J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 J-rock vs Rodziciele

Go down 
+21
Chibilice.
Lynka
Hiroki
mayuta
Oreiteia
Panna Ironia
Rei-chan
pucchan
Serpensja
Shadow
Haydi
Anya
hiyume
megumi
Chi
Aya
Vespergold
Nataku
Pomidor
Yuki-chan
Mun
25 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorWiadomość
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

J-rock vs Rodziciele - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: J-rock vs Rodziciele   J-rock vs Rodziciele - Page 5 Icon_minitimeNie Lut 12, 2012 7:37 pm

Die! Ja stawiałam, że chodzi jej o Kaoru, ale w sumie... xD

Ty cholero podła, ten ręcznik koło mnie przelatywał chyba (ale szlag go wie, z moim wzrostem to nie widziałam nawet, kto czym rzuca i pluje). A tak na serio... to jak do mnie dotarło, że to już koniec to autentycznie się pode mną nogi ugięły i mnie mama musiała za sobą ciągnąć. W samochodzie bełkotałam coś w stylu "i on... boże... ale to było...!" i w efekcie nie wykrztusiłam z siebie nic. Co prawda nie płakałam, ale byłam chyba w zbyt wielkim szoku i odbiłam to kilka dni potem, kiedy słuchałam Hagashisy i sobie to przypomniałam.
(Co mi przypomina jak się w środku nocy śmiałam z wrzasków Kyo, a mama wpadła do pokoju z pytaniem, czego płaczę).
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

J-rock vs Rodziciele - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: J-rock vs Rodziciele   J-rock vs Rodziciele - Page 5 Icon_minitimePon Lut 13, 2012 1:36 am

Nie, on nie leciał, podał mi go gość ze staffu na widok mojej zapłakanej mordy, jak oni już zeszli ze sceny.
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

J-rock vs Rodziciele - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: J-rock vs Rodziciele   J-rock vs Rodziciele - Page 5 Icon_minitimePon Lut 13, 2012 4:04 am

Hmm? Mama i J. twierdzą, że jakiś leciał. Może były dwa albo co? (Jak mówiłam, przy moim wzroście... Serious)


Powrót do góry Go down
Kikacz
Ostatni sektor
Kikacz


Liczba postów : 15
Join date : 03/03/2013
Age : 24
Skąd : Tarnów

J-rock vs Rodziciele - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: J-rock vs Rodziciele   J-rock vs Rodziciele - Page 5 Icon_minitimePon Mar 11, 2013 12:10 am

U mnie z J-Rock'iem jest ok. Na początku tylko moja mama chciała wiedszieć czego słucham, więc na yt wyszukała the GazettE. Oczywiście musiała trafić na ,, No. 666" XD Jej mina... bezcenna. Potem stwierdziła tylko, że wyglądają jak gwiazdy z lat 80. Teraz już nawet nie sprawdza czego słucham.
Ostatnio oglądałam z nią horror, który, według mnie wogóle nie był starszny. Jest scena, gdzie jakiś potwór zabija człowieka. I do niej taki tekst:,, E. Nudne to i wogóle nie straszne.... Już oglądałam straszniejsze teledyski!" I koejna epicka mina mojej mamy! XD
Od jakiegoś czasu znalazła sobie doskonałe zajęcie w pytaniu mnie :,, Ten cały < dowolny japoński muzyk> jest teraz miłością twojego życia?" XD
Z tatą też dobrze. Na poczatku tylko musiałam mu tłumaczyć, ze oni są facetami, ale teraz juz nawet nie pyta. Dzielnie znosi moje fazy i słucha za mną ich muzyki. Nawet niedawno pomagał mi wieszać plakaty! Cute
Powrót do góry Go down
Sponsored content





J-rock vs Rodziciele - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: J-rock vs Rodziciele   J-rock vs Rodziciele - Page 5 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
J-rock vs Rodziciele
Powrót do góry 
Strona 5 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» J-Rock Fanservice
» World Cup of Rock
» ONE OK ROCK - Liar
» ONE OK ROCK - Answer is near
» V-ROCK DISNEY

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Myśli nieuczesane-
Skocz do: