J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 ONE OK ROCK - Re:make

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

ONE OK ROCK - Re:make Empty
PisanieTemat: ONE OK ROCK - Re:make   ONE OK ROCK - Re:make Icon_minitimeNie Lip 24, 2011 8:47 pm


I link

W ramach słowa wstępu mającego za zadanie ostrzec - światła wywołały u mnie atak padaczki xD I ból oczy, ale to już inna sprawa xDDD
Jeżeli chodzi o część wizualną, to pląsy Taki (tak go się odmienia?) przy mikrofonie zaliczam do najśmieszniejszej części teledysku >D A tak bardziej poważnie... oni są niesamowici. Grają całymi sobą, pokazują muzykę. I sprawiają, że się dobrze bawię. I chcę włączyć teledysk jeszcze raz, i jeszcze jeden, i znowu...
Utwór to według mnie cud konkurujący z Liar pod względem najbardziej lubianego kawałka z gatunku ONE OK ROCKowych 'tych szybszych'. Wpadł mi w ucho, no. I w nogi zresztą też, bo podczas słuchania same mi chodzą, skaczą i pląsają jak szalone xD Tekst... cóż, jest taki ich *w* Aktualnie czyham na angielskie tłumaczenie (o polskim nie wspomnę, chociaż już to zrobiłam) >D
INDŻOJ!


Ostatnio zmieniony przez Vespergold dnia Pon Lip 25, 2011 1:56 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

ONE OK ROCK - Re:make Empty
PisanieTemat: Re: ONE OK ROCK - Re:make   ONE OK ROCK - Re:make Icon_minitimeNie Lip 24, 2011 11:37 pm

Veees , wytwórnia zablokowała filmik!
Masz może jakiś link własny, gdzie mogłabym to zobaczyć? T____T
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

ONE OK ROCK - Re:make Empty
PisanieTemat: Re: ONE OK ROCK - Re:make   ONE OK ROCK - Re:make Icon_minitimeNie Lip 24, 2011 11:48 pm

Jak zablokowała? Mi działa... a patrzyłaś przez forum czy prosto z youtube?
Generalnie to jest mój link własny, bo nigdzie nie mogłam znaleźć teledysku online >DDD Chyba że liczy się 30-sekundowy preview z yt a-sketcha ^w^ W każdym bądź razie - sprawdź jeszcze raz, jak nie działa, że nie działa, to wstawię gdzieś indziej xD
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

ONE OK ROCK - Re:make Empty
PisanieTemat: Re: ONE OK ROCK - Re:make   ONE OK ROCK - Re:make Icon_minitimePon Lip 25, 2011 12:06 pm

Przez forum mam równe problemy, co chyba Any... Od jakiegoś czasu Dżordżu mi świruje inie wyświetla tutaj filmików, więc muszę przez link.
Więc nie działa, bo zablokowany został przez "Amuse".
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

ONE OK ROCK - Re:make Empty
PisanieTemat: Re: ONE OK ROCK - Re:make   ONE OK ROCK - Re:make Icon_minitimePon Lip 25, 2011 1:59 pm

W sumie ja też tak mam, co jest o tyle ciekawe, że praktycznie nic nie gmerałam w ustawieniach, a flashe dodaję tak samo jak wcześniej...
To dziwne, bo mi normalnie działa D: chyba że zablokowali wybiórczo xDDD Eniłej, dodałam teledysk z jakiejś chińskiej strony i on powinien już działać ^w^
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

ONE OK ROCK - Re:make Empty
PisanieTemat: Re: ONE OK ROCK - Re:make   ONE OK ROCK - Re:make Icon_minitimePon Lip 25, 2011 10:18 pm

Jesteś wielka Ves! Dostaniesz w nagrodę lizaka Cute

A piosenka dobra, jak wszystkie tego zespołu, które udało mi się przesłuchać. Nawet moja koleżanka, która nie lubi japońskich piosenek stwierdziła, że oni są nieźli!
Auu... Z piosenki na piosenkę lubię ich bardziej.. Choć zdecydowanie wolę te "szybsze".
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

ONE OK ROCK - Re:make Empty
PisanieTemat: Re: ONE OK ROCK - Re:make   ONE OK ROCK - Re:make Icon_minitimePon Lip 25, 2011 10:30 pm

Będę o tym pamiętać! xD O lizaku, nie o tym, że jestem wielka xD

ONE OK ROCK w jakimś z wywiadów powiedzieli, że inspirują się muzyką zachodnią, więc może dlatego jej się spodobało >D No i tekst też jest w części angielski, więc jako-takiej bariery językowej nie ma ^w^ Wgl. moim koleżankom też się podobają xD Albo podobają, ale już się do tego nie przyznają (od chwili, kiedy powiedziałam, że z tym pierwszym amerykańskim zespołem od długiego czasu to był kit i tak naprawdę są z Japonii... co zresztą źle o nich świadczy, w sensie moich koleżankach, nie zespole xD) ^w^

Ja uwielbiam zarówno te szybsze jak i wolniejsze, chociaż tych drugich słucham z mniejszą częstotliwością. Ale takie balladowe Wherever you are i To feel the fire naprawdę zasługują na uwagę *w*
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

ONE OK ROCK - Re:make Empty
PisanieTemat: Re: ONE OK ROCK - Re:make   ONE OK ROCK - Re:make Icon_minitimeCzw Lip 28, 2011 1:18 pm

Uhuhu.. Ja się wykosztuję z tymi lizakami xD
Jaki smak lubisz najbardziej?

Też to zauważyłam. Jak na Japończyków są mało... Japońscy. Ale wychodzi im to na plus, bo są przez to bardzo oryginalni.
Weź.. Masz dziwne koleżanki xD Nie słuchać bo nie amerykańskie...

Aż sobie musiałam przesłuchać.. Są dobre. Naprawdę. Kurcze.. Zespół jest świetny...
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

ONE OK ROCK - Re:make Empty
PisanieTemat: Re: ONE OK ROCK - Re:make   ONE OK ROCK - Re:make Icon_minitimeCzw Lip 28, 2011 1:36 pm

Zjem wszystko, co do lizaków nie jestem wybredna xDDD

Raczej nie słuchać, bo japońskie albo generalnie azjatyckie... cóż, bywa, osobiście nie rozumiem ich podejścia do sprawy i chyba nie chcę zrozumieć.
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

ONE OK ROCK - Re:make Empty
PisanieTemat: Re: ONE OK ROCK - Re:make   ONE OK ROCK - Re:make Icon_minitimeCzw Lip 28, 2011 6:25 pm

Ostatnio staram się zdobyć wśród znajomych fanów lizaków arbuzowych, by nie wycofali ich ze sprzedaży jak to było z tym budyniowym z polewą czekoladową... Mrrrr.....
Więc spodziewaj się arbuzowego ^ ^

Na jedno wychodzi.. Ja też często słyszę "genialne! Tylko ten język...". Ale jednej koleżance spodobał się Hyde xDDDD
Ja też tego nie rozumiem.. Ale niech robią co chcą. Jednak niech tylko spróbują powiedzieć coś złego na muzyków, któych kocham to zagryzę.
I strasznie mną rzuca gdy mieszają muzykę Nirvany z Justinem Bieberem...
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

ONE OK ROCK - Re:make Empty
PisanieTemat: Re: ONE OK ROCK - Re:make   ONE OK ROCK - Re:make Icon_minitimeCzw Lip 28, 2011 8:06 pm

Spoko xDDD

Moje po pewnym czasie, jeżeli chodzi o wygląd, przyjęły strategię "ten jest lepszy od tego, którego miałaś poprzednim razem" połączoną z "to też jest chłopak, prawda?" xDDD
HATERS GONNA HATE. Mnie to tam zwisa, do czasu aż ktoś nie powie czegoś wyjątkowo chamskiego i ignoranckiego, wtedy robią się tak wredna, że mnie samą to przeraża D:
Skwituję to wymownymi ... xD
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

ONE OK ROCK - Re:make Empty
PisanieTemat: Re: ONE OK ROCK - Re:make   ONE OK ROCK - Re:make Icon_minitimePon Sie 01, 2011 4:49 pm

U mnie jest "to jest chłopak? Pierdolisz?" I dalej nic... Albo och.. Stwierdzą, że uroczy! Lub.. "ma fajne włosy" (Hizaki), albo.. "ma świetną suknię" (Hizaki).
Często gram w grę ze znajomymi "chłopak czy dziewczyna". Potem dowiaduję się ciekawych rzeczy... Kyo dziewczyną? No proszę was.. Czy choć w najmniejszym stopniu wygląda na kobietę?
A chamskiego nic nie mówią... W ogóle nie mówią nic na muzykę jakiej słucham. Czasem jest "Dir En Grey? Mają fajną piosenkę *tytuł*". Albo sami mnie poproszą bym coś opowiedziała o jakimś zespole. Potem tego żałują, ale czy to ważne?
Mam tolerancyjną szkołę...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





ONE OK ROCK - Re:make Empty
PisanieTemat: Re: ONE OK ROCK - Re:make   ONE OK ROCK - Re:make Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
ONE OK ROCK - Re:make
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» ONE OK ROCK - Answer is near
» J-rock vs Rodziciele
» J-Rock Fanservice
» World Cup of Rock
» ONE OK ROCK - Liar

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: J-music :: Teledyski-
Skocz do: