitimeSob Maj 14, 2011 12:01 am

ja nie znam, wiec mówię cześć ^.^
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Chi
J-legenda



Liczba postów : 907
Join date : 06/03/2010
Age : 28
Skąd : Warszawa

Oi minna! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 11 Icon_minitimeSob Maj 14, 2011 3:26 pm

Ja znam ale i tak się przywitam~
I Ciebie Egao też witam serdecznie Cute
Powrót do góry Go down
luthien
W kolejce po bilety
luthien


Liczba postów : 8
Join date : 13/05/2011
Age : 30

Oi minna! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 11 Icon_minitimeSob Maj 14, 2011 7:16 pm

Czemu się mnie tu nie spodziewaliście ? xD ja jestem wszędzie, uuuuuu :3

i dziekujem za przywitanie :3
Powrót do góry Go down
Egao
W kolejce po bilety
Egao


Liczba postów : 9
Join date : 03/05/2011
Age : 28
Skąd : Cyców

Oi minna! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 11 Icon_minitimeSob Maj 14, 2011 7:32 pm

Dziękuję Chi ^__^

I ja również z uśmiechem na paszczy witam luthien ;D
Powrót do góry Go down
luthien
W kolejce po bilety
luthien


Liczba postów : 8
Join date : 13/05/2011
Age : 30

Oi minna! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 11 Icon_minitimeSob Maj 14, 2011 7:34 pm

Uuuuu, Kyu wita Egao :3

Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Oi minna! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 11 Icon_minitimeSob Maj 14, 2011 9:34 pm

Witaj, witaj <3 Jakich zespołów słuchasz, że tak spytam? XD
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Sponsored content





Oi minna! - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 11 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Oi minna!
Powrót do góry 
Strona 11 z 22Idź do strony : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Nasze własne rockowe JA-
Skocz do: