J-slash
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Polskie gazety - japońskie zespoły

Go down 
+2
Mun
tynka90
6 posters
AutorWiadomość
tynka90
Ostatni sektor
tynka90


Liczba postów : 14
Join date : 17/01/2010
Age : 34
Skąd : za lasem:D

Polskie gazety - japońskie  zespoły Empty
PisanieTemat: Polskie gazety - japońskie zespoły   Polskie gazety - japońskie  zespoły Icon_minitimePon Mar 29, 2010 11:07 pm

czyli co jest nowego w polskich gazetach o Japońskich zespołach?

Więc tak: w tym miesiącu w najnowszym Popcornie jest plakat Meeva a w gazecie Otaku wywiad z nim.
i jak na razie widziałam tylko Tyle

A jeszcze w niemieckim popcornie jest plakat An Cafe. ;)
Powrót do góry Go down
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Polskie gazety - japońskie  zespoły Empty
PisanieTemat: Re: Polskie gazety - japońskie zespoły   Polskie gazety - japońskie  zespoły Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 12:09 am

Yay! Ale w marcowym, czy kwietniowym wydaniu ten plakat Meeva?
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
Pomidor
Strefa VIP
Pomidor


Liczba postów : 58
Join date : 18/03/2010
Age : 34
Skąd : Szczecin/Koszalin

Polskie gazety - japońskie  zespoły Empty
PisanieTemat: Re: Polskie gazety - japońskie zespoły   Polskie gazety - japońskie  zespoły Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 12:22 am

Ku mojej bezbrzeżnej rozpaczy, nigdy w życiu nie spotkałam niczego o japońskich zespołach w Polskiej prasie. A szkoda. Zastanawiałyśmy się z przyjaciółką ostatnio, czy nie wystosunkować do zarządu Empiku listu z żądaniem sprowadzania gazet prosto z Japonii. Wyobrażacie to sobie? - fantastyczne, aktualne, namacalne zdjęcia Alice'ów, Dirów, Girugamesh'ów i innych takich w Waszym domu? *____*
Powrót do góry Go down
Vespergold
Królowa Paparazzich
Vespergold


Liczba postów : 2630
Join date : 09/01/2010
Age : 28
Skąd : Wrocuaff.

Polskie gazety - japońskie  zespoły Empty
PisanieTemat: Re: Polskie gazety - japońskie zespoły   Polskie gazety - japońskie  zespoły Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 8:37 am

Chyba w Bravo kiedyś było coś o Alice Nine, ale to daaaaaaaaaaawno xDDD

Pomidor... jeśli kiedykolwiek będziesz wysyłać taki list, to pamiętaj o tym, że masz moje błogosławieństwo! xDDD *wyobraża sobie plakaty na swoich ścianach... z Japońcami do macania, YAAAAAAAAAAAAY!*
Powrót do góry Go down
http://vespergold.fbl.pl
Mun
Siła Wyższa
Mun


Liczba postów : 2903
Join date : 08/01/2010
Age : 30
Skąd : Wrocław/Poznań

Polskie gazety - japońskie  zespoły Empty
PisanieTemat: Re: Polskie gazety - japońskie zespoły   Polskie gazety - japońskie  zespoły Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 6:31 pm

Mam Popcorn z Miyavim! Bi Eyes
*orgassssssssm*
To nie jest moje ulubione zdjęcie... ale mimo wszystko. xD

P.S. I oczywiście chętnie się podpisuję, pod wszystkim co ma związek ze sprowadzeniem do naszego kraju wszystkiego, co zwiąane z j-rockiem... XD
Powrót do góry Go down
http://polishpri.ubf.pl/
tynka90
Ostatni sektor
tynka90


Liczba postów : 14
Join date : 17/01/2010
Age : 34
Skąd : za lasem:D

Polskie gazety - japońskie  zespoły Empty
PisanieTemat: Re: Polskie gazety - japońskie zespoły   Polskie gazety - japońskie  zespoły Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 7:05 pm

a we wcześniejszym popcornie był plakat An Cafe...
ja też jestem za żeby wysłać taki list ale wątpię by odniosło takie coś sukces bo po pierwsze było by strasznie drogie, więc sprzedaż była by pewnie niewielka
Powrót do góry Go down
Yuki-chan
Stały gość na afterparty
Yuki-chan


Liczba postów : 128
Join date : 16/03/2010

Polskie gazety - japońskie  zespoły Empty
PisanieTemat: Re: Polskie gazety - japońskie zespoły   Polskie gazety - japońskie  zespoły Icon_minitimeWto Mar 30, 2010 7:34 pm

Też mi się tak wydaje, że cena za takie coś mogłaby niejednego powalić Sad
Powrót do góry Go down
Aya
Organizator J-rock Festival
Aya


Liczba postów : 427
Join date : 15/01/2010
Age : 29
Skąd : wyłaniam się z mroku xd

Polskie gazety - japońskie  zespoły Empty
PisanieTemat: Re: Polskie gazety - japońskie zespoły   Polskie gazety - japońskie  zespoły Icon_minitimeWto Kwi 27, 2010 10:23 am

Za niemieckiego popcorna chcą 16 zł co tu mówić o gazetach z Japonii... :/ Pozatym cała byłaby w krzaczkach, więc za dużo bym nie zrozumiała (mówię o sobie, bo nie wiem jak u Was ze znajomością kanji). Chyba że kupujecie gazety dla plakatów, to co innego! Very Happy

Apropo, w niemieckich gazetach jest mnóstwo plakatów i artykułów o j-rocku. Ja trafiłam *yay* na plakat SuG i Versailles i zdaję się Cinema Bizarre w jednej gazecie Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Polskie gazety - japońskie  zespoły Empty
PisanieTemat: Re: Polskie gazety - japońskie zespoły   Polskie gazety - japońskie  zespoły Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Polskie gazety - japońskie zespoły
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Japońskie dramy
» Barae + polskie fejksuby ;D
» Bonamana - polskie fejksuby xD
» Super Junior - No Other - polskie fejksuby
» Polskie magazyny o muzyce azjatyckiej

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
J-slash :: J-music :: Zapowiedzi i nowości-
Skocz do: