J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 ONE OK ROCK - Liar

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

ONE OK ROCK - Liar Empty
PisanieTemat: ONE OK ROCK - Liar   ONE OK ROCK - Liar Icon_minitimeNie Cze 12, 2011 10:27 pm


I link.

Tak sobie przeglądam dzisiaj działy z teledyskami i myślę, co by dodać... i nagle dociera do mnie, że nie ma nic od ONE OK ROCK.
Trochę smutne.
Ale od początku - ONE OK ROCK to zespół, który spodobał mi się od pierwszego usłyszenia. Mają w sobie moc. Mają w sobie coś, co nie pozwoliło mi przejść koło nich obojętnie, jak to czasem czynię z innymi zespołami.
Według mnie Liar to jedna z najlepszych piosenek ONE OK ROCK. Pozornie spokojny początek wywołujący coś na kształt uczucia niepokoju, który wraz z rozwinięciem staje się coraz bardziej głośny i wyrazisty, by spowodować eksplozję w refrenie. Ale momentem, na który czekam najbardziej jest część z there's nothing left to bleed, my heart can't take this anymore. Spotęgowanie emocji mnie miażdży, wokal przenika na wylot, a perkusja sprawia, że mimowolnie bębnię o blat biurka.

Wszystkich, którym się spodobało, zachęcam do sięgnięcia po inne piosenki jak i całą dyskografię, bo naprawdę WARTO.
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

ONE OK ROCK - Liar Empty
PisanieTemat: Re: ONE OK ROCK - Liar   ONE OK ROCK - Liar Icon_minitimePon Cze 13, 2011 5:24 pm

Ło kurwa...
Nie, no, emocje buchające z tej piosenki, które po prostu rozpieprzyły mi laptopa, są niesamowite. Gdybym miała tego słuchać podczas np. lekcji wf, to miałabym szóstki ze wszystkiego, w tym jest tyle energii... Nieziemskie.
Przyznam się, że na początku to się zaczęłam zastanawiać, czy to są w ogóle Japończycy. Mało japońsko wyglądają, angielski wokalisty jest niesamowicie dobry i jakoś tak ogólnie musiałam się upewnić. Nie, żebym słuchała tylko Japońców, po prostu lubię wiedzieć, kogo słucham.
Nie, no ja jestem pod tak ogromnym wrażeniem, że po prostu łał, soł zaraz się biorę za poznawanie ich. Ma ktoś może ładnie zapakowaną w jedno miejsce dyskografię?
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

ONE OK ROCK - Liar Empty
PisanieTemat: Re: ONE OK ROCK - Liar   ONE OK ROCK - Liar Icon_minitimePon Cze 13, 2011 5:53 pm

Cytat :
Przyznam się, że na początku to się zaczęłam zastanawiać, czy to są w ogóle Japończycy. Mało japońsko wyglądają, angielski wokalisty jest niesamowicie dobry i jakoś tak ogólnie musiałam się upewnić. Nie, żebym słuchała tylko Japońców, po prostu lubię wiedzieć, kogo słucham.
Mam dokładnie tak samo - z tym, że na początku nie ogarniałam, czy to są na pewno Japońce i z tym, że lubię wiedzieć kogo słucham. Pjona! xD

Cytat :
Ma ktoś może ładnie zapakowaną w jedno miejsce dyskografię?
Służę: Niche Syndrome, Naihi Shinsho, Anser is near, Kanjou effect, Et cetera, Keep it real, Beam of light, Zeitakubyou, Yume yume Cute
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

ONE OK ROCK - Liar Empty
PisanieTemat: Re: ONE OK ROCK - Liar   ONE OK ROCK - Liar Icon_minitimePon Cze 13, 2011 8:47 pm

Cytat :
Mam dokładnie tak samo - z tym, że na początku nie ogarniałam, czy to są na pewno Japońce i z tym, że lubię wiedzieć kogo słucham. Pjona! xD
Pjona^^


Cytat :
Służę: Niche Syndrome, Naihi Shinsho, Anser is near, Kanjou effect, Et cetera, Keep it real, Beam of light, Zeitakubyou, Yume yume Cute
Arigatou^^

Teraz mam na kompie dwie dyskografie, Plastic Tree i ONE OK ROCK. Muszę je rozpakować, uporządkować, walnąć na listę odtwarzania do Winampa i zgrać na telefon i jeszcze się zapoznać dokładnie. Dobrze, że wakacje przede mną xD
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

ONE OK ROCK - Liar Empty
PisanieTemat: Re: ONE OK ROCK - Liar   ONE OK ROCK - Liar Icon_minitimeSob Cze 18, 2011 1:07 pm

Łaaaaał... Tylko tyle w sumie jestem w stanie z siebie wykrzesać..
Nie tylko przez wygląd ciężko orzec, że to Japończycy.. Jeszcze po angielsku śpiewają czysto i to z odpowiednim akcentem O____O
O matko.. Ja.. No cóż.. Wracamy do punktu wyjścia ^ ^
Podobało mi się, możesz dać tego więcej Ves? Ładnie proszę Bi Eyes
Powrót do góry Go down
Sponsored content





ONE OK ROCK - Liar Empty
PisanieTemat: Re: ONE OK ROCK - Liar   ONE OK ROCK - Liar Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
ONE OK ROCK - Liar
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» ONE OK ROCK - Answer is near
» V-ROCK DISNEY
» ONE OK ROCK - Re:make
» J-rock vs Rodziciele
» J-Rock Fanservice

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: J-music :: Teledyski-
Skocz do: