J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Nao - alice nine

Go down 
4 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Nao - alice nine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nao - alice nine   Nao - alice nine - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 09, 2011 2:16 pm

namba sziksu jest bez porównania lepsze, niż łajto preja^^ Sorry Shou, ale to co mówi Nao jest takie słodkie i cudowne...xDDD

Uznałam, że go niewiele na tym filmiku słychać no ale... Jego wyskok na końcu jest piękny, urozmaicony takim bardzo intrygującym dźwiękiem...xDDD Ale meni kompletnie rozwaliło "wsparcie duchowe i moralne zespołu", jakie pokazała reszta dzieci tęczy. No żeby tak z Naosia rżeć... nieładnie...xDD
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Nao - alice nine - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Nao - alice nine   Nao - alice nine - Page 2 Icon_minitimeSob Kwi 09, 2011 3:52 pm

ale łajto preja też dobre... jednak ja zdecydowanie wolę to 'namba sziksu' powiedziane takim słodkim głosem xD przez kompletnie pokręconego Nao. ja połowy jego zachowań nie rozumiem xD

wiesz co, w tej kompilacji filmików chyba lepiej słychać, jak on śpiewa, wrzucę to dziś albo we wtorek xD wyskok to w ogóle jest epickość, nie wiem, o co mu z tym chodziło xD taaa, reszta alicji taki wzrok 'o matko jaki idiota' i się śmieją xDDD zresztą, wiesz, co uwielbiam w Nao? jak opowiada jakieś dowcipy, które zupełnie nie są śmieszne i on sam tylko się z nich śmieje <3 pocieszny <3
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
 
Nao - alice nine
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Alice Nine
» Alice Nine
» Alice Nine
» Alice Nine
» Hiroto - Alice Nine

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: J-music :: Biografie-
Skocz do: