J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Offtopic

Go down 
+15
Hiroki
Tsubuku
kasiula
Mideru
MeHipnotizas
Aemillie
pucchan
Vespergold
Mun
Panna Ironia
Rei-chan
Chi
Anya
Oreiteia
Shadow
19 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 35  Next
AutorWiadomość
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 3 Icon_minitimeNie Lut 06, 2011 7:30 pm

Okee ^ ^ Tylko mi przypomnij, bo od jakiegoś czasu cierpię na sklerozę.

Ja lubię Toshiyę, wręcz wielbię... Ale jakoś nie mam ochoty, by rozpruł mi brzuch bo wyglad i układ jelit ludzkich go podnieca...

A Kyo jak warknie i nie uciekniesz to Cie zje. Ewentualnie możesz krzyknąć "Kawaii" to go lekko otępi i wtedy zwiać...
Ale żeby tak dla własnej, psychopatycznej przyjemności pozwalać mu na siebie warczeć to niebezpieczne.
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Offtopic - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 3 Icon_minitimeNie Lut 06, 2011 8:10 pm

Cytat :
Ale żeby tak dla własnej, psychopatycznej przyjemności pozwalać mu na siebie warczeć to niebezpieczne.
Zaczęłam to sobie wyobrażać... Taak... jestem zboczoną psychopatką:)
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 3 Icon_minitimeNie Lut 06, 2011 8:13 pm

Rei... Podoba Ci się wydok flaków? W takim razie polecam Ci "Night of the chicken dead", ciekawa komedia romantyczna :)
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Offtopic - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 3 Icon_minitimeNie Lut 06, 2011 8:15 pm

Hmmm...
Pewnie obejrzę...hehe.
I tak. Podoba mi się widok flaków, krwi itd^^
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 3 Icon_minitimeNie Lut 06, 2011 8:16 pm

Ja uwielbiam takie filmy, właśnie typu Gore. Lub kompletnie poryte jak "Ludzka stonoga" czy "Martwica mózgu". Ale jak widzę krew tak w realnym świecie to mdleję...
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Offtopic - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 3 Icon_minitimeNie Lut 06, 2011 8:19 pm

Ja jak mamy w szkole badania krwi u pielęgniarki i na tym biureczku stoją sobie fiolki z krwią, to się zaczynam ślinić...
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 3 Icon_minitimeNie Lut 06, 2011 8:20 pm

Łomatkoboska... Ja to jestem głodna jak oglądam filmy o zombie i to nawet rozumiem, ale żeby ślinić się na widok krwi? Jesteś wampirem?
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Offtopic - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 3 Icon_minitimeNie Lut 06, 2011 8:25 pm

To niewykluczone, uwielbiam zapach, widok, smak i wszystko co związane. Przynajmniej raz dziennie pytam kogoś, czy mogę go ugryźć, wpatrując się ciekawym wzrokiem w jego nadgarstek, abo szyję... Nie lubię światła, słońca i tłumów^^
Jestem?
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 3 Icon_minitimeNie Lut 06, 2011 8:31 pm

Jesteś, jesteś xD
I zaczynam się bać. Jak się do Ciebie przytulę na koncercie nie pogryziesz mnie?
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Offtopic - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 3 Icon_minitimeNie Lut 06, 2011 8:33 pm

Nie, raczej nie. Nie tak przy ludziach. Jakbym cie próbowała zaciągnąć w jakieś ustronne miejsce, to możesz się zacząć bać;) Ale pewnie A. mnie powstrzyma, co bym sobie problemów nie narobiła... Więc możesz być spokojna.
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 3 Icon_minitimeNie Lut 06, 2011 8:34 pm

Głodny wampir nie zwraca uwagi na otoczenie.. Jaką grupę krwi preferujesz?
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Offtopic - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 3 Icon_minitimeNie Lut 06, 2011 8:48 pm

Z racji na ograniczone możliwości smakowania różnych grup, nie mam na razie ulubionej:(
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 3 Icon_minitimeNie Lut 06, 2011 8:49 pm

Idź do szpitala, tam gdzieś mają pomieszczenie z krwią. Albo chorzy ludzie, oni raczej nie będą czuć wbijanych igieł :)
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Offtopic - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 3 Icon_minitimeNie Lut 06, 2011 10:26 pm

kreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeew *w*
ostatnio znalazłam takie CUDOWNE zdjęcie Kyo we krwi, jest takie mega aaaaaaaa! i biała koszula ubrudzona krwią <3

a co do warczenia i Kyo... ja jestem z tych, którym po takim warknięciu zmiękłyby nogi ;)
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 3 Icon_minitimeNie Lut 06, 2011 10:27 pm

ale zmiękły by ze strachu, czy dlatego że tak cudownie warczy?
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Offtopic - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 3 Icon_minitimeNie Lut 06, 2011 10:29 pm

zmiękłyby z tego, że tak cudownie warczy, a najlepiej jeszcze niech coś doda niskim głosem i w ogóle padnę z wrażenia, a przed upadkiem zdążę jeszcze tylko te nogi rozchylić. mrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, warczenie <3
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 3 Icon_minitimeNie Lut 06, 2011 10:38 pm

nie no... jak się warczy to chyba automatycznie zniża się głos?
Widać stworzyłaś nowy patent na podryw xD Monte i parówki jedynki przy tym wymiękają
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Offtopic - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 3 Icon_minitimeNie Lut 06, 2011 10:52 pm

noooo, ale kij z warczeniem, żeby on coś tak powiedział, aaaa *w* wybacz, ja jestem psychofanką Kyo i fetyszystką głosów, szczególnie niskich.
hahahahaha, podryw na warknięcie xD idealny dla Kyo xD
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 3 Icon_minitimeNie Lut 06, 2011 10:56 pm

A gdyby powiedział coś głosem przepełnionym erotyzmem? W niektórych fickach było coś, że z warknięciem, np. wbijał się w ciało Shina.... Więc warczenia od tak nie możesz eliminować :)
A ten patent na podryw, widać działa tylko na osoby o silnych nerwał ^ ^
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Offtopic - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 3 Icon_minitimeNie Lut 06, 2011 11:05 pm

głos przepełniony erotyzmem, ta? xD a może 'mruknie mi do ucha niskim, schrypniętym od podniecenia głosem'? *w* <3

nie tyle o silnych nerwach, a na takie, które nie boją się, jak się na nie warczy ;)
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 3 Icon_minitimeNie Lut 06, 2011 11:06 pm

Może Ci mruczeć, w końcu to Kyotek ^ ^
No w sumie... Ja wiele znieść potrafię, ale nie lubię jak ktoś na mnie warczy.
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Offtopic - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 3 Icon_minitimeNie Lut 06, 2011 11:37 pm

Kyotek... *jebła*

no wiesz, zwykle, jak ktoś na mnie warczy to ja mu odwarkuje ^^' ale on akurat może na mnie warknąć, bo to by znaczyło, że mnie zauważył :D
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Offtopic - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 3 Icon_minitimeNie Lut 06, 2011 11:39 pm

Moja mama tak na niego mówi, więc to nie był mój pomysł :) Nawet mojego kota tak ochrzciła, bo stwierdziła, że podobna.
Chciałabym zobaczyć jak na siebie warczycie z Kyo ^ ^
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Offtopic - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 3 Icon_minitimeNie Lut 06, 2011 11:56 pm

Kyotek, słodko... jeden mój kot (jak już będę je mieć) będzie się nazywał Kyo! będzie jeszcze Zero i Tora :D

chciałabym sobie powarczeć na Kyo *w*
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 27
Skąd : Z piekła...

Offtopic - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 3 Icon_minitimePon Lut 07, 2011 6:57 pm

Cytat :
Kyotek... *jebła*
*ona też*
Warczenie jest fajne, ale to jeszcze zależy od okoliczności. Ja tam bym chciała, żeby ktoś na mnie powarczał w takim kontekście...^^'
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Offtopic - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Offtopic   Offtopic - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Offtopic
Powrót do góry 
Strona 3 z 35Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 19 ... 35  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Rozmyślenia niepoważne-
Skocz do: