J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Mistrz w odśnieżaniu samochodu.

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Mistrz w odśnieżaniu samochodu. Empty
PisanieTemat: Mistrz w odśnieżaniu samochodu.   Mistrz w odśnieżaniu samochodu. Icon_minitimeSro Sty 27, 2010 7:35 pm

Skoro znaleźć się tu mogą filmiki nie nasze, nie teledyskowe, nie tematyczne, ale warte obejrzenia to ja dodam coś, po czym z pół godziny chodziłam i ściągałam niewidoczny śnieg ze wszystkiego, z czego ten całkowicie wyimaginowany śnieg dało się zdjąć w sposób zaprezentowany na filmiku znajdującym się na tej stronie.
Co Wy o tym sądzicie?
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Aya
Organizator J-rock Festival
Aya


Liczba postów : 427
Join date : 15/01/2010
Age : 29
Skąd : wyłaniam się z mroku xd

Mistrz w odśnieżaniu samochodu. Empty
PisanieTemat: Re: Mistrz w odśnieżaniu samochodu.   Mistrz w odśnieżaniu samochodu. Icon_minitimeSro Sty 27, 2010 8:51 pm

Buahahahaha uśmiałam się ;D On chyba bardzo dba od swój samochód xD
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Mistrz w odśnieżaniu samochodu. Empty
PisanieTemat: Re: Mistrz w odśnieżaniu samochodu.   Mistrz w odśnieżaniu samochodu. Icon_minitimeSro Sty 27, 2010 9:10 pm

Walnęłam łbem w biurko. To zdecydowanie zbyt życiowe by się z tego śmiać... >.< Wystarczy rozejrzeć się po mieście. xF
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Aya
Organizator J-rock Festival
Aya


Liczba postów : 427
Join date : 15/01/2010
Age : 29
Skąd : wyłaniam się z mroku xd

Mistrz w odśnieżaniu samochodu. Empty
PisanieTemat: Re: Mistrz w odśnieżaniu samochodu.   Mistrz w odśnieżaniu samochodu. Icon_minitimeSro Sty 27, 2010 9:30 pm

Czy ja wiem... Dla mnie to raczej ludzka głupota, albo szukanie zajęcia z nudów xF
Powrót do góry Go down
Haydi
Organizator J-rock Festival
Haydi


Liczba postów : 315
Join date : 04/05/2010
Age : 28

Mistrz w odśnieżaniu samochodu. Empty
PisanieTemat: Re: Mistrz w odśnieżaniu samochodu.   Mistrz w odśnieżaniu samochodu. Icon_minitimeSob Maj 15, 2010 2:00 pm

Nie, no... mamy czas, ne? Po co się śpieszyć. XD Koleś pewnie nie miał nic innego do roboty... n_n A następnego dnia pewnie znowu to samo, bo nocą zasypie xddddddd
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mistrz w odśnieżaniu samochodu. Empty
PisanieTemat: Re: Mistrz w odśnieżaniu samochodu.   Mistrz w odśnieżaniu samochodu. Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Mistrz w odśnieżaniu samochodu.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» [M] Tetsu - Mistrz Perswazji

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Kablówka-
Skocz do: