J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Offtopic

Go down 
+15
Hiroki
Tsubuku
kasiula
Mideru
MeHipnotizas
Aemillie
pucchan
Vespergold
Mun
Panna Ironia
Rei-chan
Chi
Anya
Oreiteia
Shadow
19 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34, 35  Next
AutorWiadomość
Tsubuku
Organizator J-rock Festival
Tsubuku


Liczba postów : 300
Join date : 27/07/2011
Age : 27
Skąd : Warszawa.

Offtopic - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 33 Icon_minitimeSro Paź 05, 2011 5:07 pm

http://search.4shared.com/q/CCQD/1/music/gazette+toxic?view=searchMainField proszę bardzo. wystarczyło wpisać w 4shared i jest wszystko.
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Offtopic - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 33 Icon_minitimeCzw Paź 06, 2011 9:08 pm

Hmm... Czy tylko ja nie mogę się oderwać od ONE OK ROCK? Poważnie, nie wiem, czemu omijałam ten zespół tak długo szerokim łukiem O.o Keep IT Real jest... Kurczę, podoba mi się!

Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Offtopic - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 33 Icon_minitimeCzw Paź 06, 2011 9:37 pm

one ok rock są cudowni <3 jak już raz posłuchałam 'rock scissors paper' z ostatniego singla nie mogłam się odpędzić przez dłuuuugi czas.
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Offtopic - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 33 Icon_minitimePią Paź 07, 2011 7:48 pm

Re:make, NO SCARED, Etcetera, And I Know, Keep it Real, Shake it down, Riot!!!, Liar, no i oczywiście Wherewer you are <3 OOR są naprawdę świetni i ich niesamowitą cechą jest to łączenie w sobie muzyki japońskiej z amerykańską, co sprawia, że podobają się praktycznie każdemu, nawet, jeśli ogólnie nie przepada za muzyką japońska. Ja naprawdę długo słuchałam tylko ich. Jakieś dwa tygodnie xD Ale dla mnie to długo, jak na jeden zespół bez przerwy...
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Offtopic - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 33 Icon_minitimePią Paź 07, 2011 9:34 pm

Ja właśnie sobie słucham Et Cetera i coraz bardziej OOR lubię. Są tacy... kurczę, potrafią dodać energii. I to co napisała Rei, że łączą w sobie w ciekawy sposób to, co japońskie i co amerykańskie, to nadaje ciekawe brzmienie, które wpada w ucho. Aż ma się ochotę zrobić... cokolwiek! xD
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 33 Icon_minitimePią Lut 10, 2012 6:27 pm

Uhm... Nie wiem czy tamten temat aktualne, ale chciałabym go przerwać....

Czy jest ktoś zainteresowany udzieleniem odpowiedzi na pytanie "czym jest dla Ciebie muzyka"?
Potrzebuję kilku wypowiedzi, mam uczucie, że zebrane materiały są niekompletne. Byłabym wdzięczna za pomoc...
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Offtopic - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 33 Icon_minitimePią Lut 10, 2012 9:24 pm

Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że to ciężkie pytanie... I naprawdę bym odpowiedziała, gdybym umiała! Czym jest? Nie wiem. Sposobem na życie, czymś bardzo dla mnie ważnym, sposobem wyrażenia uczuć?

Forum nam zdycha.
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 33 Icon_minitimePią Lut 10, 2012 10:14 pm

Zdaję sobie z tego sprawę, dlatego pytam ludzi bym mogła jakoś napisać ten artykuł. Chcę poznać myśli innych, uczucia, nie mogę pisać w imię ogółu. To nie manifest...

Ano, ano... Forum zdycha... Ale co zrobić?
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Offtopic - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 33 Icon_minitimeSob Lut 11, 2012 12:29 am

Rozumiem i mam nadzieję, że nie brzmiało to tak, jakbym ci coś zarzucała.

Właśnie nic nie zrobisz, a szkoda.

Męczy mnie to i męczy - kto jest na twoim avatarze?
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 33 Icon_minitimeSob Lut 11, 2012 1:08 am

Nie, nie zabrzmiało tak Smile

Możemy starać się je sztucznie przy życiu utrzymać, czekając na lepsze czasy...

Na moim avatarze? Hide Smile
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Offtopic - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 33 Icon_minitimeSob Lut 11, 2012 7:09 pm

O, serio? Ładne jest pod względem kolorystycznym... wgl przyciąga uwagę ;)

Ej, nie jest najgorzej. Coś powoli rusza! Zresztą, to forum tak ma odkąd tu jestem, że najpierw zdycha, a potem robi BUM.
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 33 Icon_minitimeSob Lut 11, 2012 9:36 pm

Dziękuję Smile
Mnie samą ono zachwyciło i na każdym forum teraz ustawiam to zdjęcie (jestem tylko na dwóch, opcjonalnie na 3...)

Tak, zauważyłam to. Ale teraz jest w naprawdę nieciekawym stanie... Zawsze je Any jakoś podtrzymywała ._.
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Offtopic - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 33 Icon_minitimeSob Lut 11, 2012 10:40 pm

Co do muzyki...
Sposobem na wyrażanie siebie, inspiracją, źródłem siły, natchnienia, chęci do życia, energii, największą miłością, powietrzem, odskocznią od szarości codziennego świata, pasją, nowym wymiarem, stworzonym z wyobraźni, uczuć i pragnień, ucieczką od problemów, czasem ich rozwiązaniem, miłością, nienawiścią i każdą inną emocją, przekazem uczuć do innej osoby, portalem do marzeń, do pragnień, do wyśnionej przyszłości, wspomnieniem(!), chwilami naszego życia, duszą, która wypełnia całe ciało...
Ujęłam tylko mikroskopijną część tego, czym jest dla mnie muzyka, tą, którą mogę opisać słowami...
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 33 Icon_minitimeNie Lut 12, 2012 7:24 pm

Dziękuję, Rei~chan Smile
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Offtopic - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 33 Icon_minitimeNie Lut 12, 2012 7:32 pm

To wiecie, ktoś miał tu to chyba w podpisie, że muzyka najlepiej wyraża to, czego się nie da ująć w słowa. Coś w tym jest, prawda?
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 33 Icon_minitimePon Lut 13, 2012 2:19 am

Tak, to się zgadza. Ludzie mogą milczeć, muzyka może mówić za nich. Słowa są zbędne, w tekstach piosenek człowiek potrafi odnaleźć siebie...
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Offtopic - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 33 Icon_minitimePon Lut 13, 2012 4:02 am

Nawet nie w tekstach - w samej muzyce jest tyle emocji, że nie da się tego nazwać. Czasem naprawdę ciężko ogarnąć to rozumem, tak szczerze.

Um, a korzystając z okazji - ktoś mógłby mi polecić jakiś naprawdę długi tekst? Jak się cierpi na bezsenność, to trzeba sobie wynaleźć jakieś zajęcie ;)
Powrót do góry Go down
Elisaabeth
Strefa VIP
Elisaabeth


Liczba postów : 58
Join date : 08/02/2012
Age : 27
Skąd : rz-ów

Offtopic - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 33 Icon_minitimePon Lut 13, 2012 6:27 pm

Muzyka jest przy nas zawsze. Potrafi wyrazić wszystkie uczucie : złość, smutek, radość.
Zawierają się w niej wspomnienia, emocje, i to nie tylko w tekstch, jak to ujęła Panna Ironia.
A to dzieki temu, że artyście wkładają w niącałe swoje serce.
I za to jestem im wdzięczna, Happy

A jeśli chodzi o teksty, to z długi książek mogę polecić "Władcę Pierścieni" Klasyka, więc może czytałaśCute
A jak nie, to może sama coś napisz ? Very Happy
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Offtopic - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 33 Icon_minitimePon Lut 13, 2012 8:38 pm

Miałam na myśli raczej ff, do jrocka albo HP (taak, wraca moja miłość do drarry). Ale fakt, za Władcę Pierścieni zabierałam się długo i nadal nie mogę.

Napisać? Cóż, niby kilka tekstów mi się po głowie błąka, ale za mało mam siły i czasu, żeby je zrealizować. Poza tym, jestem leniwa. Jestem tak szalenie leniwa, że nawet pisać mi się nie chcę ^ ^ Zresztą, miałam sobie robić przerwę. Udoskonalać się w pisaniu (bo jak się nie ma talentu, a uwielbia pisać, to trzeba w to włożyć czasu i pracy).

Powrót do góry Go down
Elisaabeth
Strefa VIP
Elisaabeth


Liczba postów : 58
Join date : 08/02/2012
Age : 27
Skąd : rz-ów

Offtopic - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 33 Icon_minitimeSro Lut 15, 2012 2:45 pm

Władca Pierścieni jest najlepszą książką, jaką do tej pory czytałam. Jak tylko mogę, to do niej wracam Very Happy

Panna Ironia, spróbuj przełamać lenia! A może stworzysz coś, co za 10 lat będą w szkole omawiać nasze dzieci Cute
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Offtopic - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 33 Icon_minitimeCzw Lut 16, 2012 5:16 pm

Ejj, nie sądzę, żeby pozwolili czytać dzieciom takie rzeczy! ;p
Powrót do góry Go down
Elisaabeth
Strefa VIP
Elisaabeth


Liczba postów : 58
Join date : 08/02/2012
Age : 27
Skąd : rz-ów

Offtopic - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 33 Icon_minitimeCzw Lut 16, 2012 10:12 pm

Hahah :p
Już się domyślam, co tam sobie wymyślasz ...
Powrót do góry Go down
Yuchan
Ostatni sektor



Liczba postów : 23
Join date : 14/02/2012
Age : 27
Skąd : Warszawa

Offtopic - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 33 Icon_minitimePią Lut 17, 2012 4:45 pm

Oreiteia napisał:
To ja się piszę na te korepetycje ^ ^
Ogółem to ja widać jestem strasznie zacofana pod względem muzycznym, czuję się przy was jak przedszkolak przy licealiście Sad
]
Haha. Ja też. Ale to pewnie dlatego, że słucham j-rocka od jakiś 3 tygodni ;) Oprócz the Gazette (których uwielbiam) przesłuchałam Alice Nine, Miyavi (nie lubię jego muzyki), Dir, Kalafina, An Cafe.
Wszyscy powyżej są raczej znani, ale może kiedyś zagłębie się jeszcze bardziej w japońską muzykę.
Napiszę szczerze, gdy (jakiś rok temu) przesłuchałam paru zespołów japońskich to muzyka wcale mi się nie spodobała... Później już nie słuchałam (no chyba, że openingi i endingi anime). Crying
Powrót do góry Go down
Elisaabeth
Strefa VIP
Elisaabeth


Liczba postów : 58
Join date : 08/02/2012
Age : 27
Skąd : rz-ów

Offtopic - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 33 Icon_minitimePią Lut 17, 2012 6:54 pm

Cytat :
Napiszę szczerze, gdy (jakiś rok temu) przesłuchałam paru zespołów japońskich to muzyka wcale mi się nie spodobała...

-Ludzie się zmieniają Very Happy



A spróbuj może posłuchać Nightmare, X-JAPAN, LUNA SEA, Maximum the Hormone. Very Happy
Też jestem nowa w j-rock'u, więc nie jesteś sama Very Happy
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Offtopic - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 33 Icon_minitimePią Lut 17, 2012 11:19 pm

Ja w sumie przerzuciłam się na jrock z dnia na dzień, co nawet mnie zadziwia. Jednego dnia słuchałam rapu i popu (szczerze, nie zbliżałam się wcześniej do piosenek opatrzonych nazwą "rock"), a drugiego wpadłam na GazettE dzięki Jean i Puć, no i... jakoś tak się z miejsca zakochałam.

Ja wam mogę polecić D'espairsRay, UnsraW, ScreW, MUCC... O, i Signal ^ ^ Nowy zespół, z którym zapoznała mnie Tsubuku, a który wciągnął mnie od razu. Zresztą, jest tyle zespołów, mniej i bardziej znanych, że aż ciężko zaproponować jeden, żeby zaraz się nie posypała cała lawina następnych. Moją ostatnią obsesją jest napewno ONE OK ROCK.

Elisaabeth, napewno jesteś w stanie wyobrazić sobie TAKIE rzeczy? ^ ^
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Offtopic - Page 33 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 33 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Offtopic
Powrót do góry 
Strona 33 z 35Idź do strony : Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34, 35  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Rozmyślenia niepoważne-
Skocz do: