J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 ONE OK ROCK - Answer is near

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

ONE OK ROCK - Answer is near Empty
PisanieTemat: ONE OK ROCK - Answer is near   ONE OK ROCK - Answer is near Icon_minitimeSob Cze 18, 2011 7:23 pm


I bezpośredni link.

Skoro Yuki tak ładnie prosi, to nie pozostaje nic innego niż ową prośbę spełnić xD Tak więc, specjalnie dla Yuki, druga odsłona ONE OK ROCK - zajebistego japońskiego zespołu rockowego!

Moc jest, może nie taka jak w Liar, ale małą też jej nazwać nie można. Wgl. fajny dach sobie znaleźli, ładne widoki są. I generalnie miasto nocą <3
Piosenka stosunkowo nowa, bo z pierwszyego miesięca bieżącego roku. Podoba mi się. Podoba mi się początek, refren, bridge (czy jak to tam się fachowo nazywa). Zapada w pamięć xD Czasem mimowolnie łapię się na tym, że sobie nucę you know the answer is inside of me Cute
Nie mam pojęcia co by tu jeszcze napisać... ONE OK ROCK wypracowali sobie pewien styl grania, którego konsekwentnie się trzymają. I który nie jest oklepany. Ani się nie nudzi. Za to jest charakterystyczny. Wokal jest bardzo charakterystyczny. I perkusja. Jestem pewna, że nigdy nie pomylą mi się z żadnym innym zespołem.
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

ONE OK ROCK - Answer is near Empty
PisanieTemat: Re: ONE OK ROCK - Answer is near   ONE OK ROCK - Answer is near Icon_minitimeSob Cze 18, 2011 8:31 pm

Ich wokal jest piękny, naprawdę jestem zakochana. Bardzo mi się podoba ich muzyka, naprawdę przyjemnie się ich słucha. Nie nudzą się, zdecydowanie. Ogólnie, to mam wrażenie, że sukcesywnie pchają się do mojej czołówki ulubionych zespołów^^

Podoba mi się u nich też to, że teledyski polegają na uzyskaniu jakiegoś efektu wizualnego, widać w nich muzykę, nie wiem jak to opisać, nie skupiają się na pokazaniu, jacy to ci muzycy są piękni, jak czasem bywa, ani na odwróceniu uwagi od beznadziejnej muzyki, jak to bardzo często się dzieje na scenie muzyki amerykańskiej głównie.
Nie, no, są świetni
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

ONE OK ROCK - Answer is near Empty
PisanieTemat: Re: ONE OK ROCK - Answer is near   ONE OK ROCK - Answer is near Icon_minitimePon Lip 11, 2011 10:18 pm

Ojej.. Moja błyskotliwość kiedyś mnie zabije...
Dziękuję Ves <3

Uwielbiam głos wokalisty.. Jest mocny, przyjemny.. ma całkiem pokaźną tą skalę dźwiękową.
Podoba mi się dźwięk gitary i rytmiczna perkusja, niskie mruczenie basu.... Kocham bas...
Są tacy.. Zgrani...
Ich muzyka potrafi przeszyć do szpiku kości.
Podobają mi się ^ ^
Powrót do góry Go down
Sponsored content





ONE OK ROCK - Answer is near Empty
PisanieTemat: Re: ONE OK ROCK - Answer is near   ONE OK ROCK - Answer is near Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
ONE OK ROCK - Answer is near
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» ONE OK ROCK - Liar
» V-ROCK DISNEY
» ONE OK ROCK - Re:make
» J-rock vs Rodziciele
» J-Rock Fanservice

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: J-music :: Teledyski-
Skocz do: