J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Jang Geun Suk - Hello Hello (Mary stayed out all night OST)

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Jang Geun Suk - Hello Hello (Mary stayed out all night OST) Empty
PisanieTemat: Jang Geun Suk - Hello Hello (Mary stayed out all night OST)   Jang Geun Suk - Hello Hello (Mary stayed out all night OST) Icon_minitimePon Mar 21, 2011 9:16 pm



I link.

Tak sobie pomyślałam, że się podzielę z jedną z dwóch piosenek, które gwałcą mi uszy od... czterech dni. I w sumie nie tylko mi - moja siostra zna już ją na pamięć (i śpiewa łamaną koreańszczyzną, o ile może to w ogóle jakoś nazwać).
W każdym bądź razie - jest to jedna z piosenek z OST do dramy Mary stayed out all night , na której punkcie również zwariowałam i polecam do oglądnięcia każdemu, kto jeszcze tego nie zrobił. Przeurocza drama i... Kang Mu Gyuuuuul/Jang Geun Suuuuuuk <333333333333333333
A tak na temat piosenki to nie wiem, czy jakakolwiek próba konstruktywności i obiektywności z mojej strony się powiedzie, aczkolwiek: osobiście kocham wstęp, kocham zwrotki, kocham refren, kocham jego głos, kocham słowa i w ogóle kocham piosenkę za całokształt, o. Enjoy!
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Jang Geun Suk - Hello Hello (Mary stayed out all night OST) Empty
PisanieTemat: Re: Jang Geun Suk - Hello Hello (Mary stayed out all night OST)   Jang Geun Suk - Hello Hello (Mary stayed out all night OST) Icon_minitimePon Mar 21, 2011 9:52 pm

irytowała mnie ta piosenka xD w sobotę skończyłam oglądać mary stayed out... i ta piosenka bez tekstu mnie strasznie wkurzyła, ale w sumie przyzwyczaiłam się do niej. choć jak dla mnie jest za słodka i za często się pojawiała. ale do posłuchania kilka razy jest okej, no i Janguś <3

(tyyy, a w 14 albo 15 odcinku dostałam takiej mega schizy na Kim Jae Wooka, tzn. Dyrektorka, yaaaay, on jest cudowny *.*)
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Aemillie
Członek zespołu
Aemillie


Liczba postów : 535
Join date : 27/02/2011
Age : 29
Skąd : Lubin

Jang Geun Suk - Hello Hello (Mary stayed out all night OST) Empty
PisanieTemat: Re: Jang Geun Suk - Hello Hello (Mary stayed out all night OST)   Jang Geun Suk - Hello Hello (Mary stayed out all night OST) Icon_minitimePon Mar 21, 2011 10:00 pm

O ile tamta piosenka mi się podobała, ta jest jakaś... tego... no, nie wpasowała mi... ale ja mam ciężki gust niestety... ech, Aemi, Aemi... No, w każdym razie, że była jakaś bardzo tragiczna to też nie powiem, dało się ją jako-tako znieść... Ale tamta druga lepsza :D
Powrót do góry Go down
http://yenneferr.deviantart.com otaku-world-site.webnode.com
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Jang Geun Suk - Hello Hello (Mary stayed out all night OST) Empty
PisanieTemat: Re: Jang Geun Suk - Hello Hello (Mary stayed out all night OST)   Jang Geun Suk - Hello Hello (Mary stayed out all night OST) Icon_minitimePon Mar 21, 2011 10:06 pm

Pjona, ja też w sobotę skończyłam! xDDD

Cytat :
choć jak dla mnie jest za słodka
*gigantyczny wyszczerz* jak sobie myślę, że on to śpiewa do mnie... *__________________________________*

Cytat :
tyyy, a w 14 albo 15 odcinku dostałam takiej mega schizy na Kim Jae Wooka, tzn. Dyrektorka, yaaaay, on jest cudowny *.*
Ja się nim strasznie jarałam, jak pocałował Mary w deszczu. OMÓJBOŻE, widziałaś jego wzrok/usta/ręce?! *kwiczy* I dodatkowo później ta scena jak wychodził z łazienki, i jak był w szpitalu, i wcześniej jak jeździł razem z Mu Gyulem i zaznaczali, czyja tak naprawdę jest Mary <3

Cytat :
No, w każdym razie, że była jakaś bardzo tragiczna to też nie powiem, dało się ją jako-tako znieść... Ale tamta druga lepsza :D
Klasyczny popik, cóż poradzić xD
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Sponsored content





Jang Geun Suk - Hello Hello (Mary stayed out all night OST) Empty
PisanieTemat: Re: Jang Geun Suk - Hello Hello (Mary stayed out all night OST)   Jang Geun Suk - Hello Hello (Mary stayed out all night OST) Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Jang Geun Suk - Hello Hello (Mary stayed out all night OST)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jang Geun Suk - Butakhae, My Bus! (Mary stayed out all night OST)
» Jang Geun Suk - Let me cry (single)
» [Z] A song for winter's night [3/3]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Kablówka-
Skocz do: