J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Polskie magazyny o muzyce azjatyckiej

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Polskie magazyny o muzyce azjatyckiej Empty
PisanieTemat: Polskie magazyny o muzyce azjatyckiej   Polskie magazyny o muzyce azjatyckiej Icon_minitimeCzw Lut 23, 2012 3:19 am

Myślę, że to ciekawy temat i będę zainteresowana Waszą opinią ^ ^
Magazyny w tej chwili mamy chyba dwa, z czego jeden już wyszedł, a drugi wyjdzie wkrótce.
1. J Music - http://japan-music.pl/
Pierwszy numer wyszedł w listopadzie, drugi będzie w marcu - spis treści. Ktoś miał okazję się zapoznać? Ja przejrzałam pierwszy numer w Empiku tylko pobieżnie, szukając interesujących mnie wykonawców. Znalazłam Versailles i to, co przeczytałam, zmroziło mi krew w żyłach oO Dawno nie czytałam czegoś równie żenującego (ich stroje opisane jako 'fartuszki i zwiewne pantalonki', 'kąsające zęby Kamijo' oraz wzmianka 'pierwszej' trasy koncertowej Z 2010 ROKU, w dodatku okrojonej do trzech państw) i zrobiłam o to niezłą awanturę na ich forum == Ludzie wskazywali też masę innych błędów, często jeszcze gorszych, ale osobiście nie zagłębiałam się w treść innych artykułów, bo szkoda mi było wydać na to 14zł/siedzieć nie wiadomo ile w Empiku :P Może ktoś inny czytał i ma jakieś ciekawe przemyślenia?
Redaktor naczelny obiecywał poprawę w kolejnych numerach. Cóż, mam nadzieję, że takowa faktycznie nastąpi, póki co staram się projektu nie skreślać... Popatrzę, co wyprodukują w drugim numerze i może zmienię o nich zdanie.
2. Asian Vibes - http://asianvibes.pl/
Magazyn aktualnie na wykończeniu, premiera także w marcu. Wielu fanów pokłada w nim spore nadzieje, bo grono redaktorów jest dalece bardziej profesjonalnie - ludzie z Asian Music Polska i z JaME nie powinni zawieść. Tutaj można zobaczyć okładkę i spis treści. Obiektywnie rzecz biorąc mają przewagę nad konkurencją w wielu względach, bo i plakat będzie, i wywiad z artystą JAPOŃSKIM, a nie Shiro Room, jak w drugim numerze J Music... Także do tego projektu jestem pozytywnie nastawiona. Zwłaszcza, że wiem, że redaktor naprawdę szukał do artykułów ludzi, którzy napisaliby o danym wykonawcy jak najlepiej. Zaszedł m.in. na moje forum o Versailles i jak już mówiłam w 'Szczęściarzu', otrzymałam szansę napisania tekstu (1500 słów) właśnie o nich ^ ^ Po wspomnianej awanturze o 'artykuł' z J Music satysfakcję miałam podwójną i mam nadzieję, że wyzwaniu podołałam. A zatem strona 16 - mój debiut w gazecie, życzcie mi powodzenia! XDDD
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Elisaabeth
Strefa VIP
Elisaabeth


Liczba postów : 58
Join date : 08/02/2012
Age : 27
Skąd : rz-ów

Polskie magazyny o muzyce azjatyckiej Empty
PisanieTemat: Re: Polskie magazyny o muzyce azjatyckiej   Polskie magazyny o muzyce azjatyckiej Icon_minitimePią Lut 24, 2012 12:42 pm

Fajnie, że w końcu będzie coś takiego w Polsce. Co do tego pierwszego pisma - nie jestem przekonana, ale przejdę się do empiku, może znajdę. A Asian Vibes zapowiada się interesująco... Oby wyszło coś ciekawego Very Happy

No i oczywiście powodzenia w karierze dziennikarskiej Cute
Powrót do góry Go down
Rei-chan
J-legenda
Rei-chan


Liczba postów : 2010
Join date : 04/01/2011
Age : 28
Skąd : Z piekła...

Polskie magazyny o muzyce azjatyckiej Empty
PisanieTemat: Re: Polskie magazyny o muzyce azjatyckiej   Polskie magazyny o muzyce azjatyckiej Icon_minitimeSob Lut 25, 2012 12:26 am

Jeśli się nie mylę, to w tym pierwszym znalazłam artykuł o Dirach, gdzie na zdjęciu pomylono podpisy Kaoru i Dai'a...>.< Chyba, że to jakieś jeszcze inne pismo xD
Powrót do góry Go down
Shadow
Edytor Pogrzebowy
Shadow


Liczba postów : 679
Join date : 11/03/2010
Age : 31
Skąd : Chełm / Warszawa

Polskie magazyny o muzyce azjatyckiej Empty
PisanieTemat: Re: Polskie magazyny o muzyce azjatyckiej   Polskie magazyny o muzyce azjatyckiej Icon_minitimeSob Lut 25, 2012 12:37 am

Tak, Rei, to właśnie tam i o to też wiele osób miało sporo pretensji XD Nie tylko o to w związku Degiem zresztą, jak czytałam na ich forum, odmłodzono też o rok Kyo i Toshiyę, a w którejś recenzji pojawiło się zdanie ,,...w tym bardzo melancholijne '304 Goushitsu' czy 'Hakushi no Sakura'." 8DD Poza tym w paru biografiach pominięto najnowsze wydawnictwa/koncerty w naszym kraju (jakby ktoś dał do druku artykuł napisany rok temu, takie miałam wrażenie przy czytaniu opisu Versailles), Miyaviemu odebrano jedną córkę (lol, nawet ja wiem, że ma dwie, chociaż go nie słucham), a jaki artykuł był na deser? O Lady Gadze! I kilka dat koncertów, ale nie japońskich, bo po co. Polskich, polskich, Kasia Nosowska na przykład i jeszcze ktoś podobny - stwierdziłyśmy z BonBonem, że to podstępna próba nawrócenia czytelników na 'normalną' muzykę XDDD Ogólnie zabawnie, a redaktor stwierdził, że 'skoro pismo jest małe, musi być w nim pełno błędów'... Nie mam pytań" Ale dodali, że z czasem na pewno przyciągną lepszych autorów i poszerzą redakcję, OBY.
Powrót do góry Go down
http://www.versailles.jun.pl
Karin
Strefa VIP
Karin


Liczba postów : 58
Join date : 26/08/2011
Age : 35
Skąd : Poznań

Polskie magazyny o muzyce azjatyckiej Empty
PisanieTemat: Re: Polskie magazyny o muzyce azjatyckiej   Polskie magazyny o muzyce azjatyckiej Icon_minitimeSob Lut 25, 2012 1:01 am

do tego jeszcze pamiętam, że przy artykule o An Cafe wrzucili zdjęcie Shou i jeszcze parę innych kwiatków... miałam ochotę zrobić ognisko na środku empiku z całego nakładu tego czegoś
Powrót do góry Go down
http://www.lastfm.pl/user/Karin_Black
Sponsored content





Polskie magazyny o muzyce azjatyckiej Empty
PisanieTemat: Re: Polskie magazyny o muzyce azjatyckiej   Polskie magazyny o muzyce azjatyckiej Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Polskie magazyny o muzyce azjatyckiej
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Barae + polskie fejksuby ;D
» Bonamana - polskie fejksuby xD
» Polskie gazety - japońskie zespoły
» Super Junior - No Other - polskie fejksuby

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: J-music :: Zapowiedzi i nowości-
Skocz do: