J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 SHINee - Replay -kimi wa boku no everything-

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

SHINee - Replay -kimi wa boku no everything- Empty
PisanieTemat: SHINee - Replay -kimi wa boku no everything-   SHINee - Replay -kimi wa boku no everything- Icon_minitimeNie Maj 29, 2011 3:03 pm



I link.

Trochę forum podumiera, więc korzystając z niesamowitej dyspozycyjności mojego komputera postanowiłam trochę pospamować teledyskami, których poniekąd w ostatnim czasie trochę powychodziło. A zaczynam od świeżego mv kochanych SHINee, stworzonego na potrzeby ich japońskiego debiutu.

Pierwsze wrażenie? IOJFDSNFDSBKJDHGFIDSHFBSDFKDSHFKOHFKLDS, WRESZCIE DOCENILI TAEMINA! Jakby na to nie spojrzeć to Taemina jest w teledysku najwięcej xD Najwięcej śpiewa, najwięcej tańczy, ma mnóstwo solówek, generalnie kamera skierowania jest głównie na niego *w* Ktoś może powiedzieć, że to niesprawiedliwe, że co to w ogóle jest i jak mogli tak zrobić, ale czy to naprawdę jest nietrafna decyzja? Uważam, że w tym teledysku Taemin pokazał na co go stać, pokazał, że jest zarówno zajebistym tancerzem jak i piosenkarzem. HATERS GONNA HATE.
A tak btw. to mam wrażenie, że Taemin dorósł <3 ma zdecydowanie inny wzrok niż w innych teledyskach. I wyraz twarzy. Taki bardziej świadomy i pewny siebie. merliniejakjagokocham<3

Drugie wrażenie? JHKJDHJASHFDHASJFDSJFJDSHFUIREFJRKJGBNDSFB, JAK ONI TAŃCZĄ! Chociaż na to zwróciłam uwagę przy drugim odtworzeniu, bo poprzednie zdominował Taemin xD Wcześniej też byli fantastyczni pod tym względem, ale teraz to istna magia *_* Ich ruchy są płynne i niesamowicie naturalne, a choreografia jest taka, że pozostaje tylko się gapić z otwartą kniapą >D

Trzecie wrażenie? KJHSFDSFJOSURWIOEURWIOEURDNFMDNFMDSNLSG, ALE ONI SĄ ZAJEBIŚCIE POUBIERANI! *składa pokłon stylistom* każdy strój jest taki, że ojajebie *_* Nikt nie wygląda jak idiota i to się chwali xD A te buty Taemina ze skrzydełkami... *w* Chcę takie >D

I wgl. ogarnijcie Minho! Włosy mu odrosły! I jest cholernie słodki <3

A kończąc mój wywód, ten teledysk jest dowodem na to, że SHINee ciągle się rozwija. Wystarczy porównać ten teledysk do Juliette. Gigantyczna różnica. Są o niebo lepsi niż wtedy. Nie wspomnę już o stosunkowo nowym Hello, które japoński Replay również przebija o kilka poziomów. To zapewnie dlatego SHINee ma tylu fanów >D

Indżoj xDXDXDXD
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

SHINee - Replay -kimi wa boku no everything- Empty
PisanieTemat: Re: SHINee - Replay -kimi wa boku no everything-   SHINee - Replay -kimi wa boku no everything- Icon_minitimePon Maj 30, 2011 12:54 am

Cytat :
Trochę forum podumiera
ano, ale próby reanimacji nic nie dają...

Cytat :
A tak btw. to mam wrażenie, że Taemin dorósł <3 ma zdecydowanie inny wzrok niż w innych teledyskach. I wyraz twarzy. Taki bardziej świadomy i pewny siebie.
jak dla mnie po prostu przytył...

Cytat :
WRESZCIE DOCENILI TAEMINA!
wreszcie? to brzmi, jakby go spychali na bok ciągle, a w Lucyferze jest go aż po brzegi...

Cytat :
I wgl. ogarnijcie Minho! Włosy mu odrosły! I jest cholernie słodki <3
nooo, i nawet nie będę narzekać, że mu odrosły, bo nie był ZA słodki Cute

jak zobaczyłam Keya-Geja z tymi ciuchami w tych okularach to stwierdziłam, że jeszcze bardziej jego ciotowatości nie mogli podkreślić... xD

tak w temacie: ASDFGHJKLJHGfdfghjjHGFDSASDFGHGfdsaSDFGHJHGFDSASDFGHGFDSasdfghjkl; KEEEEEY! na pierwszy rzut oka jego włosy były rude, potem okazały się bardziej blond, ale o mamo, on prawie tak wyglądał, jak go pierwszy raz zobaczyłam i wpadłam po uszy, więc kjhjkjhgfghjhgfghj kM <33333

a tak ogólnie:
fajne. bardzo szajnowe - pastelowe, słodkie i kejpopowe. piosenka jest fajna, choć ja wolę takie w stylu 'lucifera' niż słodkie pioseneczki, zaplusowała tym, że po przesłuchaniu pierwszy raz i wyłączeniu to cholerne 'replay, replay, replaaaay' chodziło mi po głowie przez pół godziny. świetnie tańczą, bardzo mi się to podoba <3 dobrze wyglądają, ogólnie to typowe szajny, a ja szajnów lubię, więc jest okej Cute
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

SHINee - Replay -kimi wa boku no everything- Empty
PisanieTemat: Re: SHINee - Replay -kimi wa boku no everything-   SHINee - Replay -kimi wa boku no everything- Icon_minitimePon Maj 30, 2011 5:20 pm

Jeśli chodzi o ich ciuchy, to nie widziałam niczego, co by mnie jakoś szczególnie odrzucało, czyli pokłony dla stylistów. Jeśli chodzi o włosy, to uważam, że Onew wygląda lepiej w dłuższych włosach, ale nie jest źle, Minho wygląda lepiej, Taemin ma potwornie sztuczny kolor włosów, Key ma dziwną fryzurę i średnio mi się podoba, Jongie ma super włosy. Ale zdecydowanie widywałam gorsze, więc jest spoko. Sama piosenka jest dla mnie za słodka, zbyt spokojna, zbyt popowa, ale to są w końcu cechy muzyki kpopowej, więc na to narzekać nie mogę.
Za to rzeczą, która mnie absolutnie urzekła, był ich taniec. Tańczyli zajekurwabiście, ten układ był megaświetny, ich wykonanie oskie i ogólnie jestem zakochana w tej choreografii i ich ruchach.
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

SHINee - Replay -kimi wa boku no everything- Empty
PisanieTemat: Re: SHINee - Replay -kimi wa boku no everything-   SHINee - Replay -kimi wa boku no everything- Icon_minitimeWto Maj 31, 2011 10:50 pm

Cytat :
ano, ale próby reanimacji nic nie dają...
ostatnio prężnie działało gdzieś... w ferie, trololololol xDXDXD

Cytat :
jak dla mnie po prostu przytył...
To też! <3 ale popatrz w jego oczy *__________________*

Cytat :
wreszcie? to brzmi, jakby go spychali na bok ciągle, a w Lucyferze jest go aż po brzegi...
Może trochę przesadziłam, aleeeeeeeeeeeeeeeeeeee tutaj jest go zdecydowanie najwięcej! I najwięcej śpiewa! I tańczy! I generalnie! A w lucku wcale nie jest go tak dużo Crying

Cytat :
Taemin ma potwornie sztuczny kolor włosów
Ale cudooowny *_________* Wygląda jak słodka lalka <3 xD

Cytat :
Za to rzeczą, która mnie absolutnie urzekła, był ich taniec. Tańczyli zajekurwabiście, ten układ był megaświetny, ich wykonanie oskie i ogólnie jestem zakochana w tej choreografii i ich ruchach.
Mnie jak oglądałam, jak zwykle jak tańczą, wcięło, tak totalnie. Gapiłam się z otwartą japą i tylko 'omójbożejacyonisązajebiściomójbożeniechzrobitojeszczerazomójbożedlaczegotojesttakiekrótkie' ^w^
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Sponsored content





SHINee - Replay -kimi wa boku no everything- Empty
PisanieTemat: Re: SHINee - Replay -kimi wa boku no everything-   SHINee - Replay -kimi wa boku no everything- Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
SHINee - Replay -kimi wa boku no everything-
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Gackt - Kimi ga matte iru kara -UNPLUGGED-
» SHINee - Hello
» SHINee - Lucifer
» SHINee
» Wywiad z SHINee

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: K-music :: Teledyski-
Skocz do: