J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Jin Akanishi - WONDER [live]

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Jin Akanishi - WONDER [live] Empty
PisanieTemat: Jin Akanishi - WONDER [live]   Jin Akanishi - WONDER [live] Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 2:04 pm




Link 1 i link 2 na yt.
Oraz link do pobrania piosenki.

Wersja prawdziwa solo Bakanishiego na koncercie Break The Records. Na DVD o wcięciu się Taguchiego mowa jest jedynia w backstagu, generalnie to wycięli >D
Strasznie podoba mi się początek. To jak się cofali <3
Soł, to moja ulubiona, no, jedna z ulubionych piosenek Jina, prawiąca o seksie, najogólniej rzecz ujmując (nowość xD). Melodia wpada w ucho, tekst też. Głos Jina *jęk zachwytu*, perfekcja xD Enjoy! ;)
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Jin Akanishi - WONDER [live] Empty
PisanieTemat: Re: Jin Akanishi - WONDER [live]   Jin Akanishi - WONDER [live] Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 3:25 pm

Zacznę od tego, co mnie całą piosenkę rozpraszało i nie dawało skupić uwagi na Jin'ie xD
A mianowicie dziewczyny. Są ubrane BARDZO fajnie, ruszają się wspaniale i uwielbiam je same w sobie, ale nie powinni ich łączyć z nim, bo nie wiadomo, gdzie skupić wzrok xD
Piosenka mi się podoba, głos Jina jest zdecydowanie ahhh... Ten początek jest świetny, zwłaszcza ten kawałek, kiedy on już wstał i się z powrotem wraca na fotel, to wygląda super. I on rusza się jeszcze fajniej, kiedy potem zaczyna tańczyć.
Podioooobaaaa miii sięęęę...^^
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Jin Akanishi - WONDER [live] Empty
PisanieTemat: Re: Jin Akanishi - WONDER [live]   Jin Akanishi - WONDER [live] Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 3:52 pm

Cytat :
A mianowicie dziewczyny.
Zazwyczaj takie laski mnie wkurzają, ale tutaj... one są świetne *w* Aż zaczynam się zastanawiać czy jestem bi >D

Cytat :
Ten początek jest świetny, zwłaszcza ten kawałek, kiedy on już wstał i się z powrotem wraca na fotel, to wygląda super. I on rusza się jeszcze fajniej, kiedy potem zaczyna tańczyć.
*ach, ach, orgazm*
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Jin Akanishi - WONDER [live] Empty
PisanieTemat: Re: Jin Akanishi - WONDER [live]   Jin Akanishi - WONDER [live] Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 4:01 pm

Cytat :
Zazwyczaj takie laski mnie wkurzają, ale tutaj... one są świetne *w* Aż zaczynam się zastanawiać czy jestem bi >D
Przyznam, że tutaj są one WYJĄTKOWO seksowne...
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Jin Akanishi - WONDER [live] Empty
PisanieTemat: Re: Jin Akanishi - WONDER [live]   Jin Akanishi - WONDER [live] Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 4:10 pm

Cytat :
Przyznam, że tutaj są one WYJĄTKOWO seksowne...
Są na tyle seksowne, że odciągają wzrok od Jina >D
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Jin Akanishi - WONDER [live] Empty
PisanieTemat: Re: Jin Akanishi - WONDER [live]   Jin Akanishi - WONDER [live] Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 4:40 pm

Właśnie, i dlatego powinni je stamtąd zabrać i zrobić z nimi osobny szoł. No bo kurde... Zeza rozbieżnego się nabawię od tego...
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Jin Akanishi - WONDER [live] Empty
PisanieTemat: Re: Jin Akanishi - WONDER [live]   Jin Akanishi - WONDER [live] Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 5:27 pm

Właśnie, zez rozbieżny D: Ciekawe czy ubezpieczenie obejmuje dostanie zeza ze względu na zbyt dużą ilość seksownych osób xDDDDDD
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Jin Akanishi - WONDER [live] Empty
PisanieTemat: Re: Jin Akanishi - WONDER [live]   Jin Akanishi - WONDER [live] Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 6:45 pm

No właśnie nie sądzę i dlatego to jest be. Bo jak dostaniemy zeza rozbieżnego, to jak potem na solistów patrzeć? Takich bez rozpraszaczy?
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Jin Akanishi - WONDER [live] Empty
PisanieTemat: Re: Jin Akanishi - WONDER [live]   Jin Akanishi - WONDER [live] Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 6:51 pm

Trzeba się będzie lustrami wspomagać *wzdych*
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Sponsored content





Jin Akanishi - WONDER [live] Empty
PisanieTemat: Re: Jin Akanishi - WONDER [live]   Jin Akanishi - WONDER [live] Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Jin Akanishi - WONDER [live]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jin Akanishi - LOVEJUICE [live]
» Jin Akanishi - Pinky [live]
» Kamenashi Kazuya - Someday for somebody [live]
» Kamenashi Kazuya - w/o notice?? [live]
» Kamenashi Kazuya - 00'00'16 [live]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Kablówka-
Skocz do: