J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Oi minna!

Go down 
+55
Paola_Paula
Yuchan
Elisaabeth
Setsuna
Ukesz.
Kanako
Aguś
Yuu
Tsubuku
Mideru
gawaniazyd
Lynka
Hiroki
candy
MeHipnotizas
zuzak
kasiula
luthien
Egao
mayuta
Aemillie
Oreiteia
Rei-chan
Panna Ironia
Dillinger
Kanashii
Serpensja
pucchan
Namida
Fia
Bezimienna
Haydi
megumi
Kuma
Pomidor
Hizu - san!
Yuki-chan
Gum
Shadow
Chi
Mizukii
Attentat
Aya
tynka90
Bakira
Jeanne
hiyume
Nataku
Obłoczek
Draconia
Coby
Lokian
Anya
Vespergold
Mun
59 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next
AutorWiadomość
Hizu - san!
Stały gość na afterparty
Hizu - san!


Liczba postów : 112
Join date : 24/02/2010
Skąd : Wrocław

Oi minna! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 2 Icon_minitimeCzw Mar 18, 2010 1:14 am

Yuki-chan przetarłaś szlak to ja za zaraz po Tobie Very Happy

Witam wszystkich serdecznie....co prawda z lekkim poślizgiem ale jak to mówią co się odwlecze....;D
Moja przygoda z Japonią zaczęłam od anime a potem poszło już lawinowo....dramy,muzyka JRock'owa...no i jestem tam gdzie jestem ;D

Kiepska jestem w autoreklamie tak więc jeśli ktoś ma jakieś pytania to bez skrępowania o wszystko i na każdy temat, na pewno odpowiem Very Happy
Powrót do góry Go down
Yuki-chan
Stały gość na afterparty
Yuki-chan


Liczba postów : 128
Join date : 16/03/2010

Oi minna! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 2 Icon_minitimeCzw Mar 18, 2010 1:53 am

Cześć Hizu Very Happy Ty się lepiej tak nie oferuj z tymi pytaniami, bo różnie to bywa :p Heheheh :p a tak w ogóle to będę miała do Ciebie romans odnośnie gifów o_O
Powrót do góry Go down
Hizu - san!
Stały gość na afterparty
Hizu - san!


Liczba postów : 112
Join date : 24/02/2010
Skąd : Wrocław

Oi minna! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 2 Icon_minitimeCzw Mar 18, 2010 1:58 am

Spoko spoko Yuki ;) biorę wszystko na klatę! Very Happy

Odnośnie romansu jestem zawsze na tak 8) pytaj śmiało może będę w stanie ci pomóc ;)
Powrót do góry Go down
Pomidor
Strefa VIP
Pomidor


Liczba postów : 58
Join date : 18/03/2010
Age : 34
Skąd : Szczecin/Koszalin

Oi minna! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 2 Icon_minitimeCzw Mar 18, 2010 8:21 pm

Hej, hej.
Jestem Pomidor (nie pytajcie czemu; po prostu :p), lat niespełna 21. Mieszkam w Koszalinie, tu też się uczę (filologia polska) i pracuję, jednak od września mam zamiar zacząć wszystko od nowa w Gdańsku (wymyśliłam sobie stylizację, wizaż i charakteryzację, trzymajcie więc kciuki!).
J-rockiem interesuję się (z przerwami) od *liczy na palcach* 7 lat. Czemu z przerwami? - bo jak za dużo czegoś słucham, to mi to potem brzydnie i muszę trochę odpocząć.
Ubóstwiam perkusję, stąd moja miłość do Kai'a (The GazettE), Ryo (Girugamesh), Shinya (DEG) i Nao (alice nine). Ostatnio zaczęłam również delektować się grą świetnego gitarzysty alice nine, mojego przyszłego męża, Tory.
Ogólnie rzecz biorąc (bardzo ogólnie), jeśli chodzi o muzykę japońską słucham wspomnianych wcześniej The GazettE, Girugamesh, Dir en Grey, alice nine oraz Plastic Tree, Sugizo, Buck-Tick, MUCC i D'espairsRay. Zdarza mi się rzucić na playlistę Miyavca, Kagrrę lub Gackta.
Nie pałam namiętną miłością ani do mang, ani do anime, jednak jestem otwarta na wszelkie sugestie, dlatego dosyć często zdarza mi się coś przeczytać bądź obejrzeć. Maniakalnie natomiast oglądam wszelkie koncerty j-rockerów (być na koncercie chłopaków z Girugamesha albo alice nine... *rozmarza się*).
Poza muzyką lubię czytać (ok, uwielbiam czytać), 'zawodowo zajmuję się również betowaniem tekstów (zapraszam serdecznie :p).
Ok, to tyle o mnie, bo chyba rozpisałam się z Was wszystkich najbardziej Cute"
Powrót do góry Go down
Hizu - san!
Stały gość na afterparty
Hizu - san!


Liczba postów : 112
Join date : 24/02/2010
Skąd : Wrocław

Oi minna! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 2 Icon_minitimeCzw Mar 18, 2010 9:48 pm

Witam! Happy

Pomidor napisał:
Jestem Pomidor (nie pytajcie czemu; po prostu :p)
Ledwo się powstrzymuję ale nie zapytam Very Happy
I na wstępie ściskam łape za Despy i Gacka (mylna pisownia jak najbardziej zamierzona :P ) Very Happy
Powrót do góry Go down
Yuki-chan
Stały gość na afterparty
Yuki-chan


Liczba postów : 128
Join date : 16/03/2010

Oi minna! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 2 Icon_minitimePią Mar 19, 2010 2:05 am

Oooooj rozpisałaś się, to fakt, ale ktoś musi tu tworzyć równowagę dla nas. :p Co do męża to pogratulować, ale w takim razie ja będę jego kochanką, mam nadzieję, że nie masz zastrzeżeń. :p A tak poza tym to witaj na pokładzie! Very Happy
Powrót do góry Go down
Kuma
Strefa VIP
Kuma


Liczba postów : 43
Join date : 17/04/2010
Age : 28
Skąd : Poznań

Oi minna! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 6:39 pm

No to. Hm.

Kum z tej strony. Cute
Z j-rockiem itp. mam do czynienia stosunkowo od niedawna. W sumie zaczynam swoją przygodę. I w ogóle z Japonią, choć od dawna mi się podoba i w ogóle. xdd
Poza tym uwielbiam pisać, kocham Yaoi... Co tam jeszcze?' Z muzyki nie-japońskiej słucham głównie: Myslovitz, Muse, 30STM. Lubię czytać - głównie ffy. xd... Jestem trochę zwariowana, czasem wredna i zapominalska.
Coś jeszcze? Cute

Witaam! xdd
Powrót do góry Go down
http://www.queerasfolk.jun.pl
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Oi minna! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 7:54 pm

Kum! *tuli* Powinnaś napisać jeszcze, że jesteś słodka i przytulaśna, ale wybaczam Ci to niedopatrzenie, bo wiem też jaka jesteś skromna. Cute
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Kuma
Strefa VIP
Kuma


Liczba postów : 43
Join date : 17/04/2010
Age : 28
Skąd : Poznań

Oi minna! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 8:12 pm

. . .
lol.
Nie no, Muniak, nie przesadzaaaj. xdd Nie jestem ani słodka, ani.. no dobra, lubię się tulu tulu! xdd Hehe. Cute

O, i jeszcze lubię chodzić do kina, jeść popcorn i oglądać filmy! Cute
Powrót do góry Go down
http://www.queerasfolk.jun.pl
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Oi minna! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 2 Icon_minitimeNie Kwi 18, 2010 10:13 pm

wcale nie jestes słodka. wcale. tylko słodziutka jak paczka krówek <3
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Yuki-chan
Stały gość na afterparty
Yuki-chan


Liczba postów : 128
Join date : 16/03/2010

Oi minna! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 2 Icon_minitimePon Kwi 19, 2010 2:09 am

Kuma .. witam Cię serdecznie. Happy Wierzę dziewczynom na słowo, żeś przytulaśna dziołcha i tego będę się trzymać. :P A jeśli chodzi o popcorn to też lubię, więc mamy już coś wspólnego Very Happy
Powrót do góry Go down
megumi
Ostatni sektor
megumi


Liczba postów : 23
Join date : 09/03/2010
Age : 28
Skąd : Poznań

Oi minna! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 27, 2010 1:12 pm

A ja...

Jestem czternastoletnią niewiastą ( w grudniu piętnastoletnią) zwaną Megumi. Słucham jrocka od dwóch lat i ok. miesiąca. Z japońskich artystów słucham Acid Black Cherry, An Cafe, Gothika, Kiyoharu, Bergerac, Hangry&Angry, Plastic Tree, Kirito i trochę The Gazette, oraz Distraught Overlord...Cute. Z anime oglądam Kanona, wcześniej było Full Metal Alchemist...(dużo-wiem!). Oprócz jrocka słucham również MGMT <33333333333333333333, Lao Che i T.LOVE. Prócz tego kocham gitary basowe i na takiej jednej uczę się grac.
Powrót do góry Go down
http://photoblog.pl/makkanoito
Yuki-chan
Stały gość na afterparty
Yuki-chan


Liczba postów : 128
Join date : 16/03/2010

Oi minna! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 27, 2010 1:23 pm

Witaj Megumi Happy Mam nadzieję, że będziesz się tu z nami dobrze bawić Happy
Powrót do góry Go down
Hizu - san!
Stały gość na afterparty
Hizu - san!


Liczba postów : 112
Join date : 24/02/2010
Skąd : Wrocław

Oi minna! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 2 Icon_minitimeWto Kwi 27, 2010 4:40 pm

Oi megumi!;)

...a cóż to jest MGMT ? Shocked (gome jesli sie w tym momencie błażnie...ale ciekawość jest silniejsza ;D )
Powrót do góry Go down
megumi
Ostatni sektor
megumi


Liczba postów : 23
Join date : 09/03/2010
Age : 28
Skąd : Poznań

Oi minna! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 01, 2010 8:07 pm

MGMT to bardzo fajny zespół amerykański grający hm... trudno mi określić gatunek xD mozesz ich po prostu posłuchać : http://www.myspace.com/mgmt
Powrót do góry Go down
http://photoblog.pl/makkanoito
Aya
Organizator J-rock Festival
Aya


Liczba postów : 427
Join date : 15/01/2010
Age : 29
Skąd : wyłaniam się z mroku xd

Oi minna! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 2 Icon_minitimePon Maj 03, 2010 5:31 pm

Cześć Megumi xd Fajny nick ;D I cześć Kuma, i cześć wszystkim, z którymi zapomniałam się przywitać Cute""""
Powrót do góry Go down
Haydi
Organizator J-rock Festival
Haydi


Liczba postów : 315
Join date : 04/05/2010
Age : 28

Oi minna! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 2 Icon_minitimeWto Maj 04, 2010 5:51 pm

Cześć wszystkim!

Jestem Haydi, w niektórych miejscach enyblere. Jrocka zaczęłam słuchać jakoś pół roku temu - wtedy zakochałam się w Dir en grey. Teraz, oprócz jrocka, słucham Muse i 30 seconds to mars - wiem, wiem, że to mało, ale zwykły rock nie daje mi pełnej satysfakcji, dla mnie taki... niepełny.
Kocham czytać, głównie FF, ale dobre książki też potrafię połykać kilogramami.

Nie wiem, co jeszcze mogę o sobie napisać... Cóż, poznacie mnie

PS. Cudne logo! Nie mogę się na nie napatrzyć! Cute,, A tak z ciekawości - kto jest na zdjęciu? Po włosach ciężko poznać xd
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Oi minna! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 2 Icon_minitimeWto Maj 04, 2010 6:49 pm

Haydi <33 Miło, że wpadłaś. xD
Ciebie Megumi oczywiście też witam bardzo serdecznie. Cute

Co do nagłówka, to rozumiem, że po włosach nie można, ale po smoku, ze nie poznałaś? ;> Toż to Kyo! xD
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Haydi
Organizator J-rock Festival
Haydi


Liczba postów : 315
Join date : 04/05/2010
Age : 28

Oi minna! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 2 Icon_minitimeWto Maj 04, 2010 7:57 pm

Po smoku! Wybaczcie, ja się nie do końca łapię w tych wszystkich ich tatuażach i w ogóle, czasem jak ktoś się pomaluje inaczej niż zwykle, to nie rozpoznaję. Ale moja edukacja trwa i smoka już nie zapomnę xd
Powrót do góry Go down
Yuki-chan
Stały gość na afterparty
Yuki-chan


Liczba postów : 128
Join date : 16/03/2010

Oi minna! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 2 Icon_minitimePią Maj 07, 2010 12:32 pm

Witaj Haydi Cute
Powrót do góry Go down
Aya
Organizator J-rock Festival
Aya


Liczba postów : 427
Join date : 15/01/2010
Age : 29
Skąd : wyłaniam się z mroku xd

Oi minna! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 2 Icon_minitimePią Maj 07, 2010 5:18 pm

Cześć Haydi Happy Miłego forumowania Cute
Powrót do góry Go down
Haydi
Organizator J-rock Festival
Haydi


Liczba postów : 315
Join date : 04/05/2010
Age : 28

Oi minna! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 2 Icon_minitimePią Maj 07, 2010 5:46 pm

Witam wszystkich! Już się tu zadomowiłam, więc tak szybko się mnie nie pozbędziecie. Szczerze mówiąc, kiedy wchodziłam sobie na to forum 'tak sobie', popatrzeć, nie sądziłam, że tu tak miło. ^.^
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Oi minna! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 2 Icon_minitimePią Maj 07, 2010 6:59 pm

Mówiłam, że będzie miło! Cały czas staramy się utrzymać tę atmosferę (tak jakby to faktycznie było trudne xDD). No i oczywiście rozwijać (to nam już idzie trochę gorzej). xDDD
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Yuki-chan
Stały gość na afterparty
Yuki-chan


Liczba postów : 128
Join date : 16/03/2010

Oi minna! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 2 Icon_minitimePią Maj 07, 2010 11:21 pm

Początki zawsze trudne, ja wierzę że będzie lepiej Happy a co do atmosfery to rzeczywiście jest naprawdę miła i taka... ciepła? Cute No ale już nie offtopuję :P
Powrót do góry Go down
Nataku
Stały gość na afterparty
Nataku


Liczba postów : 132
Join date : 15/01/2010
Age : 34
Skąd : Nevermind...

Oi minna! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 08, 2010 12:18 am

Mimo, że userów przyrasta, to nadal można się czuć jak w rodzinie.
To jest m.in. zaleta tego forum Happy
Powrót do góry Go down
http://www.nataku.fbl.pl
Sponsored content





Oi minna! - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Oi minna!
Powrót do góry 
Strona 2 z 22Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Nasze własne rockowe JA-
Skocz do: