J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 SHINee - Lucifer

Go down 
5 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

SHINee - Lucifer Empty
PisanieTemat: SHINee - Lucifer   SHINee - Lucifer Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 12:55 am



Bezpośredni

Jestem twarda, nie załamię się tylko dlatego, że nikt tutaj nie wstawił ŻADNEGO ich teledysku. Co w sumie niezbyt jestem w stanie pojąć, aleeeeeeee... było, minęło, nevermind.

Zaczynę od tego, że to jedna z moich ulubionych piosenek, jeden z ulubionych teledysków szajnów. Weźcie popatrzcie na Taemina, to przerażające, jak łatwo z Super Słodkiego Zabijającego Swoim Urokiem Dziecka zamienił się w seksowną bestyję xDDD Co make-up może zrobić z człowiekiem... i ciuchy xD Szczególnie te buty w pierwszej kreacji xD Nie żeby mi to przeszkadzało, ale... to przerażające D: co ci styliści robią? niedługo jakaś niewyżyta fanka się na niego rzuci, a on ze strachu zostanie jej chłopakiem i co ja zrobię? : C
A teraz "co make-up może zrobić z człowiekiem" część druga, czyli poświęćcie chwilę Onewowi i jego spojrzeniu, które ściąga z Was wszystkie ciuchy xD
Jak już przypatrzyliście tudzież przypatrzyłyście się dokładnie Taeminowi i Onewowi, spójrzcie na piękny brak tyłu w tym drugim bezrękawniku Jonghyuna i doceńcie jego umięśnione plecy. I umięśnione ręce również. I bogatą mimikę twarzy też xD Sposób w jaki rozdziwia paszczę jak śpiewa jest epicki >D
Jak już to macie obczajone, doceńcie fryzurę Keya i generalnie jego samego, chociaż w kwestii wyglądu zwyczajowe westchnienia powinny wystarczyć xD
Na koniec nicniewnoszącejgadkiowyglądzieszajnów zostawiłam Minho i jego włosy, a raczej ich brak [*] uczcijmy tą najbłędniejszą decyzję stylistów ever minutą ciszy...

Jeżeli chodzi o taniec, to ojapiórkuję, jak oni się ruszają *___________* I jaką mają synchronizację. Nie są co prawda tak liczni jak SuJu, ale nawet w piątkę można coś, delikatnie mówiąc, spartaczyć. Taemin jak zwykle wymiata, kekekeke xD Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam ten układ i nawet umiem kawałek, o! Konkretnie ostatnią część, tą "obrót o 180 stopni, palec w dół, palec w górę" xDDD

A co do piosenki samej w sobie... fajna, nie? xD Tekst trochę kiczowaty i ckliwy, jak na SHINee przystało, ale po koreańsku brzmi bardziej głęboko niż po polsku, więc ujdzie xDXDXDXD

*patrzy na to co napisała* mam nadzieję, że ich wygląd Was najbardziej interesuje... xDDD

Zmieniłam znaczniki i dodałam bezpośredni. Teraz powinno działać. / Mun
Dziękuję <3 /V.


Ostatnio zmieniony przez Vespergold dnia Nie Lut 20, 2011 1:59 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

SHINee - Lucifer Empty
PisanieTemat: Re: SHINee - Lucifer   SHINee - Lucifer Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 2:05 am

Łał...
Podoba mi się^^
Bardzo nawet. Nie tylko podobają mi się oni, ich ciuchy, ale też głosy i sama piosenka.
Tej wygolonej do połowy głowy nie skomentuję...T_T
Ale są fajnixD
Ten układ jest superowy, moja grupa taneczna po dwóch latach ćwiczeń nie umiała się tak zsynchronizować...
Ejjj...
Dasz więcej?
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

SHINee - Lucifer Empty
PisanieTemat: Re: SHINee - Lucifer   SHINee - Lucifer Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 2:10 am

po pewnym czasie jednak zakochałam się w tej fryzurze Keya <3 idźcie sobie, hejterzy, ta wygolona czacha jest świetna <3

moja ulubiona chyba piosenka Shinee. lubię teledysk, bo uwielbiam to, jak tańczą i Taemin wygląda tu mró mró mró! i uwielbiam ten 'zwolniony' fragment, kiedy śpiewają Lucyfera. ogólnie SHINee loff (ale wolę SuJu).

poza tym, rozpoznaje tylko Keya i Taemina. zaraz, Minho to ten bardzo-krótki czarny? xD
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

SHINee - Lucifer Empty
PisanieTemat: Re: SHINee - Lucifer   SHINee - Lucifer Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 2:18 am

No, wygolona czacha jest zajebista <3

Cieszę się, że się podoba. I oczywiście, że dodam, ale dzisiaj po południu, bo jak zacznę teraz, to nici ze wstania o 8 xD

Prawda, prawda? TAemin jest bosssssssssski <3333

No, to ten xD
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

SHINee - Lucifer Empty
PisanieTemat: Re: SHINee - Lucifer   SHINee - Lucifer Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 3:48 am

Moja pierwsza piosenka + teledysk Szajni. ;D
Uwielbiam ten kawałek, bo genialnie się do niego tańczy i człowiek nawet zapomina o obcasach. <3
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

SHINee - Lucifer Empty
PisanieTemat: Re: SHINee - Lucifer   SHINee - Lucifer Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 1:55 pm

Ja zapominam o tym, że nie umiem tańczyć i nie lubię się kompromitować xDDD No i o tym, że śpiewać też nie umiem ^w^
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

SHINee - Lucifer Empty
PisanieTemat: Re: SHINee - Lucifer   SHINee - Lucifer Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 1:59 pm

Teledysk świetny, podoba mi się. Ja nie umiem ustać normalnie na dwóch nogach, a co dopiero tańczyć. A tego co wykonuję wokalnie nie można nazwać śpiewem, raczej wyciem do prysznica ^ ^
Patrząc na tego gościa z wygoloną czaszką, tylko mnie z tą fryzurą przypomina Toshiye?
I w ogóle... To właśnie przez takich facetów mam ochotę zostać zawodowym gwałcicielem!!
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

SHINee - Lucifer Empty
PisanieTemat: Re: SHINee - Lucifer   SHINee - Lucifer Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 2:02 pm

Tego co ja wykonuję można nazwać skrzekiem godnym pijanej papugi xDDD Ale liczą się intencje, prawda? xDXDXD
*przypatruje się* W sumie... prawda, trochę przypomina Toshiego ^w^
Cytat :
To właśnie przez takich facetów mam ochotę zostać zawodowym gwałcicielem!!
Masz ochotę? Ja już mam na to licencję >D Gdyby gwałty dokonywane w myślach były karalne, to miałabym dożywocie dożywoć xDDD
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

SHINee - Lucifer Empty
PisanieTemat: Re: SHINee - Lucifer   SHINee - Lucifer Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 2:06 pm

Widzisz, widzisz! Toto jak się patrzy! Łiii<333
I fakt liczą się intencje ^ ^ Np. jakbym śpiewała przy narcystycznej osobie, pękłoby jej lusterko i wyleczyłąbym ją/go z choroby!! Więc śpiewaniem można leczyć ^^

Vespergold napisał:

Cytat :
To właśnie przez takich facetów mam ochotę zostać zawodowym gwałcicielem!!
Masz ochotę? Ja już mam na to licencję >D Gdyby gwałty dokonywane w myślach były karalne, to miałabym dożywocie dożywoć xDDD
Mi nie wolno!!
Mama zagroziła mi założeniem pasa cnoty jak zaczęłam się kiedyś ślinić na widok zdjęcia Kanona i powiedziałam, ze go zerżnę ;(
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

SHINee - Lucifer Empty
PisanieTemat: Re: SHINee - Lucifer   SHINee - Lucifer Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 2:16 pm

Ooo, dobre, zapiszę sobie *zapisuje* Kiedyś to wykorzystam przeciw hejterom mojego śpiewu, kekekeke xDDD

*łączy się w bólu* moja mama nie miesza się już do mojego uwielbienia dla Koreańców, albo Japońców, albo kogokolwiek innego xD Powiedziała, że to ją przerasta i że jak mam zamiar się ślinić na ich widok, to żebym się upewniła, że jej nie ma w pobliżu >D
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

SHINee - Lucifer Empty
PisanieTemat: Re: SHINee - Lucifer   SHINee - Lucifer Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 2:19 pm

Oo.... To ja mam mieć męża japończyka, bo moja mama się psychicznie na to przygotowała i mnie zabije jak zrobię inaczej xD
A babcia szuka mi męża w niemczech, tam duuużo azjatów <333

Jako, ze robimy mały offtop... dodam, że ten z wygoloną czachą jest KAWAIII, i przez niego zrobiłam się głodna.. Wszystkiego.. Jak to cudo-Toshiyo-podobne ma na imię ^ ^
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

SHINee - Lucifer Empty
PisanieTemat: Re: SHINee - Lucifer   SHINee - Lucifer Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 2:50 pm

Ahahahaha, moja mama się ucieszy jak sobie znajdę w ogóle jakiegoś męża xD

To Key *_______*
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

SHINee - Lucifer Empty
PisanieTemat: Re: SHINee - Lucifer   SHINee - Lucifer Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 3:30 pm

ta wygolona czaszka Key'a mi tez od razu przypomniała Totchiego.
Moi rodzice się na szczęście wcale nie interesują tym, co interesuje mnie, więc jest dobrze. Gdyby się interesowali, to bym miała zapewnione sesje u psychologa...
Cytat :
Masz ochotę? Ja już mam na to licencję >D Gdyby gwałty dokonywane w myślach były karalne, to miałabym dożywocie dożywoć xDDD
To w takim razie witam w klubie...xD
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

SHINee - Lucifer Empty
PisanieTemat: Re: SHINee - Lucifer   SHINee - Lucifer Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 3:34 pm

Cytat :
To w takim razie witam w klubie...xD
Pjona! xDDD
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

SHINee - Lucifer Empty
PisanieTemat: Re: SHINee - Lucifer   SHINee - Lucifer Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 3:48 pm

Cytat :
Patrząc na tego gościa z wygoloną czaszką, tylko mnie z tą fryzurą przypomina Toshiye?
no ba, że Key przypomina Toshiyę ale ostrzegam: KEY JEST MÓJ. byłam pierwsza. love love mały chochlik <3
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

SHINee - Lucifer Empty
PisanieTemat: Re: SHINee - Lucifer   SHINee - Lucifer Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 4:42 pm

Anyyy.... bo ja tak ładnie prooooosze.. Podziel się ze mną Keyem :( Wystarczą mi środy i piątki, te dni mam najcięższe w całym tygodniu :(

I ja się nie dam! Choćby mnie to cnotę kosztowało, pasa nie dam sobie założyć!
Ihahahahaha.... Unikajcie ciemnych zaułków azacji ^^
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

SHINee - Lucifer Empty
PisanieTemat: Re: SHINee - Lucifer   SHINee - Lucifer Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 4:44 pm

Cytat :
Anyyy.... bo ja tak ładnie prooooosze.. Podziel się ze mną Keyem :( Wystarczą mi środy i piątki, te dni mam najcięższe w całym tygodniu :(
no okej, Key jest zajebisty, ale jednak na pierwszym lub drugim miejscu się nie znajduje, więc mogę się trochę podzielić. Key będzie małym dziwkowatym chochlikiem <3 xD
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

SHINee - Lucifer Empty
PisanieTemat: Re: SHINee - Lucifer   SHINee - Lucifer Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 4:46 pm

jeeeeeeej *___* Key, Key, Key..... mrrrr..... Jestem w niebowzięta xD
Dziękuję, Any. Dostaniesz ode mnie wieeeelkiego lizaka. Może nawet sama go zrobię :)
Może być falisty kształt?
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

SHINee - Lucifer Empty
PisanieTemat: Re: SHINee - Lucifer   SHINee - Lucifer Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 4:49 pm

żadnych lizaków. lizaki tuczą i są pełne cukru.
(choć ewentualnie mogę jednego zjeść. może być :D)

Key jest słodki, prawda? na dodatek jak jest rudy jest cudowny <3 i ma taki złośliwy uśmiech <3
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

SHINee - Lucifer Empty
PisanieTemat: Re: SHINee - Lucifer   SHINee - Lucifer Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 4:53 pm

Nooo wiesz co? Tak MNIE odmawiać? A ja chciałam dobrze i sama coś pierwszy raz w życiu jadalnego zrobić :(

Tak, tak, tak! Jest cuuuudny.... Ja chcem Key'a!! Chcem też jeść... Ale Key! Aaaaaa....
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

SHINee - Lucifer Empty
PisanieTemat: Re: SHINee - Lucifer   SHINee - Lucifer Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 5:00 pm

mwahahahaha, możesz próbować xD najwyżej postawię go sobie na oknie xD

Key <3333 ale jakoś otwieram się na resztę Szajni, Jongie i Onew <3 Taemin jest słitaśny tylko z Lucyferku no i fajnie tańczy, ale on jest taki młooooody xD
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

SHINee - Lucifer Empty
PisanieTemat: Re: SHINee - Lucifer   SHINee - Lucifer Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 5:04 pm

Ej... ponoć mam talent! Jestem pierwszą osobą (możliwe, że na świecie), która przypaliła wodę!
A moje lizaki na pewno nie będą złe. Włoże w to serce i całą nienawiść do... Kurcze... Nie wiem, do czegoś.

Oni też mogą być, jeden z nich mi Shinye przypomina. Ale nie znam imion :(
A Taemin, to lepiej się do niego nie zbliżać. Ves gryzie?
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

SHINee - Lucifer Empty
PisanieTemat: Re: SHINee - Lucifer   SHINee - Lucifer Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 5:06 pm

przypalić wodę? o.O
ja faktycznie, soliłam herbatę i przesypywałam przyprawy, ale właściwie pieczenie idzie mi całkiem całkiem xD

który? o.O
Ves gryzie. a Taemin jest gówniarz xD
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

SHINee - Lucifer Empty
PisanieTemat: Re: SHINee - Lucifer   SHINee - Lucifer Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 5:08 pm

przypalić wodę? xDDDD
umiem robić naleśniki *dumna*

gryzę, rzucam czym popadnie i tak dalej xDXDXD Eeeej, dobrze, że jest młody, dłużej pożyje! xD
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

SHINee - Lucifer Empty
PisanieTemat: Re: SHINee - Lucifer   SHINee - Lucifer Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 5:09 pm

Ten co jak Shin wygląd! Długie blond włosy! Jestem zła w opisach. Ten drugi co jego ryjek tam pokazują!

Aye! Yuki przypaliła wodę.. To się ze mnie cała rodzina śmiała i dostałam szlaban na gotowanie xD
Ja robię dobre pierożki i naleśniki bananowe :) Lizaków jeszcze nie robiłam, ale się nauczę :)

Ves, skoro gryziesz to Taemina nie dotknę, ale Ty do Kanona też się nie zbliżaj!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





SHINee - Lucifer Empty
PisanieTemat: Re: SHINee - Lucifer   SHINee - Lucifer Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
SHINee - Lucifer
Powrót do góry 
Strona 1 z 4Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Trzeci japoński singiel SHINee - LUCIFER! (12.10.2011 OUT)
» SHINee - Hello
» SHINee - Replay -kimi wa boku no everything-
» SHINee
» Info: SHINee

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: K-music :: Teledyski-
Skocz do: