J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 SS501 - Love ya

Go down 
AutorWiadomość
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

SS501 - Love ya Empty
PisanieTemat: SS501 - Love ya   SS501 - Love ya Icon_minitimeSro Lut 23, 2011 6:02 pm



I link.

Nie wiem czy jestem w stanie jakoś cywilizowanie przedstawić swoją opinię o tym teledysku... ale spróbuję. Po pierwsze, chciałam zwrócić uwagę na te przepiękne, cudowne i totalnie fantastycznie żyrandole! ♥ Zdecydowanie trafiają w mój gust. Chcę takie w pokoooojuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu *jęczy* No. Po drugie, chciałam zwrócić ją również na piękne panie grające na skrzypcach, które znają swoje miejsce i do nikogo się nie przystawiają >D Brawa dla tych pań *bije brawa* Po trzecie, na ową uwagę zasługuje również całość scenografii (szczególnie tej, gdzie są żyrandole), która doskonale komponuje się z piosenką oraz tańcem chłopaków. Zero przerostu formy nad treścią. Po czwarte i ostatnie - zespoł oraz zespół. Pierwszym zespołem niech będzie zespół taneczny wspomagający zespół główny. oba zespoły w kwestii tanecznej, jak dla mnie, spisały się znakomicie. A SS501 śpiewając dodatkowo kompletnie podbił moje serce >D *myśli* I to by było chyba na tyle jeżeli chodzi o sam teledysk... enjoy! :D

Ażeby jednak przedstawieniu, bądź co bądź nowego na tym forum, zespołu stało się zadość - SS501 (wymawiane jako: double s five oh one) to jeden z wielu k-popowych zespołów, który ostatnimi czasy przechodził ciężkie chwile (zawieszenie działalności, solowe karierzyska i takie tam). W skład zespołu wchodzą Kim Hyun Joong, Heo Young Saeng, Kim Kyu Jong, Park Jung Min oraz Kim Hyung Joon ^w^
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
 
SS501 - Love ya
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» SS501 - Deja vu
» F.T Island - Sarang Sarang Sarang (Love Love Love)
» [M] Our kind of love
» [M] Forever love
» [M] My own, private love. AoiReita

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: K-music :: Teledyski-
Skocz do: