J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 The GazettE - Cassis

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

The GazettE - Cassis Empty
PisanieTemat: The GazettE - Cassis   The GazettE - Cassis Icon_minitimeNie Sty 10, 2010 7:18 pm

Teledysk The GazettE do piosenki Cassis. Szeroko znany zapewne. Tu z polskimi napisami.



Co myślicie o tym klipie? Co Waszym zdaniem powinno się zmienić? A co jest wyjątkowo dobre?

Osobiście podoba mi się sposób w jaki przenikają się obrazy. I te wielkie drewniane drzwi na przełomie pierwszej i drugiej minuty. Kai, bardzo twarzowo tam wyszedł. Może właśnie dlatego, że nie widać mu twarzy... xF
Nie podobają mi się ujęcia, w których jest zbliżenie na samą twarz Rukiego, a za nim wydać takie trójkątne schody. >.< Wydają mi się takie bezpłciowe. xF
Bardzo ładnie wyszły momenty, w których Reita *zauroczone westchnienie* stoi gdzieś wysoko i gra, a za jego plecami widać niebieściutkie niebo.
Ogólnie podobają mi się fragmenty z tym panem, ale to już inna sprawa. xD
Bawi mnie sposób w jaki Aoi wygląda w czasie 5:21-5:23. Taki grzeczny chłopiec, który właśnie się modli przed snem.
Jednak pozytywka, wokół której kręci się część akcji, jest paskudna. >.<
Bardzo lubię patrzeć na solówki gitarowe, ma się wrażenie jakby kochali się z tą gitarą (we wszystkich tego słowa znaczeniach) to w pewien sposób ekshibicjonizm emocjonalny, który w pełni toleruję tylko u muzyków.
Cieszę się, że w teledysku jest pokazane jak Uruha i Aoi przeżywają swoją grę podczas solówek. To mnie naprawdę usatysfakcjonowało.
I bardzo lubię tę piosenkę. Bi Eyes
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

The GazettE - Cassis Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE - Cassis   The GazettE - Cassis Icon_minitimeWto Sty 12, 2010 8:16 pm

Zaiste, szeroko znany ;p

Cytat :
Bawi mnie sposób w jaki Aoi wygląda w czasie 5:21-5:23. Taki grzeczny chłopiec, który właśnie się modli przed snem.
Dokładnie! Coś w stylu "Panie Boże proszę o zdrowie dla mnie i dla mojej rodziny" xD

Najbardziej podobał mi się moment (5:55-6:04), w którym to Aoi (bo to Aoi, nie? xDDD) tak fajnie buja się z gitarą Bi Eyes
Ogólnie mam słabość do wszelakich solówek. A do gitarowych najbardziej. Szczególnie wtedy, kiedy to gitarzysta ma półprzymknięte oczy i całkowicie skupia się na graniu.Wtedy to wgapiam się w ekran jak urzeczona i niemalże cieknie mi ślinka. Niemalże. Jeszcze mam odrobinę samokontroli ;)

Teledysk jak najbardziej na tak.

Tak BTW samo w sobie Cassis jest lekko smutne. *ciąga nosem*
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
hiyume
Pogo napierdalacz
hiyume


Liczba postów : 94
Join date : 15/01/2010
Age : 28
Skąd : Serce Świata

The GazettE - Cassis Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE - Cassis   The GazettE - Cassis Icon_minitimePon Sty 18, 2010 12:42 am

a ja uwielbiam te ruchy Aoi'ego z gitarą ! Very Happy są świetne. ten teledysk w ogóle jest świetny ! Uruha w ogóle tutaj wygląda jak jakieś niewyżyte seme XD tylko ja mam takie wrażenie? Shocked
Powrót do góry Go down
http://www.photoblog.pl/tervistsaatus/
Aya
Organizator J-rock Festival
Aya


Liczba postów : 427
Join date : 15/01/2010
Age : 28
Skąd : wyłaniam się z mroku xd

The GazettE - Cassis Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE - Cassis   The GazettE - Cassis Icon_minitimePon Sty 18, 2010 5:05 pm

Teledysk ładny, chociaż moim zdaniem nie najlepszy. Pasuje do piosenki, a dla mnie to najważniejsze.
Obrazy świetnie się przenikają. Podobają mi się również ujęcia Gazeciaków chodzących po zamku, są w tym tacy smutni, nastrojowi... Uruha patrzący z nostalgią w okno i Reita dotykający starych, naznaczonych czasem murów... *-*
A propos murów - momentami pokazywane są takie brzydkie, obdrapane ściany :/ Byc może tworzą jakiś klimat, ale nie łapię go
Powrót do góry Go down
Sponsored content





The GazettE - Cassis Empty
PisanieTemat: Re: The GazettE - Cassis   The GazettE - Cassis Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
The GazettE - Cassis
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» The GazettE
» The Gazette
» The GazettE - DIM
» The Gazette
» The GazettE

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: J-music :: Teledyski-
Skocz do: