J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Szczęściarz

Go down 
+25
kasiula
Tsubuku
Mideru
Aemillie
Rei-chan
Oreiteia
Dillinger
Panna Ironia
Kanashii
pucchan
Mion
Haydi
Shadow
Chi
Pomidor
Hizu - san!
Yuki-chan
Gum
Bakira
hiyume
Aya
Nataku
Vespergold
Mun
Anya
29 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27  Next
AutorWiadomość
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Szczęściarz - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 21 Icon_minitimeNie Lut 27, 2011 10:34 pm

Jestem czerwona niczym komunista~!
Fajnie jest, teraz będę ucinać wszystkie offtopy, jakie napotkam >DD

Kocham, Cię za to zdanie. <3
+ Dziś okropnie się wpieniłam, więc teraz przestrzegamy zasady 3/1 - conajmniej trzy wersy (lub zdania złożone ;D) w jednym poście. ^^
Więcej info zaraz dostarczymy Ci z Any na PW. ^^ / Mun
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Szczęściarz - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 21 Icon_minitimePon Lut 28, 2011 6:50 pm

Czuć wszędzie wiosnę! Robi się cieplej. Od rana jestem szczęśliwa, gdy tylko orzeźwiające powietrze owiało moją twarz. Doszedł dzisiaj też mój bilet na Meeva i strasznie chce mi się rysować. Pierwsze raz od paru miesięcy.
Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Szczęściarz - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 21 Icon_minitimeSro Mar 02, 2011 12:08 am

Kupiłam singiel D na allegro <3 Jeszcze tylko trzy płyty (łącznie z tą) i wypełnię cały stojak, będę musiała sobie jakiś większy załatwić XDD Na osiemnastkę dostanę trochę kasy, więc mogę poszaleć, jeszcze na CDJapan się rozejrzę~
Jutro nie idę do szkoły (muszę złożyć podanie o dowód osobisty, zrobić do niego zdjęcie, załatwić tort do szkoły i bilet na D... Same fajne rzeczy XD) i ominie mnie sprawdzian z wosu >D
Poza tym byłam u fryzjera i mam ładne włosy X3
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Szczęściarz - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 21 Icon_minitimeCzw Mar 03, 2011 11:42 am

Przez ostatnie 2 dni Lep nie wspomniała o żadnym chłopaku i nie miałam ochoty jej uderzyć :)
Hamster ładnie się zachowała, gdy Ryo stwierdził, że wyglądamy jak para. Nie uciekła ani nic, nadal pozwoliła mi opierać głowę o jej ramię bym nie zemdlała.
Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Szczęściarz - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 21 Icon_minitimePią Mar 04, 2011 11:56 pm

Osiemnastka była fajna, nie wypieprzyłam tortu, całe 40 kawałków poszło i wszystkim smakowało, dostałam dużo życzeń, a po powrocie był drugi tort i wino <3 Dostałam śliczny naszyjnik od dziewczyny, a jutro dostanę kasę od dziadków i prezent od przyjaciółki wciąż jest w drodze, więc coś jeszcze cały czas przede mną *^^*
Wreszcie udało mi się zanieść wniosek o dowód; potrzebowałam do tego trzech podejść, bo za drugim, jak już byłam prawnie pełnoletnia, okazało się, że miałam przynieść skrócony odpis aktu urodzenia, a przeniosłam jego SKAN. Nadal nie widzę różnicy, ale cóż, takie jest to popieprzone prawo i wredni urzędnicy ==
Za miesiąc dostanę dowód, założę konto w banku i paypala i w końcu będę w spokoju plądrować CDJapan <333
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Szczęściarz - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 21 Icon_minitimeSob Mar 05, 2011 6:29 pm

Moja mama miała słodkie zaręczyny i dostała pierścionek wytoczony z śruby xD
Mojej babci życie towarzyskie się układa, znalazła sobie nowego faceta :)
Czuję, że wszystko zmierza w dobrym kierunku.
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Szczęściarz - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 21 Icon_minitimeSob Mar 05, 2011 7:04 pm

Gratulacje dla mamy Yuki^^

A. zamawia dla nas spray'e do włosów, poinformowałam rodziców o tym, że chcę soczewki kontaktowe w czarnym kolorze, zarąbałam bratu 15 zł i mam satysfakcję z tego, że jestem perfidną suką^^
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Szczęściarz - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 21 Icon_minitimePon Mar 07, 2011 2:16 am

Mun zabiła mnie swoją notką i pomysłami na tę moją. Leniłam się cały czas i obejrzałam w końcu requiem dla snu. Chyba już mniej więcej wiem, co zrobię sobie na głowie.
Zmieniłam boczek na last.fm i jest teraz jeszcze piękniejszy <3
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Szczęściarz - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 21 Icon_minitimeWto Mar 08, 2011 6:19 pm

Mój "prześladowca" złożył mi życzenia z okazji Dnia Kobiet. Wprawdzie nie powinno mnie cieszyć to, że od prawie 4 lat nie potrafi o mnie zapomnieć i wciąż mnie dręczy, ale to miłe, że chociaż jedna osoba pamiętała o tym dniu :)
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Szczęściarz - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 21 Icon_minitimeWto Mar 08, 2011 6:32 pm

Dostałyśmy dzisiaj klasowo kajdanki z różowym futerkiem xDDD
Mam bilet na D! nie wiem, czy to ich logo, ale jeśli tak, to mi się podoba xD

dzisiaj czternaście miesięcy <3
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Szczęściarz - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 21 Icon_minitimeWto Mar 08, 2011 7:31 pm

Chłopak, który mi się podoba, jako jedyny złożył mi, jako jedynej w klasie dziewczynie, życzenia na Dzień Kobiet. Czuję się idiotycznie, że mam z tego taki zaciesz, ale trudno^^
Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Szczęściarz - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 21 Icon_minitimeWto Mar 08, 2011 11:58 pm

Dwa dni siedziałam nad zeszytem z weną twórczą i brakiem pomysłu i w końcu mam! Teksty Yasu okazały się bardzo inspirujące, żeby tylko wyszło tak jak chce <3
I cieszy mnie nowy odcinek dramy Versailles, w poprzednim Rina ewidentnie przystawiała się do Kamijo, a w tym ma złamaną rękę, koturny Kayi były w robocie jak nic XDDD
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Chi
J-legenda



Liczba postów : 907
Join date : 06/03/2010
Age : 28
Skąd : Warszawa

Szczęściarz - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 21 Icon_minitimeWto Mar 08, 2011 11:58 pm

Dzień kobiet mogę uznać za udany. Dzisiaj w klasie chłopcy rozdali każdej dziewczynie po jednym merci, które było dobre <3 A od taty dostałam oryginalny zestaw zupek miso <3
Jest ciepło, zbliża się wiosna, mogę lżej się ubierać i wracać ze szkoły pieszo, nawet kiedy kończę o 15.20 xDDD Nie mogę się doczekać, kiedy pójdę na rower ^^
Mam dużo lepsze stopnie, niż w drugiej klasie xD I nie czuję, bym jakoś więcej się uczyła.
Moja klasa wie jak mnie rozbawić.
W sobotę byłam z nowo poznanymi ludźmi w pubie, super było xD
Na wakacje prawdopodobnie pojadę na obóz zagraniczny i do kolegi na działkę.
Jeszcze 4 miesiące do beztroski.
Kupiłam sobie ostatnio dwie fajne bluzki.
I zauważyłam, że w niedzielę minął rok odkąd się tu zarejestrowałam. I nie żałuję tego <3
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Szczęściarz - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 21 Icon_minitimeSro Mar 09, 2011 12:31 am

Coraz bliżej termin wydania płyty gazeciaków z nagraniem z najnowszej trasy i termin koncertu^^ Nie martwię się w ogóle testem, na ostatnim matematycznym miałam 40 pkt., przy średniej szkoły 34 xD

Robi się coraz cieplej, jest więcej słońca, a to oznacza za niedługo zrzucenie kurtki i możliwość wyjścia na rower, Chi, prawda, że rower jest super?^^

Narysowałam sobie na ręce coś, co w szkole zostało uznane za tatuaż henną i do tej pory mi się trzyma i mam zaciesz^^
Ostatnio bardzo często mam zaciesz.
I wkurzam klasę zachowywaniem się jak trzylatek na matematyce xD No ale co ja poradzę, jeżeli moje zdolności logicznego myślenia się wtedy poprawiają?
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Szczęściarz - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 21 Icon_minitimeSro Mar 09, 2011 1:19 am

mam ładnie zabandażowaną stopę <3
popadam w samozachwyt nad jednym napisanym przeze mnie zdaniem. jakoś tak mi się spodobało.
jutro jednak mam siedem lekcji, nie osiem, i jest fizyka, co oznacza, że po matmie i chemii będę mogła się odstresować, słuchając pani 'Jak ty masz na imię?' Sałaty <3
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Chi
J-legenda



Liczba postów : 907
Join date : 06/03/2010
Age : 28
Skąd : Warszawa

Szczęściarz - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 21 Icon_minitimeSro Mar 09, 2011 9:40 pm

Zaraz biorę się za pisanie pracy na polski. Mam napisać list do wybranego wykonawcy/zespołu, w którym przedstawię mu swój podziw do jego/ich twórczości. Fajna praca^^
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Szczęściarz - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 21 Icon_minitimeSro Mar 09, 2011 10:22 pm

Kya.... słooodko mi *w*
Nasłuchałam się dzisiaj tyle komplementów na mój temat, że do końca życia mi chyba starczy ^ ^
Ludzie się ucieszyli, że wróciłam do szkoły i niektórzy nie opuszczali mnie na krok. Przestałam czuć się w szkole obco i nie doskwiera mi samotność.
Spotkam się w wakacje z moją Owieczką, cieszę się, że mama nie broni nam kontaktów. 10 lat w końcu do czegoś zobowiązuje ^ ^
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Szczęściarz - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 21 Icon_minitimeSro Mar 09, 2011 11:05 pm

OKURWAJAPIERDOLĘNIEWIERZĘTOJESTCHYBAJAKIŚKURWACUDKYYYAAYAYŁŁŁŁŁŁIIIIIII!!!!!!
Zgodzili się!
Pozwolili mi jechać!!!
Jadę na D!!!!!!!!!!!
Kocham cały świat, kto chce korzystać, ma niepowtarzalną okazję przeprowadzenia ze mną radosnej miłej rozmowy bez ironii i dołowania wszystkiego co żywe^^
Nie będę mogła spać i na jutrzejszy sprawdzian tez się nie nauczę^^
Powrót do góry Go down
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Szczęściarz - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 21 Icon_minitimeCzw Mar 10, 2011 9:59 pm

Wiosna, wiosna, wiosna! To mój główny powód do radości ^ ^
Obudziłam się, a za oknem było słychać trele ptaków. To mnie rozbudziło i dodało energii na resztę dnia. ^ ^
Dostałąm spóźniony prezent na dzień kobiet, miło że chociaż jeden Ryo pamiętał o tym, że w klasie jest takie małe, blondwłose coś. I Ryo pozwolił mi się nawet do siebie przytulić! Jeeej, kocham się tulić do ludzi :)
Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Szczęściarz - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 21 Icon_minitimeCzw Mar 10, 2011 11:03 pm

Przeszłam dalej w konkursie ortograficznym! ^^v Do finału pewnie znowu nie dojdę, bo to trzeba być cyborgiem ze słownikiem PWN zamiast mózgu, ale i tak się cieszę X33
Razem z koleżankami z klasy zgłosiłyśmy się do prezentacji artystycznych naszego LO w miejskim domu kultury, mamy tańczyć w hawajskich strojach i śpiewać 'Waka waka' Shakiry, tzn. to głównie jedna będzie śpiewać, a reszta chórki, no ale. Nie wiem, dlaczego się na to piszę, bo o tańcu czy jakichkolwiek występach nie mam pojęcia, ale zapowiada się niezła zabawa XDDD
Zaczęłam ficka <3

O, i zapomniałam o najważniejszym! NOWY IMAGE KAYI <3333
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Chi
J-legenda



Liczba postów : 907
Join date : 06/03/2010
Age : 28
Skąd : Warszawa

Szczęściarz - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 21 Icon_minitimeNie Mar 13, 2011 11:43 pm

Jutro spędzę miło czas z koleżanką~
Powrót do góry Go down
Anya
Złośliwiec | Kyo Owner
Anya


Liczba postów : 3098
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Kyoto

Szczęściarz - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 21 Icon_minitimePon Mar 14, 2011 8:46 pm

uświadamiam sobie coraz bardziej, że popadam w coraz większy Puchatkowy psychofanizm. ale to takie słodkie, kiedy on gada 'number six' <3333 *fangirl mode: bardzo on*
włosy dają się rozczesać. dostałam 4+ z biologii, jestem bogiem.
Powrót do góry Go down
http://faint-drella.tumblr.com/
Oreiteia
Yuki-chan
Oreiteia


Liczba postów : 1262
Join date : 30/01/2011
Age : 29
Skąd : Lidzbark Warmiński

Szczęściarz - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 21 Icon_minitimeWto Mar 15, 2011 8:08 pm

Akcja "Przygarnij brzydkiego Tosia" skończyła się sukcesem! Wreszcie pozbędę się tego co mi sumienie rujnuje :)
Oswoiłam kotkę! Na na na na... Niomu się nie udało to przez 5 miesięcy, a ja zabrałam się za to wczoraj i osiągnęłam sukces. Czuję się kocim bogiem xD
Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Szczęściarz - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 21 Icon_minitimePią Mar 18, 2011 11:12 pm

'Waka waka' wychodzi nam coraz lepiej, koleżanka ułożyła naprawdę świetny układ, już prawie opanowałyśmy pierwszą zwrotkę i refren, a ja bawię się lepiej, niż sądziłam! To fajna odskocznia, trochę sobie potańczyć i się pobawić, zamiast siedzieć 7h w ławkach XD
Mam co prawda przez to trochę mniej czasu na ficka, bo z dwóch lekcji się codziennie zwalniamy, żeby ćwiczyć, ale daję radę. Naprawdę nieźle mi idzie, o wiele łatwiej niż sądziłam, chociaż prawie nie ma dialogów i w ogóle temat jest cięższy niż ostatnio. Mam nadzieję, że tego nie spieprzę, bo jestem jakoś w połowie i póki co jestem raczej zadowolona~
Poza tym cieszy mnie nowy singiel Versailles! <3 I fakt, że dzisiaj są imieniny Narcyza, wypiję zdrowie Kamijo XDDD
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Szczęściarz - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 21 Icon_minitimePią Mar 18, 2011 11:27 pm

O, widzisz, to ja też będę dziś z A. życzyć Kamijo wszystkiego najlepszego xDD
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Szczęściarz - Page 21 Empty
PisanieTemat: Re: Szczęściarz   Szczęściarz - Page 21 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Szczęściarz
Powrót do góry 
Strona 21 z 27Idź do strony : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 27  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: Knajpa :: Myśli nieuczesane-
Skocz do: