J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pytania i odpowiedzi

Go down 
+7
Shadow
Chi
Anya
Mion
Mun
Hizu - san!
Haydi
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3
AutorWiadomość
Aemillie
Członek zespołu
Aemillie


Liczba postów : 535
Join date : 27/02/2011
Age : 29
Skąd : Lubin

Pytania i odpowiedzi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi - Page 3 Icon_minitimeNie Lut 27, 2011 7:29 pm

Powrót do góry Go down
http://yenneferr.deviantart.com otaku-world-site.webnode.com
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Pytania i odpowiedzi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi - Page 3 Icon_minitimeNie Lut 27, 2011 7:49 pm

Dziękuję, dzisiaj w nocy będę miała czego słuchać <3
Powrót do góry Go down
Aemillie
Członek zespołu
Aemillie


Liczba postów : 535
Join date : 27/02/2011
Age : 29
Skąd : Lubin

Pytania i odpowiedzi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi - Page 3 Icon_minitimeNie Lut 27, 2011 7:50 pm

Cieszę się, że mogłam pomóc.
Powrót do góry Go down
http://yenneferr.deviantart.com otaku-world-site.webnode.com
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Pytania i odpowiedzi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi - Page 3 Icon_minitimePon Lut 28, 2011 7:01 pm

Głownie mam pytanie do Shadow... Chciałabym obejrzeć dramę która nakręcili Versailles, a jakoś nie jestem w stanie jej odnaleźć. Znaczy, znam tytuł i obejrzałam tyle co znalazłam na youtube. Ale czuję straszny niedosyt i niesamowitą frustrację, że się przede mną tak wszystko zgrabnie ukrywa. Na jakiej stronie to oglądasz/ pobierasz? Jestem ułomna w takich tematach, więc naprawdę proszę o pomoc >.<
Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Pytania i odpowiedzi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi - Page 3 Icon_minitimePon Lut 28, 2011 10:54 pm

O WŁAŚNIE DZISIAJ NOWY ODCINEK! *leci*
Khm, ja też to oglądam na youtube; nowe odcinki (o ile ktoś nagra, jednego nie ma ==) pojawiają się tam co tydzień, w poniedziałki, póki co jesteśmy na 7, w planach jest 24 - czyli zajęcie do czerwca xDD Nigdzie indziej chyba tego póki co nie ma, aczkolwiek wydają całość jako DVD, więc jest nadzieja, że ktoś to wrzuci. Jakby co, mogę dać znać ;)
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Pytania i odpowiedzi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi - Page 3 Icon_minitimeNie Maj 15, 2011 9:41 pm

Oke.. Mam kolejne, nurtujące mnie pytanie. Jak naprawdę nazywa się Hiroki z D? Okazuje się nagle, że wszyscy są bezimienni, prócz Asagiego.. Mogłabym dać to w temacie "Kłiz jrockowy", ale skoro sama nie znam odpowiedzi byłoby kiepsko...
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Pytania i odpowiedzi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi - Page 3 Icon_minitimeNie Maj 15, 2011 10:31 pm

Wiem, że Ruiza to Nakahama Yoshiyuki, czy jakoś tak, więc już jest jedynie trzech bezimiennych xD Co do Hirokiego to kompletnie nie mam pojęcia, a wdzięczny wujek google nie chce nic powiedzieć, obojętnie co wpisuję Cute"
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Pytania i odpowiedzi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi - Page 3 Icon_minitimeNie Maj 15, 2011 10:56 pm

Ja w ogóle się z ich prawdziwymi imionami nigdy nie spotkałam"" Jak nazywa się Asagi? XD I czy to w ogóle jest potwierdzone info?
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Pytania i odpowiedzi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi - Page 3 Icon_minitimeNie Maj 15, 2011 11:01 pm

Nie wiem, ale gdzieś wyczytałam, ze Hiroki nazywa się jak jeden bokser z Japonii >.<
Asagi to ponoć Ogawa Takahiro...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pytania i odpowiedzi - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi - Page 3 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pytania i odpowiedzi
Powrót do góry 
Strona 3 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Kącik pseudo-pomocy-
Skocz do: