J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wywiad z SHINee

Go down 
AutorWiadomość
KimMika
Strefa VIP
KimMika


Liczba postów : 45
Join date : 05/09/2010
Skąd : Tam gdzie mnie zaciągną xD

Wywiad z SHINee Empty
PisanieTemat: Wywiad z SHINee   Wywiad z SHINee Icon_minitimeNie Wrz 05, 2010 8:53 pm

Jest to wywiad z JoongAng Daily przeprowadzony w budynku Apgujeong-dong obsługiwany przez SM Entertainment jeszcze zza czasów promocji Ring Ding Dong.

Minho nie był obecny podczas rozmowy z powodu kontuzji nogi.

Jonghyun powiedział:

Społeczność odbiera od swoich idoli to co jest już gotowe. W związku z tym nasza firma dała nam dużo przestrzeni na zrobienie drugiego albumu.

Tym razem Jonghyun napisał teksty do dwóch piosenek, w tym „Up & Down” i „Obsession”.

Onew, lider zespołu, napisała teksty do “Your Name”

Jonghyun mówi, że choć podjął wiele godzin zajęć, aby stać się autorem tekstów, jest nadal krytyczny dla swoich tekstów.

Napisałem słowa do ‘Juliet’ bardzo późnym wieczorem. Kiedy czytam teksty rano, czułem się nieco zakłopotany (śmiał się nieśmiało) Jednak w końcu, słowa poszły dobrze z podkładem, zabawą i tempem tańca utworu.

Chłopaki powiedzieli że podczas pracy nad Lucifer’em ich pragnienia dorosły. Męski image dla zespołu był ostatnim pomysłem.

Key:

Musieliśmy zmienić. Szczerze mówiąc, na początku, nie zostaliśmy o tym poinformowani. Jest to pierwszy raz, gdy członkowie zespołu wyrażało tyle opinii w procesie podejmowania decyzji- łącznie z wszystkim o fryzurach, ubraniach i piosenkach.

Electric Heart to moja ulubiona piosenka z tego albumu. To jest rytm w wyjątkowy sposób. Różni się od innych piosenek z naszych albumów

Mówił Key

Chłopaki przyznali się że jednym z ich największych inspiracji był Michael Jackson.

Onew powiedział że jego preferencje muzyczne wychodzą bardziej ze starych popowych piosenek artystów takich jak: Stevie Wonder i Elton John.

Natomiast Jonghyun powiedział że on lubi T-Pain i R. Kelly.

Key który niechętnie chciał się wypowiadać na ten temat powiedział:

Gdybym miał wybrać jednego artystę jednak byłaby to Lady Gaga

W pierwszym tygodniu od wydania albumu (lipiec 19-25), Lucyfer wskoczyła na miejsce 1

Taemin:

Z wielką obsesją patrzymy na wszystkie piosenki na listach przebojów na godzinę. Kiedy wchodzimy na 1 miejsce, wszyscy umieramy z radości!

Koniec!
Powrót do góry Go down
 
Wywiad z SHINee
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» SHINee - Hello
» SHINee
» SHINee
» Info: SHINee
» SHINee gallery

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: K-music :: Artykuły, wywiady, official'e-
Skocz do: