J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Narzekalnia

Go down 
+24
Oreiteia
Rei-chan
Panna Ironia
Dillinger
Motoko
Jeanne
Fia
Kanashii
pucchan
Mion
Haydi
Kuma
Yuki-chan
Shadow
Gum
Chi
Beluccio
Nataku
Aya
Anya
hiyume
Coby
Mun
Vespergold
28 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
AutorWiadomość
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Narzekalnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 6 Icon_minitimePon Mar 22, 2010 9:46 pm

list z polskiego na pierwszy-dzień-po-feriach, który mogłabym oddać jutro, ale mi się nie chcę, więc nie będę mieć 6 na koniec, niezrobiona praca na plastykę = kolejna pała, lekcje na 8, bolą mnie zęby, nic mi się znów nie chcę, nie lubię wiosennych przesileń.
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Chi
J-legenda



Liczba postów : 907
Join date : 06/03/2010
Age : 28
Skąd : Warszawa

Narzekalnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 6 Icon_minitimePią Mar 26, 2010 11:34 pm

Rano było trochę chłodniej, więc założyłam bluzkę z długimi rękawami i później myślałam, że umrę z gorąca xd
Boli mnie noga, nie wiem czemu xd
Fochnęłam się na autobusy bo się spóźniają i stoją w korkach xd
Okazało się, że w moim kompie nie działa bardzo fajna aplikacja graficzna xd
Stałam się dziś w szkole"atrakcją" w klasie, którą wyzywano, zabierano miejsce, nękano, popychano i w ogóle... I tylko dlatego, że jestem inna od nich, mam odmienne zdanie, własny gust... Kurczę, dlaczego zawsze jak ktoś się wyróżnia musi być nie akceptowany przez otoczenie? A oni właśnie mi udowodnili, że są skończonymi idiotami (i tak zbyt łagodne słowo) skoro muszą się dowartościować poniżając kogoś... Mam już dość, mam ich już seryjnie dość...
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Narzekalnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 6 Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 4:22 pm

Nuuu, Chi *tulutulu*, chodź do Wrocławia, do mojej klasy, oni tacy nie są! <3

Moja koleżanka ubzdurała sobie, że ja i taki nowy koleś w mojej klasie pasujemy do siebie. Wszystko okey, gdyby nie to, że człowiek mnie irytuje, denerwuje, wkurza, doprowadza do stanu seryjnego mordercy i oddałabym niemalże wszystko żeby nie widzieć jego papy w szkole.
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Narzekalnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 6 Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 5:48 pm

Nie mam hajsu. I to jest baaaardzo poważny problem.
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Chi
J-legenda



Liczba postów : 907
Join date : 06/03/2010
Age : 28
Skąd : Warszawa

Narzekalnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 6 Icon_minitimeNie Mar 28, 2010 7:01 pm

Ves, bardzo chętnie ale na razie nie zanosi się abym się do Wrocławia przeprowadziła xd Ale dzięki xdd

Rozchorowałam się.
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Narzekalnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 6 Icon_minitimePon Mar 29, 2010 7:23 pm

Wiesz Chi... jakbyś kiedyś, jakimś cudem, miała się wybrać do Wrocławia na stałe, to ja mogę wszystko załatwić xD

Inwokacji nauczyć się mam na jutro, na 8:50, umiem pierwsze cztery wersy, pozdrawiam!
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Chi
J-legenda



Liczba postów : 907
Join date : 06/03/2010
Age : 28
Skąd : Warszawa

Narzekalnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 6 Icon_minitimePon Mar 29, 2010 8:35 pm

Yay, dzięki xdd

Nie mam kłódki do szafki szkolnej, bo przez przypadek zatrzasnęłam klucz w szafce i musieli mi ją przecinać.
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Narzekalnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 6 Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 12:17 am

jestem zajebiście padnięta i od 10 minut przy ściąganiu Pulp Fiction wciąż piszę 6 min >.>'
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Yuki-chan
Stały gość na afterparty
Yuki-chan


Liczba postów : 128
Join date : 16/03/2010

Narzekalnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 6 Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 2:43 pm

Jestem zła, bo jestem głodna a do obiadu daleko :shock: Poza tym mam zaraz uczennicę na korkach a dziś nie mam weny na myślenie, ale odwołać nie mogę, bo to pierwszy raz :/
Powrót do góry Go down
Gum
Pingwin z Korei
Gum


Liczba postów : 564
Join date : 11/03/2010

Narzekalnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 6 Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 3:09 pm

Jestem zła, bo musiałam sprzątać w kuwecie kota. Dlaczego zawsze ja?! Crying
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Narzekalnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 6 Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 8:01 pm

Nikt mi nie komentuje słit nju foci na enkusi ;< xDDDD
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Gum
Pingwin z Korei
Gum


Liczba postów : 564
Join date : 11/03/2010

Narzekalnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 6 Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 9:52 pm

To smutne. ;c

Okres mi się spóźnia. ==
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Narzekalnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 6 Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 11:20 pm

Idą pier*****e święta, do k***y nędzy! Ja nie cem! >.<
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Narzekalnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 6 Icon_minitimeSro Mar 31, 2010 7:43 pm

Nie lubię jak ludzie kłamią, że mnie kochają.
Szczególnie za 3bita.

I znowu mam słit focię na enkusi i nikt jej nie komentuje, nuuu ;< xDDD (czyżby... o b s e s j a?)
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Chi
J-legenda



Liczba postów : 907
Join date : 06/03/2010
Age : 28
Skąd : Warszawa

Narzekalnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 6 Icon_minitimeSob Kwi 03, 2010 5:27 pm

Przejechałam wczoraj rowerem około 20 km i teraz wszystko mnie boli.
W domu jest przedświąteczna, nerwowa atmosfera.
Mam za mało zwierząt w domu.
Mój astygmatyzm przeobraził się w krótkowzroczność.
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Narzekalnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 6 Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 5:03 pm

Są święta. Jest pełno ludzi. Wszyscy czegoś ode mnie chcą. Zjadłam za dużo i chce mi sie wymiotować. Nie mam weny. >.<
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Narzekalnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 6 Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 5:23 pm

Rodzinne śniadanie, jak każde rodzinne spotkanie skończyło się tragicznie. Babcia mi powiedziała, że jak byłam młodsza to byłam ładniejsza, bo przynajmniej włosy mi nie zasłaniały twarzy i nie ubierałam się na czarno, a matka jako spec od angielskiego, powiedziała mi, że go nie umiem i że z nikim bym się nie dogadała, pozdro. Nienawidzę jej, cały czas mi mówi, że jestem beznadziejna. No okej, czasem może i jestem, ale niech nie pieprzy, że w angielskim, bo co jak co, ale nie jej to oceniać. Ja w porównaniu do niej umiem się przedstawić i spytać o numer telefonu. No i generalnie cała rodzina uznała, że jestem psychiczna, że nie mam perspektyw na przyszłość, że skończę na dworcu głównym, że nigdy nie znajdę faceta...
I bądź tu człowieku normalny.
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Narzekalnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 6 Icon_minitimeNie Kwi 04, 2010 7:11 pm

Nie martw się, Ves. Słyszałam to już baaardzo wiele razy. Najlepiej jest olać i żyć własnym rytmem. Ostatecznie... Jeśli będziesz tylko sobą, nie będziesz tego żałować tak, jak gdybyś była aż kimś. Cute
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Gum
Pingwin z Korei
Gum


Liczba postów : 564
Join date : 11/03/2010

Narzekalnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 6 Icon_minitimePon Kwi 05, 2010 4:22 pm

Nikt mnie JESZCZE nie polał wodą, bueeee. Crying
Powrót do góry Go down
Chi
J-legenda



Liczba postów : 907
Join date : 06/03/2010
Age : 28
Skąd : Warszawa

Narzekalnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 6 Icon_minitimeWto Kwi 06, 2010 1:06 pm

Ves, współczuję. Też podobne rzeczy słyszałam od rodziny. Matka mi jeszcze gadała że jak dalej będę miała takie oceny jak teraz (a mam dobre, czasem trafi się 3 czy 2) to skończę w zawodówce i w ogóle będę miała kiepską przyszłość. Kiedyś mi też powiedziała że życzy mi abym tak samo męczyła się ze swoimi dziećmi jak niby ona teraz ze mną i moją starszą siostrą.

Mnie wczoraj niebo polało wodą i to porządnie, miałam całą kurtkę mokrą, buty mi mocno przemokły w dodatku moje włosy, które rano prostowałam poskręcały się jak jakieś loki. I mi się kontrast w komórce pod wpływem deszczu zmienił na bardzo mocny. I do cholery nie wiedziałam jak to zmienić bo w mojej komórce nie ma ustawień kontrastu.
Byłam wczoraj w kościele mimo iż jestem niewierząca.
Ponoć w Krakowie jak ktoś chodzi po ulicach w gotyckich ciuchach to budzi to wśród ludzi podziw a nie tak jak w Warszawie że ludzie cię wyzywają i mają za jakiegoś wariata. Zwłaszcza w tej części miasta, gdzie ja mieszkam... Jak będę starsza to się stąd wyprowadzę, przynajmniej na lewobrzeżną stronę Warszawy xdd
Jutro szkoła, jak ja jej nienawidzę!
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Narzekalnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 6 Icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 5:20 pm

Jest już lepiej, jest lepiej, nie szykują się żadne rodzinne spotkania przed najbliższe dwa miesiące XDXDXD

Chi, ja byłam w Warszawie jakoś tak niedawno i... w głowie mi się nie mieści ile wy tam macie klasycznych lanserów o_O XDDDD

Dzisiaj, jak wszyscy wiemy, rozbił się samolot na pokładzie którego leciała elita naszego państwa. Mam już szczerze dość informacji o tym, programów telewizyjnych, w których cały czas się o tym mówi a już naprawdę, ale to naprawdę mam dość sztucznego żalu całej społeczności nasz-klasowej - wklejania do swoich galerii zdjęć Kaczyńskich, obrazków z czarnymi wstążkami, wirtualnych zniczy na śledziku etc. Może nie dorosłam, ale dla mnie to bezcelowe manifestacje świadczące o braku taktu.
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Narzekalnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 6 Icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 5:54 pm

Cytat :
Może nie dorosłam, ale dla mnie to bezcelowe manifestacje świadczące o braku taktu.
Właśnie dorosłaś... A na tym pokładzie była właśnie elita, o której się bardzo mało mówi. Głównie uwagę skupia się na prezydencie i jego świcie...
A ja się w związku z tym wypadkiem martwię. Martwię o Polskę. Zwyczajnie.
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Yuki-chan
Stały gość na afterparty
Yuki-chan


Liczba postów : 128
Join date : 16/03/2010

Narzekalnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 6 Icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 8:19 pm

Sztuczne czy nie.. myślę, że to naturalny odruch, gdy chce się "coś zrobić" a nie do końca wiadomo co. Chęć wyrażenia żalu i współczucia, jedni milczą, inni czują potrzebę by to okazać lub o tym mówić..
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Narzekalnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 6 Icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 10:21 pm

Wiem Yuki, wiem, ale dla mnie jest to bezmyślne wklejanie czegoś za innymi. Przecież większość tych ludzi, jestem w stanie się o to założyć, czuje smutek automatycznie wygenerowany przez media, tak naprawdę tragedia ta nic dla nich nie znaczy. Przynajmniej ci moi nasz-klasowi znajomi.
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Yuki-chan
Stały gość na afterparty
Yuki-chan


Liczba postów : 128
Join date : 16/03/2010

Narzekalnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 6 Icon_minitimeSob Kwi 10, 2010 10:33 pm

Oczywiście Ves, zgodzę się z Tobą, że są ludzie, którzy tak robią, bo u innych widzą.. miałam podobne odczucia po śmierci papieża; pamiętam dziwne łańcuszki w sieci i gdzie się tylko dało je upchnąć, jakby to coś miało zmienić :/ ale pośród tych ludzi są i tacy pewnie, którzy naprawdę łączą się w bólu z rodzinami ofiar. Zresztą.. naprawdę współczuję tym rodzinom, gdzie się nie obejrzeć, to tam wszyscy mówią o tej tragedii, to dopiero musi być bolesne Sad
A co do narzekania to nie wiem co ze sobą zrobić, na nic nie mam ochoty o_O
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Narzekalnia - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: Narzekalnia   Narzekalnia - Page 6 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Narzekalnia
Powrót do góry 
Strona 6 z 40Idź do strony : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Myśli nieuczesane-
Skocz do: