J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 [zamknięty] Historyjka zbiorowa

Go down 
+2
Mun
Panna Ironia
6 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 8:19 pm

... może być jeszcze dziewicą? Ja nie chcę mówić, ale widziałem jak...
Ruki nagle zamilkł, patrząc na Kyo niepewnie, po czym zaczął krzyczeć:
- Jestem twoim ojcem!
(Pomysł mojego brata O.o)
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Icon_minitimeNie Lut 20, 2011 8:54 pm

(*głupawka*)
- Ruki. - powiedział poważnie Kyo. - Pojebało cię - powiedział jeszcze bardziej poważnie, kładąc rękę na ramieniu kolegi po fachu. - Niby jak mógłbyś być moim ojcem, skoro...
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Icon_minitimePon Lut 21, 2011 12:03 am

... jestem od ciebie starszy, idioto - zakończył zirytowany.
- Ale...
- Niemożliwe, mamusia dzwoniła jeszcze godzinę godzinę temu i napewno nie do ciebie krzyczała "jak żeś syna wychował?".
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Icon_minitimePon Lut 21, 2011 2:20 am

- Ale ja tak bardzo chcę mieć syna! - wydarł się nagle żałośnie Ruki i rzucił z płaczem na ziemię.
- To przecież Aoi jęczał ostatnio na Twitterze, że chce założyć rodzinę. - Przypomniał Reita podchodząc do wokalistów z kubełkiem popkornu. Co mu się dziwić, skoro przed nim taki cyrk miał miejsce?
- Naprawdę? - zadziwiło się siedzące na ziemi Maleństwo - Aha, no to okej. - rzuciło swobodnym tonem i podniosło się
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 6:59 pm

Kyo popatrzył na to ze zdziwieniem, ale w sumie stwierdził, że chyba nie powinien się tu niczemu dziwić, kiedy zobaczył, jak Reita...
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 7:14 pm

... ściąga swoją opaskę i pokazuje światu ziejąca czarną dziurę w miejscu, w którym kiedyś był chyba nos. Gdy tylko basista to zrobił, Uruha...
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 7:21 pm

krzyknął 'ojejciu jejciu!' a na ziemi wylądowało beznose UFO, które...
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 7:45 pm

podbiegło (O_o) do Reity i zaczęło się z nim witać, przez wsadzenie mu palca w dziurę po nosie. Reita chyba źle to odebrał, ponieważ...
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 7:53 pm

... stanął jak słup soli i niemal omdlały, zezował na palca kosmity.
- Mama? - zapytał słabym głosem.
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 8:05 pm

- Nie. Ja jestem twoim ojcem. - Odparł kosmita. - Tam jest twoja mama - wskazał drugą ręką na wybiegającą ze spodka kosmitkę.
- Synku! Już myślałam, że...
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 8:14 pm

- TEŚCIOWA? - zakrzyknął zdziwiony Ruki, a w tym czasie Uruha...
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 8:22 pm

... uznał, że ma już tego wszystkiego dość i idzie się pociąć, więc wziął za rękę najlepszego kompana do cięcia się - Shinyę, który miał w tym dużą wprawę. Jednak...

(ja nigdy nie zapomnę tego tekstu z krwią na balkonie niżej z "Własnego scenariusza"...)
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 8:24 pm

...przerwał im Kyo, twierdząc, że oni 'nie umią!' i on ich nauczy.
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 9:27 pm

Wziął ze sobą pilniczek do paznokci i pociągnął ich za sobą na balkon.
- Musicie najpierw zaostrzyć sobie porządnie paznokcie, żebyście się nimi mogli pociąć. - Wyjaśnił Kyo cierpliwie.
- Ale... Ale tak paznokciami? - zapytał Uruha niepewnie.
- No a czym?! - huknął wokalista. - Żyletki są dla emo i ciot! jesteś emo?
- Yym - pokręcił przecząco głową Uruha.
- A ciotą? - zapytał podejrzliwie Kyo.
- ...
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 9:29 pm

- A czy ty widzisz gdzieś u mnie róż albo torebkę w wężową skórkę? - zapytał oburzony Uruha.
- No w sumie nie. Do cięcia się możecie też wykorzystać suchą bułkę albo ekierkę.
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 9:32 pm

Ale takowych w tym wielkim burdelu nei posiadamy, więc zostają wam paznokcie.
- Kyo...? - zapytał nieśmiało Shinya. - A skąd ty wziąłeś ten pilniczek?
- Jak to skąd? Zawsze jestem przygotowany na wszystko! A gdybym nagle poczuł pilną potrzebę pocięcia się w ciągu dnia a nie byłbym w domu?
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 9:33 pm

Shinya popatrzył na niego podejrzliwie.
- No dobra, dobra, podpieprzyłem z torebki Shou.
- O BOSHE BOSHE CO ON ZROBI BEZ PILNICZKA?
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 9:43 pm

(Przez ciebie mam wrażenie, ze moje kawałki są płytkie, bez pomysłu i nieśmieszne T_T)

Jakby zwabiony krzykami o pilniczku i jego torebce, Shou przybiegł na balkon, natychmiast wbijając przerażone spojrzenie w trzymany przez Kyo pilniczek. Podszedł do niego powoli, jak do groźnego zwierzęcia z jedną ręka wyciągniętą przed siebie.
- Oddaj mi mój pilniczek, Kyo, dobrze? - zapytał cichym, spokojnym głosem. Starszy wokalista zawarczał i odsunął się o krok, przytulając pilniczek do piersi i chowając go przed wzrokiem Shou.
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 9:46 pm

(nie myśl tak! po prostu robienie z Shou cioty zawsze mi wychodzi xD no i nie wszystkie moje posty tu są dobre >< xD)

W oczach Shou zaczęła narastać panika, ale jego głos wciąż był spokojny.
- Oddaj mi go...
Kyo pokręcił przecząco głową.
- ODDAJ MI MÓJ PILNICZEK TY GŁUPI ŁYSY KURDUPLU!
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 9:52 pm

(
Cytat :
ODDAJ MI MÓJ PILNICZEK TY GŁUPI ŁYSY KURDUPLU!
)
(Any, chcesz mnie zabić?! Prawie się koktajlem zakrztusiłam!!!)

- ŁYSY KURDUPLU?! - Wydarł się Kyo, zapominając o pilniczku i wyrzucając go przez barierkę balkonu. Nie zwrócił uwagi na Shinyę i Uruhę, którzy w ostatniej heroicznej próbie uratowania go, rzucili się za nim. Za to skoczył wściekły na Shou i przyparł go do ziemi z zamiarem zamordowania w wyjątkowo bolesny sposób.
- RATUNKU,. GWAŁCĄ! - Krzyknęła rozpaczliwie Naczelna Wiewiórka Arisu Numer Dwa.
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 9:57 pm

(:DDDD nie mogłam się powstrzymać przed wybuchem Shou xD)

Uruha i Shinya z przerażeniem patrzyli na różowy pilniczek, szybujący na dół i wbijający się jakiemuś przechodniowi prosto w stopę.
Tymczasem Nao, jako 'wszystko-widzę, wszystko-słyszę' lider, pojawił się na balkonie, uprzejmie pukając Kyo w ramię.
- Ja nie chciałbym przeszkadzać, ale obawiam się, że chcesz zgwałcić lub zamordować mojego wokalistę, a na to, przykro mi, nie mogę się zgodzić, przynajmniej nie przed zakończeniem nagrań. Poza tym, myślę, że to wprowadziłoby nieco zamętu w szeregi mojego zespołu. Byłbyś tak uprzejmy podnieść się, puścić go i oddalić na bezpieczną odległość? - Nao wyszczerzył się uprzejmie.
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 11:18 pm

(Any, kurwa, ja przy tobie wymiękam...)

- Ależ oczywiście! - odezwał się uprzejmie Kyo i wstał z Shou, po czym pomógł mu się podnieść, otrzepał go i przeprosił za wyrzucenie pilniczka. Shou odszedł razem z Nao, a Tooru stał jak wmurowany wpatrując się w przestrzeń. - Kurwa, co to było?! - wybuchł nagle.
- Nao uczył się sztuki manipulacji od samego Dumbledore'a - powiedział Hiroto, który znanym już zwyczajem pojawił się znikąd.
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 11:24 pm

(pieprzysz xD po prostu mam taki humor teraz xD)

- A ty może sztuki teleportacji od Zgredka? - warknął z irytacją. - Wy wszyscy jesteście jakąś bandą oszołomów! To już jest koniec! Ja już nie mogę występować! - zakrzyknął tragicznie i wrócił do środka, aby nurzać się w cierpieniu na kanapie i zjeść ciastka.
Uruha tymczasem wpatrywał się w Shinyę, a ten...
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Icon_minitimeCzw Lut 24, 2011 12:13 am

...wpatrywał się w Uruhę. W jednej chwili spojrzeli na leżący na chodniku zakrwawiony pilniczek od którego ktoś uwolnił już swoją stopę. Potem znowu spojrzeli na siebie.
- Ty po niego idziesz! - powiedzieli jednocześnie, wskazując an siebei palcami.
- Nie, ty po niego idziesz! - znowu krzyknęli w tym samym momencie.
- Sam po niego idź! - wrzasnęli razem i rzucili się na siebie, by...
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Icon_minitimeCzw Lut 24, 2011 12:16 am

... spleść się w namiętnym uścisku... a właściwie dać sobie po mordzie, kiedy na balkon wpadł Aoi, i zalewając się i balkon poniżej rzewnymi łzami, chciał skoczyć i umrzeć, bo 'Uruszka już mnie nie koooooofffkaaaaaaaa!'
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Sponsored content





[zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: [zamknięty] Historyjka zbiorowa   [zamknięty] Historyjka zbiorowa - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
[zamknięty] Historyjka zbiorowa
Powrót do góry 
Strona 4 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Historyjka zbiorowa, edycja druga
» [zamknięty] Skojarzenia
» [zamknięty] Co wolisz?
» [zamknięty] OPM, czyli już ja dobrze wiem co Ty tam robisz!
» [zamknięty] OPM, czyli już ja dobrze wiem co Ty tam robisz!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Jednoręki bandyta-
Skocz do: