J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Oi minna!

Go down 
+55
Paola_Paula
Yuchan
Elisaabeth
Setsuna
Ukesz.
Kanako
Aguś
Yuu
Tsubuku
Mideru
gawaniazyd
Lynka
Hiroki
candy
MeHipnotizas
zuzak
kasiula
luthien
Egao
mayuta
Aemillie
Oreiteia
Rei-chan
Panna Ironia
Dillinger
Kanashii
Serpensja
pucchan
Namida
Fia
Bezimienna
Haydi
megumi
Kuma
Pomidor
Hizu - san!
Yuki-chan
Gum
Shadow
Chi
Mizukii
Attentat
Aya
tynka90
Bakira
Jeanne
hiyume
Nataku
Obłoczek
Draconia
Coby
Lokian
Anya
Vespergold
Mun
59 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next
AutorWiadomość
Elisaabeth
Strefa VIP
Elisaabeth


Liczba postów : 58
Join date : 08/02/2012
Age : 27
Skąd : rz-ów

Oi minna! - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 20 Icon_minitimeSob Lut 11, 2012 11:34 pm

Arigatou Very Happy
Mam ich jeszcze parę, a jak na razie, to poszukuję inspiracji Cute
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Oi minna! - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 20 Icon_minitimeNie Lut 12, 2012 2:01 am

Podoba mi się Smile
(tylko popraw tam z oby na obcy, bo chyba tak miało być?)
Jest taki prawdziwy, bo wszystko w naszym życiu przemija. Jak wiosna XD
Ale wiosna wraca... Wszystko wtedy rozkwita, wraca nadzieja...
Powrót do góry Go down
Elisaabeth
Strefa VIP
Elisaabeth


Liczba postów : 58
Join date : 08/02/2012
Age : 27
Skąd : rz-ów

Oi minna! - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 20 Icon_minitimeNie Lut 12, 2012 12:50 pm

A no tak - literówka Very Happy
Cieszę się, że Ci się podoba Very Happy I w sumie masz rację, ale jak już wszystko , co piękne wróci, to i tak odejdzie Happy Nie zawsze tak jest, bo pewne wartości pozostaną, ale w większości przypadków nie ma już odwrotu.

Wszystko się zmienia i człowiek nie jest już taki, jak kiedyś. : ))
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Oi minna! - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 20 Icon_minitimeNie Lut 12, 2012 2:53 pm

Ano, nie jest. Zmienia się, dojrzewa, przestaje być naiwny, bo życie nauczyło go, że to nie warto... Że tylko silni ludzie mają szanse przetrwać.

Bardzo się podoba, jak napiszesz coś jeszcze to się pochwal, chętnie przeczytam Cute
Powrót do góry Go down
Elisaabeth
Strefa VIP
Elisaabeth


Liczba postów : 58
Join date : 08/02/2012
Age : 27
Skąd : rz-ów

Oi minna! - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 20 Icon_minitimeNie Lut 12, 2012 4:10 pm

Zaczyna zauważać, że pewne wydarzenia, osoby mają/miały znaczny6 wpływ na jego postrzeganie świata i uświadamia sobie, że w pewnych przypadkach nie było warto Happy


Oto i kolejny:

Fascynacja samotnością.
Zagubieni w bólu nie wiemy, co robić.
Cisza.
Ponura cisza przerywana płaczem.

Miłość.
Nieproszony gość niszczący wszystko.



Nie wiem czemu, ale ostatnio jaram się historiami o nieszczęśliwej miłości. Może dlatego, że tylko taka jest prawdziwa i ma szanse przetrwać? Mo idylliczne romanse prędzej czy później się znudzą.
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Oi minna! - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 20 Icon_minitimeNie Lut 12, 2012 7:31 pm

Aj, aj, ja zaczęłam od Zetsu.

O ile pierwszy wiersz mnie nie wciągnął (wybacz) tak drugi mi się naprawdę sposobał. Szczególnie dwie ostatnie linijki.
Chociaż, w jednym ci zaprzeczę. Moim zdaniem to oni wszyscy z tej miłości poumierali, bo najzwyczajniej w świecie nie potrafili w niej żyć. Przeżyć z człowiekiem całe życie - to dopiero historia. Powzdychać to sobie można do każdego, gorzej go poznać i z nim być. Taka jest moja opinia.

Powrót do góry Go down
Elisaabeth
Strefa VIP
Elisaabeth


Liczba postów : 58
Join date : 08/02/2012
Age : 27
Skąd : rz-ów

Oi minna! - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 20 Icon_minitimeNie Lut 12, 2012 8:41 pm

Prawda, ale w dzisiejszym świecie jest mało ludzi , którzy wiążą się na całe życie. To po prostu nierealna w XXI wieku. A szkoda. Bo to miło popatrzeć na tych starszych ludzi, którzy po 40,50 latach nadal są razem Very Happy


Perspektywa jutrzejszego pójścia do szkoły mnie przeraża :O
Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Oi minna! - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 20 Icon_minitimeNie Lut 12, 2012 11:15 pm

Mi też podobają się dwie ostatnie linijki. A jeśli chodzi o miłość, to nie każda szczęśliwa miłość jest idylliczna, romantyczna i do znudzenia bez zarzutu! Tworzą ją ludzkie istoty, które cały czas się zmieniają i różne rzeczy przeżywają, a to, że są razem długo, nie znaczy, że nuda ich zabije. Ba, czasem dopiero w związku robi się naprawdę ciekawie... To bardzo stereotypowe myślenie, że nieszczęśliwa = długa i prawdziwa, szczęśliwa = krótka i nudna. Może to kwestia Twojego wieku; z czasem na pewno wiele rzeczy zrozumiesz ;)
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Oi minna! - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 20 Icon_minitimePon Lut 13, 2012 2:23 am

Odwzajemniona miłość może być naprawdę piękna i długa. To historia pisana przez dwie osoby, które pragną szczęśliwego zakończenia. W związkach nie może być nudno, to jest dobre... Świadomość, że ktoś kocha, że ma się do kogo wracać, dla kogo żyć. To najwspanialsze co może nas spotkać...
W nieszczęśliwej miłości tego brak...
W tych czasach da się zbudować długotrwałe związki (mnie osobiście się to nie udaje... fajna jak widać ze mnie zabawka ._.), oparte na zaufaniu, szczerości i tym ciepłym uczuciu w serduszku. Widać mało jeszcze wiesz, Elisaabeth. Poczekaj, porozglądaj się, a naprawdę zdziwisz się jak wielu ludzi potrafi stworzyć coś co trwa latami Smile
Powrót do góry Go down
Elisaabeth
Strefa VIP
Elisaabeth


Liczba postów : 58
Join date : 08/02/2012
Age : 27
Skąd : rz-ów

Oi minna! - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 20 Icon_minitimePon Lut 13, 2012 6:15 pm

Może i macie rację...Albo raczej na pewno Very Happy Ale po prostu mam wrażenie, że taka prawdziwa, szczęśliwa miłość nie istnieje. Albo może nie spotkałam się z czymś takim jeszcze...
A szkoda, bo to piękne uczucie i na pewno najsilniejsze na świecie a zarazem skomplikowane, jak mało co Very Happy
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Oi minna! - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 20 Icon_minitimePon Lut 13, 2012 8:33 pm

Nie powiedziałam nigdy, że szczęśliwa, piękna miłość istnieje. Wręcz przeciwnie. Mówiłam tylko o życiu z drugim człowiekiem, miłości do niego, związku - ale o szczęściu nie wspomniałam ;) A tak szczerze to ja wierzę w miłość zupełnie niedoskonałą, pokraczną i tym całym akceptowaniu pomimo wad. Jakoś tak.

Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Oi minna! - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 20 Icon_minitimeWto Lut 14, 2012 11:18 pm

Miłość niedoskonała też może być szczęśliwa i bardzo piękna w swojej pokraczności ^ ^ Idylliczne bywają raczej tylko momenty, zwłaszcza, jak kończy się etap zakochania i zaczyna życie z drugim człowiekiem na co dzień. Wiele osób ma tego trochę mylne pojęcie i za bardzo szuka ideału, kiedy mówi o szczęśliwej miłości.
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Elisaabeth
Strefa VIP
Elisaabeth


Liczba postów : 58
Join date : 08/02/2012
Age : 27
Skąd : rz-ów

Oi minna! - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 20 Icon_minitimeSro Lut 15, 2012 2:43 pm

Miłość, jak już się zakocha, i tak staje się idealna Very Happy Zakochany człowiek jest najszczęśliwszą osobą na świecie Cute
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Oi minna! - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 20 Icon_minitimeSro Lut 15, 2012 8:30 pm

Nie, wcale nie...
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Oi minna! - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 20 Icon_minitimeSro Lut 15, 2012 9:43 pm

Rei-chan.... Elisaabeth miała na myśli odwzajemnioną miłość.
Człowiek zakochany, ale bez wzajemności, nie jest szczególnie szczęśliwy i my to wiemy...
Powrót do góry Go down
Elisaabeth
Strefa VIP
Elisaabeth


Liczba postów : 58
Join date : 08/02/2012
Age : 27
Skąd : rz-ów

Oi minna! - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 20 Icon_minitimeCzw Lut 16, 2012 1:13 pm

No właśnie, odwzajemnioną. Niekonkretnie napisałam - przepraszam Very Happy

Jednostronna miłość jest okropna...
Powrót do góry Go down
Panna Ironia
Członek zespołu
Panna Ironia


Liczba postów : 562
Join date : 11/12/2010
Age : 26
Skąd : Ok. Warszawy

Oi minna! - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 20 Icon_minitimeCzw Lut 16, 2012 5:01 pm

Aczkolwiek są osoby, dla których szczęściem jest sam fakt, że mogą kochać. Czy coś w ten deseń. Są to jednak chyba przypadki jedne na milion, ale... zawsze coś.

Cytat :
Miłość niedoskonała też może być szczęśliwa i bardzo piękna w swojej pokraczności ^ ^
Bo ja, Shadow, wychodzę z takiego właśnie założenia. Mniej więcej coś takiego miałam na myśli.
Powrót do góry Go down
Elisaabeth
Strefa VIP
Elisaabeth


Liczba postów : 58
Join date : 08/02/2012
Age : 27
Skąd : rz-ów

Oi minna! - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 20 Icon_minitimeCzw Lut 16, 2012 10:10 pm

No właśnie - ludzie szczęśliwie zakochani, jak już są ze sobą i w ogóle, to mają własny raj na ziemi. I chyba to jest w tym wszystkim najpiękniejsze i chciałoby się, żeby trwało wiecznie.
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Oi minna! - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 20 Icon_minitimeNie Lut 19, 2012 3:35 pm

Ano... Chciałoby się... Jednak czasami zdarzają się tak niewygodne sytuacje, że nawet gdy są ze sobą razem, kochają się... To ciężko znaleźć w tym szczęście. Ale to już skrajne przypadki Cute

Swoją drogą... Robimy offtop. Mun da nam bany w prezencie.
Powrót do góry Go down
Elisaabeth
Strefa VIP
Elisaabeth


Liczba postów : 58
Join date : 08/02/2012
Age : 27
Skąd : rz-ów

Oi minna! - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 20 Icon_minitimeWto Lut 21, 2012 6:33 pm

Właśnie czytałam taką książkę i tam było właśnie, że ludzie uznawani za szczęśliwych, tak naprawdę mogą być nieszczęśliwi ... Tak głębsza filozofia i w sumie to prawda.. : )


+ kolejny mój utwór, który jest pesymistyczną wizją świata i który jest w pełni adekwatny do mojej obecnej sytuacji życiowej xD


Zniekształcone wizje przyszłości.
Sny bledną.
Marzenia znikają.

Realizm pochłania coraz więcej ofiar.

Kolory się zmieniają.
Jasne barwy stają się czarne.

Nieświadomie porwani przez tornado zdarzeń
Tracimy sens życia.
Powrót do góry Go down
Yuchan
Ostatni sektor



Liczba postów : 23
Join date : 14/02/2012
Age : 27
Skąd : Warszawa

Oi minna! - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 20 Icon_minitimeWto Mar 13, 2012 9:12 pm

Fajny wiersz Elisaabeth Cute
Powrót do góry Go down
Elisaabeth
Strefa VIP
Elisaabeth


Liczba postów : 58
Join date : 08/02/2012
Age : 27
Skąd : rz-ów

Oi minna! - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 20 Icon_minitimeSro Mar 14, 2012 2:52 pm

Dzięki Cute

LUDZIE ŻYJCIE!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Oi minna! - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 20 Icon_minitimeNie Kwi 08, 2012 4:41 pm

Chciałabym się z wami pożegnać i prosić o to aby mnie usunięto ponieważ nie odczuwam już potrzeby przebywania tutaj. Miło było, jak tylko zjawi się admin niech czyni swą powinność.

Sayonara.
Powrót do góry Go down
Paola_Paula
W kolejce po bilety
Paola_Paula


Liczba postów : 3
Join date : 25/05/2012

Oi minna! - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 20 Icon_minitimePią Maj 25, 2012 11:50 pm

Hej wszystkim jestem Paula, przyjaciele mówią na mnie Paola albo Priya ( jeszcze z za czasów mojej wielkiej fascynacji Bollywood i Indiami). Mam 21 lat. J-rockiem i K-popem interesuję się od niedawna, przekonała mnie do tego moje najlepsza przyjaciółka. Dzięki niej wpadłam po uszy i nie mogę przestać :0
Powrót do góry Go down
kasiula
Stały gość na afterparty
kasiula


Liczba postów : 120
Join date : 06/06/2011
Age : 33
Skąd : Kraków

Oi minna! - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 20 Icon_minitimeNie Maj 27, 2012 12:47 am

Witaj! Widzę, że też masz tyle lat co ja. Nie przejmuj się ja też się tą muzyką interesuję od niedawna. I też zakochałam się w niej i jakoś nie chcę aby mi przechodziło. A tak w ogóle to skąd jesteś?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Oi minna! - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: Oi minna!   Oi minna! - Page 20 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Oi minna!
Powrót do góry 
Strona 20 z 22Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Nasze własne rockowe JA-
Skocz do: