J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Oi minna!

Go down 
+55
Paola_Paula
Yuchan
Elisaabeth
Setsuna
Ukesz.
Kanako
Aguś
Yuu
Tsubuku
Mideru
gawaniazyd
Lynka
Hiroki
candy
MeHipnotizas
zuzak
kasiula
luthien
Egao
mayuta
Aemillie
Oreiteia
Rei-chan
Panna Ironia
Dillinger
Kanashii
Serpensja
pucchan
Namida
Fia
Bezimienna
Haydi
megumi
Kuma
Pomidor
Hizu - san!
Yuki-chan
Gum
Shadow
Chi
Mizukii
Attentat
Aya
tynka90
Bakira
Jeanne
hiyume
Nataku
Obłoczek
Draconia
Coby
Lokian
Anya
Vespergold
Mun
59 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 22  Next
AutorWiadomość
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Oi minna! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 4 Icon_minitimeSob Sie 07, 2010 11:49 am

Witamy, witamy!

Mamy nadzieję, że będzie Ci z nami dobrze. ^^
I że zostanies na dłuuuuuuuuuugo. xD

Co do Miyaviego... *taktownie milczy*

Jeszcze raz bry i... smacznego! xD
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Hizu - san!
Stały gość na afterparty
Hizu - san!


Liczba postów : 112
Join date : 24/02/2010
Skąd : Wrocław

Oi minna! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 08, 2010 1:25 am

Witam cieplutko! xD
I na wstępie plusik za Despy i...za yaoi'ce oczywiście! :D

Poza muzyką azjatycką interesujesz się też może dramami, anime?:)
Powrót do góry Go down
pucchan
Pogo napierdalacz
pucchan


Liczba postów : 96
Join date : 07/08/2010
Age : 30
Skąd : Warszawa

Oi minna! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 08, 2010 5:30 pm

W sumie nie jestem jakimś szczególnym zapaleńcem i na pewno nie umiałabym wymienić więcej tytułów, niż "Junjou romantica", "Loveless" i stary epicki "Death Note", a tytułów kilku obejrzanych dram nie pamiętam, ale nie mam absolutnie nic przeciwko. Lubić :3
Powrót do góry Go down
http://lastfm.pl/user/pucchans
Aya
Organizator J-rock Festival
Aya


Liczba postów : 427
Join date : 15/01/2010
Age : 29
Skąd : wyłaniam się z mroku xd

Oi minna! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 08, 2010 8:53 pm

Czemu wszyscy oglądają Death Note? Kurczę, co wy w tym widzicie? Mnie to nawet nie ciekawi aż na tyle, żeby sie zabrać za oglądanie xD

No ale mniejsza z tym xD Siemasz Pucchan ;D Od dawna słuchasz j-rocka?

Miyavi najpiękniejszy?... Chyba też taktownie przemilczę... Bo wiesz, mogłabym sie co do tego kłócić xD Ale ładny jest, to oczywiste. Ma śliczne oczy i usta, i włoski :3 I córkę xd
Powrót do góry Go down
Hizu - san!
Stały gość na afterparty
Hizu - san!


Liczba postów : 112
Join date : 24/02/2010
Skąd : Wrocław

Oi minna! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 08, 2010 9:14 pm

pucchan napisał:
W sumie nie jestem jakimś szczególnym zapaleńcem i na pewno nie umiałabym wymienić więcej tytułów, niż "Junjou romantica", "Loveless" i stary epicki "Death Note"

JR i Death Note to jedne dwóch moich ukochanych anime:)
(Lightooo! ♥ xD któż się oprze jego demonicznemu urokowi!?!;D xD )

Jeśli chodzi o Loveless niestety akurat mnie nie zachwyciło o_O no ale, wcale nie zgorszę motywy yaoi'cowe ratują to anime w moich oczach!;p ;D

Aya napisał:
Czemu wszyscy oglądają Death Note? Kurczę, co wy w tym widzicie? Mnie to nawet nie ciekawi aż na tyle, żeby sie zabrać za oglądanie xD
Wiesz Aya też miałam na początku takie podejście...aż się za nie wzięłam...i wsiąkłam w to anime po same uszy!=.= ;D
Niepowtarzalny klimat, muza, ładna kreska etc etc...jest trochę tych plusów;)
Tak więc nie zostaje ci nic innego jak w końcu się za nie wziąć;) Jeśli to ci się pozwoli zmobilizować do oglądania, mogę ci dać kopniak na zachętę;D xD
Powrót do góry Go down
pucchan
Pogo napierdalacz
pucchan


Liczba postów : 96
Join date : 07/08/2010
Age : 30
Skąd : Warszawa

Oi minna! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 08, 2010 9:36 pm

Czemu DN? Hm, nie wiem, to było moje pierwsze anime, a raczej pierwsza manga, potem anime i poleciła mi to przyjaciółka. Uznała, że to jest kanon i trzeba znać. To obejrzałam ^^;;

Cytat :
(Lightooo! ♥ xD któż się oprze jego demonicznemu urokowi!?!;D xD )
A ja jestem fanką L'a xD I ten, Loveless podobał mi się bardziej w wersji mangowej.

A j-rocka słucham od prawie roku, tak jak i od prawie roku piszę ficki i znam Jeanne xD Wszystko za jednym razem.

Co do Myva, nie będziemy się kłócić :3 O gustach się nie dyskutuje. Fakt, córeczka jest śliczna. Kolejne Miyaviątko też pewnie takie będzie ^^
Powrót do góry Go down
http://lastfm.pl/user/pucchans
Aya
Organizator J-rock Festival
Aya


Liczba postów : 427
Join date : 15/01/2010
Age : 29
Skąd : wyłaniam się z mroku xd

Oi minna! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 4 Icon_minitimeNie Sie 08, 2010 9:51 pm

Hizu - san! napisał:
Jeśli to ci się pozwoli zmobilizować do oglądania, mogę ci dać kopniak na zachętę;D xD

Ciekawa propozycja ale chyba nie skorzystam xd jak skończę shakugan no shana to oglądnę, bo narazie nie mam czasu xd

Pucchan piszesz ficki? Faajnie ;) W takim razie czekam na twoje twory xd
Powrót do góry Go down
Serpensja
W kolejce po bilety
Serpensja


Liczba postów : 6
Join date : 16/08/2010
Age : 32

Oi minna! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 4 Icon_minitimeWto Sie 17, 2010 9:34 pm

Witam wszystkich :)
Zwą mnie Serpensja (czasami Fumi), chociaż mam miej urokliwe imię- Dorota. Wpadłam tutaj przypadkiem. Jestem nałogową maniaczką j-rocka od przeszło 4 lat. Najczęściej jest to the Gazette, Gackt, Dir en Grey i jeszcze trochę :) W wolnych chwilach czytuję yaoi (snarry bądź związane z j-rockiem), oglądam różne seriale (Dr House, Supernatural, NCIS, itd.) i oglądam anime (za dużo by wymieniać). Od października będę pełnoprawną studentką politechniki poznańskiej. Według rodziny i znajomych przydał by mi się dobry psychiatra, bo na psychologa trochę za późno.
Więcej pisać nie będę, ponieważ nie przepadam o sobie mówić.
A więc Bry wszystkim :D
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Serpensja
Aya
Organizator J-rock Festival
Aya


Liczba postów : 427
Join date : 15/01/2010
Age : 29
Skąd : wyłaniam się z mroku xd

Oi minna! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 4 Icon_minitimeWto Sie 17, 2010 10:29 pm

Cześć xd A właśnie że masz bardzo urokliwe imię ;P
I podoba mi sie Twój avek i podpis :)
The Gazette! <3 Diru! <3
Dr House miecie wszystko xd
Życzę miłego forumowania i obyś została z nami długo i wpadała często ^^

Jaki wybrałaś kierunek studiów?
Powrót do góry Go down
Hizu - san!
Stały gość na afterparty
Hizu - san!


Liczba postów : 112
Join date : 24/02/2010
Skąd : Wrocław

Oi minna! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 4 Icon_minitimeSro Sie 18, 2010 1:02 am

Witam ciplutko:)
Aż trzy imiona...nie wiem czy zdołam zapamiętać o_O ;D

Wymieniłaś same JRockowe rodzynki;D ...hym..a Despy? mama nadzieję, że też ich trochę lubisz he?;D xD
(btw za Gacka masz ogromniastego plusa xD Już cię lubię!;D )

Poza tym oczywiścię podpisuję się pod Ayą i również życzę miłej zabawy na forum:)

Powrót do góry Go down
Serpensja
W kolejce po bilety
Serpensja


Liczba postów : 6
Join date : 16/08/2010
Age : 32

Oi minna! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 4 Icon_minitimeSro Sie 18, 2010 5:36 pm

Dziękuję i również mam nadzieję, że będę się dobrze bawić :)
Co do twojego pytania Aya to dostałam się na ZiIP (czyt. Zarządzanie i Inżynieria Produkcji).
Hizu-san wystarczy, że zapamiętasz jedno. Despy w miarę lubię, chociaż nie słucham ich często xD
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Serpensja
Hizu - san!
Stały gość na afterparty
Hizu - san!


Liczba postów : 112
Join date : 24/02/2010
Skąd : Wrocław

Oi minna! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 4 Icon_minitimeSro Sie 18, 2010 6:08 pm

Ok,więc niech będzie Fumi ;D

Jeśli chodzi o Despy...oj, to błąd;p w takim razie nie pytam czy będziesz na ich koncercie, ponieważ domyślam się, że raczej nie;)

Serpensja napisał:
Co do twojego pytania Aya to dostałam się na ZiIP (czyt. Zarządzanie i Inżynieria Produkcji).
WoW! o_O
Domyślam się, że masz w takim razie masz raczej ścisły umysł.....tylko pozazdrościć!;) Ja za czasów szkolnych zawsze byłam noga z przedmiotów ścisłych:p
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Oi minna! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 4 Icon_minitimeCzw Sie 19, 2010 2:23 pm

Ja przede wszystkim chciałam sprostować... to nie tak, że Meev mi się nie podoba. On mi się, aż za bardzo podoba i jest drugi na mojej liście najcudowniejszych facetów świata (pozycje ważne za nim to 3. - Alan Rickman i mocna 4. - Kai z GazettE, reszta nie ma klasyfikacji, ale łączy ich fakt, że prędzej czy później - gdzieś w czasie 15 minut - dałabym się im przelecieć xD... w każdym razie Miyavi to dwójeczka <3), a taktownie milczę by nie warczeć i nie rzucać się do gardeł, bo HIS MAJN MWAHAHAHAHAHA! <3

Oczywiście witam serdecznie świeże mięsko (mam nadzieję, że indyk lub kurczak, bo przeszłam na dietę białkową xD). Zostańcie długo, szczęśliwie i aktywnie! xD

Btw, o co chodzi z drugim dzieckiem Meeva? O.O
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Gum
Pingwin z Korei
Gum


Liczba postów : 564
Join date : 11/03/2010

Oi minna! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 4 Icon_minitimeCzw Sie 19, 2010 4:20 pm

Cześć i czołeem wszystkim nowym! *macha radośnie łapką i leci oglądać bioderka Huna zanim Wieszak wróci* :"D
Powrót do góry Go down
Aya
Organizator J-rock Festival
Aya


Liczba postów : 427
Join date : 15/01/2010
Age : 29
Skąd : wyłaniam się z mroku xd

Oi minna! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 4 Icon_minitimeCzw Sie 19, 2010 5:06 pm

Mun napisał:
Btw, o co chodzi z drugim dzieckiem Meeva? O.O

Chodzi o to, że jeśli kiedykolwiek będzie, to będzie ładne xD Tak sądzę...
Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Oi minna! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 4 Icon_minitimeCzw Sie 19, 2010 5:53 pm

A będzie niedługo, już ogłosił, że jego córka wkrótce będzie starszą siostrą. Nie słyszeliście? XD

To ja ten, witam wszystkich których jeszcze nie witałam, wiem, że mam koszmarny zapłon ^^"
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
pucchan
Pogo napierdalacz
pucchan


Liczba postów : 96
Join date : 07/08/2010
Age : 30
Skąd : Warszawa

Oi minna! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 4 Icon_minitimeCzw Sie 19, 2010 9:46 pm

No właśnie, tak jak prawi Shadow, Myv jakiś czas temu wspomniał na blogu, że rodzina się powiększa ^^ Ale swoją drogą, to on cwany jest, bo napisał to na samym końcu wielkiego posta o trasie, którego NIEKTÓRZY (tak, ja ==) nie przeczytali xD

Dzień dobry Serpensja, bo jeszcze nie mówiłam ^^

A tak btw, to ja naprawdę nie wiem, co wy widzicie w Kai'u... xD
Powrót do góry Go down
http://lastfm.pl/user/pucchans
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Oi minna! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 4 Icon_minitimeCzw Sie 19, 2010 9:58 pm

Cytat :
A tak btw, to ja naprawdę nie wiem, co wy widzicie w Kai'u... xD
podstawowo - uśmiech? xD włosy <3 i sposób, w jaki trzyma pałeczki xD
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
pucchan
Pogo napierdalacz
pucchan


Liczba postów : 96
Join date : 07/08/2010
Age : 30
Skąd : Warszawa

Oi minna! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 4 Icon_minitimeCzw Sie 19, 2010 10:30 pm

Jak dla mnie, to on teraz wygląda jak jakiś trener (patrz: ostatnie zdjęcia) ... xD
Ale nie nie, ja nic nie mówię, bo zginę xD
Powrót do góry Go down
http://lastfm.pl/user/pucchans
Aya
Organizator J-rock Festival
Aya


Liczba postów : 427
Join date : 15/01/2010
Age : 29
Skąd : wyłaniam się z mroku xd

Oi minna! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 4 Icon_minitimePią Sie 20, 2010 11:48 am

Shadow napisał:
A będzie niedługo, już ogłosił, że jego córka wkrótce będzie starszą siostrą. Nie słyszeliście? XD

O lol, ja nie słyszałam o.O Ale to fajnie, widać że kocha żonę i chce mieć z nia dużo dzieci :) Jak ja będę dorosła, to też sobie znajdę takiego japońca i zrobimy sobie szóstkę słodziutkich skośnookich bobasów, o! xDD

Puc, ja też nic w Kai'u nie widzę :) Jak zobaczyłam jego uśmiech, to wpierw pomyślałam, że ma szczękościsk xD (nie bijcie :D) 100 razy wole Uruhę (w końcu jest moim pierwszym mężem xd), z tym że ktoś mi go tu bezczelnie zaklepał... >.>
Powrót do góry Go down
Kanashii
Stały gość na afterparty
Kanashii


Liczba postów : 109
Join date : 25/08/2010

Oi minna! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 4 Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 1:14 pm

*nieśmiało wygląda zza drzwi*
Czeeeść, jestem Kanashii, mam 15 lat i jestem totalnie sfiksowana na punkcie Fullmetal Alchemist. Mieszkam we Wrocławiu. Nie jestem towarzyska, mam tryliardy nieuzasadnionych fobii. Na forum trafiłam, bo po pierwsze - zostało mi polecone, a po drugie mam nadzieję, że dzięki niemu pozbędę się jednego lęku.
Z natury jestem zamknięta w sobie. W szkole wolę się trzymać z boku, dlatego ludzie biorą mnie za emo. A ja już nie mam siły tłumaczyć zafajdanym pacanom, że wcale tak nie jest.
Etto... to chyba wszystko.
Powrót do góry Go down
Chi
J-legenda



Liczba postów : 907
Join date : 06/03/2010
Age : 28
Skąd : Warszawa

Oi minna! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 4 Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 1:57 pm

Kanashii, witaaam xdd
Ja też za bardzo towarzyska nie jestem, a w szkole mam podobnie xd
Miłej zabawy na forum xd
Powrót do góry Go down
Gum
Pingwin z Korei
Gum


Liczba postów : 564
Join date : 11/03/2010

Oi minna! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 4 Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 2:24 pm

Cześć i czołem człowieku.
Lubisz rysować?
Powrót do góry Go down
Kanashii
Stały gość na afterparty
Kanashii


Liczba postów : 109
Join date : 25/08/2010

Oi minna! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 4 Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 2:31 pm

Dzięki, Chi ^^

Lubię ^^
Powrót do góry Go down
Gum
Pingwin z Korei
Gum


Liczba postów : 564
Join date : 11/03/2010

Oi minna! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 4 Icon_minitimeSro Sie 25, 2010 2:43 pm

Podeślij jakieś swoje pracę, lubię oglądać rysunki.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Oi minna! - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 4 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Oi minna!
Powrót do góry 
Strona 4 z 22Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 22  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Nasze własne rockowe JA-
Skocz do: