J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kaya - Transmigration

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Kaya - Transmigration Empty
PisanieTemat: Kaya - Transmigration   Kaya - Transmigration Icon_minitimeCzw Kwi 28, 2011 11:24 pm

Ponieważ od wczoraj leżę w fotelu totalnie tym PV rozwalona, musiałam założyć temat XD



Moja pierwsze reakcja, oryginalnie przekopiowana z rozmowy z koleżanką: BOŻE JAKI ON JEST PIĘKNY! TWWWWWWWWWWWT
...no właśnie XD PV nie jest ani specjalnie oryginalne ani specjalnie ciekawe samo w sobie, ALE uroda Kayi wynagradza wszystko i oglądam je dosłownie w kółko. Wygląda nieziemsko. NIEZIEMSKO. No i jeszcze ten utwór, twarz mnie już od uśmiechu boli, ale i tak nie daję rady tego wyłączyć!
Może coś bardziej konstruktywnego napiszę jutro, tak czy inaczej, zapraszam do oglądania ^^"
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Aemillie
Członek zespołu
Aemillie


Liczba postów : 535
Join date : 27/02/2011
Age : 29
Skąd : Lubin

Kaya - Transmigration Empty
PisanieTemat: Re: Kaya - Transmigration   Kaya - Transmigration Icon_minitimeCzw Maj 12, 2011 7:06 am

Utworek świetny, ale... Bogowie, niech Kaya sieę nie uśmiecha T.T Aż mnie ciary przechodzą...
Powrót do góry Go down
http://yenneferr.deviantart.com otaku-world-site.webnode.com
Hiroki
Pogo napierdalacz



Liczba postów : 72
Join date : 26/06/2011
Skąd : Kyoto

Kaya - Transmigration Empty
PisanieTemat: Re: Kaya - Transmigration   Kaya - Transmigration Icon_minitimeWto Cze 28, 2011 7:21 pm

Nie no, jak można nie kochać jego uśmiechu T^T Przecież to jest słodycz sama w sobie <33333 a mam wrażenie, że on jakoś ćwiczy mięśnie twarzy (tylko żeby to nie brzmiało dwuznacznie... *modli się*) bo coraz cudniejszą mimikę ma w ogóle ~~
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kaya - Transmigration Empty
PisanieTemat: Re: Kaya - Transmigration   Kaya - Transmigration Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kaya - Transmigration
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Kaya
» Kaya - Chocolat
» Kaya - Last Snow
» Kaya - Ophelia
» Kaya i Satsuki?

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: J-music :: Teledyski-
Skocz do: