J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pytania i odpowiedzi

Go down 
+7
Shadow
Chi
Anya
Mion
Mun
Hizu - san!
Haydi
11 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Pytania i odpowiedzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi - Page 2 Icon_minitimePią Lut 25, 2011 9:16 pm

Hmmm... w tamtym roku wydali tylko te dwa teledyski, a w 2009 (albo na początku 2010) wypuścili Ring Ding Dong i Juliette, reszta teledysków jest z 2008 albo 2007r (z... trzy jeśli się nie mylę) :D
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Pytania i odpowiedzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi - Page 2 Icon_minitimePią Lut 25, 2011 9:53 pm

Oglądałyśmy je już :(
Naprawdę nie mają już innych? Ojeeeeej... Jak oni tak mogą :(
Ale dziękuję bardzo za pomoc *kłania się nisko*
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Pytania i odpowiedzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 26, 2011 12:00 am

Ja też dziękuję, skorzystałam, już dyskografia czeka na rozpakowanie i przegranie na telefon ^^
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Pytania i odpowiedzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 26, 2011 12:32 am

Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Pytania i odpowiedzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 26, 2011 11:34 pm

Oglądałyśmy wszystko i mama narzeka, że "kur*a jacy oni są młodzi"... Noo... Trzeba czekać aż coś nowego nakręcą *uśmiecha się niepewnie*
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Pytania i odpowiedzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 26, 2011 11:40 pm

Pilnuj ją, żeby trzymała łapy z dala od Taemina! xDDD
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Pytania i odpowiedzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi - Page 2 Icon_minitimeSob Lut 26, 2011 11:53 pm

Niee.... Jej się podoba tylko Jonghyun, bo wygląda najbardziej męsko xD
I jeszcze mówiła, że kur*a (czyt. Onew) wygląda jak dziewczyna, przez co jest śliczny i zazdrośi mu fryzury :)
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Pytania i odpowiedzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 27, 2011 12:09 am

Nie wiem czy mam się cieszyć czy płakać xD Wybiorę to piersze >DDD

Moja mama przed chwila uznała, że byłoby miło jakbym sobie znalazła takiego faceta jak Taemin, bo wyglada normalniej od tego poprzedniego (czyli Hiroto i JAKIEGO POPRZEDNIEGO?! D:) xDDDDDDD
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Pytania i odpowiedzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 27, 2011 12:12 am

Nie martw się, jak o Taeminie powiedziała, ze słodziutki, ale kolor włosów ma zryty, tak kwestię Keya przemilczała... Jestem w gorszej sytuacji ^ ^

Moja mama z facetów toleruje tylko Kanona, jak jej powiem że znalazłam sobie faceta to usłyszę "daj go tu, pobawimy się w 100 pytań, a jak źle odpowie dostanie po łbie bejsbolem" T___T
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Pytania i odpowiedzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 27, 2011 12:17 am

Zryty kolor włosów? Jak to? Ma śliczne włosy! *załamka*
Może jego boskość jest ponad to, co widziała do tej pory? :D

Merlinie. Moja by się zaśmiała i spytała czy skośny xDDD
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Pytania i odpowiedzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 27, 2011 12:21 am

Hmmm... *zastanawia się nad wszystkimi cudami, które jej pokazała* Nie. Szczerze w to wątpie. Dla niej nie ma większego cudu niż Brus Willis.

U mnie to już wiedzą, ze jak zachywcam sie facetem to azjata :)
Pytają tylko czy mam 100% pewności, że to facet. Chociaż już rzadziej to słyszę.
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Pytania i odpowiedzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 27, 2011 12:26 am

*oklapła* najwidoczniej postronnym nie jest dane czerpać z Keya powodów do orgazmu...

U mnie prawie też, a jeżeli to nie azjata to musi być blondynem, który odpowiada mojemu wyobrażeniu Malfoya xDDDDDD
Echuuu, tak się pytają ludzie z mojej klasy i im się to autentycznie nie nudzi ;u;
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Pytania i odpowiedzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 27, 2011 12:28 am

Zwłaszcza, gdy ci postronni nie doceniają urody i wdzięku azjatów :(

U mnie tak samo! Malfoy <333 Mró, mró, moja mama szału z tym dostaje. Pottera spokojnie nie może ze mną oglądać xD
Mnie nie pytają, dla nich nie do przyjęcia natomiast jest to, że nie znam Bednarka o_O
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Pytania i odpowiedzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 27, 2011 12:32 am

i nie dają w spokoju doceniac innym : C

Ze mną też nie, zawsze jest coś w stylu "ZATRZYMAJ TO TERAZ, Boże jaki on piekny! ten wzrooook *odpływa MAMO, NIE WŁĄCZAJ TERAZ DALEJ!" xDDDDDDD

Ha, a ja znam, nawet byłam na jego koncercie i moge powiedzieć, że jest beznadziejny jezeli chodzi o piosenki po polsku.
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Pytania i odpowiedzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 27, 2011 12:38 am

Tak!

Moja mama odmówiła nawet publicznego chodzenia ze mną do kina na ten film. Chociaż moja koleżanka też się na mnie wypięła, gdy byłyśmy razem na 6 części to poryczałam się gdy Malfoy został ranny i jęczałam dość głośno (dostałam nawet darmowy popcorn xD) "Draco, Draco żyj! Jeszcze się z tobą nie przespałam"

Ja przyznam się szczezre, w życiu gościa nie słyszałam. Ale wiele dziewczyn nagle zaczeło słuchać regge (dobrze napisałam?) i robić się na tego typu muzykę wielkich fanów *headdesk*
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Pytania i odpowiedzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 27, 2011 12:44 am

Postronni są źli, jak można nie czerpać z Key'a powodów do orgazmu...

Ja też szukam faceta wzorowanego na Malfoyu. Ale niekoniecznie na Draco, może być też na Lucusiu.

Ja słyszałam, bo oglądałam "Mam Talent", ale mi się nie podobało, to co on robił... Ja zakochałam się w głosie Lisieckiego. On ma bardzo charakterystyczny wokal, naprawdę mnie niem kupił.
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Pytania i odpowiedzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 27, 2011 12:52 am

Jakby moja mama zaczęła zachwycać się Keyem to czułabym się dziwnie, a co dopiero jej chopak! Już i tak się załamał, gdy powiedziała mu, ze lubi Tokio Hotel xD

Ja nie szukam facetów, nie mam do nich szczęścia :(
Ale pogapić się zawsze mogę xD

Ja dopiero od lipca mam TVN! Ale od 4 lat nie oglądam telewizji (czasami ot tak, bo mama chce) więc się w niczym nie orientuję...
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Pytania i odpowiedzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 27, 2011 1:06 am

Ja też nie mam szczęścia, może "szukam", to rzeczywiście zbyt duże słowo...

Ja oglądam telewizję od wielkiego święta, wolę czytać, słuchać muzyki, albo siedzieć przy komputerze...
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Pytania i odpowiedzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 27, 2011 1:09 am

Jakby to ująć... Ostatnio powiedziałam koleżance, że skoro nie ma szczęścia do facetów niech spróbuje być z dziewczyną. Ponoć to dobre rozwiązanie :)

Ja tak samo. Co roku oglądam Kevina na święta i koniec xD
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Pytania i odpowiedzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 27, 2011 1:18 am

Do dziewczyn też nie mam szczęścia, do niczego nie mam szczęścia...T_T

Ja czasem, jak mnie coś zainteresuje, albo chcę czegoś od rodziców, to wychodzę siadam na kanapie koło rodzinki i oglądam prę minut, żeby się "zintegrować z rodziną" i tyle>.<
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Pytania i odpowiedzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 27, 2011 1:21 am

Moje związki kończyły się tragicznie. Z dziewczynami oczywiście, z facetem nigdy nie byłam. Jeden mój związek pomoć nadal trwa, ale moje Uke zrobiło zdziwioną minę, gdy powiedziałam jej, że nie gniewam się, że chodzi na randki z innymi mimo, że jesteśmy parą >.<

My z mamą oglądamy filmiki w internecie. A na czele stoi nasz kochany Niekryty Krytyk xD
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Pytania i odpowiedzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 27, 2011 1:24 am

Ja jeszcze nigdy z nikim nie byłam i teraz nawet ciężko jest mi sobie wyobrazić, że kiedykolwiek może mi się udać...

Niekryty Krytyk rządzi! Ale moja matka nie chce go oglądać, jak jej go przesyłam na maila, nie ma czasu...
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Pytania i odpowiedzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 27, 2011 1:36 am

Oh.. miłość i związek z kimś to nie jest taka cukierkowa sprawa jak mówią. Zwłaszcza gdy tylko jedna osoba się stara wszystko podtrzymać. I to też nie prawda, że związki na odległość nie mają prawda przetrwać... Tak mi się przypomniało...

Aye! Rządzi!
Ja zasiadam w kuchni przed mamy laptopem, włączam filmik by się załadował i czekam, aż mama znajdze czas, by ze mną obejrzeć :)
Powrót do góry Go down
Aemillie
Członek zespołu
Aemillie


Liczba postów : 535
Join date : 27/02/2011
Age : 29
Skąd : Lubin

Pytania i odpowiedzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 27, 2011 7:14 pm

Miałam i dziewczyny i chłopców. Z moją byłą było mi dobrze, ale ona sobie znalazła chłopaka... Po tym stwierdziłam, że nie chcę psuć życia żadnej dziewczynie i teraz jestem w związku z gejem... tak jakby.
Powrót do góry Go down
http://yenneferr.deviantart.com otaku-world-site.webnode.com
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Pytania i odpowiedzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi - Page 2 Icon_minitimeNie Lut 27, 2011 7:18 pm

Tutaj też się szerzy offtop...

Ja mam pytanie-prośbę.
Czy ktoś jest w posiadaniu linków do szybkiego ściągnięcia dyskografii Matenrou Opera, i mógłby wspomóc ułomną w tych sprawach Rei, która się stara, ale jak zaczyna ściąganie, to się gubi...?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pytania i odpowiedzi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania i odpowiedzi   Pytania i odpowiedzi - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pytania i odpowiedzi
Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Kącik pseudo-pomocy-
Skocz do: